Досягнення . Традиції та свята.

Переможці VIII Міжнародного фестивалю-конкурсу «ЗіркаФест. Моя Україна», м.Київ 2019.

Лауреати Міжнародного конкурсу мистецтв «Талановита молодь України», м. Київ, 2018.
Переможці Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зірковий парад- 2017», м. Львів, 2017.

Переможці XV Міжнародного фестивалю-конкурсу «Барвиста Осінь» в рамках проведення благодійного проекту «Квітуча Україна», м.Київ, 2017.

Переможці ІХ-го Міжнародного дитячого танцювально-вокальниого фестивалю-конкурсу «Brilliant запрошує», м.Київ, 2017, 2018.

Переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірковий парад 2017», м. Львів, 2017.

Лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів «Мелодія весни», м.Київ, 2017.

Переможці VІІ Міжнародного дитячого танцювально-вокального фестивалю конкурсу «Brilliant Запрошує», м. Київ 2016, 2017.

Переможці Міжнародного українсько-литовського конкурсу «Здай кров заради життя», 2016, 2017, 2018.

Переможці Міжнародного конкурсу мистецтв «Зіркові хвилі Свитязя», м.Шацьк, 2017, 2018.

Переможці Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зірковий парад», м. Львів, 2018.
Переможці відкритого Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацького вокального мистецтва «Волинський зорепад – 2018», м. Шацьк 2018.
Переможці V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, м.Чернівці 2019.
Переможці 14 Всеукраїнського конкуруі-фестивалю «Українська естафета творчості», м.Івано-Франківськ 2019.

Лауреати та переможці Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», м.Рівне 2017, 2018.
Лауреати Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір», м.Київ 2018.

Лауреати Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція», м.Київ 2018.
Лауреати Всеукраїнського конкурсу «Птах року», м.Київ, 2017, 2018.

Переможці Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу «Твій шанс», м.Луцьк 2016, 2017.

Лауреати Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Самоцвіти», м.Львів 2017.

Лауреати Всеукраїнського конкурсу вокального мистецтва «Сурми звитяги», м. Львів, 2017.

Переможці Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячо-юнацького та молодіжного мистецтва «Bugaz aqua fest», м.Київ 2017.

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Атом єднає Україну», м.Київ 2017.

Лауреати Всеукраїнської олімпіади «Голос країни», м.Київ 2016, 2017.

Переможці Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», м.Київ, 2016.
Лауреатами І ступеня ХІV Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни», м.Київ, 2018.

Призери міжобласного конкурсу учнівських творчих робіт «Я -журналіст», 2016, 2017.
Переможці обласного етапу Міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» серед конкурсу проєктів «Громада мрії», м.Рівне 2019.
Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”, м.Рівне 2019 .
Переможці обласного етапу Всеукраїнськщї акції «Годівничка», м.Рівне 2019.
Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», 2018.

Лауреати та переможці обласного конкурсу агітбригад «Земля – наш спільний дім», м.Рівне, 2016, 2017, 2018.

Переможці обласного конкурсу «Свіжий вітер”», м.Рівне, 2016, 2017, 2018, 2019.

Переможці обласного етапу Всеукраїнської конкурсу-гри «Паросток», м. Рівне, 2016, 2017, 2018.

Переможці обласного конкурсу драматичних колективів «Талановита Україна», м.Рівне, 2017.

Переможці обласного етапу Всеукраїнської трудовоїї акції «Кролик», м. Рівне, 2017, 2018, 2019.
Переможці обласного конкурсу серед педагогів позашкільних навчальних закладів області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з початкового технічного моделювання, м.Рівне 2019.

Переможці обласного конкурсу хореографічних колективів «Веселі закаблуки», м.Рівне, 2017, 2018.

Переможці обласного конкурсу малюнків «Я маю право на…», м. Рівне, 2017.

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник», м. Рівне 2016, 2017, 2019.

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край, моя Земля», м. Рівне 2016, 2017, 2018.
Переможці обласниого етапу Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край», м.Рівне, 2018, 2019.
Переможці обласного етапу V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, м.Рівне 2019.
Переможці ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019», м.Рівне 2019.
Переможці виставки робіт обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», м.Рівне 2019.
Перемога у ІІ етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» на тему «Духовні святині рідного краю», м.Рівне 2019.
Переможці обласного конкурсу «Місцеве самоврядування очима молоді», м. Рівне, 2018.

Переможці обласного конкурсу на «Кращий позашкільний навчальний заклад року», м.Рывне, 2018.

Переможці обласного фотоконкурсу «Моя Україно», м. Рівне, 2018.