2016 рік

7 СІЧНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТЕЛЬМАХА СЕРГІЯ МИРОНОВИЧА, РОБІТНИКА БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
7 січня 2016
Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!
З повагою та найщирішими побажаннями колектив БДЮТ
ПРИВІТАЛИ ВОЇНІВ АТО ІЗ НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ
11 січня 2016
Напередодні новорічних та різдвяних свят вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості спільно із представниками військової частини 3045 організували акцію «Намалюй малюнок та привітай воїна АТО».
У даній акції найактивнішу участь взяли вихованці гуртків декоративного розпису «Джерело», керівник Надія Вікторівна Коваленас, образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Богдан Сергійович Павлусь, «Основи журналісти», керівник Лариса Анатоліївна Ярошик та студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Аркадій Миколайович Мельник.
За підсумками проведення даної акції, можна сказати, що наші діти своїми вчинками ще раз хочуть донести до наших воїнів ту любов, повагу, сміливість і віру через свою творчість, які так потрібні справжнім захисникам нашої країни.
КАРАНТИН
15 січня 2016
У зв’язку з високим рівнем захворюваності дітей на грип та гострі респіраторні інфекції, з 18 лютого у загальноосвітніх та позашкільних закладах нашого міста запроваджено карантин.
КОЛЯДНИКИ З БДЮТУ ВІНШУВАЛИ ЗІ СВЯТАМИ ВОЛОДИМИРЕЧЧИНУ
17 січня 2016
Різдво – свято традиційно родинне. Ніч напередодні Різдва вважається чарівною. Ми загадуємо бажання і просимо у Бога, щоб Він допоміг нам їх здійснити. Велику шану в народі отримували колядники та щедрувальники. Традиційно колядки – це пісні до Різдва, а щедрівки – до Нового року. 14 січня на майдані Єдності смт. Володимирець відбулося традиційне районне свято колядок та щедрівок «Володимиреччина колядує».
У його програмі взяли участь виступи професійних та аматорських колективів, хорів релігійних громад Володимирецького району з різдвяними піснеспівами, вертепами, колоритним національним вбранням. Також діяв святковий ярмарок та благодійна акція зі збору коштів для земляків-воїнів АТО.
Серед тих, хто цього дня віншував усіх з найбільшими зимовими святами – вихованці гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості Пришко Юлія та Вітренко Марина. Дівчата разом з керівником гуртка Тиндик Світланою Дмитрівною урочисто та величаво привітали присутніх зі святами, від щирого серця колядували їм, бажаючи здоров’я, миру та достатку в родинах та країні.
Тепла атмосфера фестивалю, яка панувала на майдані не зважаючи на по-справжньому різдвяну погоду з тріскучим морозом надихала, підтримувала, веселила. Після побаченого і почутого того дня з впевненістю можна розуміти , що перед сучасною молоддю стоїть завдання з усіх сил зберегти та примножувати багату скарбницю українських колядок та щедрівок, їх образності й поетики.
ПОБУВАЛИ НА ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОВОЇ КНИГИ
17 січня 2016
12 січня у інформаційному центрі «Полісся» відбулася презентація нової книги кузнецовського поета та публіциста Валерія Сухоносенка «Дело жизни».
Вихованці гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Лариса Анатоліївна) побували на зустрічі, поспілкувалися з автором книги, присутніми на презентаціями його колегами-маківцями, однолітками з ПТУ ВП РАЕС.
Нагадаємо, що Сухоносенко (Сухой – псевдонім в поезії) Валерій Борисович, народився в Хабаровському краї в 1939 році. З 1976 року проживає в Україні, більше 27 років пропрацював на РАЕС за спеціальністю інженера-електрика. Близько 20 років перебуває членом Кузнецовської мистецької асоціації. Видав дві поетичних збірки «Метаморфозы», «Время», «Избранное», автор публіцистичного видання «Люди и годы» . Є співавтором багатьох поетичних збірників, які видавала мистецька асоціація Кузнецовська. Нагороджений орденом «Знак Почета» за пуск 1 блоку і званням «Почесний енергетик України» за пуск 4 блоку РАЕС.
У книгах і розповідях В.Сухоносенка грамотно і професійно переплелися поезія і публіцистика, образність і реальність, минуле і теперішнє. Автор не тільки поділився з присутніми спогадами, але й на закінчення дарував усім бажаючим свої книги з автографами.
Юні журналісти переконані, що такі захоплюючі зустрічі вкрай цікаві для сучасної молоді своїми пізнавальними моментами, їх творчим спрямуванням, щирими враженнями та емоціями.
УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК “ОЙ, РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ”
18 січня 2016
Україна – наша рідна країна. Це та земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки. І куди б не їхали, де б не були, а кращої землі немає.
Наш український народ славиться своїми традиціями. Одним із основних є різдвяні свята.
Різдво вважають святом сім’ї, його традиційно святкують у родинному колі. Можна сказати, що період приготування до Різдва – це Богом благословенний час для того, щоб забути старі образи, перепросити тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з нами протягом цього року. Тож наймолодші вихованці та батьки студії вокального співу «Гармонія» напередодні та протягом різдвяних свят вивчали та передавали традиції святкування Різдва Христового всім, хто завітав до їхньої оселі.
– Розпочиналось святкування Різдва з першої зірки, яка виступала на небі 6 січня. Господиня накривала на столі святкову вечерю, що традиційно складалась з 12 страв. Кількість страв на столі має велике значення, адже вони символізують дванадцять апостолів, що були першими учнями Христа. Сама вечеря розпочиналась з молитви, яку вся сім’я промовляла разом. Першим за стіл сідав господар і розпочинав вечерю, роздаючи усім традиційну українську кутю, після якої слідували і інші страви. Дуже цікавим є те, що у різних регіонах України набір страв є різним, та все ж зберігається їх кількість, – розповідають батьки вихованців студії вокального співу «Гармонія» Тетяна Хлань та Ірина Олександрівна Ясюк.
Мабуть, найяскравішою традицією під час різдвяних свят був вертеп. Почесним у вертепі було носіння Різдвяної зірки. Вертепи включали безліч дійових осіб і зазвичай ілюстрували народження Христа та розповідали про біблійні історії.
З метою відродження, збереження та розвитку української національної культури та багаторічної духовної спадщини нашого краю, популяризації самобутніх зразків української народної творчості та зимових календарно-обрядових пісень 17 січня 2016 року у залі початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу Кузнецовської дитячої музичної школи відбувся регіональний фестиваль колядок та щедрівок «Ой радуйся, земле» дитячих колективів, який проводиться з ініціативи відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.
Будинок дитячої та юнацької творчості на даному заході представляли вихованці та батьки студії вокального співу «Гармонія», керівник Оксана Володимирівна Алексєєнко та вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Ольга Павлівна Махоріна.
Було залучено понад 45 вихованців, які представили різдвяне дійство «А в Вкраїні Різдво». Активну участь у підготовці та проведенні взяли батьки Тетяна Віталіївна Хлань, Людмила Миколаївна Савчук, Зоряна Володимирівна Подкопаєва, Інна Володимирівна Федорук, Тетяна Мирославівна Козакевич, Ірина Володимирівна Кладько, які разом із маленькими учасниками різдвяного дійства дарували святковий настрій та піднесеність духу всім тим хто побував на регіональному фестивалі дитячих колективів «Ой, радуйся, земле».
25 СІЧНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КРАВЧУК ЯНА ВІТАЛІЇВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА БІСЕРОПЛЕТІННЯ «ФАНТАЗІЯ» БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
25 січня 2016
Хай сяють завжди очі,
Хай весело живеться,
Хай множиться удача,
Здоров’я додається,
Хай щастя в дім приходить,
Хай радість серце гріє,
В душі триває свято
Та здійснюються мрії!
Нехай святковий день привнесе у Ваше життя частинку казки з несподіваним та щасливим здісненням задуманих планів.
З повагою та найкращими побажаннями вихованці гуртка бісероплетіння «Фантазія» та колектив БДЮТ
ПІДТРИМАЛИ БОЙОВИЙ ДУХ ВОЯКІВ
26 січня 2016
Артисти з Кузнецовська підтримали бойових дух вояків, що проходять підготовку на Тучинському полігоні, що на Рівненщині. А вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості передали подарунки-сувеніри для інструкторів Збройних сил Великобританії, які нині проводять там навчання з підготовки українських піхотинців.
