Весна-2016

 

ОГЛЯД-КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ, ЮНИХ ПОЕТІВ

1 березня 2016

26 лютого на базі ЗНЗ № 4 з метою сприяння популяризації мистецтва художнього слова, розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності пройшов міський огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».

Учасники змагалися у двох вікових категоріях: І категорія (молодша) – 9-13 років, ІІ категорія (старша) – 14-17 років.
Оцінювали акторську та декламаторську майстерність учасників журі у складі: Л.Грекова – методист комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти» – голова журі; Л.Огребчук – бібліотекар юнацького відділу міської бібліотеки для дорослих – член журі; А.Шама – організатор культурно-дозвіллевої діяльності міського Палацу культури ім.Лесі Українки – член журі.

У номінації «Читець-декламатор» Будинок дитячої та юнацької творчості представляла Маслій Софія, вихованка літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» (керівник Мельник Т.М.). Номінацію «Юний поет» презентувала Балаогланова Марія, вихованка гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.).

Конкурс пройшов цікаво, пізнавально, з дотриманням усіх норм. Варто відзначити вимогливість журі у плані оцінювання учасників. Це підтвердили і їх виступи після конкурсу та аргументації оцінювання. Серед критеріїв оцінювання були і рівень художнього виконання, і акторська майстерність учасників, і сценічність образу та його гармоніювання з обраним репертуаром.

Усі учасники огляду-конкурсу отримали у подарунок книги, надані Товариством «Просвіта» та юнацьким відділом міської бібліотеки для дорослих.

Вихованка гуртка «Основи журналістики» Балаогланова Марія здобула перемогу у номінації «Юний поет» та нагороджена грамотою. 10 березня юна поетка представлятиме місто Кузнецовськ на обласному етапі огляду-конкурсу читців декламаторів, юних поетів.

 

МАСЛЯНА – СВЯТО НАРОДНЕ

1 березня 2016

Це одне із найулюбленіших свят. Його здавна відзначали наприкінці лютого, коли «весна з зимою зустрічалися». Людям дуже хотілося скоріше провести зиму й зустріти довгоочікувану весну.

Тож і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості 26 лютого в глядацькій залі вирішили весело провести зиму, подякувати їй за розваги на санках, новорічні та різдвяні свята та закликали весну, щоб своїми сонячними променями розбудила землю та принесла із собою весняний настрій.

До проведення даного свята були задіяні вихованці театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна, студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна, гуртка акторського мистецтва, керівник Тимофіюк Інна Вікторівна, гуртка хореографічного мистецтва «Грандіс», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.

Всі дружньо веселились, співали, танцювали, грали у веселі ігри, відгадували цікаві загадки та насолоджувались святом. А на закінчення всіх учасників свята частували млинцями, які спекли вихованці гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна, гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна, гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна, гуртка «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна та студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.

Головна героїня свята Масляна подякувала всім присутнім за такі проведені розваги та запропонувала знову зустрітися в наступному році.

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

2 березня 2016

2 березня святкує День народження Пришко Оксана Микитівна, заступник директора з адміністративно-господарської частини Будинку дитячої та юнацької творчості

Цей день має чарівне походження,

Бо сьогодні Ваш день народження,

Бажаємо, щоб сонце Вас зігрівало,

Люди – усмішку Вам дарували,

Природа здоров’я Вам піднесла,

А ластівка щастя мішок принесла!

А ще романтики, дружби, кохання!

Прийміть же від нас усі ці вітання!

Ми знаємо цей день чарівний, не звичайний,

Тож нині здійсняться всі побажання!

З повагою та найщирішими побажаннями колектив БДЮТ

 

ВОКАЛІСТИ БДЮТ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ «ГОЛОС КРАЇНИ»

3 березня 2016

Напевно, кожен дорослий помічає потяг дитини до чогось прекрасного, неповторного. Пригадує, як змінюється обличчя юного таланта, коли він чує музичні акорди, аналізує першу мамину колискову, притупцює ногою у ритмі. Помічаючи такі речі, батьки намагаються залучити дитину до тієї чи іншої творчої діяльності, приводять її на гурток, творче об’єднання, в студію. А вже тут талановиті діти потрапляють до рук справжніх професіоналів, креативних педагогів, які готові самовіданно працювати, щоб допомогти дитині самореалізуватися.

Серед таких освітян, які працюють за покликанням душі – Тиндик Світлана Дмитрівна, керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості.

Про чергову перемогу керівника та її вихованців – далі.

27-28 лютого у місті Києві проходила зимова Всеукраїнська Музична олімпіада «Голос Країни». Музична Олімпіада – багатопрофільне некомерційне всеукраїнське змагання виконавців інструментальної, вокальної та вокально-інструментальної музики.

Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляли Пришко Юлія та Вітренко Марина, вихованці гуртка фольклорної пісні «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни. Юні вокалістки змагалися як у сольному співі, так і в дуеті «Red and black» (номінація «Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дует, тріо, квартети)».

У цьогорічній олімпіаді взяли участь 809 учасників з 205 музичних учбових закладів України. Захід проводився у два тури: Перший і Другий тури (фінал у форматі Гала-концерту). Засновник і організатор Олімпіади – Public Organization “Montessori Center Competition”.

Всеукраїнська Музична олімпіада «Голос Країни» проводиться за підтримки Міністерства культури України з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та творчо обдарованої молоді; підвищення виконавської майстерності учнів та студентів музичних установ України; обміну творчими досягненнями та заохочення видатних педагогів країни.

За результатами олімпійських музичних перегонів та підсумками голосування суддів І місце та звання Лауреатів 1 ступеня Пришко Юлія та Вітренко Марина здобули як Ансамбль «Red and black» у номінації «Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дует, тріо, квартети)». Нагородження дипломами Лауреатів 1 ступеня та кубком відбулося на Гала-концерті. Додатково дівчата нагороджені дипломами учасників та призерів Всеукраїнської музичної олімпіади за участь у сольних виступах.

Керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тиндик Світлана Дмитрівна нагороджена дипломом за великий внесок у професійну музичну освіту та за високий рівень підготовки учасників олімпіади «Голос Країни». Таким же дипломом від організаторів нагороджений і Будинок дитячої та юнацької творчості.

Варто наголосити, що у рейтинговому списку 353 педагогів та концертмейстерів, які готували учасників олімпіади, Тиндик С.Д. посіла 27 місце.

Учасники олімпіади дякують за фінансову підтримку, яка допомогла вокалістам взяти участь у кількох номінаціях Всеукраїнської Музичної олімпіади «Голос Країни» ГО «Відродження та розвиток» в особі Дмитра Стецюка.

Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості щиро вітає переможців та бажає талановитим дітям і надалі підкорювати музичні вершини обласних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

3 березня 2016

4 березня відзначає День народження Столярук Тетяна Олександрівна, керівник гуртка «Юні орнітологи» Будинку дитячої та юнацької творчості

З Днем народження вітаєм!

Зичимо щастя, здоров’я й добра,

хай сонечко весело сяє

і квітує в серці доброта,

хай життя завжди цвіте розмаєм

і хилить щастя повен цвіт!

Ми ще раз від душі бажаєм

здоров’я міцного і многая літ!

З повагою та найкращими побажаннями вихованці гуртка «Юні орнітологи» та колектив БДЮТ

 

БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ЗАПРОШУЄ НА СВЯТКОВУ ПРОГРАМУ “ВПЕРЕД, МАЛЕЧА!

4 березня 2016

Дитяча творчість – це щось неочікуване, неперевершене, неординарне, і разом з тим природне і дивовижне. Діти часто-густо все сприймають по-іншому. Вони підсвідомо прагнуть самовиразитись у власних маленьких творчих кроках. Саме дитяча безпосередність та творчість допомагає побачити і розпізнати, а згодом і розвинути майбутні таланти дитини.

Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує усіх на святкову програму “Вперед, малеча!”, яка відбудеться 10 березня о 18.00 год. в Палаці культури ім. Лесі Українки.

Завітайте на справжній сплеск дитячого творчого міксу. Скористайтеся унікальною можливістю поринути у чарівний світ неординарності та емоційності маленьких танцівників та співаків, гумористів та художників, знавців англійської мови

З СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

6 березня 2016

Теплий промінь березневий

Розбудив дзвінку весну.

Ароматом квітів перших

День святковий огорнув.

Він вітання наші щирі

Передасть всім дамам милим,

Щоб жили в добрі і мирі

Щоб здійснились їхні мрії,

Щоб коханими були,

Щоб у радості цвіли!

 

ДАРУВАЛИ МАМАМ КВІТИ ТА ПІСНІ

8 березня 2016

Земля зітхає ледве чутно,

І прокидається від сну…

І березень дарує чудо,

Розпочинаючи весну.

Прихід весни неодмінно асоціюється з чудовим святом 8 березня – Міжнародним жіночим днем. Це свято радості, ніжності і жіночності.

Саме мамам та бабусям присвятили урочистий захід « Весняний дарунок для мами» вокалісти студії «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни.

Святкова програма розпочалася з теплих привітань та побажань добра, миру і здійснення мрій жінкам та дівчаткам керівника вокальної студія «Гармонія» Оксани Володимирівни. До привітань також приєдналась культорганізатор БДЮТ Романчук Світлана Володимирівна, яка побажала всім присутнім невичерпного творчого натхнення.

В яскравий віночок сплелися щирі дитячі побажання і пісні, сповнені любові, ласки та вдячності своїм матусям. Адже мама – вона як чарівна музика, хвиля за хвилею змиває з душі тугу і втому, надихає до творчості і любові, вона як молитва оберігає.

«… Мамо, мамочко моя,

не сумуй і не журись.

Обертається Земля-

Я з тобою – посміхнись!»

Ці щирі слова торкнули струни метеринських сердець – і ніжна вдячна посмішка осяяла обличчя. Маленькі вокалісти своїм солов’їним співом зарядили енергією і позитивом усіх присутніх. Незабутнє враження справила пісня-подарунок «Червона рута» у виконанні чоловіків для своїх дружин та донечок.

Це святковий концерт подарував усім присутнім море радості, щирих усмішок, вдячних овацій.

 

УЧАСТЬ У ЕКОЛОГІЧНОМУ КОНКУРСІ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ «ЮНИЙ ДОСЛІДНИК»

10 березня 2016

Дуже цікавою та дієвою формою екологічної освіти і виховання є проведення експериментально-дослідницьких робіт в куточку живої природи. Вихованці вчаться на практичних заняттях поширювати екологічні знання та вміння, долучатися до природоохоронної роботи, а головне – допомагає дітям знаходити світ своїх захоплень у екології.

Щорічно на місцевому рівні проходить міський етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник» серед учнів загальноосвітніх шкіл міста та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості віком від 9 до 11 років за напрямками: «Я і природа», «Народознавство», «Рослинний світ», «Охорона здоров’я», «Тваринний світ». Основними завданнями якого є формування у дітей первинних екологічних знань, залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи, пошук і підтримка дітей, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи, створення умов для творчої самореалізації дітей.

01 березня 2016 року на базі загальноосвітньої школи № 5 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник». Будинок дитячої та юнацької творчості представляла вихованка гуртка «Юні орнітологи» Новак Валерія, керівник Столярук Тетяна Олександрівна, яка виступила із своїми напрацюваннями у експериментально-дослідницькій роботі «Хвороби черепах: рахіт у червоновухих черепах».

За підсумками роботи журі Новак Валерія у номінації «Тваринний світ» отримала І місце та буде представляти наше місто на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник», який проходитиме на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних натуралістів».

Новак Валерія нам розповідає:

– В процесі власних досліджень, можу з впевненістю сказати, що догляд за тваринами в куточку живої природи приносить мені задоволення. Я навчаюсь правильно створювати правильні умови існування тваринкам, забезпечувати їхній повноцінний раціон харчування, правильно лікувати тваринки, якщо вони захворіють.

Ми повинні оберігати кожну тваринку і зберегти як вид для майбутніх нащадків. Вони цілком залежать від своїх господарів, тому любіть і піклуйтесь про них.

Я дуже задоволена своїм успіхом. Надіюсь, що і на обласному рівні постараюсь показати хороший результат своїх власних досліджень.

