ЛІТО-2016

БДЮТ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДІТЕЙ НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1 червня 2016

Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради оголошує набір дітей віком від 4 до 18 років на гуртки художньо-естетичного, науково-технічного, соціально-реабілітаційного, туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного напрямків.

Довідки за телефоном: 2-15-50 з 08.00 год. до 17.00 год.

Адреса: м-н Перемоги, 23, 4 поверх.

 

ЦІКАВА РОБОТА – ТВОРЧИМ ПЕДАГОГАМ

1 червня 2016

Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує на роботу за результатами співбесіди:

– керівника туристичного гуртка (постійне місце роботи);

– керівника гуртка флористики (на час перебування основного працівника в декретній відпустці).

Вимоги до керівника гуртка флористики:

– педагогічна освіта;

– бажання творчо та результативно працювати з дітьми середнього та старшого шкільного віку;

– володіння загальними знаннями з основ композиції, фітодизайну, технічного та майстерного створення флористичних об’єктів.

Вимоги до керівника туристичного гуртка:

– педагогічна освіта;

– бажання та вміння працювати з дітьми середнього та старшого шкільного віку;

– практичні навики базових знань пішохідного туризму, проходження спортивно-туристських трас з використанням спеціального спорядження;

– орієнтування на місцевості за допомогою карти, компасу.

Адреса: м-н Перемоги, 23, 4 поверх.

Контактні телефони: (03636) 2-15-50, (03636) 3-63-97.

 

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

2 червня 2016

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому, обов’язком кожної родини, школи та позашкільного закладу подбати про всебічний розвиток інтересів та здібності української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Тому, день захисту дітей в Україні відзначають щорічно 1 червня починаючи з 1998 року. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В Будинку дитячої та юнацької творчості керівники гуртків також провели для дітей свято радості та одвічної надії.

– Вихованці гуртка «Юні орнітологи» організували та провели пізнавально-екологічний квест «Хто в лісі живе, що в лісі росте?», керівник Столярук Тетяна Олександрівна.

– Вихованці гуртків образотворчого мистецтва організували виставку малюнків та творчих робіт до Дня захисту дітей.

– Вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» представили свої творчі напрацювання під гаслом «Мирний космос».

Також вихованці зразкового художнього хореографічного колективу «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна, вокальної студії «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна,гуртка фольклорної пісні «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна, театрального гуртка «Сюрприз», керівник гуртка Романчук Світлана Володимирівна взяли активну участь у святковій концертній програмі талантів міста, де виконали пісні «Коли співають діти», «Земле моя», «Доки в нас цвіте калина», «У моєму краї», «Європа», «Вільний птах», «Україна» та хореографічні постановки «Канікули», «Сучасний», «Драйв-дренс», «Український гопак».

У залі міської ради за участю Романчук Світлани Володимирівни, культорганізатора Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася конкурсно-розважальна програма «Дівчинка-Перлинка». Між перервами учасників та глядачів радували своїми художніми номерами вихованці зразкового художнього хореографічного колективу «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна та студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.

Герасимчук Володимир, лідер міської ради старшокласників «Ватра», центру «Булава» ЗОШ № 1 протягом усього дня разом із Пашко Ангеліною, вихованкою підліткового клубу міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді були головними героями заходів до Дня захисту дітей. І якби важко їм не було, вони зробили свято для дітей нашого міста. Показали свою майстерність ведучих, слухали та підтримували дітей, допомагали в організації та підготовці художніх номерів.

Зі слів Герасимчука Володимира та Ангеліни Пашко:

– Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти зі своїми проблемами і потребами. Тому, що від їхньої уваги, любові, співпраці залежить їхнє дитяче життя. Від уваги дорослих залежить доля дітей. Любіть і бережіть своїх дітей. І дякуємо всім, хто підтримує нас дітей, захищає їхні права, які є одним із найголовніших обов’язків кожної дорослої людини.

Учасники свята були нагороджені солодощами від відділу сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

5 ЧЕРВНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МОМОТЮК ОЛЕСЯ МИХАЙЛІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА «КРАСА ЗДОРОВ’Я»

5 Червня 2016

З Днем народження щиро вітаєм,

Щастя, здоров’я ми Вам бажаєм,

Хай сміється доля, як калина в лузі,

Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.