Серед місцевих артистів-аматорів – Тиндик Світлана Дмитрівна, керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості.
– Нас зустріли тепло і гостинно. Завжди приємно виступати перед вдячними та щирими глядачами, – поділилася спогадами Світлана Дмитрівна. – Безумовно, що всі присутні отримали заряд енергії та позитивних емоцій. А це, погодьтеся, додає чоловікам сили волі. Наші художні номери об’єднали залу в єдиний організм.
У концерті, ініційованому та організованому місцевою владою, взяли участь чоловічий аматорський гурт «Заграва» та аматорський хор «Передзвін».
Не залишися осторонь вітань та підтримки воїнів і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. Разом з керівниками гуртків вони підготували подарунки-сувеніри для інструкторів Збройних сил Великобританії, які нині проводять там навчання з підготовки українських піхотинців. Діти власними руками виготовили та передали найрізноманітніші роботи – іграшки та обереги в національному стилі. Разом з виробами, вихованці передали частинку вдячності за підтримку та розуміння ситуації в Україні. Автори робіт переконані, що в такий спосіб вони познайомлять закордонних гостей з культурою та традиціями українського народу. А роботи ще яскравіше передадуть дух і прагнення свободи, ментальність та віру у торжество справедливості.
Завдяки таким крокам, переконані у позашкільному закладі, кожен вихованець осмислює сам себе як індивідуальність, частинку нації і всього людства, впевнено крокує шляхом національного самовдосконалення особистості. Відомий український педагог Софія Русова стверджувала: «Національне виховання забезпечує кожній нації найширшу демократизацію освіти, коли її творчі сили не будуть покалічені, а навпаки – дадуть нові, оригінальні, самобутні скарби задля вселюдського поступу: воно через пошану до свого народу виховує в дітях пошану до інших народів».
ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОЇ ВИСТАВКИ «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ» ЗА НАПРЯМОМ «ФЛОРИСТИКА»
28 січня 2016
Відповідно до умов обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» за напрямом «Флористика» вихованцями гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості для участі було надіслано 10 творчих робіт, які відзначалися оригінальністю та креативним задумом. Це були вироби новорічно-різдвяної тематики, які пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно – новорічні дійства.
За підсумками роботи журі дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації нагороджені вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості за високий рівень виконання робіт:
«Сяйво новорічної ночі» – Завадська Марія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.
«Зимовий підсвічник» – Паскевич Софія, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна.
«Зимове подвір’я» – Касюдик Агафія, вихованка гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович Олена Володимирівна.
Вітаємо Завадську Марію, Паскевич Софію, Касюдик Софію із нагородженням та гарною відзнакою членами журі обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки – конкурсу «Новорічна композиція» за напрямом «Флористика».
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ, ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, РЕЖИСЕРІВ, ОСВІТЯНСЬКОЇ ТА НАУКОВОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ!
3 лютого 2016
29 січня 2016 року відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Конкурс організований та проведений Міжнародним благодійним фондом національної пам?яті України у співпраці із Київським міським будинком учителя, Інститутом історії України НАН України, іншими органами державної влади та науковими установами.
Рішенням конкурсної комісії переможцями визначено:
1 місце – фільм «Нащадки козацького роду» (автори: Олексин Дарина, Базан Ярослав (учні), Мельник Аркадій Миколайович (керівник), Будинок дитячої та юнацької творчості, м. Кузнецовськ, Рівненська область); фільм-переможець можна переглянути за посиланням http://www.bdut.varash.rv.ua/?p=2806
2 місце – фільм «Моя бабусю, старша моя мамо! Гімн роду і родоводу» (автори: Олексюк Анна Олегівна (учениця), Прокопенко Василь Михайлович (учитель), Колісник Марина Володимирівна (учитель), Хорольська гімназія, м. Хорол, Полтавська область);
3 місце – фільм «Крик мовчання» (автори: Халуп’як Яна; Нарольська Ольга; Кривешко Анжеліка; Цапенко Маргарита (учні), Редько Альона Володимирівна (керівник), Вінницький коледж будівництва і архітектури,м. Вінниця, Вінницька область).
Заохочувальні відзнаки також отримали фільм «З попелу забуття» (автори: Барська Галина Іванівна (учениця), Сидор Марія Михайлівна (учитель), «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», м. Тернопіль); фільм «Павло Чубинський – автор слів Гімну України» (автор: Згоняйко Єва, Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані», м. Запоріжжя); фільм «На наш погляд – це важливо» (Пам’яті Миколи Дмитровича Лебідя)» (автори: клуб «Патріот», Шкуренко Олександр Володимирович (керівник), Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва, м. Чернігів, Чернігівська область);
Дякуємо усім, хто виявив інтерес до ініціативи Міжнародного благодійного фонду національного пам’яті України та узяв участь у конкурсі, надіслав свої проекти.
З повагою, оргкомітет Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів
КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО
3 лютого 2016
У зв’язку з високим рівнем захворюваності дітей на грип та гострі респіраторні інфекції, з 29 січня по 5 лютого включно , у загальноосвітніх та позашкільних закладах нашого міста продовжено карантин.
МУЛЬТИПЛІКАЦІЙНА РОБОТА ВИХОВАНЦІВ БДЮТ ЗДОБУЛА ВСЕУКРАЇНСЬКУ ПЕРЕМОГУ
3 лютого 2016
Мультиплікаційний проект вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості «Нащадки козацького роду» виборов повноправну перемогу на Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» «Боротьба за українську державність: сімейні історії українців».
Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співавторстві з Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Інститутом Національної академії наук України за активної підтримки Національної спілки письменників України, центральних та місцевих органів влади та освітніх закладів, Київським міським будинком вчителя сьомий рік поспіль організував Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» «Боротьба за українську державність: сімейні історії українців».
Мета заходу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.
Учасники конкурсу, які представили понад 400 анімаційних робіт, мали змогу поділитися сімейними переказами і спогадами про події боротьби і відновлення Української державності, пережиті предками, а також висловити власний погляд на історію України крізь призму власної сімейної історії.
У конкурсі від міста Кузнецовськ взяли участь вихованці студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради. Мультиплікаційний аматорський проект Олексин Дарини, Базана Ярослава на чолі з керівником студії Мельником Аркадієм Миколайовичем «Нащадки козацького роду» став переможцем, здобувши заслужене почесне І місце.
Протягом грудня 2015 – січня 2016 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовувало конкурсні роботи та визначало переможців, які взяли участь у презентації своїх робіт. Серед них – проект Будинку дитячої та юнацької творчості, у якому сучасні події в Україні висвітлюються через призму сімейної історії.
До складу журі конкурсу увійшли:
Савельєв В.О. – Народний артист України, кінорежисер студії ім. Довженка, професор – голова конкурсної комісії;
Корж В.Т. – народний депутат України 5-6 скликань, член комісії;
Чижевський Б.Г. – Комітет ВРУ з пиатнь науки і освіти, член комісії;
Єфіменко В.І. – Київський будинок вчителя, член комісії;
Женченко В.В. – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки письменників України, член комісії;
Сидоржевський М.О. – Голова Національної спілки письменників України, головний редактор «Української літературної газети», член комісії;
Пономаренко Б.Й. – директор МБФНПУ, член комісії;
Сливка Г.Р. – Міністерство культури України, член комісії.
29 січня 2016 року о 12 годині у лекційній залі Київського міського будинку учителя відбулася презентація шести кращих робіт-переможців конкурсу «Врятувати від забуття», на якій свій проект захищали представники Будинку дитячої та юнацької творчості Олексин Дарина та Мельник Аркадій Миколайович.