Вітаємо Новак Валерію із перемогою на міському рівні. Бажаємо і надалі продовжувати працювати у екологічному напрямку роботи ота поширювати свої знання серед дітей та учнівської молоді.

 

«ЖИВИ, КОБЗАРЮ, В ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ»

10 березня 2016

10 березня у місті Рівному відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». У актовій залі Вищого професійного училища № 1 зібралися кращі декламатори та юні поети з метою сприяння популяризації мистецтва художнього слова, розвитку дитячої та юнацької майстерності.

На початку заходу всіх учасників та гостей привітав Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти. Також зі словами вітання виступили Климюк Володимир Миколайович, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та Стрижеус Ігор Володимирович, директор Вищого професійного училища № 1 міста Рівного.

Цього року в конкурсі взяли участь 44 учасники із 16 районів області, міст Рівного, Острога, Дубно та Кузнецовська.

Марія Балаогланова, вихованка гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.) Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представила на розгляд журі конкурсу власну поезію «Все ще жива…».

Основними критеріями оцінювання журі були майстерність виконання (задум читця та його сценічне втілення, донесення ідеї авторського твору), сценічна культура читця та використання сценічного простору, атрибуту, музичного супроводу.

Члени журі відзначили майстерність виконання вихованки БДЮТ. Вєтров Іван Васильович, голова правління Рівненської обласної організації «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка нагородив Марію Балаогланову збіркою авторських робіт юних письменників Рівненщини та побажав бачити її роботи у наступній збірці.

Відповідно до наказу управління освіти і науки РОДА «Про підсумки обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», Балаогланова Марія, вихованка гуртка «Основи журналістики» нагороджена дипломом за ІІ місце у старшій віковій категорії у номінації «Юні поети».

Вашій увазі пропонується вірш юної поетки – мікс авторського задуму з переплетення українських реалій та їх філософське розуміння.

«Все ще жива…»

На правій врізали стопу,

На лівій пилять до коліна.

А я ж бо все іще живу,

А я ж бо – цілісна людина!

Зв’язали руки – й до спини,

До рота – кляпа – і картина

немельдуваної * війни.

А я ж бо все іще людина!

У ліву – хмелевий укол,

А праву – просто так, наживо –

Така розплата за синдром,

Коли раба і віриш в диво!

Приспали. Кинули в пітьму,

Щоб потім у вогні збудити,

А я ж бо все іще живу,

А я жила і буду жити!

А я зберу усі серця

зі мною битись воєдино,

А я ж бо їхнє все життя:

і пуповина, й домовина.

А я ж бо вирвусь! Розірву

усі оці убогі шмати.

Ногу візьму, стопу візьму

і буду в майбуття кульгати…

* немельдувана – (укр.) неоголошена

 

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ГУМАНІТАРНОГО КОНКУРСУ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

10 березня 2016

Конкурс «Космічні фантазії» проводиться щорічно з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення знань у галузі природних та гуманітарних наук, покликаний забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва.

На розгляд журі були представлені творчі роботи вихованців позашкільних навчальних закладів та шкіл з районів і міст області. Роботи подавались в таких розділах: «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» і «Філософія та історія».

Вихованці гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у обласному заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії». У відповідності до результатів роботи журі вихованці гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджені дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»:

В розділі «Космічне мистецтво»:

а) в номінації «Література та журналістика»:

сценарій заходу:

Осійчук Михайло, вихованець театрального гуртка «Сюрприз», за роботу «Цей загадковий космос» – ІІІ місце, керівник Романчук Світлана Володимирівна.

б) в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

вишивка:

Пришко Юлія, вихованка гуртка «Основи дизайну», за роботу «З Україною на зв’язку» – ІІ місце, керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.

аплікація:

Хомич Тетяна, вихованка гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір», за роботу «Ми не самі» – ІІІ місце, керівник Адамович Олена Володимирівна.

м’яка іграшка:

Пашко Софія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», за роботу «Страж Галактики» – І місце, керівник Волчаниця Катерина Василівна.

настільна гра:

Ювковецька Богданна, вихованка гуртка англійської мови, за роботу «Настільна гра Cosmic Travel» – І місце, керівник Вітартас Людмила Володимирівна.

Вітаємо переможців обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» із перемогою та бажаємо і надалі продовжувати працювати над самостійними творчими доробками в обраних ними жанрах або техніках виконання.

 

УЧАСТЬ ЛІДЕРІВ МІСЬКОЇ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ «ВАТРА» У ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ УПРАВЛІНСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ТА КООРДИНАТОРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОБЛАСТІ

10 березня 2016

Лідери та координатори учнівського самоврядування області активно приймають участь у засіданнях Обласної школи управлінської майстерності, які проходять на базі позашкільних та загальноосвітніх закладах Рівненщини впродовж навчального року.

Засідання Обласної школи управлінської майстерності 03 березня 2016 року за ініціативою всіх лідерів та координаторів області було сплановано на попередніх зустрічах провести на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

До учасників Обласної школи управлінської майстерності традиційно звернулась головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, координатор діяльності обласної ради старшокласників Рівненщини Ангеліна Ровкач, яка своїми лідерськими якостями, позитивним настроєм надихнула всіх на роботу відповідно плану Програми.

Спочатку лідери учнівського самоврядування області презентували свої проекти, які були реалізовані на місцевих рівнях.

Міську раду старшокласників «Ватра» в області представляли Ірина Магдич, голова міської ради старшокласників «Ватра» та Стадник Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості.

Лідери ділились своїми напрацюваннями у соціальному напрямку. Роботи були виконані на належному рівні та мали обговорення кожного відеоролика, проекту.

Свій досвід демонстрували лідери Рівненщини:

досвід Дубровицької районної школи учнівського самоврядування соціального напряму «Діти – квіти землі;

досвід Парламенту дітей міста Рівного з реалізації Проекту «Рух лідерів»; проект Володимирецької районної ради «Прометей» «Україна-моя Батьківщина» (патріотичне спрямування);

соціологічне опитування «Чи модно бути патріотом?» – Дубенська РРС «ТЕМП»;

проект патріотичного спрямування «Мій тато – герой» – Острозька міська рада старшокласників;

проект «Ми проти насильства» – із досвіду роботи Кузнецовської міської ради лідерів «Ватра»;

досвід роботи щодо співпраці з органами влади – Рівненська районна спілка «Екіпаж»;

відеоролик «Ми і земля єдині» – Сарненська районна рада лідерів;

досвід реалізації проекту патріотичного напряму «Україно, для тебе я можу».

Проведено тренінгові заняття для лідерів органів учнівського самоврядування з теми: «Робота у команді», «Позитивні емоції в житті та самоактуалізація особистості».

Головою обласної ради старшокласників «Імпульс» Миколою Циганюком на засіданні президії були підбиті підсумки за І семестр 2015-2016 навчального року, проведено обговорення щодо виконання проектів у ІІ семестрі та заходи щодо підготовки до участі у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування.

Завершальним етапом педагогічними працівниками комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» для лідерів та координаторів був проведений туристсько-краєзнавчий квест в парковій зоні міста Рівне.

Зустріч відбулася. Лідери навчились працювати в команді, поділились своїми напрацюваннями і з новими ідеями знову зустрінуться в травні місяці на підсумковому зборі лідерів обласної ради старшокласників «Імпульс».

 

ПРО ЯСКРАВІ МОМЕНТИ ТВОРЧОЇ МАЛЕЧІ

11 березня 2016

Співи, сміх, танців багато –

Що за свято у малят?

І дівчата, і хлоп’ята

Одяглись, як на парад.

Зала вся простора й сяє,

В ній безліч дитячих очей.

Бо сьогодні свято в БДЮТі

Наших найменших дітей.

Будинок дитячої та юнацької творчості не перестає дивувати місто, область і всю Україну досягненнями та талантами своїх вихованців. От і 10 березня, під час святкової програми «Вперед, малеча!», колектив закладу влаштував справжнє свято, познайомивши мешканців Кузнецовська з юними обдаруваннями, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти – наймолодшими вихованцями БДЮТ

В позашкільному закладі стало доброю традицією проводити захід, на якому вперше на велику сцену можуть вийти найменші за віком, ті, хто перший рік відвідує заклад, і кому за півроку вже є що показати.

Серед перших привітала малечу директор Будинку дитячої та юнацької творчості Маркевич Тетяна Валентинівна. У своєму виступі вона зауважила, що велике значення для розвитку дитини є розвиток її творчих здібностей у ранньому віці. Адже творчо розвинена особистість ще з дитинства починає логічно мислити, знаходити оригінальні рішення поставлених завдань. Такі діти простіше знаходять своє місце серед ровесників, не бояться позитивно виділитися в оточенні, радують батьків своїми вміннями і навичками. Директор закладу закликала маленьких акторів сміливіше виходити на сцену, а глядачів – щирими оплесками підтримувати учасників концерту.

Святкова програма – очікувана казка, сплетена з дитячих талантів, щирих усмішок, вдячних овацій. Кожен учасник зумів реалізувати свій сценічний образ, потішивши виступом близьких, педагогів, глядачів, показати свій хист та уміння. Зі сцени Палацу культури ім. Лесі Українки линули пісні, танці, інсценізації. Але головне – усюди панував хороший настрій.

У концертній програмі взяли участь вихованці:

студії вокального співу «Гармонія» – керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна,

гуртка фольклорної пісні «Серпанок» – керівник Тиндик Світлана Дмитрівна,

зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» – керінвик Махоріна Ольга Павлівна,

хореографічного гуртка «Грандіс» – керівник Довбенюк Аліна Вікторівна,

гуртка «Вчимо англійську» – керівник Александрович Яна Олександрівна,

гуртка англійської мови – керівник Вітартас Людмила Володимирівна,

гуртка акторського мистецтва – керівник Тимофіюк Інна Вікторівна,

гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» – керівник Павлусь Богдан Сергійович.

У ролях:

ведучі свята – Матвійчук Анна та Рябчина Павло,

казкові персонажі – мишенята Круть і Верть – Новак Валерія та Корнійчук Ольга – вихованці гуртка театрального мистецтва «Сюрприз» – керівник Романчук Світлана Володимирівна;

Півник Голосисте Горлечко – Вакуліч Віра Володимирівна – керівник гуртка «Початкове технічне моделювання».

Традиційний захід «Вперед, малеча!» покликаний не тільки надати можливість наймолодшим вихованцям позашкільного закладу спробувати свої сили на сцені, але й сприяти всебічному розвитку дітей, формувати основні правила культури зовнішнього вигляду, естетичні смаки та вподобання.

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

14 березня 2016

14 березня відзначає День народження Махоріна Ольга Павлівна, керівник зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості

Дозвольте з ювілеєм привітати,

І побажати від душі

Багато щастя і добра багато.

Хай буде світлим кожен день в житті,

Хай негаразди завжди обминають,

Хай буде легко Вам вперед іти,

І словом добрим Вас завжди вітають.

Бажаєм успіхів великих у роботі,

Й побільше творчих Вам натхнень.

Нехай минають завжди всі турботи,

І хай приносить радість кожний день.

З повагою та найкращими побажаннями вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» та колектив БДЮТ

 

«СВІТОВІ ТАЛАНТИ» У БДЮТ

17 березня 2016

Постійний пошук шляхів створення унікального простору для творчої самореалізації – ось одне із головних завдань, які ставить перед собою як перед професіоналом Тиндик Світлана Дмитрівна – акомпаніатор, керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.

Справа її життя – пісня, бажання через неї донести слухачам частинку власної душі, розуміння світу, життєвої мудрості.

Тиндик С.Д. взяла участь у Міжнародному інтернет-конкурсі мистецтв «Світові таланти», що проходив з ініціативи та при підтримці ВГО «Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга» та Продюсерського центру Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND». Наша учасниця здобула перемогу у номінації «Професіонали. Естрадний вокал». Світлана Дмитрівна нагороджена дипломом та кубком за І місце.

Вітаємо з черговою перемогою.

 

УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

17 березня 2016

16 березня 2016 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулися змагання між вихованцями позашкільних навчальних закладів області з початкового технічного моделювання. Учасниками змагань були діти віком від 8 до 10 років.