Нехай щастя, як дощ обливає,

Нехай радість завжди зустрічає.

З повагою та найщирішими побажаннями вихованці гуртка «Краса здоров’я» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

ЩЕ ОДИН КРОК НА ЗУСТРІЧ ДО ЗІРОК

6 червня 2016

Вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості пишаються новими перемогами вже у IV Традиційних змаганнях Відкритого Чемпіонату Рівненської області

Дарувати дітям і учнівській молоді можливість творчо поспілкуватися, розкрити нові обрії для талантів, демонстрації власних умінь, взаємозбагачуватися культурними хореографічними традиціями, виявляти та підтримувати художньо-обдарованих дітей і молодь – одне із завдань педагогів-хореографів Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.

– Пріоритетним напрямком роботи зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» є виховання творчої особистості, створення максимальних умов для творчої самореалізації і самовдосконалення дітей та учнівської молоді, – зауважила керівник ансамблю Махоріна Ольга Павлівна в ході розмови про чергові досягнення її талановитих вихованців.

А пишатися вкотре є чим. Так, 4 червня вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» на чолі з керівником Махоріною О.П. побували на IV Традиційних змаганнях Відкритого Чемпіонату Рівненської області (місто Рівне, Міський Палац Дітей та Молоді).

Змагання проходили за ініціативи танцювального колективу «Алєкса Спорт Данс» при підтримці Міжнародної танцювальної спілки, Спілки громадських організацій спортивного танцю України.

У змаганнях від міста Кузнецовськ взяли участь наступні вихованці зразкового ансамблю «Пірует»: Хомич Катерина, Лавор Даниіл, Федорук Максим, Пашко Ангеліна, Кришталевич Марта, Антощенко Ян, Киричик Софія, Сергійчук Артем, Васильченко Дарина, Малиневська Софія, Жданюк Назар, Волощук Владислав.

Юні танцюристи змагалися з хореографічними колективами Луцька, Здолбунова, Нововолинська, Нетішина, Дубно, Тернополя, Немирова, Зорі. І, звісно, завдяки наполегливості та талановитості, показали гідні результати. У загальному доробку представники від Будинку дитячої та юнацької творчості посіли:

Категорія «Дебют 8-9 років» – 2 – І місця та 4 – ІІ місця;

Категорія «Ювенали 1 Школа» – 2 – ІІІ місця.

Вітаємо наших призерів та бажаємо їм якомога більше зіркових перемог.

 

23 ЧЕРВНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АДАМОВИЧ ОЛЕНА ВОЛОДИМИТРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА ХУДОЖНЬО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ «СУВЕНІР»

23 Червня 2016

З днем прекрасним ми Вас вітаєм

Та від щирого серця бажаєм,

Щоб бували свята часті,

Пишні, щедрі і прекрасні.

Мир в серці нехай панує,

Злагоду і втіху дарує

Весело душа нехай співає

Кожна мить хай надихає.

З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ АНСАМБЛЬ ПРИВІТАВ ВИПУСКНИКІВ ПТУ ВП «РІВНЕНСЬКА АЕС»

24 червня 2016

Про швидкоплинність останнього навчального року відомо всім: батькам, педагогам, учням. Останні незчуються, як слід готуватися до випускного вечора. До цього визначного свята варто завчасно розучувати вальс, готувати сценарій та щирі привітання педагогам, ділитися цікавими ідеями щодо його проведення.

Випускні шкільні вечори у місті відшуміли. На черзі – вручення дипломів і атестатів випускникам ПТУ ВП «Рівненська АЕС».

Привітати випукників ПТУ, які протягом навчання були не тільки студентами, але й вихованцями гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради завітали вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни.

Це для них – струнких, гарних, красивих – 23 червня на сцені Палацу культури ВП РАЕС танцювали вихованці БДЮТ, зичучи здоров’я, наполегливості, мудрості.

 

СПРИЯЄМО ТВОРЧОМУ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

30 червня 2016

Гурток образотворчого мистетцва «Чарівний пензлик» Будинку дитячої та юнацької творчості протягом 2015-2016 навчального року відвідувало 48 дітей. З дітьми дошкільного віку працювали першочергово над розвитком творчого мислення. Діти середнього та старшого шкільного віку опановували образотворче мистецтво в різних сферах – від станкового живопису до промислового дизайну. Під час занять вихованці вчилися розрізняти композицію, малюнок, живопис, декоративно-прикладне мистецтво. Розширювали і поглиблювали знання про можливості образотворчого мистецтва.