Крім безлічі позитивних вражень та гордості за пророблену роботу, наші учасники привезли нагороди, цінні подарунки, грошову винагороду та грамоти й подяки:
* Почесна грамота Міжнародного фонду національної пам’яті України БДЮТ за 1-ше місце у Всеукраїнському конкурсі молодих істориків «Врятувати від забуття»;
* Листи-подяки від Міжнародного фонду національної пам’яті України учасникам конкурсу від Кузнецовська за успішну підготовку конкурсної роботи, наполегливість у сфері формування почуття любові до своєї Вітчизни, поваги до її непростої історії, національних цінностей, відповідальності за сьогодення та майбутню долю України;
* Грамота МГО «Рівненське земляцтво» Мельнику Аркадію Миколайовичу, керівнику студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» за патріотичне виховання дітей та формування національної свідомості молодого покоління до історії рідного краю;
* Грамоти МГО «Рівненське земляцтво» Олексин Дарині та Базану Ярославу, переможцям Всеукраїнського конкурсу «Врятувати від забуття» за збереження родинної пам’яті, що формує національну свідомість українців та любов до історії рідного краю.
– Свідками і учасниками багаторічної боротьби України за свою незалежність у новітній історії держави вже є не тільки наші предки. Ними стали і сучасники: дорослі й діти. У пам’яті поколінь будуть зберігатися перекази про історичні події, історія роду поновлюватиметься спогадами і фотографіями про героїчне сьогодення, – переконаний керівник студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Мельник Аркадій Миколайович.
Тому такі творчі роботи як проект студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» виконуватимуть додаткові виховні функції у вихованні свідомого національного самовизначення дітей та учнівської молоді, вихованні любові до рідної землі, її народу та його історії, культурних та духовних традицій, забезпечуватимуть духовну єдність поколінь, формуватимуть повагу до батьків, прищеплюватимуть шанобливе ставлення до розуміння громадських почуттів та свідомості, соціальної активності та особистої відповідальності перед своєю країною.
ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»
4 лютого 2016
Відповідно до листа комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради управління освіти і науки облдержадміністрації «Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» вихованцями гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості було подано 10 творчих робіт. Це були вироби декоративного розпису, плетіння з газетних трубочок, ляльки, сувеніри з солоного тіста, паперу, бісеру. Роботи юних майстрів яскраво демонстрували особливий духовний зв’язок дітей із землею, природою рідного краю, втілення теплого та світлого настрою українських традицій.
За підсумками роботи журі дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у роботах, поданих на обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» нагороджені вихованка гуртка «Основи дизайну» Нестерук Ангеліна, керівник Сачук Алла Константинівна, за роботу «Різдвяні коржики» та вихованка гуртка «Основи дизайну» Пришко Юлія, керівник Довбенюк Аліна Вікторівна, за роботу «Паспорт у вишивці».
Вітаємо Нестерук Ангеліну та Пришко Юлію із нагородженням. Бажаємо всім учасникам обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» і надалі популяризувати художню творчість засобами народного мистецтва.
УЧНІ КУЗНЕЦОВСЬКА В ПОНЕДІЛОК РОЗПОЧИНАЮТЬ НАВЧАННЯ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ
5 лютого 2016
З 8 лютого у загальноосвітніх та позашкільних закладах нашого міста відновлюється навчально-виховний процес.
6 ЛЮТОГО ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КЕРІВНИК ГУРТКА “ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ” ЗАЙКО МАРИНА ЮРІЇВНА
5 лютого 2016
Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!
З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості
ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ
8 лютого 2016
З нагоди відзначення Дня охорони праці та з метою привернення уваги до суспільства, в тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, 05 лютого 2016 року вихованцями гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Богдан Сергійович Павлусь та студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Аркадій Миколайович Мельник було взято участь в обласному конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Впродовж січня місяця вихованці працювали над конкурсними роботами за напрямом художньої творчості – малюнок.
Також усі роботи вихованців були виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті.
Членами Художньої ради закладу відібрані роботи вихованців, які були найбільш оригінальними, авторськими та відповідали умовам обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
«Будь обережним завжди, щоб не трапилось біди!» – Максим Осипенко, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик».
«Чистота у медичному закладі – запорука здоров’я» – Анастасія Пафіцевич, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик».
«Будь обережним при виконанні робіт» – Олесь Кравчук, вихованець студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт».
«Згадав правила безпеки» – Богдана Щур, вихованка студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт».
Бажаємо учасникам конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» і надалі розвивати у собі творчі художні здібності та саме через малюнки доводити всім, що правила техніки безпеки повинні знати як дорослі так і діти у всіх сферах діяльності. Бережіть себе!
ВИХОВАНЦІ БДЮТ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЕКТУ
14 лютого 2016
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості побували на тренінгах навчального проекту «Активний громадянин». Його організатори – громадська організація “Всі разом!” при підтримці Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).
Тема тренінгу 7 лютого – «Громадська активність – шлях до самореалізації».
Згідно програми «Активний громадянин» передбачав практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між активістами, тренерами, експертами, політтехнологами, громадськими діячами.
Мета зустрічі: Сформувати уявлення учасників про роль громадських організацій в розвитку держави і можливих шляхах самостійної реалізації.
Завдання: Показати перспективи самоорганізації в розвитку місцевої громади; допомогти учасникам знайти самостійну шлях до самореалізації на громадських теренах; виробити навички зі створення соціальних проектів і формуванню персонального бренда та іміджу організації; дати уявлення про роль політичних партій в місцевому самоврядуванні.
ПОБУВАЛИ НА ВИСТАВЦІ «З НАДІЄЮ ДО ПЕРЕМОГИ»
14 лютого 2016
В інформаційному центрі РАЕС «Полісся» стартувала виставка робіт переможців патріотичного конкурсу ДП «НАЕК «Енергоатом» «З Надією до Перемоги». А це близько сотні робіт декоративно-прикладного мистецтва, ілюстрації, листи та плакати.
На відкритті побували і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості – юні журналісти та призери конкурсів «АЕС – Добробут – Батьківщина». Серед відвідувачів були й переможці весняного конкурсу Компанії «Славні нащадки козацького роду», автори переможного мультфільму Дарина Олексин та керівник студії «Дивосвіт» Аркадій Мельник. Дарина повідомила, що їх твір також визнаний кращим серед 400 анімаційних робіт Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів та що вони налаштовані й надалі брати участь у творчих проектах Компанії «Енергоатом».
– Початок справжнього патріотичного руху ініціювала робота кузнецовської школярки Ольги Гончар під назвою «З Надією до Перемоги», присвячена українській льотчиці Надії Савченко, – розповіли організатори.
Роботи фіналістів конкурсу «З Надією до Перемоги» у листопаді-грудні минулого року експонувались у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва на території Києво-Печерської лаври. Впродовж року виставка мандруватиме містечками-супутниками українських АЕС. Першим прийняв естафету Кузнецовськ.
Виставка дитячих творів експонуватиметься в Кузнецовську близько місяця, після чого буде передана до Южноукраїнська, міста-супутника Южно-Української АЕС.
За матеріалами rnpp.rv.ua
ДЛЯ НЕЇ ТВОРЧІСТЬ ЯК МОЖЛИВІСТЬ САМОРЕАЛІЗУВАТИСЯ
14 лютого 2016
Прекрасне і непересічне супроводжує нас усюди. Ми звикаємо до тих чи інших ідеалів, запропонованих суспільством, але повсякчас намагаємося вирватися із трафаретів свідомості, прагнучи до неординарності. Комусь це вдається.
Серед таких – Марія Балаогланова, вихованка гуртка «Основи журналістики» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможниця багатьох міських та обласних конкурсів. Та перемога, якою по-справжньому пишається – дипломант Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…». Її робота ввійшла до унікального видання – книги «Життя – Тобі…» разом із роботами 20 лауреатів та 120 дипломантів Конкурсу.
Марія щира скрізь: у житті, творчості, підсвідомості. Її художня манера неповторна, глибока, вдумлива.
– Марійко, що для тебе творчість?
– Творчість для мене — це, як би банально не звучало, можливість самореалізації. Оточуючим часто доволі важко зрозуміти мене, а я страждаю від того, що не можу намалювати весь той вир почуттів та вражень, з яким постає переді мною світ. Поки що прірва велика, та я щиро вірю, що коли-небудь зможу виразити все те, що у мене всередині. І, звичайно ж, не піду, безплідно, у забуття, а лишу щось по собі.