Метою та завданнями заходу були:

– розвиток творчих здібностей, кмітливості, формування інтересу до пошукової творчої діяльності;

– організація змістовного дозвілля дітей;

– підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти;

– пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку.

Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляли вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» Філінов Олександр, Тимощук Володимир, керівник Вакуліч Віра Володимирівна.

Програмою змагань було передбачено:

1. Конкурс «Виготовлення літаючої моделі планера.

2. Конкурс «Виготовлення моделі транспортної техніки».

3. Конкурс «Виготовлення композиції за допомогою геометричних об’ємних фігур».

4. Конкурс «Теоретичний залік».

5. Змагання на дальність польоту.

Наші вихованці на належному рівні виконали завдання та отримали позитивні враження від участі в обласних змаганнях.

 

ПРО НАС ПИШУТЬ

22 березня 2016

Марія Балаогланова, вихованка гуртка «Основи журналістики» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможниця багатьох міських та обласних конкурсів. Перемога, якою найбільше пишається – диплом Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…». Її робота «Канонада попід стелею ванної кімнати» ввійшла до унікального видання – книги «Життя – Тобі…» разом із роботами 20 лауреатів та 120 дипломантів Конкурсу.

 

ЗУСТРІЧ ІЗ ПОЛІСЬКИМ ПОЕТОМ-КРАЄЗНАВЦЕМ МИХАЙЛОМ САВИЧЕМ КОБИЛЯНСЬКИМ

23 березня 2016

Мій край – моя історія жива!

Мій край – моя історія жива!

Є щось святе в словах мій рідний край.

Його історія…

В ній стільки мужності і гіркоти,

І тим рідніш мені ти, краю рідний,

Що вже назад поламані мости

І день новий встає, як райдуга погідний.

Стара латинська мудрість називає історію вчителькою життя. Тому кожне покоління звертається до минулого, говорить з минулим, щоб почерпнути звідти досвіду для сучасного й майбутнього, почерпнути знання й зробити висновки для майбутніх дій.

“Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього”,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться. Якщо народ не знає своєї історії і не несе за це відповідальності, то будь-хто може скористатися такою слабкістю і висвітлити історичні факти по-своєму, задля своїх інтересів, що досить часто сьогодні й відбувається.

15 березня 2016 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся краєзнавчий захід на тему: «Славні імена земляків». Активними учасниками якого були вихованці гуртка «Історичне краєзнавство».

Тарас Козодой та Хомич Юлія вирішили познайомити всіх присутніх зі славним, місцевим краєзнавцем, педагогом, поетом – Михайлом Савичем Кобилянським.

Здавен відомо, що краєзнавець, який накопичує інформацію, факти, систематизує їх, та створює на цій підставі поетичні шедеври – заслуговує великої поваги. З вдячністю і шаною вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» говорили про одного із найактивніших краєзнавців сьогодення нашого краю.

Михайло Савич Кобилянський відомий не тільки у його рідній Рафалівці, в нашому місті Кузнецовську, алей на теренах Рівненщини, та інших областях України.

«Природа – це казка, яку потрібно читати серцем,» – розповідає Михайло Савич.

Відомий краєзнавець поділився своїм багатим досвідом, розповів про цікаві моменти з життя і закликав вивчати, досліджувати та досліджувати свій рідний край, адже в ньому багато можна знайти цікавого. Великою любов’ю до рідного краю пронизані всі поетичні твори Михайла Савича. Майже в кожному творі Михайло Савич повертає читачів із сьогодення в історію. Болить йому і голодомор, і воєнне лихоліття, і Чорнобиль. Він закоханий в старовинні звичаї і традиції українців. В його творчості також значну частину займають пісні.

Також хотілося б відзначити, що Михайло Кобилянський не лише привносить нове у творчість Полісся, а й займається краєзнавчо-етнографічною діяльність, в його доробках є пісні записані від старожилів рідного краю, які несуть у собі велике сакральне значення.

Підсумковим етапом було декламування віршів Михайла Кобилянського вихованцями гуртка «Історичне краєзнавство».

О.Стадник, заступник директора з навчально-виховної роботи подякувала Михайлу Савичу за тісну співпрацю та всі разом побажали йому доброго здоров’я і громадської підтримки у подальших пошуках важливих документів і фактів для встановлення і збереження краєзнавчої інформації.

Зі слів Стадник Олени Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи:

– Кожна людина проживши багато років обов’язково набирається життєвої мудрості. Я особисто вчусь цієї життєвої мудрості у людини, яка сьогодні присутня на заході, Кобилянський Михайло Савич, який своєю душевною щедрістю, творчими напрацюваннями є прикладом для молодих людей. Михайло Савич брав активну участь у обласних туристсько-краєзнавчих зльотах, має звання «вчитель-методист», нагороджений медаллю «Ветеран праці», значком «Відмінник освіти України».

Поспілкувавшись наживо, ми з впевненістю можемо сказати, що саме ця людина виховує у молодого покоління любов до рідного краю, його народу, історії, духовної спадщини, активізації краєзнавчого руху. Тож хочеться всім нам сказати велике Дякую, Михайлові Савичу Кобилянському, за його активну краєзнавчу та поетичну діяльність, а також за популяризацію інформації про Українське Полісся!

На нашу думку, зустрічі з краєзнавцями сприятимуть вихованню національної свідомості у підростаючого покоління, почуття патріотизму та гордості за відомих митців краю, формуванню повноцінної системи краєзнавчих інформаційних ресурсів допоможуть у вдосконаленні власних творчих здібностей.

 

ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ ІЗ ПРИРОДОЗНАВСТВА “ЮНИЙ ДОСЛІДНИК”

24 березня 2016

24 березня 2016року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся очний етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, у якому взяли участь переможці заочного етапу.

Конкурс проводився з метою пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування у вихованців первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень; створення умов для творчої самореалізації учнів.

Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляла вихованка гуртока „Юні орнітологи” Новак Валерія.

Вітаємо Новак Валерію та керівника гуртка Столярук Тетяну Олександрівну із ІІІ місцем на обласному рівні.

 

УВАГА! ФОТОКОНКУРС!

24 березня 2016

«Неповторні шкільні моменти»

З метою відображення найцікавіших моментів шкільного та позашкільного життя, Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує вихованців гуртків та студій взяти участь у конкурсі фотографії з мобільного телефону на тему: «Неповторні шкільні моменти».

Умови проведення конкурсу:

У конкурсі беруть участь вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості віком від 6 до 18 років.

Термін проведення:

Конкурс фотографії з мобільного телефону на тему: «Неповторні шкільні моменти» проводиться з 21 березня по 05 травня 2016 року.

Порядок участі:

Для участі у конкурсі потрібно зробити цікаву фотографію мобільним телефоном та надіслати її з коментарем. Від кожного учасника на конкурс приймається тільки одна фоторобота заданої тематики без попередньої обробки.

Прийом робіт:

Роботи надсилаються на електрону адресу bdut@ukrpost.ua, або в методичний кабінет закладу. У назві теми електронного листа необхідно вказати помітку «фото з мобільного».

Конкурсні фотографії будуть розміщені на сайті Будинку дитячої та юнацької творчості. Кожна робота повинна супроводжуватися наступною інформацією:

назва роботи;

прізвище та ім’я автора фотознімка;

модель телефону з якого зроблена фотографія;

гурток, вік, адреса, контактний телефон.

Визначення та нагородження переможців:

Переможці визначаються за рішенням журі у трьох вікових категоріях:

молодша – від 6 до 10 років;

середня – від 11 до 14 років;

старша – від 15 до 18 років.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами Будинку дитячої та юнацької творчості та візьмуть участь в обласному фотоконкурсі, який відбудеться в травні 2016 року.

Художня рада БДЮТ

 

ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ…

24 березня 2016
21 березня з нагоди Всесвітнього дня поезії вихованці гуртка «Основи журналістики» під керівництвом Ярошик Лариси Анатоліївни провели тематичний медіа-квест «О, слово рідне, хто без тебе я!».

Вихованці гуртка поділилися на команди та відправилися маршрутом з шести медіа-зупинок. Перед тим, як отримати назву зупинки і завдання-пропуск до наступного пункту, учасникам потрібно було відповісти на додаткове питання-квиток:

1. Питання-ключ: плагіат, цитування, посилання. Що є необхідним для роботи журналіста, а що – шкідливим? Обгрунтуйте.

«Зупинка «Юнкорівська». Завдання-пропуск: придумати заголовки до фото.

2. Питання-ключ: ви влаштувалися стажером до міської газети. Для початку вам пропонують самому обрати тему для свого першого матеріалу. Чим ви будете керуватися при цьому, як діятимете? Обгрунтуйте.

«Зупинка «Прес-допомога» – скласти з поданих складів слова.

3. Питання-ключ: насильство на телевізійному екрані та журналістика. Ваше особисте ставлення до цього явища. Чи можливо йому протистояти?

«Фотосалон» – провести унікальну фотосесію на довільну тематику.

4. Питання-ключ: соціальні мережі: добро чи зло? Чи можуть вони бути корисні для журналістай якими є ризики використання матеріалів соцмереж?

«Зупинка «Творчі поради» – переклад тексту.

5. Питання-ключ: є цікава людина, про яку ви хочете розповісти. Який жанр ви оберете, аби створити її портрет? Що потрібно, щоб цей портрет вийшов виразним?

«Зупинка «Репортаж» – відео-презентація свого проходження медіа-квесту.

6. Питання-ключ: роль Інтернету в щоденному інформуванні людини: плюси і мінуси.

«Зупинка «Арт-вернісаж» – продемонструвати власні творчі набутки.

 

МОЛОДЬ ПРОТЕСТУВАЛА ЯКІСТЬ

25 березня 2016

25 березня в управлінні освіти виконавчого комітету Кузнецовсьокї місьокї ради відбувся захист робіт конкурсу «Молодь тестує якість».

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Молодь тестує якість». Якість обслуговування у торгових точках міста Кузнецовськ досліджувала Водько Вероніка, вихованка гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.).

Використовуючи такі інструменти дослідження як опитування респондентів, елементи журналістського розслідування, інтерв’ю як метод отримання інформації, аналіз інтернет-ресурсів, юна журналістка протестувала якість послуг на прикладі загальновідомих усім місцевих продуктових магазинів та супермаркетів. У дослідженні не бралися до уваги якість товарів. Пріоритетом була якість обслуговування.

За результатами опитування більшість респондентів, а це понад 45%, якістю називають співвідношення цінових, зорових та смакових властивостей товару, або ж належність виконаної послуги.

75% респондентів задоволені рівнем сервісу у магазинах Кузнецовська. Некомпетентний та нетолерантний персонал – скоріше виняток, аніж правило. І, звісно, затребуваність таких торгових точок з невихованим та непрофесійним персоналом – нижче середнього рівня.

Одним із головних висновків роботи стало прагнення до підвищення рівня якості обслуговування. Адже адаптація до соціально орієнтованої ринкової економіки, інтеграція у європейський та світовий простір має підтверджуватися на практиці соціальним захистом покупців та їх правом на високий рівень якості обслуговування.

За рішенням журі робота Водько Вероніки здобула ІІ місце. У планах учасниці конкурсу – на майбутнє протестувати якість товарів у місцевих торгових точках.
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

28 березня 2016

28 березня відзначає День народження Протасевич Ольга Миколаївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості

В святковий день

Прийміть вітання

Та найщиріші побажання:

Здоров’я, щастя та добра,

Наснаги, успіхів, тепла.

І повсякденно, повсякчас

Хай буде все у Вас гаразд!

З повагою та щирими побажаннями колектив БДЮТ

 

ЩЕ ОДНА ВСЕУКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА

28 березня 2016

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «GOLDEN SOUND STAR» та здобули чергові визнання журі й призові місця.

26 березня у Києві за ініціативи та підтримки МГО «Гранд-шоу», продюсерського центру«GOLDEN SOUND», Національної всеукраїнської музичної спілки відбувся Всеукраїнський конкурс «GOLDEN SOUND STAR».