Протягом навчального року гуртківці початкового рівня вивчали палітру кольорів, їх властивості, застосування. Засвоювали ази рисунка та живопису. Зображення простих фігур через засоби рисунка, аплікації, плямографії. Набували практичних навичок роботи з акварельними та гуашними фарбами.

Старші гуртківці основного рівня опановували закони композиції. Засвоювали тему простору, об’єму. Форми, перспективи в просторі, світлотіні. На заняттях живописом працювали у жанрах натюрморту, пейзажу, портрету та анімалістики.

Для розвитку уяви та об’ємного сприйняття особливе місце на гуртку образотворчого мистецтва приділяється баченню кольору.

Вихованці гуртка за навчальний рік дізналися що таке спектральне коло, хроматичні та ахроматичні кольори. А під час роботи вивчали на форматі основні пропорції та анатомію людини і тварини.

Протягом 2015-2016 навчального року вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» брали участь у виставках, присвячених Дню міста, боротьбі зі СНІДом, Дня народження Т.Г.Шевченка, конкурсі «Космічні фантазії», де отримували призові місця. Участь у конкурсі «Знай і люби свій край» принесла вихованцям гуртка перемогу. Не залишалися пасивними діти і по відношенню до громадського життя міста, країни. Так, активно брали участь у акціях «Малюнок для бійців АТО», «Допоможи учаснику АТО» і подібних.

Варто зауважити, що навчання образотворчого мистецтва в умовах позашкільної установи сприяє творчому розвитку дитини, вихованню естетичних смаків, креативних здібностей, вирішенню її внутрішніх особистісних протиріч.

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Будинку дитячої та юнацької творчості чекає тих, хто прагне до розвитку творчого мислення, уяви як у реальному, так і абстрактному планах, формування художньо-естетичного ставлення до дійсності.

Керівник гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»

Павлусь Богдан Сергійович

 

5 ЛИПНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ САЧУК АЛЛА КОСТЯНТИНІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА «ОСНОВИ ДИЗАЙНУ»

5 липня 2016

З Днем народження вітаєм!

І ми щиро Вам бажаєм:

Щастя, радості, кохання,

Щоб здійснились всі бажання.

Миру, ніжності, добра

І здоров’я щоб сповна.

З повагою та найщирішими побажаннями вихованці гуртка «Основи дизайну» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

ПЕРШІ КРОКИ ДИТИНИ ДО РОЗУМІННЯ СВІТУ ТЕХНІКИ

6 липня 2016

Початкове технічне моделювання – перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових, технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

Гурток «Початкове технічне моделювання» Будинку дитячої та юнацької творчості у 2015-2016 навчальному році відвідували 45 дітей молодшого та середнього шкільного віку. Метою гуртка було формування компетентностей особистості у ході навчально-виховного процесу до початкового технічного моделювання.

Програма гуртка спрямована на формування в учнів системного мислення, вміння бачити зв’язок технічної творчості з предметами шкільного курсу. Важлива роль надається важливій підготовці, формуванню мовної культури вихованців, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань.

Щороку вихованці на чолі з керівником гуртка беруть активну участь у внутрішніх, міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, змаганнях та виставках.

А саме: міські конкурс «З надією Савченко до перемоги», «Напиши листа захиснику України», «Збирай кришки на протези для воїнів АТО», акція «Подаруй весну мамі»;обласні – «Оксамитовий рай», «Новорічний подарунок», «Український сувенір», «Космічні фантазії», виставка з «Початкового технічного моделювання», конкурс на кращу методичну розробку з прочаткового техічного моделювання.

Завітайте на гурток «Початкового техічного моделювання» Будинку дитячої та юнацької творчості та пориньте у світ техніки, космічних фантазій, отримайте нагоду підкорити свої технологічні мрії.

Керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Вакуліч Віра Володимирівна

 

11 ЛИПНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВОЛЧАНИЦІ КАТЕРИНИ ВАСИЛІВНИ, КЕРІВНИКА ГУРТКА НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «БАБУСИНА СКАРБНИЧКА»

11 липня 2016

Нехай барвистими квітами дорога життя рясніє,

Збудуться заповітні, найкращії мрії,

Нехай не покидають Вас почуття високі,

Нехай життя приносить лиш щасливі роки.