– Коли у твоєму житті з’явилося бажання творити?
– В чотири роки з першим малюнком кульковою ручкою на шпалерах у коридорі. Моя двоюрідна сестра добре зображала дівчат з аніме дев’яностих років, і я любила спостерігати за процесом. А потім почала й собі. З тих пір так і не можу полишити.
Перший вірш же прийшов у років шість. Як зараз пам’ятаю — вмостилась поперек крісла, намагаючись змусити себе робити уроки, аж тут кімната розтає у сонячному світлі, і я уже на ногах, ходжу довкола, стрибаю, а згодом читаю на листочку первістка — «Сонце». Короткий, та приємно. В тому ж віці почала писати в Ворді оповіді про пригоди кошенят. Не те, щоб вони були якісь знакові, але з тих пір вічно щось вигадую.
– Звідки черпаєш сюжети та образи своїх віршів?
– З голови. Теж нічого дивного. А от звідки береться пожива для роздумів — уже інше питання. Відповідь в дусі епохи: так чи інакше, з Інтернету. Годі й перераховувати, скільки усього він може дати, скажу лише, що у ньому є багацько речей, які змінюють твій світогляд кардинально і безповоротно. А я тільки й рада.
Інтернет — двері у мистецтво, за якими можна знайти безліч матеріалу для власного творчого формування — музику, зображення, відеоігри, книги (надаю перевагу паперовим, та все ж зручніше підбирати, що почитати, саме у мережі), мультфільми, серіали та фільми. А окрім неповторної атмосфери кожного з цих витворів мистецтва мати змогу поринути в атмосферу, яку формують довкола улюблених творів самі люди — такі ж закохані у це щось із чимось, як і ти.
– Улюблена тематика твоїх творів.
– Батьки давно змирились з моїми смаками, а от від вчителів, здається, ніколи не припиниш чути фрази, на кшалт: «А ти не пробувала написати щось більш радісне?» або «Таке відчуття, що тебе вдома б’ють». Та не вважаю себе нещасною, а власну творчість депресивною — просто хочеться творити саме так. Подобається подавати красу через призму вічності, а улюблена тематика — космічна (в багатьох сенсах, найчастіше — у метафоричному) і нереальна (викривлення дійсності у внутрішньому світі героя).
– Чи ділишся новинками з друзями, однокласниками, знайомими?
– Можу поділитись, коли хтось поцікавиться, але сама не пропоную. Розміщую плоди своєї творчості у тому ж Інтернеті, іноді здатна на радощах похвалитись мамі або комусь з друзів, мов, нарешті я з цим домучилась, а не воно домучило мене! Проте люблю, коли випадає нагода взяти участь у якому-небудь конкурсі або просто зачитати новий вірш на гуртку журналістики в Будинку дитячої та юнацької творчості.
– Чим ще крім віршування займаєшся?
– Як вже стало зрозуміло з попередніх відповідей: поезія, проза і малювання — ось три вазони, які я поливаю вже довгий час. Дуже жалкую, що не маю таланту до хендмейду, та попри це іноді кортить зробити щось своїми руками, хай навіть, як правило, результат мене засмучує. Надіюсь у майбутньому мати і використати якомога більше нагод спробувати щось нове — адже ніколи не пізно почати. Головне, не дивлячись ні на що, робити так, як ти відчуваєш — адже це твої зусилля і твоя творчість.
І хоча улюблена Маріїна тематика космічна, їй не байдужі проблеми сьогодення: війна в Україні, вічна боротьба добра зі злом у всіх її проявах, світові проблеми екології… Про це та набагато більше юна поетка пише у своїх творах, неповторних як створення світу та вдумливих як одвічна філософія життя.
ВИСТАВКА-КОНКУРС «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»
15 лютого 2016
В Будинку дитячої та юнацької творчості відбулась виставка-конкурс «Космічні фантазії», на якій було представлено понад 40 творчих робіт вихованців гуртків та творчих об’єднань науково-технічного, художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямків роботи за номінаціями: «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Філософія та історія».
Членами Художньої ради Будинку дитячої та юнацької творчості було відібрано до 5 творчих робіт вихованців, відповідно до номінацій, для участі в обласному заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»:
Номінація «Література та журналістика”
«Відкриваючи світи» – Федорук Максим, вихованець літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна.
«Цей загадковий космос» – Осійчук Михайло, вихованець театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна.
Метризована проза, дактиль «Чуже серед чужого» – Балаогланова Марія, вихованка гуртка «Основи журналістики», керівник Ярошик Лариса Анатоліївна.
Уривок з повісті «Ута – робот з душею» » – Балаогланова Марія, вихованка Наукова фантастика «Космічні фантазії» – Хондока Ілона, вихованка гуртка «Основи журналістики», керівник Ярошик Лариса Анатоліївна.
Номінація «Образотворче мистецтво»
«Дивосвіт» – Швець Василина, вихованка студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович.
«Привіт Всесвіт» – Марчук Олександр, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович.
«Око, що бачить все» – Колбун Аліна, вихованка гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна.
«Зародження» – Булан Ольга, вихованка гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна.
«Земля і Сонце» – Солтис Любов, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович.
Номінація “Декоративно-прикладне мистецтво”
«Бурхливе космічне життя» (ізонитка) – Вітренко Марина, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.
«З Україною на зв’язку» (вишивка) – Пришко Юлія, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.
«Ми не самі» (аплікація) – Хомич Тетяна, вихованка гуртка науково-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович Олена Володимирівна.
«Суцвіття Нептуна» – Пастушенко Марія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна.
«Зародження цивілізації на Марсі» (виріб із металу) – Пікусь Владислав, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник Вакуліч Віра Володимирівна.
«Космічні кульбаби» (виріб із металу) – Гутник Анастасія, вихованка гуртка бісероплетіння «Фантазія», керівник Кравчук Яна Віталіївна.
«Бобер – Шмобер» (іграшка з паперу) – Булан Софія, вихованка гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна.
«Страж Галактики» (м’яка іграшка) – Пашко Софія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна.
Скульптурний барельєф «Метеоритний дощ»(виріб з гіпсу) – Ковальчук Іванна, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна.
«Равлик Пупирочка» (виріб з пап’є-маше) – Чех Софія, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна.
«Місячний монстр» (м’яка іграшка) – Войтко Євгенія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.
Настільна гра «Cosmic Travel» – Ювковецька Богдана, вихованка гуртка англійської мови, керівник Вітертас Людмила Володимирівна.
Номінація «Філософія та історія»
-Старт космічного корабля «Колумбія». Проведення спільних українсько -американських біологічних досліджень. Космічні дослідження Леоніда Каденюка – Федорук Максим, вихованець літературно – краєзнавчого гуртка «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна.
-Пошук життя в інших сонячних системах. Космічний інтерферометр. Погашення світла зірки. Найпотужніший на сьогодні і найбільший космічний телескоп імені Габбла – Федорук Максим, вихованець літературно – краєзнавчого гуртка «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна.
Бажаємо вихованцям гуртків та творчих об’єднань отримати хороші результати під час участі в обласному конкурсі «Космічні фантазії».
ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ
17 лютого 2016
У 27-му річницю виведення радянських військ з Афганістану у Кузнецовську відбулися традиційні урочистості: скорботна хода до Меморіалу Воїнів-афганців, святковий концерт, Стіл Пам’яті. Не залишили поза увагою і героїв нинішнього локального конфлікту на території України. Разом з воїнами-афганцями віддали належну шану і учасникам АТО на сході країни, волонтерам.
В урочистих заходах, що проходили в ПК ВП РАЕС ім. Лесі Українки взяли участь і представники Будинку дитячої та юнацької творчості: Пришко Юлія – вихованка гуртка фольклорної пісні «Серпанок» та керівник гуртка Тиндик Світлана Дмитрівна.
Глядачі тепло і щиро зустрічали усіх учасників святкової програми. Зі сльозами на очах як у жіночої так і в чоловічої аудиторії залу слухали виконання пісні Ю.Пришко «Тату, не плач!». Адже дівчина підготувала для тата сюрприз – трансляція мультимедійного відео з сімейними фотографіями у супроводі до композиції.