Будинок дитячої та юнацької творчості на вищезгаданому конкурсі представляли Вітренко Марина, Мороз Анастасія, Гугайло Максим – вихованці гуртка фольклорної пісні «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни.

За рішенням журі Вітренко Марина здобула І місце у номінації «Вокальне мистецтво, естрадний живопис» (молодша група 12-14 років).

Мороз Анастасія і Гугайло Максим вибороли ІІІ місце у номінації «Вокальне мистецтво, естрадний живопис» (група юніори 9-11 років).

Вітаємо наших призерів та бажаємо подальших здобутків і перемог.

 

ПОДАРУНОК ДЛЯ УЛЮБЛЕНОЇ КНИГИ

30 березня 2016

Під час березневих канікул, у рамках Тижня дитячої книиги, який триває в міській бібліотеці для дітей з 28 березня по 4 квітня, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості побували у бібліотеці.

Саме вихованці літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» (керівник Мельник Тетянавна) Гумінська Ольга, Черевач Дарина, Марценюк Марійка, Захарчук Христина, Дулько Владислав, Маслій Софія, Городний Павло, Лисюк Олександра відвідали міську дитячу бібліотеку та долучилися до практичної роботи «Подарунок для улюбленої книги». В ході роботи діти разом з бібліотекарями виготовляли закладки для книг, дізнавалися багато цікавого та пізнавального про книгу, ділилися враженнями про прочитані книги, їх авторів.

По закінченні практичної частини, працівники бібліотеки зробили дітям подарунки – презентували виготовлені закладки, наголосивши, що книги потрібно шанувати і берегти, користуватися закладками, не загинати сторінок.

 

МІЖНАРОДНИЙ ІНТЕРНЕТ КОНКУРС МИСТЕЦТВ “СВІТОВІ ТАЛАНТИ”

2 квітня 2016

Вітаємо вокалістку Будинку дитячої та юнацької творчості Ясюк Оксану та керівника вокальної студії “Гармонія” Алекcєєнко Оксану Володимирівну з перемогою – І місце в Міжнародному інтернет конкурсі “Світові таланти”.

Бажаємо нових перемог!

 

УЧАСТЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ АГІТБРИГАДИ «ШАНС» У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

6 квітня 2016

30 березня 2016 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

Конкурс проводився з метою підвищення рівня еколого – просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Темою виступів екологічних агітбригад було висвітлення охорони та збереження земельних ресурсів.

Володимир Герасимчук, Пало Рябчина, Емма Мурсалієва, Михайло Осійчук, Дарина Скрипчак – члени екологічної агітбригади «Шанс», керівник Романчук Світлана Володимирівна представляли місто Кузнецовськ у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Учасниками команди був проведений звіт про роботу екологічної агітбригади «Шанс» у 2015 році та представлений виступ «Вивчення та дослідження ґрунтів Рівненщини». Серед 20 екологічних агітбригад Рівненщини за підсумками журі агітбригада «Шанс» здобула ІІІ місце та нагороджена грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації

Вітаємо учасників екологічної агітбригади «Шанс» та керівника Романчук Світлану Володимирівну із перемогою. Бажаємо і надалі продовжувати працювати над пошуком нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької та природоохоронної роботи.

 

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ЗДОРОВ’я

13 квітня 2016

12 квітня в актовій залі ЗНЗ № 2 відбувся міський етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Його мета – популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей, виявлення та підтримка талановитої молоді.

У програмі фестивалю взяли участь сім команд з навчальних закладів міста: «Імпульс» – ЗНЗ № 1, «Смайл» – ЗНЗ № 2, «Пульс» – ЗНЗ № 3, «Єврон’юз» – ЗНЗ № 4, «Без ГМО» – ЗНЗ № 5, «Титани» – гімназія, «7-1-1» – Будинок дитячої та юнацької творчості.

Виступи команд були позитивно зорієнтовані, в авторській формі висвітлювали наслідки шкідливих звичок, популяризували дитячий рух за здоровий спосіб життя.

Критеріями оцінювання журі учасників конкурсу були: розкриття теми, оформлення й оригінальність виступу, рівень виконавчої майстерності, режисури, дотепність, почуття гумору, вокальні, хореографічні та спортивні здібності.

Команду «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості представляли вихованці гуртка для старшокласників «Пізнай себе» у складі:

Вайсер Філадельфії

Рябчини Павла

Конюк Аліни

Лосінця Миколи

Осійчука Михайла

Пухи Анастасія

Стріли Тетяни.

Керівники команди: Лопуга Наталія Феодосіївна та Столярук Тетяна Олександрівна.

Варто зауважити, що команда БДЮТ – чи не єдина, яка під час виступу обмінялася думками щодо профілактики запобігання негативних проявів серед дітей, закцентувавши увагу на питаннях вирішення тих чи інших проблем, пов’язаних зі шкідливими звичками серед підлітків та молоді.

За рішенням журі, команда «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості здобула почесне ІІІ місце та нагороджена грамотою упраління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

15 КВІТНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВАКУЛІЧ ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА «ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»

15 квітня 2016

Так всього багато зичим,

Що й не полічити.

В мирі, радості, здоров’ї

Все життя прожити.

Хай воно прекрасним буде,

Як вишневий сад,

Хай Вам приносить щастя

Вічний зорепад.

Хай приходять ранки

З добрими надіями,

Щоб завжди усі збувались

Задуми і мрії.

З повагою та найкращими побажаннями вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

У КУЗНЕЦОВСЬКУ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДИРЕКТОРІВ-ПОЗАШКІЛЬНИКІВ

17 квітня 2016
14 квітня Будинок дитячої та юнацької творчості приймав у своїх стінах директорів позашкільних навчальних закладів області у рамках обласного семінару-практикуму. Тема зустрічі: «Розвиток творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі: управлінський аспект».

Загальновідомо, що кожна система руйнується, якщо вона некерована, а будь-яке управління неможливе без планування. Тому тема семінару «Розвиток творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі: управлінський аспект», переконані організатори та обласні координатори, є актуальною для прогресивного функціонування позашкілля навіть у сучасних складних умовах.

Програма семінару-практикуму складалася з організаційного, презентаційного, методичного та практичного блоків.

Перед початком роботи до присутніх звернулася головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, куратор позашкілля у Кузнецовську, Мельник Людмила Євгеніївна. Вона розповіла про здобутки та напрацювання Будинку дитячої та юнацької творчості не тільки на міському, але й на обласному та всеукраїнському рівнях. Подякувала творчому колективу педагогів та вихованців. Побажала учасникам семінару плідної співпраці.

Присутня на семінарі завідувач методичним кабінетом управління освіти Кремінська Ніна Анатоліївна приєдналася до щирих та теплих слів на адресу закладу, побажала усім наполегливості та креативності у досягненні поставлених цілей.

Здобутками управлінської діяльності з присутніми на семінарі-практикумі поділилася директор БДЮТ, Маркевич Тетяна Валентинівна, яка презентувала гостям позашкільний заклад та запросила усіх до дискусії на тему: «Створення умов для розвитку творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі».

Зміни в суспільстві, реформи в системі національної освіти зумовлюють якісні зміни й у позашкіллі та вимагають переходу на новий щабель у напрямі посилення управлінської діяльності й оптимального забезпечення важливої функції керівника – управління закладом з урахуванням сучасних умов життя, пріоритетним завданням якого є виховання патріотизму як духовно-моральної цінності молодого покоління. Про це та багато іншого повідала присутнім у ході виступу директор позашкільного закладу.

Презентаційна частина зустрічі пройшла під гаслом «БДЮТ – храм мистецтва і таланту». У яскраву програму виступів зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» та вихованців гуртка фольклорної пісні «Серпанок» «Творче перехрестя» неймовірно влився виступ колективу «Бдютівчанка», до складу якого входять керівники гуртків різних напрямків Будинку дитячої та юнацької творчості. А ще гості-учасники семінару експромтом долучалися до показових виступів вихованців та керівників гуртків.

Учасникам семінару провели додаткову екскурсію закладом, де вони змогли познайомитися з роботою педагогів-позашкільників: гурток «Історичне краєзнавство», гуртки англійської мови, літературно-краєзнавчий гурток «Рідний край», гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», тренажерна зала гуртка «Краса здоров’я», гурток «Початкове технічне моделювання», гурток «Основи журналістики». Чарівний світ дитячої творчості відкрився для гостей і на виставці та в кабінетах гуртків декоративного розпису «Джерело», народної творчості «Бабусина скарбничка», бісероплетіння «Фантазія», гуртка «Оригамі». Життя з турботою про братів наших молодших відкрилося перед гостями на гуртках «Юні орнітологи» та «Юні акваріумісти».

Не менш плідним став і практичний блок зустрічі. Тут на учасників семінару чекала чергова практична презентація роботи педагогів-позашкільників міста – творчі лабораторії керівників гуртків із розвитку творчих здібностей вихованців.

З методикою розвитку творчих здібностей вихованців на заняттях гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір» «Аплікація з тканини» учасників семінару ознайомила керівник гуртка. На згадку про майстер-клас у різні куточки області поїхали вироби-аплікації з тканини «Весняний настрій», виготовлені директорами позашкільних закладів власноруч.

Сучасними інноваційними технологіями студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» поділився керівник студії. На закріплення почутого гості переглянули мультиплікаційний фільм вихованців студії, який двічі виборював перемоги на всеукраїнських конкурсах.

Про психолого-педагогічні умови розвитку творчої особистості на прикладі психологічного тренінгу «Який я?..» повідала керівник гуртка для старшокласників «Пізнай себе».

Секретами розвиваючого потенціалу народного мистецтва та прийомами виконання хрестиків у народній вишивці з учасниками семінару поділилася керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок». Кожен учасник отримав на згадку магнітний виріб із вишитим значенням свого імені.

Сучасні підходи до екологічного виховання обдарованих дітей розкрила перед гостями екологічна агітбригада «Шанс» Будинку дитячої та юнацької творчості.

Хороший настрій та гордість за заклад подарували присутнім вихованці студії вокального співу «Гармонія» та гуртка хореографічного мистецтва «Грандіс».

У ході творчого діалогу директорів позашкільних навчальних закладів з питань оновлення змісту та форм позашкільної освіти, Давидюк Наталія Юріївна, кандидат педагогічних наук, методист кабінету виховної роботи, захисту прав дитини, позашкільної освіти, дисциплін художньо-естетичного циклу та фізичного виховання Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відзначила системний підхід адміністрації та педагогів позашкільного закладу до ефективної реалізації розвитку творчих здібностей вихованців, змістовну організацію роботи в управлінському аспекті, творчий підхід до здійснення навчально-виховного процесу та організації роботи з обдарованими дітьми Кузнецовська.

Гості отримали для використання в роботі матеріали з досвіду роботи педагогічного колективу Будинку дитячої та юнацької творчості та матеріали на електронних носіях щодо організації адміністративної, навчально-виховної та методичної роботи. Всі проведені заходи отримали високу оцінку присутніх, які зауважили, що віднині місто Кузнецовськ у них асоціюватиметься не тільки з атомною електростанцією, а і з Будинком дитячої та юнацької творчості.

На закінчення учасників обласного семінару-практикуму для директорів позашкільних навчальних закладів «Розвиток творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі: управлінський аспект» запросили до оглядової ознайомчої екскурсії навколо ВП «Рівненська АЕС».

Позашкільна освіта є частиною всієї структури освіти, вона спрямована на розвиток здібностей, талантів дітей та учнівської молоді, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні. Подальший її розвиток неможливий без досягнень європейського рівня освітніх послуг з урахуванням національних особливостей. Це найкраще розуміють і реалізують у Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради – місцевому осередку креативності, натхнення та творчості.

Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради висловлює подяку в організації обласного семінару-практикуму для директорів позашкільних навчальних закладів директору Інформаційного центру ВП «РАЕС» «Полісся» Дукач Валентині Василівні та працівникам центру за проведення оглядової ознайомчої екскурсії навколо ВП «Рівненська АЕС» та приватному підприємцю Лишканцю Сергію Івановичу за забезпечення транспортом під час оглядової екскурсії.