З повагою та найкращими побажаннями вихованці гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

20 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АЛЕКСАНДРОВИЧ ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА “ВЧИМО АНГЛІЙСЬКУ”

20 липня 2016

З днем народження вітаєм,

Від всього серця Вам бажаєм

Щастя, радості, добра,

Здоров’я, успіхів, тепла,

Благополуччя та достатку,

Щоб справи всі були в порядку.

Хай посміхається життя,

Та буде кращим майбуття.

З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртка «Вчимо англійську» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

21 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТРУБІЛКО ЛЮБОВ СТЕПАНІВНА, ПРАЦІВНИЦЯ БДЮТ

21 липня 2016

Радісних ранків, чистих світанків

Променів сонця у Ваше віконце,

Ніжної ласки, душевної казки,

Щастя довіку та многая літа!!!

З Днем Народження!!!!

З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

23 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ РОМАНЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, КУЛЬТОРГАНІЗАТОР
23 липня 2016

Хай дороги стеляться крилато,

Будуть чисті, рівні, як струна,

А добро не оминає хату,

Як не обминає цвіт весна.

Хай здоров’я, радість і достаток

Стеляться для вас, як вишні цвіт.

Хай малює доля з буднів свято,

І Господь дарує Вам багато літ.

З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

23 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТАДНИК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

23 липня 2016

Бажаємо здоров’я міцного – без нього не милі ніякі діла,

В здоров’ї – багатство і радість, і більшого щастя нема.

Всього, що прекрасне є у житті,

Від щирого серця бажаємо всі.

Хай щастя панує у Вашому домі,

І радість хай буде завжди.

Здоров’я міцного і щедрої долі,

Хай Бог посилає на довгі роки!

З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

29 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДЕМИДЮК НАДІЯ МИКОЛАЇВНА, ПРАЦІВНИЦЯ БДЮТ

29 липня 2016

Нехай буде у Вас все в порядку,

Добра вам, щастя і достатку.

Щоб горе і смуток ваш дім обминали,

Щоб сонечко ясне Вам завжди сіяло.

Веселощів низку, здоров’я міцного

Від щирого серця бажаєм усього.

З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ БУДІВЕЛЬНИКІВ

11 серпня 2016

У серпні працівники будівельної галузі відзначали своє професійне свято. Міські урочистості відбулися у Парку культури та відпочитку.

Будинок дитячої та юнацької творчості попри канікулярних час та період відпусток не зрадив своїх традицій – долучився до святкових заходів та слів привітань.

У програмі відзначення Дня будівельника взяли участь Вітренко Марина, Пришко Юлія та Волчаніца Діана – вихованці вокального гуртка «Серпанок» на чолі зі своїм керівником Тиндик Світланою Дмитрівною.

 

17 СЕРПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АЛЕКСЄЄНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА, КЕРІВНИК СТУДІЇ ВОКАЛЬНОГО СПІВУ «ГАРМОНІЯ»

17 серпня 2016

Хай Вам завжди посміхається доля,

Несуть тільки радість з собою роки,

Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,

Хай збудуться мрії, бажання й думки.

Снаги трудової – без ліку,

Пошани й добра – від людей,

Щасливого й довгого віку

Бажаємо Вам у цей день!

З повагою та найщирішими побажаннями вихованці студії вокального співу «Гармонія» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

18 СЕРПНЯ – СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МАРКЕВИЧ ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА, ДИРЕКТОР БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
18 серпня 2016

Прийміть найщиріші вітання у Ваш День народження.

Бажаємо, щоб Вас завжди супроводжувала удача, доля була прихильною. Здоров’я, щастя, радості, гарного настрою, везіння у всіх починаннях.

Від щирого серця Бажаєм здоров’я

Без нього не милі всі добрі діла,

В здоров’ї – багатство і радість, і сила,

А більшого щастя на світі нема.

А Ваша енергія, мудрість та сила,

Нехай не згасають ніколи з літами.

Душа ж Ваша чиста, велика й красива

Та посмішка щира хай буде між нами.

Здоров’ям міцніти, життям радіти,

Хай радість приносять онуки і діти.

Хай Ваша родина росте розквітає,

На добрі діла хай Господь наставляє!