Сьогодні як ніколи актуальні такі заходи як вшанування учасників бойових дій. Подвиг і віра у закінчення війни – ось чи не ключові координати, на які прагнули націлити нинішніх військових ті, хто вже проходив горнило несправедливих воєн і битв на шляху до мирного життя 27-річної давності
20 ЛЮТОГО УКРАЇНЦІ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТНУ СКОРБОТНУ ДАТУ – ДРУГУ РІЧНИЦЮ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
23 лютого 2016
… І мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса, і погляди
знесилених мільйонів дивились вслід
братам, батькам, синам….
Майдан. Небесна сотня. Ці слова завжди будуть розповідати всім нам українцям про Героїв Небесної Сотні, які трагічно загинули в ім’я свободи України. Герої, які навічно увійдуть в історію державності як нескореність духу українського народу.
Імена Небесної Сотні назавжди закарбовані в історії України, а найголовніше – у наших серцях. Завдання кожного з нас – не зганьбити і не зневажити жертовність славних активістів.
Щоб вшанувати світлу пам’ять загиблих працівниками закладу було взято участь у міських заходах із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які відбувалися 20 лютого 2016 року: мітинг-реквієм, хода пам’яті по вулиці Героїв Небесної Сотні до меморіалу Героїв Небесної Сотні та панахида за полеглими Героями.
У літературно-краєзнавчому гуртку «Рідний край» з 22 по 24 лютого 2016 року, керівник Мельник Тетяна Михайлівна пройшла година – реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні «Ми страху свого перейшли рубікон» та виставка – інсталяція на тему: «Люблю Україну… Вона у мене єдина». У даному заході взяли найактивнішу участь вихованці Олександра Лисюк, Павло Городний, Катерина Яндрус, Дарина Черевач, Олександра Михайловська, Софія Маслій, Христина Захарчук, Юлія Мельник, Катерина Різанович, Назар Оштук, Олександр Бірук, Влад Дулька.
З гордістю та переживаннями вихованці розповідали про загиблих активістів Євромайдану, що проживали на Рівненщині:
Георгія Арутюняна, місто Рівне
Івана Городнюка, смт.Березне
Валерія Опанасюка, м.Рівне
Олександра Храпаченка, м.Рівне
Один наперед одного вихованці викладали символічний вислів «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!» та тримали в руках фотографії Героїв Небесної Сотні примовляючи, що своїм життям, поглядами, вчинками ми будемо продовжувати їхні починання.
Тетяна Михайлівна Мельник, керівник літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край», розповідала своїм вихованцям, що Герої Небесної Сотні стали взірцем мужності і патріотизму, любові до своєї рідної землі, відданості українському народові, боротьбі за європейське майбутнє кожного з нас.
Герої поклали своє життя на вівтар української незалежності. СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
ПІДГОТУВАЛИСЯ ДО МАСЛЯНОЇ
23 лютого 2016
19 лютого вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості побували на фольклорному заході «Ой, ти, зимонько, зима!», що відбувся у Центрі дозвілля «Лісова пісня».
Масляна (Масниці, Масляниця, Сирний тиждень) – давньослов’янське свято на честь весняного пробудження природи. Християнська церква включила масляницю у свій календар: масляний тиждень напередодні Великого посту. А закінчується цей тиждень так званою Прощеною неділею, коли кожен повинен забути про кривди та попросити пробачення в усіх, кого образив.
Вихованці позашкільного закладу долучилися до організації святкового дійства: перед присутніми дітьми та учнівською молоддю вони співали та танцювали. У заході взяли участь вихованці гуртка фольклорної пісні «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни та зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник – Махоріна Ольга Павлівна.
ОГЛЯД-КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ, ЮНИХ ПОЕТІВ
1 березня 2016
26 лютого на базі ЗНЗ № 4 з метою сприяння популяризації мистецтва художнього слова, розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності пройшов міський огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».
Учасники змагалися у двох вікових категоріях: І категорія (молодша) – 9-13 років, ІІ категорія (старша) – 14-17 років.
Оцінювали акторську та декламаторську майстерність учасників журі у складі: Л.Грекова – методист комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти» – голова журі; Л.Огребчук – бібліотекар юнацького відділу міської бібліотеки для дорослих – член журі; А.Шама – організатор культурно-дозвіллевої діяльності міського Палацу культури ім.Лесі Українки – член журі.
У номінації «Читець-декламатор» Будинок дитячої та юнацької творчості представляла Маслій Софія, вихованка літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» (керівник Мельник Т.М.). Номінацію «Юний поет» презентувала Балаогланова Марія, вихованка гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.).
Конкурс пройшов цікаво, пізнавально, з дотриманням усіх норм. Варто відзначити вимогливість журі у плані оцінювання учасників. Це підтвердили і їх виступи після конкурсу та аргументації оцінювання. Серед критеріїв оцінювання були і рівень художнього виконання, і акторська майстерність учасників, і сценічність образу та його гармоніювання з обраним репертуаром.
Усі учасники огляду-конкурсу отримали у подарунок книги, надані Товариством «Просвіта» та юнацьким відділом міської бібліотеки для дорослих.
Вихованка гуртка «Основи журналістики» Балаогланова Марія здобула перемогу у номінації «Юний поет» та нагороджена грамотою. 10 березня юна поетка представлятиме місто Кузнецовськ на обласному етапі огляду-конкурсу читців декламаторів, юних поетів.

МАСЛЯНА – СВЯТО НАРОДНЕ
1 березня 2016
Це одне із найулюбленіших свят. Його здавна відзначали наприкінці лютого, коли «весна з зимою зустрічалися». Людям дуже хотілося скоріше провести зиму й зустріти довгоочікувану весну.
Тож і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості 26 лютого в глядацькій залі вирішили весело провести зиму, подякувати їй за розваги на санках, новорічні та різдвяні свята та закликали весну, щоб своїми сонячними променями розбудила землю та принесла із собою весняний настрій.
До проведення даного свята були задіяні вихованці театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна, студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна, гуртка акторського мистецтва, керівник Тимофіюк Інна Вікторівна, гуртка хореографічного мистецтва «Грандіс», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.
Всі дружньо веселились, співали, танцювали, грали у веселі ігри, відгадували цікаві загадки та насолоджувались святом. А на закінчення всіх учасників свята частували млинцями, які спекли вихованці гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна, гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна, гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна, гуртка «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна та студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
Головна героїня свята Масляна подякувала всім присутнім за такі проведені розваги та запропонувала знову зустрітися в наступному році.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
2 березня 2016
2 березня святкує День народження Пришко Оксана Микитівна, заступник директора з адміністративно-господарської частини Будинку дитячої та юнацької творчості
Цей день має чарівне походження,
Бо сьогодні Ваш день народження,
Бажаємо, щоб сонце Вас зігрівало,
Люди – усмішку Вам дарували,
Природа здоров’я Вам піднесла,
А ластівка щастя мішок принесла!
А ще романтики, дружби, кохання!
Прийміть же від нас усі ці вітання!
Ми знаємо цей день чарівний, не звичайний,
Тож нині здійсняться всі побажання!
З повагою та найщирішими побажаннями колектив БДЮТ

ВОКАЛІСТИ БДЮТ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ «ГОЛОС КРАЇНИ»
3 березня 2016
Напевно, кожен дорослий помічає потяг дитини до чогось прекрасного, неповторного. Пригадує, як змінюється обличчя юного таланта, коли він чує музичні акорди, аналізує першу мамину колискову, притупцює ногою у ритмі. Помічаючи такі речі, батьки намагаються залучити дитину до тієї чи іншої творчої діяльності, приводять її на гурток, творче об’єднання, в студію. А вже тут талановиті діти потрапляють до рук справжніх професіоналів, креативних педагогів, які готові самовіданно працювати, щоб допомогти дитині самореалізуватися.
Серед таких освітян, які працюють за покликанням душі – Тиндик Світлана Дмитрівна, керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості.
Про чергову перемогу керівника та її вихованців – далі.
27-28 лютого у місті Києві проходила зимова Всеукраїнська Музична олімпіада «Голос Країни». Музична Олімпіада – багатопрофільне некомерційне всеукраїнське змагання виконавців інструментальної, вокальної та вокально-інструментальної музики.
Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляли Пришко Юлія та Вітренко Марина, вихованці гуртка фольклорної пісні «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни. Юні вокалістки змагалися як у сольному співі, так і в дуеті «Red and black» (номінація «Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дует, тріо, квартети)».
У цьогорічній олімпіаді взяли участь 809 учасників з 205 музичних учбових закладів України. Захід проводився у два тури: Перший і Другий тури (фінал у форматі Гала-концерту). Засновник і організатор Олімпіади – Public Organization “Montessori Center Competition”.
Всеукраїнська Музична олімпіада «Голос Країни» проводиться за підтримки Міністерства культури України з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та творчо обдарованої молоді; підвищення виконавської майстерності учнів та студентів музичних установ України; обміну творчими досягненнями та заохочення видатних педагогів країни.
За результатами олімпійських музичних перегонів та підсумками голосування суддів І місце та звання Лауреатів 1 ступеня Пришко Юлія та Вітренко Марина здобули як Ансамбль «Red and black» у номінації «Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дует, тріо, квартети)». Нагородження дипломами Лауреатів 1 ступеня та кубком відбулося на Гала-концерті. Додатково дівчата нагороджені дипломами учасників та призерів Всеукраїнської музичної олімпіади за участь у сольних виступах.
Керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тиндик Світлана Дмитрівна нагороджена дипломом за великий внесок у професійну музичну освіту та за високий рівень підготовки учасників олімпіади «Голос Країни». Таким же дипломом від організаторів нагороджений і Будинок дитячої та юнацької творчості.
Варто наголосити, що у рейтинговому списку 353 педагогів та концертмейстерів, які готували учасників олімпіади, Тиндик С.Д. посіла 27 місце.
Учасники олімпіади дякують за фінансову підтримку, яка допомогла вокалістам взяти участь у кількох номінаціях Всеукраїнської Музичної олімпіади «Голос Країни» ГО «Відродження та розвиток» в особі Дмитра Стецюка.
Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості щиро вітає переможців та бажає талановитим дітям і надалі підкорювати музичні вершини обласних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
3 березня 2016
4 березня відзначає День народження Столярук Тетяна Олександрівна, керівник гуртка «Юні орнітологи» Будинку дитячої та юнацької творчості
З Днем народження вітаєм!
Зичимо щастя, здоров’я й добра,
хай сонечко весело сяє
і квітує в серці доброта,
хай життя завжди цвіте розмаєм
і хилить щастя повен цвіт!
Ми ще раз від душі бажаєм
здоров’я міцного і многая літ!
З повагою та найкращими побажаннями вихованці гуртка «Юні орнітологи» та колектив БДЮТ

БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ЗАПРОШУЄ НА СВЯТКОВУ ПРОГРАМУ “ВПЕРЕД, МАЛЕЧА!
4 березня 2016
Дитяча творчість – це щось неочікуване, неперевершене, неординарне, і разом з тим природне і дивовижне. Діти часто-густо все сприймають по-іншому. Вони підсвідомо прагнуть самовиразитись у власних маленьких творчих кроках. Саме дитяча безпосередність та творчість допомагає побачити і розпізнати, а згодом і розвинути майбутні таланти дитини.
Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує усіх на святкову програму “Вперед, малеча!”, яка відбудеться 10 березня о 18.00 год. в Палаці культури ім. Лесі Українки.
Завітайте на справжній сплеск дитячого творчого міксу. Скористайтеся унікальною можливістю поринути у чарівний світ неординарності та емоційності маленьких танцівників та співаків, гумористів та художників, знавців англійської мови
З СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!
6 березня 2016
Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли!

ДАРУВАЛИ МАМАМ КВІТИ ТА ПІСНІ
8 березня 2016
Земля зітхає ледве чутно,
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Прихід весни неодмінно асоціюється з чудовим святом 8 березня – Міжнародним жіночим днем. Це свято радості, ніжності і жіночності.
Саме мамам та бабусям присвятили урочистий захід « Весняний дарунок для мами» вокалісти студії «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни.
Святкова програма розпочалася з теплих привітань та побажань добра, миру і здійснення мрій жінкам та дівчаткам керівника вокальної студія «Гармонія» Оксани Володимирівни. До привітань також приєдналась культорганізатор БДЮТ Романчук Світлана Володимирівна, яка побажала всім присутнім невичерпного творчого натхнення.
В яскравий віночок сплелися щирі дитячі побажання і пісні, сповнені любові, ласки та вдячності своїм матусям. Адже мама – вона як чарівна музика, хвиля за хвилею змиває з душі тугу і втому, надихає до творчості і любові, вона як молитва оберігає.
«… Мамо, мамочко моя,
не сумуй і не журись.
Обертається Земля-
Я з тобою – посміхнись!»
Ці щирі слова торкнули струни метеринських сердець – і ніжна вдячна посмішка осяяла обличчя. Маленькі вокалісти своїм солов’їним співом зарядили енергією і позитивом усіх присутніх. Незабутнє враження справила пісня-подарунок «Червона рута» у виконанні чоловіків для своїх дружин та донечок.
Це святковий концерт подарував усім присутнім море радості, щирих усмішок, вдячних овацій.

УЧАСТЬ У ЕКОЛОГІЧНОМУ КОНКУРСІ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ «ЮНИЙ ДОСЛІДНИК»
10 березня 2016
Дуже цікавою та дієвою формою екологічної освіти і виховання є проведення експериментально-дослідницьких робіт в куточку живої природи. Вихованці вчаться на практичних заняттях поширювати екологічні знання та вміння, долучатися до природоохоронної роботи, а головне – допомагає дітям знаходити світ своїх захоплень у екології.
Щорічно на місцевому рівні проходить міський етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник» серед учнів загальноосвітніх шкіл міста та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості віком від 9 до 11 років за напрямками: «Я і природа», «Народознавство», «Рослинний світ», «Охорона здоров’я», «Тваринний світ». Основними завданнями якого є формування у дітей первинних екологічних знань, залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи, пошук і підтримка дітей, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи, створення умов для творчої самореалізації дітей.
01 березня 2016 року на базі загальноосвітньої школи № 5 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник». Будинок дитячої та юнацької творчості представляла вихованка гуртка «Юні орнітологи» Новак Валерія, керівник Столярук Тетяна Олександрівна, яка виступила із своїми напрацюваннями у експериментально-дослідницькій роботі «Хвороби черепах: рахіт у червоновухих черепах».
За підсумками роботи журі Новак Валерія у номінації «Тваринний світ» отримала І місце та буде представляти наше місто на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник», який проходитиме на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних натуралістів».
Новак Валерія нам розповідає:
– В процесі власних досліджень, можу з впевненістю сказати, що догляд за тваринами в куточку живої природи приносить мені задоволення. Я навчаюсь правильно створювати правильні умови існування тваринкам, забезпечувати їхній повноцінний раціон харчування, правильно лікувати тваринки, якщо вони захворіють.
Ми повинні оберігати кожну тваринку і зберегти як вид для майбутніх нащадків. Вони цілком залежать від своїх господарів, тому любіть і піклуйтесь про них.
Я дуже задоволена своїм успіхом. Надіюсь, що і на обласному рівні постараюсь показати хороший результат своїх власних досліджень.
Вітаємо Новак Валерію із перемогою на міському рівні. Бажаємо і надалі продовжувати працювати у екологічному напрямку роботи ота поширювати свої знання серед дітей та учнівської молоді.

«ЖИВИ, КОБЗАРЮ, В ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ»
10 березня 2016
10 березня у місті Рівному відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». У актовій залі Вищого професійного училища № 1 зібралися кращі декламатори та юні поети з метою сприяння популяризації мистецтва художнього слова, розвитку дитячої та юнацької майстерності.
На початку заходу всіх учасників та гостей привітав Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти. Також зі словами вітання виступили Климюк Володимир Миколайович, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та Стрижеус Ігор Володимирович, директор Вищого професійного училища № 1 міста Рівного.