 

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ

18 квітня 2016

Справжній вокал у виконанні дітей сьогодні не така вже й рідкість, подумає хтось. Але правильно поставлений голос, бажання донести частинку власної творчості та успіхів оточуючим, можливість самовиразитись, надати дитині можливість займатися улюбленою справою, змістовно організувати дозвілля своєї дитини – ось одні з причин, чому діти з таким завзяттям відвідують заняття студії вокального співу «Гармонія» Будинку дитячої та юнацької творчості. А ще тут для них відкривається неймовірна можливість показати свій рівень за межами міста, області, а то й України.

Вихованці студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни підкорили черговий вокальний міжнародний олімп – взяли участь у Міжнародному фестивалі талантів «Діти ХХІ століття» та стали його призерами.

Захід відбувся минулими вихідними у Луцьку та проходив з метою виявлення та підтримки талановитої молоді; створення умов для формування культурних цінностей у юного покоління; знайомства і дружби творчих колективів з різних куточків світу; підвищення професійної майстерності та обміну досвідом серед учасників фестивалю.

Талановиті вокалісти студії «Гармонія»

Килюшик Валерія

Ясюк Оксана

Романова Юлія

Новак Каріна

Омельянчук Владислава

Швець Роман

Козакевич Олександр

Щавинська Вероніка

Юдко Дарина

Кушнірук Катерина

взяли участь у фестивалі, представивши місто Кузнецовськ та Будинок дитячої та юнацької творчості у двох вікових категоріях.

Критеріями оцінювання для журі були вокальні дані конкурсантів, сценічний образ, відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавців, складність репертуару, чистота інтонації та якість звучання, краса тембру і сила голосу.

За підсумками фестивалю-конкурсу Ясюк Оксана та Юдко Дарина здобули ІІІ місця у своїх вікових категоріях. ІІ командне місце – у студії вокального співу «Гармонія». Усі учасники нагороджені дипломами та кубками.

Вітаємо юних обдарувань позашкільного закладу. Бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, щоб Ваші мрії завжди збувались.

 

УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКА “ОРИГАМІ” У ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ:

20 Квітня 2016

З метою підтримки і розвитку науково-технічної творчості серед учнівської молоді, сприяння духовному збагаченню особистості, стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, формування ціннісного ставлення до мистецтва та праці 13 квітня 2016 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі. У змаганнях брали участь 15 команд Рівненщини.

Команду Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляли вихованки гуртка «Оригамі» Новак Валерія та Булан Софія (керівник Печончик Тетяна Миколаївна).

Змагання проводились у три етапи: «Теоретичний залік», «Класичне оригамі» та «Квілінг». За сумою місць, набраних учасниками у кожному етапі, виводилась абсолютна особиста першість та командні місця.

Новак Валерія та Булан Софія за результатами роботи журі відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі посіли IY місце.

Зі слів Печончик Тетяни Миколаївни, керівника гуртка «Оригамі» Будинку дитячої та юнацької творчості:

– Дівчатка дуже гарно попрацювали. Виконували всі поставлені завдання кожного етапу старанно та на належному рівні. Я задоволена роботою своїх вихованців. Підвівши підсумки відкритих обласних змагань з оригамі з вихованцями у гуртку, можемо сказати, що є над чим працювати та в подальшій роботі показувати хороші результати в популяризації мистецтва оригамі на міському та обласному рівнях.

 

21 КВІТНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ПАВЛУСЯ БОГДАНА СЕРГІЙОВИЧА, КЕРІВНИКА ГУРТКА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ЧАРІВНИЙ ПЕНЗЛИК»

21 квітня 2016

З Днем народження вітаємо,

Від всього серця ми бажаємо

Щастя, радості, добра,

Здоров’я, успіхів, тепла, Благополуччя та достатку,

Щоб справи всі були в порядку.

Хай посміхається життя,

Та буде кращим майбуття.

З повагою та сердечними вітаннями вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

24 КВІТНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛАКИЗЮК-КРУПІЧ ЮЛІЯ ЛЕОНІДІВНА,КЕРІВНИК СТУДІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА “ГРААЛЬ”

23 квітня 2016

Бажаємо здоров’я міцного,

Щастя без краю,

Усього найкращого щиро бажаєм.

Щоб серце Ваше зігрівало тепло,

Щоб завжди в душі панувало добро,

Краси і наснаги, здоров’я без ліку,

І довгого-довгого щедрого віку.

З повагою та хорошими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

ТАНЦЮВАЛЬНЕ РІЗНОБАРВ’Я

26 квітня 2016

Танцюючи, дитина дозволяє собі бути самою собою, стає частинкою створеного хореографом-постановником, керівником образу, який дає можливість самовиразитися та самоствердитися через рухи, постановки, танець.

21 квітня у Палаці культури імені Лесі Українки ВП «Рівненська АЕС» відбулося свято хореографічного мистецтва «Танцювальне різнобарв’я». У концерті взяли участь танцювальні колективи міста. Серед них – зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует» (керівник Махоріна Ольга Павлівна) Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.

– Заняття в зразковому ходужньому хореографічному ансамблі «Пірует» дисциплінує, допомагає у формуванні та розвитку хореографічних та творчих здібностей засобами хореографії, формуванні ціннісних орієнтирів, потреб у творчій самореалізації, духовно-естетичному самовдосконаленні та професійному самовизначенні, збагаченні емоційно-естетичного досвіду, – переконують вихованці старшої групи ансамблю «Пірует».

Тож однією з головних передумов участі юних танцюристів БДЮТу у святковій програмі стала додаткова нагода вдосконалити виконавські вміння та навички, хореографічні, музично-ритмічні та творчі здібності дітей та учнівської молоді на великій сцені та бажання донести глядачам рівень своєї майстерності.

 

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ БДЮТ!

26 квітня 2016

Звертаємо Вашу увагу на зміну веб-адреси сайту Будинку дитячої та юнацької творчості!

Віднині сайт закладу знаходитиметься за веб-адресою http://www.bdut.varash.rv.ua

Зауважимо, що в найближчі десять днів Ви зможете зайти на сайт як за старою адресою, так і за новою.

Адміністрація сайту

 

ДО 30-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АТОМНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

27 квітня 2016

З метою збереження живої пам’яті про Чорнобильську катастрофу та пошуку більш безпечних для людей та довкілля джерел енергії, формування ощадливого використання природних ресурсів в Будинку дитячої та юнацької творчості 25-26 квітня 2016 року відбулися заходи щодо 30-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції:

– Вихованцями літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна були проведені бесіди щодо збереження живої пам’яті про Чорнобильську катастрофу, яка стала національною трагедією України.

– Вихованці гуртка «Основи журналістики», керівник Ярошик Лариса Анатоліївна провели літературні читання «Полиновий спогад».

– Спільно із працівниками військової частини 3045 вихованці гуртків образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович та «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович провели пізнавальну відео – екскурсію в минуле зони відчуження та виконали творчі роботи щодо привернення кожної людини до наслідків Чорнобильської катастрофи.

– Вихованці екологічної агітбригади «Шанс», керівник Романчук Світлана Володимирівна продемонстрували виступ на тему: «Мирний атом» тим самим привернули увагу до соціально-економічних та екологічних наслідків Чорнобильської катастрофи.

В рамках проведення міського підсумкового збору лідерів учнівського самоврядування під гаслом «З вірою у себе», який відбудеться 10 травня 2016 року відбудеться зустріч із ліквідаторами Чорнобильської катастрофи міста Кузнецовськ, які завжди в наших серцях гідні простого високого слова і пам’яті.

 

29 КВІТНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МЕЛЬНИК ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА, КЕРІВНИК ЛІТЕРАТУРНО-КРАЄЗНАВЧОГО ГУРТКА “РІДНИЙ КРАЙ”

29 квітня 2016

Хай дороги стеляться крилато,

Будуть чисті, рівні, як струна,

А добро не оминає хату,

Як не обминає цвіт весна

Хай здоров’я, радість і достаток

Стеляться для вас, як вишні цвіт,

Хай малює доля з буднів свято,

І Господь дарує Вам багато літ!

З повагою та щирими побажаннями вихованці літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

МІЖНАРОДНИЙ ІНТЕРНЕТ КОНКУРС МИСТЕЦТВ “СВІТОВІ ТАЛАНТИ”

29 квітня 2016

Вітаємо вокалістку Будинку дитячої та юнацької творчості Килюшик Валерію та керівника вокальної студії “Гармонія” Алекcєєнко Оксану Володимирівну з перемогою – І місце в Міжнародному інтернет конкурсі “Світові таланти”.

Бажаємо нових перемог!

 

ВЕЛИКОДНІ ГОСТИНИ

5 травня 2016

Святкування Великодня у місті продовжилося тематичними святами та заходами.Традиційно не залишився осторонь і колектив Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.

Вихованці та працівники позашкільного закладу взяли участь у міському святі народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини».

Дійство відбувалося у Парку культури та відпочинку. До загальноміського сценарію заходу долучилися вихованці студії вокального співу «Гармонія» (керівник Алексєєнко О.В,), гуртка фольклорної пісні «Серпанок» (керівник Тиндик С.Д.), гуртка хореографічного мистецтва «Грандіс» (керівник Коновальчук А.В.).

Крім цього, творчі роботи вихованців БДЮТ взяли участь у виставці робіт народного мистецтва та дитячої творчості. Вироби дитячих рук тішили гостей свята. У виставці брали участь роботи вихованців гуртка декоративного розпису «Джерело» (керівник Коваленас Н.В.), гурток народної творчості «Бабусина скарбничка» (керівник Волчаниця К.В.), гурток науково-технічної творчості «Основи дизайну» (керівник Сачук А.К.), гурток «Оригамі» (керівник Печончик Т.М.), гурток «Історичне краєзнавство» (керівник Марковець О.О.), гурток «Основи дизайну» (керівник Довбенюк А.В.).

Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджений дипломом за участь у міському святі народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини» за відродження, збереження та популяризацію української національної культури з побажаннями нових постійних творчих успіхів на радість Україні та пасхальними солодощами.

 

«ЗНАЙ, ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

6 травня 2016

Україна – це наша Земля, наші традиції та звичаї. Кожна людина повинна звертати увагу, берегти та розвивати декоративно-ужиткове мистецтво в нашому краї,яке дуже поширене серед народних умільців, любителів мистецтва та, звичайно, молодого покоління.

У Будинку дитячої та юнацької творчості керівники гуртків художньо-естетичного напрямку на заняттях намагаються прищепити почуття любові до всього прекрасного, з повагою ставитись до всього, що нас оточує, вчать малювати за допомогою різноманітних технік виконання, виготовляти різні вироби за допомогою бісеру, паперу, ниток, тканини… Проводяться колективні та персональні виставки вихованців, внутрішні конкурси-виставки, де діти мають змогу показати свої здібності та напрацювання в гуртку.

20 квітня 2016 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Знай, люби свій край». На даний конкурс були представлені вироби декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, виконані у різних техніках.

Вихованці гуртків народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна, «Бісероплетіння», керівник Кравчук Яна Віталіївна, декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна, «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна, «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна, «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна, «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна, образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь та продемонстрували свою майстерність, гарну підготовку робіт у міському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай, люби свій край».

Журі визначило переможців конкурсу у різних вікових категоріях та в різних техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Виходячи із висновків журі вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості мають такі результати:

У номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце – Мотько Владислав, вихованець образотворчого гуртка «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович.

ІІ місце – Базан Ярослав, вихованець образотворчого гуртка «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович.

ІІ місце – Булан Вікторія, вихованка гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна.

ІІ місце – Федіна Ольга, вихованка гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна.

У номінації «Декоративно – ужиткове мистецтво»:

Художня вишивка:

І місце – Пришко Юлія, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.

Народна лялька:

І місце – Войтко Євгенія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.

І місце – Завадська Марія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.

Вироби зі стрічки:

І місце – Свідрик Ярина, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.

Вироби із природнього матеріалу:

І місце – Гузей Дарина, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».

ІІ місце – Матвійчук Анастасія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».

Вироби з тіста:

І місце – Кньовець Дмитро, вихованець гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».

ІІ місце – Килюшик Валерія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».

