Візитівка закладу

Візитна картка Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради 

Повна назва закладу: Центр дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради 

Скорочена назва:  Вараський ЦДЮТ 

Підпорядкованість: комунальна форма власності

Повна адреса: мікрорайон Перемоги, будинок 23, 4 поверх м. Вараш, Рівненська область, 34400. Тел./факс: (03636) 3-11-97, тел. (03636) 2-32-70. E-mail: administracija@bdut.net, bdutvarash@ukr.net

Загальні відомості про заклад (дата створення, його особливості): Центр дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради  (далі – Центр ) введено в експлуатацію 15.01.1986 відповідно наказу Кузнецовського міського відділу народної освіти від 15.02.1986 № 5 «Про відкриття Будинку піонерів», згідно листа МП УРСР від 06.09.1985 № 6/1-7-557 та розпорядження Ровенського обкому від 18.09.1985 № 1575.

Заклад позашкільної освіти перейменовано в Будинок дитячої та юнацької творчості рішенням виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради народних депутатів Ровенської області від 21.02.1991 № 56 «Про зміну назви Будинку піонерів».

З 2017 року – назва закладу: Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області (рішення Вараської міської ради від 28.11.2017 № 878 «Про внесення змін до установчих документів Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Рівненської області»). З 1988 року БДЮТ знаходиться в орендованому приміщенні. Станом на 2021рік освітній процес здійснюється в одному приміщенні.

Рішенням Вараської міської ради від 24.09.2021 року  № 826 змінено назву із Будинок дитячої та юнацької творчості  Вараської міської роди Рівненської області на Центр дитячої та юнацької творчості  Вараської міської роди.

Заклад працює у дві зміни, режим роботи визначається з урахуванням вікових особливостей дітей.

Центр  проводить освітню, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну та спортивно-оздоровчу роботу.

Напрямами діяльності закладу є: художньо-естетичний, еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний, соціально-реабілітаційний.

Головною метою закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття позашкільної освіти, здійснення навчання та виховання у позаурочний та позашкільний час.

Керування закладом здійснює:

директор МАРКЕВИЧ Тетяна Валентинівна;

заступник директора з навчально-виховної роботи СТАДНИК Олена Миколаївна;

заступник директора з методичної роботи ЯРОШИК  Лариса Анатоліївна;

заступник директора з адміністративної-господарської частини ПРИШКО Оксана Микитівна.

Освітній процес у Центрі здійснюється за типовими навчальними планами і програмами, затвердженими центральними органами виконавчої влади, а також за навчальними планами і програмами, погодженими з управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

Навчання у Центрі здійснюється диференційовано з використанням різних організаційних форм роботи, передбачених Статутом .

У закладі працюють 23 керівники гуртка, культорганізатор, акомпаніатор, діловод, секретар-друкарка, костюмер, робітник, 4 техпрацівника, лаборант, двірник

5 педагогічних працівників мають звання «Керівник гуртка-методист», 1 нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України та нагрудним знаком «За заслуги перед містом». 2 колективи закладу мають  звання «Зразковий художній колектив».