Цього року в конкурсі взяли участь 44 учасники із 16 районів області, міст Рівного, Острога, Дубно та Кузнецовська.
Марія Балаогланова, вихованка гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.) Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представила на розгляд журі конкурсу власну поезію «Все ще жива…».
Основними критеріями оцінювання журі були майстерність виконання (задум читця та його сценічне втілення, донесення ідеї авторського твору), сценічна культура читця та використання сценічного простору, атрибуту, музичного супроводу.
Члени журі відзначили майстерність виконання вихованки БДЮТ. Вєтров Іван Васильович, голова правління Рівненської обласної організації «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка нагородив Марію Балаогланову збіркою авторських робіт юних письменників Рівненщини та побажав бачити її роботи у наступній збірці.
Відповідно до наказу управління освіти і науки РОДА «Про підсумки обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», Балаогланова Марія, вихованка гуртка «Основи журналістики» нагороджена дипломом за ІІ місце у старшій віковій категорії у номінації «Юні поети».
Вашій увазі пропонується вірш юної поетки – мікс авторського задуму з переплетення українських реалій та їх філософське розуміння.
«Все ще жива…»
На правій врізали стопу,
На лівій пилять до коліна.
А я ж бо все іще живу,
А я ж бо – цілісна людина!
Зв’язали руки – й до спини,
До рота – кляпа – і картина
немельдуваної * війни.
А я ж бо все іще людина!
У ліву – хмелевий укол,
А праву – просто так, наживо –
Така розплата за синдром,
Коли раба і віриш в диво!
Приспали. Кинули в пітьму,
Щоб потім у вогні збудити,
А я ж бо все іще живу,
А я жила і буду жити!
А я зберу усі серця
зі мною битись воєдино,
А я ж бо їхнє все життя:
і пуповина, й домовина.
А я ж бо вирвусь! Розірву
усі оці убогі шмати.
Ногу візьму, стопу візьму
і буду в майбуття кульгати…
* немельдувана – (укр.) неоголошена

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ГУМАНІТАРНОГО КОНКУРСУ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»
10 березня 2016
Конкурс «Космічні фантазії» проводиться щорічно з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення знань у галузі природних та гуманітарних наук, покликаний забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва.
На розгляд журі були представлені творчі роботи вихованців позашкільних навчальних закладів та шкіл з районів і міст області. Роботи подавались в таких розділах: «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» і «Філософія та історія».
Вихованці гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у обласному заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії». У відповідності до результатів роботи журі вихованці гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджені дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»:
В розділі «Космічне мистецтво»:
а) в номінації «Література та журналістика»:
сценарій заходу:
Осійчук Михайло, вихованець театрального гуртка «Сюрприз», за роботу «Цей загадковий космос» – ІІІ місце, керівник Романчук Світлана Володимирівна.
б) в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:
вишивка:
Пришко Юлія, вихованка гуртка «Основи дизайну», за роботу «З Україною на зв’язку» – ІІ місце, керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.
аплікація:
Хомич Тетяна, вихованка гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір», за роботу «Ми не самі» – ІІІ місце, керівник Адамович Олена Володимирівна.
м’яка іграшка:
Пашко Софія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», за роботу «Страж Галактики» – І місце, керівник Волчаниця Катерина Василівна.
настільна гра:
Ювковецька Богданна, вихованка гуртка англійської мови, за роботу «Настільна гра Cosmic Travel» – І місце, керівник Вітартас Людмила Володимирівна.
Вітаємо переможців обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» із перемогою та бажаємо і надалі продовжувати працювати над самостійними творчими доробками в обраних ними жанрах або техніках виконання.

УЧАСТЬ ЛІДЕРІВ МІСЬКОЇ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ «ВАТРА» У ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ УПРАВЛІНСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ТА КООРДИНАТОРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОБЛАСТІ
10 березня 2016
Лідери та координатори учнівського самоврядування області активно приймають участь у засіданнях Обласної школи управлінської майстерності, які проходять на базі позашкільних та загальноосвітніх закладах Рівненщини впродовж навчального року.
Засідання Обласної школи управлінської майстерності 03 березня 2016 року за ініціативою всіх лідерів та координаторів області було сплановано на попередніх зустрічах провести на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.
До учасників Обласної школи управлінської майстерності традиційно звернулась головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, координатор діяльності обласної ради старшокласників Рівненщини Ангеліна Ровкач, яка своїми лідерськими якостями, позитивним настроєм надихнула всіх на роботу відповідно плану Програми.
Спочатку лідери учнівського самоврядування області презентували свої проекти, які були реалізовані на місцевих рівнях.
Міську раду старшокласників «Ватра» в області представляли Ірина Магдич, голова міської ради старшокласників «Ватра» та Стадник Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості.
Лідери ділились своїми напрацюваннями у соціальному напрямку. Роботи були виконані на належному рівні та мали обговорення кожного відеоролика, проекту.
Свій досвід демонстрували лідери Рівненщини:
досвід Дубровицької районної школи учнівського самоврядування соціального напряму «Діти – квіти землі;
досвід Парламенту дітей міста Рівного з реалізації Проекту «Рух лідерів»; проект Володимирецької районної ради «Прометей» «Україна-моя Батьківщина» (патріотичне спрямування);
соціологічне опитування «Чи модно бути патріотом?» – Дубенська РРС «ТЕМП»;
проект патріотичного спрямування «Мій тато – герой» – Острозька міська рада старшокласників;
проект «Ми проти насильства» – із досвіду роботи Кузнецовської міської ради лідерів «Ватра»;
досвід роботи щодо співпраці з органами влади – Рівненська районна спілка «Екіпаж»;
відеоролик «Ми і земля єдині» – Сарненська районна рада лідерів;
досвід реалізації проекту патріотичного напряму «Україно, для тебе я можу».
Проведено тренінгові заняття для лідерів органів учнівського самоврядування з теми: «Робота у команді», «Позитивні емоції в житті та самоактуалізація особистості».
Головою обласної ради старшокласників «Імпульс» Миколою Циганюком на засіданні президії були підбиті підсумки за І семестр 2015-2016 навчального року, проведено обговорення щодо виконання проектів у ІІ семестрі та заходи щодо підготовки до участі у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування.
Завершальним етапом педагогічними працівниками комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» для лідерів та координаторів був проведений туристсько-краєзнавчий квест в парковій зоні міста Рівне.
Зустріч відбулася. Лідери навчились працювати в команді, поділились своїми напрацюваннями і з новими ідеями знову зустрінуться в травні місяці на підсумковому зборі лідерів обласної ради старшокласників «Імпульс».

ПРО ЯСКРАВІ МОМЕНТИ ТВОРЧОЇ МАЛЕЧІ
11 березня 2016
Співи, сміх, танців багато –
Що за свято у малят?
І дівчата, і хлоп’ята
Одяглись, як на парад.
Зала вся простора й сяє,
В ній безліч дитячих очей.
Бо сьогодні свято в БДЮТі
Наших найменших дітей.
Будинок дитячої та юнацької творчості не перестає дивувати місто, область і всю Україну досягненнями та талантами своїх вихованців. От і 10 березня, під час святкової програми «Вперед, малеча!», колектив закладу влаштував справжнє свято, познайомивши мешканців Кузнецовська з юними обдаруваннями, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти – наймолодшими вихованцями БДЮТ
В позашкільному закладі стало доброю традицією проводити захід, на якому вперше на велику сцену можуть вийти найменші за віком, ті, хто перший рік відвідує заклад, і кому за півроку вже є що показати.
Серед перших привітала малечу директор Будинку дитячої та юнацької творчості Маркевич Тетяна Валентинівна. У своєму виступі вона зауважила, що велике значення для розвитку дитини є розвиток її творчих здібностей у ранньому віці. Адже творчо розвинена особистість ще з дитинства починає логічно мислити, знаходити оригінальні рішення поставлених завдань. Такі діти простіше знаходять своє місце серед ровесників, не бояться позитивно виділитися в оточенні, радують батьків своїми вміннями і навичками. Директор закладу закликала маленьких акторів сміливіше виходити на сцену, а глядачів – щирими оплесками підтримувати учасників концерту.