Оригамі:

І місце – Веремійчук Софія, вихованка гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна.

ІІ місце – Новак Валерія, вихованка гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна.

ІІ місце – Мотько Владислав, вихованка гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна.

Бісероплетіння:

І місце – Батейко Валерія, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Кравчук Яна Вікторівна.

І місце – Кісільова Софія, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Кравчук Яна Вікторівна.

Барельєф:

І місце – Ковальчук Іванна, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна.

Аплікація:

І місце – Хомич Тетяна, вихованка художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович Олена Володимирівна.

М’яка іграшка:

І місце – Пашко Софія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».

Інші техніки:

І місце – Нестерчук Ангеліна, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна.

І місце – Федчук Людмила, вихованка художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович Олена Володимирівна.

Роботи вихованців гуртків направлені для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай, люби свій край», який відбудеться на базі Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Бажаємо учасникам обласного конкурсу на належному рівні представити свої творчі роботи у виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
7 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛОПУГА НАТАЛІЯ ФЕОДОСІЇВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ “ПІЗНАЙ СЕБЕ”

7 травня 2016

Прийміть у цей день вітання найкращі,

Бажаєм здоров’я, любові і щастя

Щоб лихо й тривоги Вас обминали,

Зозуля сто років життя накувала.

Хай в житті Вашім щастя квітує,

Веснянково-іскристим розмаєм,

Бог ласкавий хай радість дарує

І здоров’я міцне посилає.

З повагою та найщирішими побажаннями вихованців гуртка для старшокласників «Пізнай себе» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

8 травня 2016

УКЛОНІМОСЬ НИЗЬКО ДО ЗЕМЛІ ТИМ, ХТО В СЕРЦІ БУДЕ ВІЧНО ЖИТИ.

 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

10 травня 2016

День па?м’яті та прими?рення – пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

Відповідно до Указу Президента України, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму» .

8 травня керівники гуртків та вихованці взяли участь у мітингу з покладання квітів до пам’ятного знаку «Жертвам Другої світової війни». Символом пам’яті полеглих є червоний мак.

День Перемоги – свято, яке завжди залишається в серці кожної людини із великою любов’ю до всіх ветеранів, які захищали нашу землю, хто ціною свого життя відстоював нашу свободу у ті 1939-1945 роки. С.Тиндик, керівник гуртка «Серпанок» разом із своїми вихованцями взяли активну участь у урочистостях та святковому концерті, присвячені Дню пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які проходили на площі біля Палацу культури РАЕС.

Із слів Ю.Пришко, М.Вітренко, вихованиць гуртка «Серпанок»:

– Дуже дякуємо всім ветеранам за подароване нам життя. Сьогодні ми навчаємось, творчо розвиваємось і дякуємо, всім захисникам нашої рідної землі за подвиг. Ми будемо старатися доносити всю інформацію про всіх героїв-захисників, хто став на захист нашої України. Тож вітаємо з великим святом Перемоги всіх жителів нашого міста, а особливо наших дорогих ветеранів, яких з кожним роком стає все менше. І надіємось, що незабаром наступить ще одна Перемога нашого народу.

 

«МАЛЕНЬКІ ГІГАНТИ» НАШОГО КУЗНЕЦОВСЬКА

13 травня 2016

Дитяча творчість – це щось неочікуване, неперевершене, неординарне, і разом з тим природне і дивовижне. Напевно, кожен дорослий помічає потяг дитини до чогось прекрасного, неповторного. Батьки спостерігають, як змінюється обличчя маленького таланта, коли він чує музичні акорди, притупцює ногою у ритмі, переспівує першу мамину колискову,.

Дитячий талант схожий на перлину, що захована в мушлі. Іноді ця мушля буває розкритою, а іноді потрібно докласти зусиль для того, щоб дістати цю перлину. Саме тому батьки, щоб розкрити талант та залучити дитину до творчої діяльності, приводять її на гурток, творче об’єднання, в студію.

В нашому маленькому містечку талановиті діти потрапляють до рук справжніх професіоналів у Будинку дитячої та юнацької творчості. Саме тут самовіданно працюють креативні педагоги, які допомагають розпізнати у дитячій безпосередності талант, розвивають його і дають дитині можливість самореалізуватися.

Унікальний простір для творчої самореалізації талановитих дітей нашого міста – це заняття у Вокальній студії «Гармонія» БДЮТу під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни. Справжній вокал у виконанні дітей сьогодні не така вже й рідкість, подумає хтось. Але правильно поставлений голос, його гігієна та охорона, розвиток музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму, формування музичного мислення, артистизму – це основні напрямки над якими працює педагог.

А дитяче бажання самовиразитись займаючись улюбленою справою, проявити свої особистісні якості, а головне донести частинку власної творчості оточуючим – ось одні з причин, чому діти з таким завзяттям відвідують заняття студії. Діти з задоволенням переспівують і народні, і патріотичні пісні, сучасні пісні українських та іноземних виконавців.

Для талановитих дітей відкривається неймовірна можливість показати свій рівень не лише в Кузнецовську, а й за межами міста, області, а то й України. Вихованці студії вокального співу беруть активну участь не тільки у всіх урочистих міських та регіональних заходах, а й представляють наше місто на всеукраїнських та міжнародних фестивалях – конкурсах і завжди повертаються з перемогою.

І хоча студія створена в 2012 році, на рахунку «Гармонїя» вже є п’ять призових колективних місць та понад п’ятнадцять призових місць солістів на всеукраїнських фестивалях «Діти Сонця», «Золота Антилопа», «Зоряна осінь», «Гармонія душі», «Мелодія весни»,«Феєрія зірок». Щоразу члени журі високо оцінюють підготовку сольних номерів і вокальні дані вихованок студії Ясюк Оксани та Килюшик Валерії . Дівчата завжди повертаються додому з кубками та грамотами за І та ІІ місця у номінації естрадний вокал. Оксана –володарка ГРАН-ПРІ серед дітей до 10 років у номінації вокальне мистецтво міського фестивалю «Зірки на сцену» 2015р.,м.Кузнецовськ. Талановиті солісти Юдко Дарина , Козакевич Олександр та Кушнірук Катерина здобули нагороди – ІІ та ІІІ місця. За розвиток вокального мистецтва, плідну працю з дітьми, неодноразово була відзначена і нагороджена грамотами та подяками керівник студії вокального співу «Гармонія» Алексєєнко Оксана Володимирівна.

Нещодавно під її керівництвом дитячий колектив у складі Килюшик Валерії, Козакевича Олександра, Кушнірук Катерини, Новак Карини, Омельянчук Владислави, Романової Юлії, Швеця Романа, Щавинської Вероніки, Юдко Дарини та Ясюк Оксани підкорили черговий вокальний міжнародний олімп – взяли участь у Міжнародному фестивалі талантів «Діти ХХІ століття» та стали його призерами, зайнявши ІІ командне місце. Окрім цього за підсумками фестивалю-конкурсу солісти Ясюк Оксана та Юдко Дарина здобули ІІІ місця у своїх вікових категоріях.

Вихованки вокальної студії «Гармонія», солісти Ясюк Оксана та Килюшик Валерія , взяли участь у Міжнародному інтернет-конкурсі мистецтв «Світові таланти», що проходив з ініціативи та при підтримці ВГО «Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга» та Продюсерського центру Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND» , – і здобули чергові перемоги – І місця у своїх вікових категоріях.

Ці великі перемоги ще маленьких вокалістів є результатом титанічної праці керівника вокальної студії Оксани Володимирівни, підтримки батьків та допомоги спонсорів. Для цих дітей так важливо достойно представляти наше місто на всеукраїнських та міжнародних фестивалях і здобувати перемогу. Хочеться вірити, що культурний, творчий розвиток талановитих дітей є важливим і для окремого мешканця, і для громади міста, і для депутатів та чиновників. Створюйте… залучайте… розвивайте… відкривайте «Маленьких гігантів» Кузнецовська ! Для них спів – це не просто заняття чи хобі. Вони співають для себе, співають для вас, співають для того, щоб жити…Тож давайте співати разом!

 

14 ТРАВНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПЕЧОНЧИК ТЕТЯНИ МИКОЛАЇВНИ, КЕРІВНИКА ГУРТКА «ОРИГАМІ»

14 травня 2016

З Днем народження вітаєм,

Щастя й долі Вам бажаєм,

Здоров’я, небесної благодаті,

Миру й злагоди у хаті.

Нехай любов незгасно світить,

Хай доля радісно співа,

Для Вас усі найкращі квіти

І найласкавіші слова.

З повагою та найкращими побажаннями вихованців гуртка «Оригамі» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

15 ТРАВНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МАРКОВЕЦЬ ОЛЬГА ОЛЕГІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА “ІСТОРИЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО”

15 травня 2016

Хай цi троянди чарiвнi,

Привносять щастя у Ваші днi,

Нехай дадуть Вам наснаги,

Багато радостi й вiдваги,

Додасться сил, вiдiйде втома

I запанує спокiй вдома.

Бажаєм свiтла та краси

Щоб завжди сяяли де Ви!

З повагою та щирими побажаннями вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ “СВІЖИЙ ВІТЕР”

16 травня 2016

Хто як не вихованці позашкільних навчальних закладів, які займаються в гуртах екологічного напрямку, театральних гуртках, агітбригадах та беручи участь у природоохоронних акціях, дослідницьких роботах, творчих заходах мають переконати суспільство у необхідності нового екологічного мислення.

Проявляючи таку активність, творчий потенціал, ініціативу та активність вихованці молодшого та старшого шкільного віку 11 травня 2016 року взяли участь у щорічному обласному етапі Всеукраїнського фестивалю екологічної творчості «Свіжий вітер», який проходив з метою формування екологічної культури молоді, залучення дітей та підлітків до природоохоронного руху, сприяння у формуванні та розвитку творчих здібностей дітей та молоді на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів». Даний захід відбувався за двома номінаціями «Екологічна мода», «Театральна композиція».

Тематикою виступів колективів в 2016 році є «Екологічна варта власного майбутнього». Всі учасники мали змогу продемонструвати колекції одягу, зачісок та віражу, використовуючи природній матеріал або матеріали вторинного використання та продемонструвати свій театральний виступ з використанням власних костюмів.

Будинок дитячої та юнацької творчості представляли учасники театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна, «Юні орнітологи», керівник Столярук Тетяна Олександрівна, які на належному рівні продемонстрували свої виступи в номінаціях «Екологічна мода» та «Театралізована композиція».

В номінації «Екологічна мода» потрібно було створити власні костюми з використанням природного матеріалу або матеріали вторинного користування. До спільної роботи по створенню таких костюмів були задіяні гуртки «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна, «Бісероплетіння», Кравчук Яна Віталіївна, народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна, «Початкове технічне моделювання», керівник Вакуліч Віра Володимирівна.

За підсумками роботи обласного журі серед 19 команд учасники виступу в номінації «Екологічна мода» отримали ІІ місце, а в номінації «Театральний виступ» І місце.

Скрипчак Дарина, капітан команди учасників фестивалю:

– Ми закликаємо всіх небайдужих юних громадян до проблем довкілля через активну участь у природоохоронних заходах, акціях. Беручи участь у такому фестивалі, можу впевнено сказати, що наше власне майбутнє залежить тільки від нас самих. Потрібно берегти, цінувати та не знищувати наші земельні ресурси.

Люди,Вас, просимо

Не будьте байдужі

Природу свою бережіть

Бо птахи і квіти, кущі і дерева

Без них ми загинемо Всі!

Щоб птахи співали, цвіли завжди квіти

Давайте природу свою берегти!

Вітаємо вихованців та керівників гуртків із перемогою в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер» .

 

МІЖНАРОДНА ВІДЗНАКА В СКАРБНИЧЦІ ПОЗАШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

17 травня 2016

Газета «Шкільна Країна» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради в черговий раз стала дипломованим лауреатом ХІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа 2016.

В позашкільному закладі газета видається з 2007 року. Над щомісячними номерами працюють вихованці гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Лариса Анатоліївна). Для них – це хороша нагода самореалізувати як журналістські, так і творчі знання, вміння і навички.

