Досягнення. Традиції та свята.

 

Переможці Міжнародного канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто-2021».

Переможці VІІІ  Міжнародного фестивалю-конкурсу з хореографії «Спалах зірок», 2021

Переможці Міжнародного дистанційного  фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «На хвилях талантів, мелодія моря», Болгарія, 2021

Переможці міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» (дистанційна форма) у м. Київ, 2020

Переможці XV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів – 2020» (дистанційна форма), м. Київ, 2020

Міжнародний фестиваль-конкурс «Glory music  Fest», м. Київ, 2020

Міжнародний конкурс «Зимова казка»,  м.Луцьк, 2020Переможці VIII Міжнародного фестивалю-конкурсу «ЗіркаФест», м.Київ 2019.
Лауреати Міжнародного конкурсу мистецтв «Талановита молодь України», м. Київ, 2018Переможці Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зірковий парад- 2017», м. Львів, 2017Переможці XV Міжнародного фестивалю-конкурсу «Барвиста Осінь» в рамках проведення благодійного проекту «Квітуча Україна», м.Київ, 2017Переможці ІХ-го Міжнародного дитячого танцювально-вокальниого фестивалю-конкурсу «Brilliant запрошує», м.Київ, 2017, 2018, 2019

Переможці Всеукраїнського конкурсу  «Битва жанрів АRТ ІІІ», 2021

Переможці Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Золотий вінець Терпсихори», 2021

Переможці Всеукраїнського конкурсу майстрів «Краса рідного краю», 2021

Переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Pearlsof talent», м. Одеса, 2021

Переможці Всеукраїнської виставки-конкурсу  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», м.Київ, 2021

Переможці Всеукраїнського дитячог конкурсу акваріумного дизайну «Мікроакваріум-2020-2021», м.Луцьк,  2021

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Молодіжна столиця України» (представлення проекту «Прекрасні і не тільки», який визнано найкращим), м. Київ, 2021

Диплоианти Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», м.Одеса, 2021

Всеукраїнська школа лідерів учнівського самоврядування, м.Київ, 2021

Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування, м.Одеса, 2021

Переможці Всеукраїнського конкурсу сучасної хореографії «Танцююча країна – 2021″, м.Київ, 2021переможці V Всеукраїнськог конкурсу сучасної хореографії «Інший вимір», м.Луцьк, 2021Переможці Всеукраїнського дистанційного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «БИТВА ЖАНРІВ – ART», м.Київ, 2020Переможці Всеукраїнського дистанційного конкурсу мистецтв «Мрій багато не буває», 2020 Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв “Майбутні покоління”, м. Київ, 2019

Переможці V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, м.Чернівці, 2019

Переможці ХІ Всеукраїнського конкуруі-фестивалю «Українська естафета творчості», м.Івано-Франківськ, 2019

Переможці І етапу Всеукраїнського фестивалю народної творчості(хореографія) International Folk Fest «Легенда-2021», м.Рівне, 2021

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу літописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти в категорії «Навчальна література», м.Рівне, 2021

Обласна літня профільна школа для лідерів учнівського самоврядування, м.Вараш,  2021

Переможці обласного етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», м. Рівне, 2019, 2020

Переможці обласного конкурсу серед педагогів позашкільних навчальних закладів області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з початкового технічного моделювання, м.Рівне, 2019, 2020, 2021

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «День юного натураліста», м.Рівне, 2019, 2020

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник», м. Рівне,  2019, 2020

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край, моя Земля», м. Рівне,  2018, 2020

Переможці обласного етапу V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, м.Рівне, 2019

Переможці ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019», м.Рівне, 2019

Переможці обласного етапу Всеукраїнської конкурсу виставки  «Український сувенір», м.Рівне,  2020, 2021

Переможці обласного етапу Всеукраїнської конкурсу виставки  «Новорічна композиція», м.Рівне, 2020, 2021, 2021

Лауреати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу флористики та фотодизайну, м.Рівне, 2020

Переможці обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Веселі   закаблуки», м.Рівне, 2021

Переможці обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», м.Рівне, 2021

Переможці обласного  етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста», м.Рівне, 2021

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», м.Рівне, 2021

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», м.Рівне, 2021

Переможці обласного конкурсу краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина – Україна», м.Рівне, 2020

Переможці обласного  конкурсу «Оксамитовий рай», м.Рівне,  2020

Перемога у ІІ етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» на тему «Духовні святині рідного краю», м.Рівне, 2019

Переможці обласного конкурсу на «Кращий позашкільний навчальний заклад року», м.Рівне, 2018, 2019

Переможці обласного етапу Міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» серед конкурсу проєктів «Громада мрії», м.Рівне, 2019

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”, м.Рівне, 2019

Переможці обласного етапу Всеукраїнськщї акції «Годівничка», м.Рівне 2019
Переможці обласного конкурсу «Свіжий вітер”», м.Рівне, 2018, 2019, 2020, 2021
Переможці обласного етапу Всеукраїнської конкурсу-гри «Паросток», м. Рівне, 2018, 2019, 2020, 2021

Переможці обласного конкурсу драматичних колективів «Талановита Україна», м.Рівне,  2020, 2021

Переможці обласного етапу Всеукраїнської трудовоїї акції «Кролик», м. Рівне,  2019, 2020