Студія образотворчого мистецтва “Дивосвіт”

Уява важливіша, ніж знання
Альберт Ейнштейн

Усім дітям подобається малювати. Малювання є основним засобом вираження на ранніх стадіях життя. Тільки в малюванні діти із самого початку вільні від обмежень і тому надають йому перевагу з поміж усіх видів художньої творчості.
Діти зображують на папері все, що відчувають і помічають навколо. Найбільш вдалі зразки цієї творчості батьки зберігають на згадку, іншим, як правило, не надають значення. А між тим, угледівшись уважніше у звичайний дитячий малюнок, можна побачити, що діється в душі малюка, і чого він не зуміє пояснити дорослим навіть у довірчій бесіді.
Малюнок для дитини є не мистецтвом, а промовою. Малювання дає дитині можливість виразити те, що в силу вікових обмежень вона не може висловити словами. У процесі малювання раціональне відходить на другий план, відступають заборони й обмеження. У цей момент дитина абсолютно вільна.
Малювання також розвиває просторову орієнтацію дитини, сприяє оволодінню точними науками. Допомагає регулювати емоції під час стрессу, що особливо актуально перебуваючи тривалий час вдома в умовах карантину.
В студії образотворчого мистецтва «ДИВОСВІТ» діти опановують закони композиції. Засвоюють тему простору, обʼєму, форми, перспективи, світлотіні. На заняттях живописом працюють у жанрах натюрморту, пейзажу та портрету. Для розвитку уяви та обʼємного сприйняття, уроки малювання чергуються з уроками ліплення де діти дізнаються що таке фактура, рельʼєф. Вивчають види обʼєму. Працюють над скульптурою та вчаться виготовляти гіпсові форми та гіпсові фігури.
Приведіть дитину в Центр Дитячої та Юнацької Творчості Вараської міської ради. Дайте можливісь їй висловитись своєю оригінальною, неповторною мовою, а ми їй в цьому допоможемо.

Портфоліо керівника гуртка Мельника Аркадія Миколайовича

https://sites.google.com/view/melnyk-arkadii/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0