Одне з основних завдань юних газетярів – висвітлити невгамовне життя позашкілля з його досягненнями, напрацюваннями, талановитими вихованцями та досвідченими педагогами. На шпальтах газети: новини Будинку дитячої та юнацької творчості, медіа-портрети вихованців та керівників гуртків, цікаві опитування, роздуми, творча палітра перших (і не тільки) спроб.

Напередодні Великодня у Миколаєві нагородили 27 переможців XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа, на якому було представлено 1894 роботи з усіх областей України та 8 країн-сусідів.

Цей конкурс, переконані організатори, відіграє значну роль у впроваджені медіа-освіти в України та вихованні свідомого читача, слухача, глядача, який вміє відокремлювати факти та аналізувати інформацію, отриману в засобах масової комунікації.

Організатори Конкурсу: Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.
ПЕРЕМОГА У НАЦІОНАЛЬНОМУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» – «АЕС: ЗАПРОШУЄМО У МАЙБУТНЄ!».

18 травня 2016

Всеукраїнський конкурс Компанії «АЕС: запрошуємо у майбутнє!» традиційно проводився серед дітей міст-супутників українських АЕС, м. Києва та відокремлених підрозділів Київського розташування.

У своїх конкурсних роботах учасники повинні були мистецьким шляхом зобразити сучасні атомні електростанції як надійний, екологічно чистий і безпечний засіб виробництва електроенергії та ефективний інструмент у боротьбі з негативними кліматичними змінами, а також представити безпеку експлуатації енергоблоків як найвищий пріоритет в діяльності АЕС.

За підсумками національного конкурсу за напрямком декоративно-ужиткового мистецтва у І-й віковій категорії визнано творіння тринадцятирічної Марії Завадської вихованки гуртка “Історичне краєзнавство” БДЮТ «Наша рідна РАЕС розквітає, престиж України у світі підіймає» посіло заслужене І місце.

Творчі роботи школярів Кузнецовська змагались серед більш як 40 робіт у номінаціях: малюнок, декоративно-ужиткове мистецтво та комп’ютерна анімація.

Для усіх призерів регіональних етапів конкурсу Дирекція НАЕК «Енергоатом» та профспілкова організація організували 12, 13 травня подорож до столиці України.

В рамках свого візиту, діти також мали нагоду відвідати історичні місця Києва, музеї та взяти участь у розважальній програмі поїздки.

 

БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ЗАПРОШУЄ!

21 травня 2016
Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує усіх на свято «Країна творчості звітує» 22 травня, о 12.00 в Палац культури ВП «Рівненська АЕС» ім.Лесі Українки.

 

МУЛЬТИК З БДЮТУ – ЗНОВУ НАЙКРАЩИЙ

23 травня 2016

Мультиплікаційна робота вихованців студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» (керівник Мельник Аркадій Миколайович) підкорила Міжнародний олімп.

Будинок дитячої та юнацької творчості подав на розгляд журі ХІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа мультимедійну роботу «Достойні нащадки козацької слави». Робота визнана кращим медіа, проте нагороджена дипломом лауреата, оскільки за умовами конкурсу автори не змогли дістатися Миколаєва в день оголошення переможців.

За 19 років проведення конкурсу в архівах накопичено понад 29 тисяч робіт. Серед них: стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, тисячі фотознімків з України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Росії, Білорусії та інших країн світу. За цей час звання КРАЩОГО отримали 432 роботи активних юнкорів.

Нагадаємо, що метою Міжнародного конкурсу шкільних медіа є розвиток шкільних медіа в Україні та інших державах для виявлення нових журналістських талантів і оволодіння досвідом у галузі журналістики. Серед головних завдань: привернути увагу до професії журналіста; забезпечити широку відкритість навчально-виховного процесу і всього шкільного життя, використовуючи всі наявні шкільні засоби масової інформації; заохочувати юнкорів та викладачів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів до активного відображення у своїх матеріалах суспільних процесів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні та світі; сприяти міжнародному спілкуванню та налагодженню міжнародних взаємозв’язків юнкорів та педагогів медіа-освіти.

З розвитком інформаційних технологій продовжують розвиватися і шкільні медіа. Все більше юнкори подають робіт у вигляді телерепортажів. В 2016 році на Конкурс було подано 54 телерепортажі. Олег Наливайко, голова Держкомтелерадіо України: «Інформаційні технології сьогодні дозволяють навіть дітям робити цікаві телерепортажі, використовуючи не тільки камери, але й смартфони, планшети і фотоапарати. Подекуди ці репортажі за своєї цікавістю і креативністю можуть конкурувати з роботами професійним журналістів. Тож, сподіваюся, що в телевізійній галузі дуже скоро ми побачимо нові креативні обличчя».

 

ТРАДИЦІЙНИЙ ЗАХІД, ЩО СТАВ КУЛЬТУРНОЮ ПЕРЛИНОЮ МІСТА

23 травня 2016

22 травня відбувся щорічний традиційний звітний концерт «БДЮТ скликає друзів» під гаслом: «Країна творчості звітує».

Кожна дитина неповторна. Кожна дитина по-своєму талановита. І віднайти в юному створінні родзинку – завдання дорослих.

У Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради велика увага приділяється розвитку творчої обдарованості дітей. Це і творчі конкурси, і огляди, і різного рівня заходи. Один із названих – звітний концерт місцевого позашкільного закладу, який вкотре збирає велику залу Палацу культури ім. Лесі Українки ВП «Рівненської АЕС» небайдужих до дитячої талановитості.

У концертній програмі взяли участь вихованці студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко О.В., гуртка хореографічного мистецтва «Ґрандіс», керівник Довбенюк А.В., зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної О.П., гуртка фольклорної пісні «Серпанок», керівник Тиндик С.Д.

Ми – дорослі, батьки – хочемо, щоб дитина у всьому була першою – лідером, творчою особистістю, непересічною, талановитою, успішною, впевненою у собі. Адже саме ці якості допоможуть їй у дорослому житті не розгубитися. Заняття ж на гуртках художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного, науково-технічного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів у позашкільному закладі додатково допомагають дітям повірити у власні сили, вчать спілкуватися з дорослими та однолітками, порозумітися майже з усіма.

Співи й танці, репертуарне різноманіття, креативний вибух у всьому: костюмах, акторській майстерності, сценічній культурі, вмінні і прагненні подати свій сценічний образ – усе це далеко неповний перелік того, що мали можливість побачити і насолодитися глядачі, близькі й друзі не тільки виступаючих, але й усіх вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.

Світ не схожий на жоден шаблон, він постійно змінюється. Саме тому важливо розвивати творчість дитини, її неповторне ставлення до життя, що дозволить кожному вихованцю почуватися вільним і одночасно бачити себе у загальній палітрі творчого колективу. Тому звітний концерт став своєрідним неофіційним завершальним акордом позашкільного поточного навчального року. Проте для вихованців та колективу БДЮТу приємні сюрпризи не закінчилися.

З вітальним словом до учасників концертної програми та дитячого, педагогічного і батьківського колективів позашкільного закладу звернулася директор БДЮТ Маркевич Тетяна Валентинівна. Яка підсумувала, що вихованці закладу в повній мірі отримують на заняттях уроки вмінь і навичок, людяності і добра.

І звісно, не обійшовся захід такого масштабу без запрошених гостей та подарунків від них. Від місцевої влади дитячий та педагогічний колективи привітав керуючий справами виконавчого комітету Міцюк Віктор Васильович. Представник міської влади вручив колективу Будинку дитячої та юнацької творчості подяку за вагомий внесок у розвиток культури міста та активну участь у міських заходах.

Відвідав творчих звіт БДЮТу і народний депутат України Яніцький Василь Петрович. Він вручив колективу закладу подяку за високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у навчанні, вихованні та організації змістовного дозвілля підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток позашкілля України та національно-патріотичне виховання сучасної молоді та надав фінансову підтримку у вигляді оплати оренди зали Палацу культури на час творчого звіту.

Приємним сюрпризом для вихованців позашкільного закладу стали й грошові винагороди від народного депутата для талановитих дітей: Степчука Олександра, Балаогланової Марії, Хондоки Ілони, Брой Юлії, Ясюк Оксани, Килюшик Валерії, Вітренко Марини, Пришко Юлії, Осійчука Михайла, Романчука Івана.

Така підтримка – переконані діти, батьки та педагоги закладу – свідчення небайдужого ставлення до творчості талановитих дітей, розуміння непересічної важливості позашкільного навчання:

– Дякуємо за підтримку і висловлюємо надію, що це лише успішний початок плідної співпраці. Від усього серця бажаємо Яніцькому Василю Петровичу здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану справу!

Прекрасне – добрий помічник у вихованні та розвитку дитини. Традиційний захід Будинку дитячої та юнацької творчості «БДЮТ скликає друзів» давно став культурною перлиною міста-супутника Рівненської АЕС. Міста, де, за словами нинішнього міського голови Анощенка Сергія Івановича, інтереси та права дітей мають стояти на першому місці за будь-яких обставин. Міста, де серед позашкільних закладів є прекрасний заклад з кваліфікованими кадрами і мегаталановитими вихованцями. Міста, яке займає достойні позиції не тільки у навчанні, але й у вихованні та організації змістовного дозвілля дітей, підлітків та учнівської молоді.

 

ГРОШОВІ ВИНАГОРОДИ КРАЩИМ УЧНЯМ

25 травня 2016

Наказом управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 20.05.2016 № 108 учнів-переможців Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика у кількості 56 осіб відзначено грошовою винагородою на загальну суму 35500 (тридцять п’ять тисяч п’ятсот) гривень:
№ Прізвище, ім’я учня ЗНЗ, клас Сума учн. премії, грн