З повагою та найкращими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

23 СЕРПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДОВБЕНЮК АЛІНА ВІКТОРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «ГРАДНІС» ТА ГУРТКА «ОСНОВИ ДИЗАЙНУ»

23 серпня 2016

З днем прекрасним ми Вас вітаєм

Та від щирого серця бажаєм,

Щоб бували свята часті,

Пишні, щедрі і прекрасні.

Мир в серці нехай панує,

Злагоду і втіху дарує

Весело душа нехай співає

Кожна мить хай надихає.

З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртків та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАПОРА

23 серпня 2016

23 серпня – День Державного Прапора України. У серпні 2004 року Президент України підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України. До цього День прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні.

У міських урочистостей у Кузнецовську з нагоди Дня Державного Прапора України взяли участь і представники педагогічного, учнівського та батьківського колективів Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

БДЮТ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДІТЕЙ НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

25 серпня 2016

Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради оголошує набір дітей віком від 4 до 18 років на гуртки художньо-естетичного, науково-технічного, соціально-реабілітаційного, туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного напрямків.

Довідки за телефоном: 2-15-50 з 08.00 год. до 17.00 год.

Адреса: м-н Перемоги, 23, 4 поверх.

 

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

25 серпня 2016

24 серпня – День Незалежності України святкували не тільки в нашій державі, але й за її межами. 25-ту річницю українці відзначали з новими надіями та прагненнями миру й тиші.

Відзначили День Незалежності України і в Кузнецовську.

До урочистостей та концерту традиційно долучилися й керівники та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради. Серед перших – вихованці вокального гуртка «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни та вихованці студії вокального співу «Гармонія», керівник – Алексєєнко Оксана Володимирівна.

 

30 СЕРПНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЯРОШИК ЛАРИСИ АНАТОЛІЇВНИ, ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА З МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ, КЕРІВНИКА ГУРТКА «ОСНОВИ ЖУРНАЛІСТИКИ»

30 серпня 2016

Хай обминають Вас тривоги.

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла, радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

В роботі – успіху й терпіння,

У справах – вічного горіння,

В сім’ї – любові і тепла,

Від друзів всіх – лише добра!

З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртка та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

31 серпня 2016

Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує дітей віком від 4 до 18 років цікаво та з користю для себе проводити своє дозвілля у творчих об’єднаннях, гуртках, студіях та клубах

Студія вокального співу «Гармонія»( з 4 до 10 років).

Гурток фольклорної пісні «Серпанок»( з 4 до 16 років).

Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует» (з 8 до 18 років).

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»( з 4 до 18 років).

Студія образотворчого мистецтва «Дивосвіт»( з 7 до 18 років).

Гурток декоративного розпису «Джерело» (з 4 до 18 років).

Гурток народної творчості «Бабусина скарбничка»(з 7 до 18 років).

Гурток художньо – технічної творчості «Сувенір»(з 7 до 18 років).

Гурток «Основи дизайну»(з 12 до 18 років).

Гурток бісероплетіння «Фантазія»(з 7 до 18 років).

Гурток «Оригамі»(з 7 до 18 років).

Гурток «Початкове технічне моделювання»(з 7 до 14 років).

Літературно-краєзнавчий гурток «Рідний край»(з 8 до 18 років).

Театральний гурток «Сюрприз»(з 10 до 18 років).

Гурток «Учнівське самоврядування»(з 14 до 18 років).

Гуртки «Вчимо англійську», «Цікава англійська»(з 4 до 7 років).

Гурток англійської мови «АВС»(з 7 до 14 років).

Гурток для старшокласників «Пізнай себе» (з 14 до 18 років).

Гурток «Основи журналістики»(з 12 до 18 років).

Гурток «Юні акваріумісти»(з 7 до 14 років).

Гурток «Юні охоронці природи»(з 10 до 16 років).

Гурток «Юні орнітологи»(з 7 до 14 років).

Гурток «Історичне краєзнавство»(з 12 до 18 років).

Гурток «Краса здоров’я»(з 14 до 18 років).

Наша адреса: м-н Перемоги, 23

(4 поверх, вхід від центральної бібліотеки)

Ми працюємо з 8.00 до 17.00, тел. 2-15-50.

Детальну інформацію про Будинок дитячої та юнацької творчості дізнавайтесь на сайті – bdut.varash.rv.ua