1. Мітряхіна Євгенія Валеріївна гімназія, 10 кл 2430,00

2. Зектер Микола Іванович гімназія, 11 кл 2300,00

3. Слобода Дарина Леонідівна ЗОШ № 1, 11 кл 1830,00

4. Гузей Наталія Сергіївна гімназія, 11 кл 1530,00

5. Левчик Лілія Олександрівна ЗОШ № 1, 10 кл 1400,00

6. Грушевий Єгор Вікторович ЗОШ № 3, 8 кл 1400,00

7. Олійник Вікторія Володимирівна гімназія, 11 кл 1230,00

8. Гордієнко Оксана Сергіївна гімназія, 10 кл 1300,00

9. Артемчук Володимир Романович ЗОШ № 1, 8 кл 1100,00

10. Сєров Іван Сергійович ЗОШ № 1, 8 кл 1000,00

11. Барабух Богдан Вікторович гімназія, 9 кл 900,00

12. Поліщук Марина Андріївна ЗОШ № 3, 9 кл 900,00

13. Босик Ірина Вікторівна гімназія, 10 кл 830,00

14. Антонюк Андрій Олександрович ЗОШ № 2, 11 кл 800,00

15. Левицький Михайло Андрійович ЗОШ № 1, 6 кл 800,00

16. Максимчук Наталія Анатоліївна ЗОШ № 3, 11 700,00

17. Шабак Павло Володимирович ЗОШ № 3, 8 кл 700,00

18. Матвійчук Анна Юріївна гімназія, 10 кл 600,00

19. Шарабар Юлія Олександрівна ЗОШ № 3, 11 кл 600,00

20. Горайчук Іванна Анатоліївна гімназія, 11 кл 530,00

21. Малихіна Ірина Олегівна ЗОШ № 1,7 кл 500,00

22. Пиньога Микола Миколайович ЗОШ № 3, 8 кл 500,00

23. Ковальчук Олексій Сергійович ЗОШ № 5, 11 кл 500,00

24. Волочнюк Мілана Олександрівна ЗОШ № 1, 9 кл 500,00

25. Ярута Вікторія Іванівна ЗОШ № 4, 11 кл 500,00

26. Градюк Артем Віталійович ЗОШ № 3, 9 кл 500,00

27. Костючик Ірина Анатоліївна ЗОШ № 3, 11 кл 500,00

28. Балаогланова Марія Русланівна гімназія, 11 кл 500,00

29. Водько Юлія Володимирівна гімназія, 9 кл 500,00

30. Гаврилова Олександра Денисівна ЗОШ № 1, 10 кл 400,00

31. Коцюбинська Катерина Олександрівна ЗОШ № 1,400,00

32. Савонік Іванна Ігорівна гімназія,11 кл 400,00

33. Саворона Назарій Вікторович гімназія, 8 кл 400,00

34. Кирилюк Софія Ярославівна гімназія, 9 кл 400,00

35. Семенюк Лідія Олександрівна ЗОШ № 3, 10 кл 400,00

36. Савчук Анна Іванівна ЗОШ № 3, 9 кл 400,00

37. Дмитрук Андрій Валерійович ЗОШ № 2, 11 кл 400,00

38. Ярмольчук Юлія Вікторівна гімназія, 9 кл 400,00

39. Слободіна Анастасія Антонівна гімназія, 9 кл 400,00

40. Міщанчук Максим Миколайович гімназія, 10 400,00

41. Швець Роман Вадимович ЗОШ № 4, 4 кл 400,00

42. Ротарь Валерія Аркадіївна ЗОШ № 3, 10 кл 400,00

43. Полюхович Ілона Віталіївна гімназія, 9 кл 400,00

44. Юсин Андрій Олександрович гімназія, 10 330,00

45. Лупеха-Святчук Софія Віталіївна ЗОШ № 5, 4 кл 300,00

46. Жданюк Ірина Анатоліївна ЗОШ № 2, 5 кл 300,00

47. Ковальчук Петро Сергійович ЗОШ № 5, 5 кл 200,00

48. Погуляник Іванна Вікторівна ЗОШ № 3,10 кл 200,00

49. Воронюк Руслана Миколаївна гімназія, 11 200,00

50. Новак Валерія Сергіївна ЗОШ № 3, 4 кл БДЮТ 200,00

51. Гапонова Марина Олександрівна ЗОШ № 3, 9 кл 200,00

52. Лопосевич Володимир Петрович ЗОШ № 3, 9 кл 200,00

53. Давідчик Ольга Олександрівна ЗОШ № 1, 10 кл 130,00

54. Трохимчук Сергій Віталійович ЗОШ № 1, 10 кл 130,00

55. Берднік Валерія Олегівна гімназія, 10 130,00

Всього 35500,00

 

КРАЩІ УЧНІ МІСТА ЗА НОМІНАЦІЯМИ
25 травня 2016
На засіданні комісії при управлінні освіти щодо відзначення обдарованої учнівської молоді навчальних закладів міста визначено кращих учнів міста за результатами роботи у 2015-2016 навчальному році за номінаціями «Інтелект року», «Дослідник року», «Талант року», «Спортсмен року», «Лідер учнівського самоврядування». Отож, знайомтесь:

Номінація «Інтелект року»

Мітряхіна Євгенія Валеріївна, учениця 10 класу Кузнецовської гімназії

Слобода Дарина Леонідівна, учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Номінація «Дослідник року»

Олійник Вікторія Володимирівна, учениця11 класу Кузнецовської гімназії

Левицький Михайло Андрійович, учень 6 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Номінація «Талант року»

Ясюк Оксана Вікторівна, учениця 4 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

Пришко Юлія Антонівна, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5

Номінація «Спортсмен року»

Ковальчук Ольга Анатоліївна, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Царик Валерія Миколаївна, учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5

Номінація «Лідер учнівського самоврядування»

Погуляник Іванна Вікторівна, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Рябчина Павло Олександрович, учень 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, вихованець БДЮТ.

Усіх їх відзначено грошовою винагородою в розмірі 350 (триста п’ятдесят) гривень кожному на загальну суму 3500 (три тисячі п’ятсот) гривень.

 

28 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НІКІШИНА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

28 травня 2016

Зичим щастя, здоров’я й добра,

хай сонечко весело сяє

і квітує в серці доброта,

хай життя завжди цвіте розмаєм

і хилить щастя повен цвіт!

Ми ще раз від душі бажаєм

здоров’я міцного і многая літ!

З повагою колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

 

ВІТАЄМО У КРАЇНІ ЧУДЕС

28 травня 2016

В рамках відзначення Дня Європи у Будинку дитячої та юнацької творчості 27 травня 2016 року в гуртку «Вчимо англійську» був проведений підсумковий захід на тему «Welcome to the Wonderland» (Вітаємо у Крані чудес).

Вихованцями були відтворені казкові інсценізації за участю лісових звірів та фей. На занятті вони демонстрували набуті протягом навчального року знання та вміння говорити правильно слова та речення на англійській мові. Діти мали змогу застосувати їх на практиці, змагаючись у конкурсах.

Також вихованці декламували вірші англійською мовою, співали пісні «If you are happy» та «Head, shoulders, knees and toes». Наприкінці заходу вихованців гуртка «Вчимо англійську» керівник Александрович Яна Олександрівна нагородила медалями успіху за старанність та активність у вивченні англійської мови.

На протязі навчального року вихованці гуртка вивчили лексику на теми «Сім’я», «Кімната та меблі», «Фрукти та овочі», «Свійські тварини», та мали змогу продемонструвати це у конкурсі «Відтвори правильне слово».

Вихованці успішно завершили навчальний рік та представили батькам свої результати на підсумковому заході «Welcome to the Wonderland», який організували та підготували спільно із керівником гуртка Александрович Яною Олександрівною.

Чекаємо всіх вихованців гуртка «Вчимо англійську» у наступному 2016-2017 навчальному році

 

Х ПІДСУМКОВИЙ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ “ІМПУЛЬС” ПІД ГАСЛОМ “З ВІРОЮ У СЕБЕ”

31 травня 2016

Характерним для сучасного лідера є те, що потрібно постійно робити певні кроки в діяльності учнівського самоврядування: шукати інновації, щось змінювати, добиватися позитивного результату у своїй роботі, обмінюватися напрацьованим досвідом роботи.

Лідери учнівського самоврядування Рівненщини протягом 10 років побували у різних куточках Рівненщини, прокладаючи свій лідерський маршрут. Тож і лідери міської ради старшокласників «Ватра» міста Кузнецовська тепло і гостинно прийняли понад 76 лідерів учнівського самоврядування 24-26 травня 2016 року із районів та міст Рівненщини на території Білого Озера – Перлини Полісся, Володимирецького району (наметовий табір). Готувалися до даного заходу активно, залучаючи лідерів та координаторів області: писали сценарії, підбирали матеріали для проведення творчих лабораторій за напрямками діяльності «Спікер», «Інтелект», «Талант», «Волонтер», «Журналіст», тренінгів, конкурсу «Лідер року – 2016» та звітно-виборних зборів.

24 травня підтримати учнівську молодь Рівненщини завітали Віктор Міцюк, керуючий справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, Анатолій Горайчук, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління освіти Кузнецовської міської ради, Людмила Мельник, спеціаліст управління освіти Кузнецовської міської ради.

Погода також посприяла у проведенні Х підсумкового обласного збору лідерів учнівського самоврядування «Імпульс». Лідери не тільки працювали, а ще й насолоджувались хорошим відпочинком на Білому Озері. А ще лідери учнівського самоврядування крокують нога в ногу, пліч-о-пліч спільно із вольовим, енергійним та надійним координатором Ангеліною Ровкач, головним спеціалістом управління освіти і науки РОДА, яка протягом проведення даного збору постійно підтримувала своїх лідерів та надавала консультації по проведенню заходів.

Михайло Осійчук, Володимир Герасимчук, лідери центру «Булава» (ЗОШ № 1) та Павло Рябчина, лідер центру «Дозвілля» (ЗОШ № 3) не тільки виконали на належному рівні роль ведучих заходу, але й на протязі двох днів допомагали розташовувати палатки, облаштувати згідно вимог місце для приготування їжі, носили дрова та воду.

Ілона Хондока, Вероніка Водько, Ірина Стадник, Ірина Секида, Іван Романчук, Ілля Веремійчук – лідери центрів «Дзвін» (БДЮТ), «Дозвілля» (ЗОШ № 3), Анна Матвійчук, лідер центру «Всезнайка» (гімназія) слідкували за виконанням правил техніки безпеки у лісі (проводили роз’яснювальну роботу щодо поводження у лісі, роздавали пам’ятки), писали сценарії відкриття збору лідерів, дебатів, звітно-виборних зборів. А також протягом трьох днів із лідерами учнівського самоврядування проводили флешмоб «Лідери пізнають Україну».

25 травня на флешмоб та тренінги завітав Дмитро Стецюк, голова громадської організації «Відродження та розвиток», який також взяв активну участь та отримав масу вражень від роботи лідерів. Хочеться сказати, що вже неоднарозово Дмитро Стецюк підтримував діяльність міської ради старшокласників «Ватра», допомагаючи в організації та проведенні заходів.

Приїхали підтримати лідерів учнівського самоврядування Рівненщини лідери Кузнецовської гімназії та ЗОШ № 1, які продемонстрували хороші виступи щодо здорового способу життя. Всім учасникам та присутнім дуже сподобались їхні запальні, ціннісні ставлення щодо власного «Я» та позитивними закликами щодо хорошого відпочинку на РОК «Біле Озеро». Тому що для лідерів учнівського самоврядування хороший відпочинок – основний фактор здорового способу життя.

Лідери обласної ради старшокласників «Імпульс» попрацювали на повну силу, щоб достойно представити своє місто чи район у даному заході. Стали справжніми друзями, працювали та змагались у команді, у якій були свої інтереси та індивідуальний стиль. Разом диспутували на тему: «Людина – творець свого щастя». І така проведена, невимушена, плідна робота зблизила між собою всіх учасників обласного збору лідерів учнівського самоврядування. І про це свідчили дружні обійми після завершення 3-ох денного заходу.

За підсумками проведенних заходів в рамках Х обласного збору лідерів учнівського самоврядування «Імпульс» лідери обласної ради старшокласників «Імпульс» були нагороджені грошовими винагородами та солодощами від Віктора М’ялика, мецената – благодійника, який разом із своєю молодою, ініціативною командою не стоїть осторонь усіх заходів, які організовує та проводить учнівська молодь нашого міста.

Зі слів Олени Стадник, координатора міської ради старшокласників «Ватра»:

– Усі діти були задоволені. Хочу сказати, що навіть не хотіли від’їзжати. Навіть мені було важко прощатись з усіма лідерами та координаторами області. Тому, що є активним учасником обласних заходів вже понад 8 років. І зі мною завжди команда лідерів нашого міста молодих, ініціативних, творчих, креативних. Я їх дуже поважаю. Хочеться сказати слова подяки батькам Михайла Осійчука, Володимира Герасимчука, Павла Рябчини, Ілони Хондоки, Вероніки Водько, Ірини Стадник, Ірини Секиди, Івана Романчука, Іллі Веремійчука. У Вас дуже хороші, а головне, щирі діти. Вони вміють справлятися з усіма завданнями, які стоять перед ними.

І хочу побажати всім учасникам міської ради старшокласників «Ватра» обласного збору лідерів учнівського самоврядування успіху, щасливої долі, робіть вірний крок у своє майбутнє, не помиляйтесь, а якщо і так – не зупиняйтесь. Ідіть до мети. Нехай життя проходить за вашим власним сценарієм, а віра у власні сили стане словником, любов до ближнього – вітрилом, надія на краще майбутнє – якорем, і тоді можна сміливо всі лідерськи хвилі «Ватри». До зустрічі!

 

УРА! КАНІКУЛИ!

31 травня 2016

Ось і почалося таке довгоочікуване літо… А з ним – і три чудові місяці без уроків, занять, домашніх завдань… Час хорошого відпочинку та шалених розваг. Канікули…. Ні, навіть не так. КАНІКУЛИ!

Протягом літніх канікул керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості працюватимуть відповідно до тижневого навантаження з 09.00 до 13.00 години.

Одночасно в позашкільному закладі здійснюватиметься запис дітей у гуртки, студії та творчі об’єднання на 2016-2017 навчальний рік.

Будинок дитячої та юнацької творчості бажає всім вихованцям та педагогам чудових літніх канікул, сонячної погоди, холодного морозива, бронзової засмаги та незабутніх вражень!