Святкова програма – очікувана казка, сплетена з дитячих талантів, щирих усмішок, вдячних овацій. Кожен учасник зумів реалізувати свій сценічний образ, потішивши виступом близьких, педагогів, глядачів, показати свій хист та уміння. Зі сцени Палацу культури ім. Лесі Українки линули пісні, танці, інсценізації. Але головне – усюди панував хороший настрій.
У концертній програмі взяли участь вихованці:
студії вокального співу «Гармонія» – керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна,
гуртка фольклорної пісні «Серпанок» – керівник Тиндик Світлана Дмитрівна,
зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» – керінвик Махоріна Ольга Павлівна,
хореографічного гуртка «Грандіс» – керівник Довбенюк Аліна Вікторівна,
гуртка «Вчимо англійську» – керівник Александрович Яна Олександрівна,
гуртка англійської мови – керівник Вітартас Людмила Володимирівна,
гуртка акторського мистецтва – керівник Тимофіюк Інна Вікторівна,
гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» – керівник Павлусь Богдан Сергійович.
У ролях:
ведучі свята – Матвійчук Анна та Рябчина Павло,
казкові персонажі – мишенята Круть і Верть – Новак Валерія та Корнійчук Ольга – вихованці гуртка театрального мистецтва «Сюрприз» – керівник Романчук Світлана Володимирівна;
Півник Голосисте Горлечко – Вакуліч Віра Володимирівна – керівник гуртка «Початкове технічне моделювання».
Традиційний захід «Вперед, малеча!» покликаний не тільки надати можливість наймолодшим вихованцям позашкільного закладу спробувати свої сили на сцені, але й сприяти всебічному розвитку дітей, формувати основні правила культури зовнішнього вигляду, естетичні смаки та вподобання.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
14 березня 2016
14 березня відзначає День народження Махоріна Ольга Павлівна, керівник зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості
Дозвольте з ювілеєм привітати,
І побажати від душі
Багато щастя і добра багато.
Хай буде світлим кожен день в житті,
Хай негаразди завжди обминають,
Хай буде легко Вам вперед іти,
І словом добрим Вас завжди вітають.
Бажаєм успіхів великих у роботі,
Й побільше творчих Вам натхнень.
Нехай минають завжди всі турботи,
І хай приносить радість кожний день.
З повагою та найкращими побажаннями вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» та колектив БДЮТ

«СВІТОВІ ТАЛАНТИ» У БДЮТ
17 березня 2016
Постійний пошук шляхів створення унікального простору для творчої самореалізації – ось одне із головних завдань, які ставить перед собою як перед професіоналом Тиндик Світлана Дмитрівна – акомпаніатор, керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.
Справа її життя – пісня, бажання через неї донести слухачам частинку власної душі, розуміння світу, життєвої мудрості.
Тиндик С.Д. взяла участь у Міжнародному інтернет-конкурсі мистецтв «Світові таланти», що проходив з ініціативи та при підтримці ВГО «Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга» та Продюсерського центру Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND». Наша учасниця здобула перемогу у номінації «Професіонали. Естрадний вокал». Світлана Дмитрівна нагороджена дипломом та кубком за І місце.
Вітаємо з черговою перемогою.

УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
17 березня 2016
16 березня 2016 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулися змагання між вихованцями позашкільних навчальних закладів області з початкового технічного моделювання. Учасниками змагань були діти віком від 8 до 10 років.
Метою та завданнями заходу були:
– розвиток творчих здібностей, кмітливості, формування інтересу до пошукової творчої діяльності;
– організація змістовного дозвілля дітей;
– підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти;
– пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку.
Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляли вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» Філінов Олександр, Тимощук Володимир, керівник Вакуліч Віра Володимирівна.
Програмою змагань було передбачено:
1. Конкурс «Виготовлення літаючої моделі планера.
2. Конкурс «Виготовлення моделі транспортної техніки».
3. Конкурс «Виготовлення композиції за допомогою геометричних об’ємних фігур».
4. Конкурс «Теоретичний залік».
5. Змагання на дальність польоту.
Наші вихованці на належному рівні виконали завдання та отримали позитивні враження від участі в обласних змаганнях.

ПРО НАС ПИШУТЬ
22 березня 2016
Марія Балаогланова, вихованка гуртка «Основи журналістики» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможниця багатьох міських та обласних конкурсів. Перемога, якою найбільше пишається – диплом Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…». Її робота «Канонада попід стелею ванної кімнати» ввійшла до унікального видання – книги «Життя – Тобі…» разом із роботами 20 лауреатів та 120 дипломантів Конкурсу.

ЗУСТРІЧ ІЗ ПОЛІСЬКИМ ПОЕТОМ-КРАЄЗНАВЦЕМ МИХАЙЛОМ САВИЧЕМ КОБИЛЯНСЬКИМ
23 березня 2016
Мій край – моя історія жива!
Мій край – моя історія жива!
Є щось святе в словах мій рідний край.
Його історія…
В ній стільки мужності і гіркоти,
І тим рідніш мені ти, краю рідний,
Що вже назад поламані мости
І день новий встає, як райдуга погідний.
Стара латинська мудрість називає історію вчителькою життя. Тому кожне покоління звертається до минулого, говорить з минулим, щоб почерпнути звідти досвіду для сучасного й майбутнього, почерпнути знання й зробити висновки для майбутніх дій.
“Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього”,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться. Якщо народ не знає своєї історії і не несе за це відповідальності, то будь-хто може скористатися такою слабкістю і висвітлити історичні факти по-своєму, задля своїх інтересів, що досить часто сьогодні й відбувається.
15 березня 2016 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся краєзнавчий захід на тему: «Славні імена земляків». Активними учасниками якого були вихованці гуртка «Історичне краєзнавство».
Тарас Козодой та Хомич Юлія вирішили познайомити всіх присутніх зі славним, місцевим краєзнавцем, педагогом, поетом – Михайлом Савичем Кобилянським.
Здавен відомо, що краєзнавець, який накопичує інформацію, факти, систематизує їх, та створює на цій підставі поетичні шедеври – заслуговує великої поваги. З вдячністю і шаною вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» говорили про одного із найактивніших краєзнавців сьогодення нашого краю.
Михайло Савич Кобилянський відомий не тільки у його рідній Рафалівці, в нашому місті Кузнецовську, алей на теренах Рівненщини, та інших областях України.
«Природа – це казка, яку потрібно читати серцем,» – розповідає Михайло Савич.
Відомий краєзнавець поділився своїм багатим досвідом, розповів про цікаві моменти з життя і закликав вивчати, досліджувати та досліджувати свій рідний край, адже в ньому багато можна знайти цікавого. Великою любов’ю до рідного краю пронизані всі поетичні твори Михайла Савича. Майже в кожному творі Михайло Савич повертає читачів із сьогодення в історію. Болить йому і голодомор, і воєнне лихоліття, і Чорнобиль. Він закоханий в старовинні звичаї і традиції українців. В його творчості також значну частину займають пісні.
Також хотілося б відзначити, що Михайло Кобилянський не лише привносить нове у творчість Полісся, а й займається краєзнавчо-етнографічною діяльність, в його доробках є пісні записані від старожилів рідного краю, які несуть у собі велике сакральне значення.
Підсумковим етапом було декламування віршів Михайла Кобилянського вихованцями гуртка «Історичне краєзнавство».
О.Стадник, заступник директора з навчально-виховної роботи подякувала Михайлу Савичу за тісну співпрацю та всі разом побажали йому доброго здоров’я і громадської підтримки у подальших пошуках важливих документів і фактів для встановлення і збереження краєзнавчої інформації.
Зі слів Стадник Олени Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи:
– Кожна людина проживши багато років обов’язково набирається життєвої мудрості. Я особисто вчусь цієї життєвої мудрості у людини, яка сьогодні присутня на заході, Кобилянський Михайло Савич, який своєю душевною щедрістю, творчими напрацюваннями є прикладом для молодих людей. Михайло Савич брав активну участь у обласних туристсько-краєзнавчих зльотах, має звання «вчитель-методист», нагороджений медаллю «Ветеран праці», значком «Відмінник освіти України».
Поспілкувавшись наживо, ми з впевненістю можемо сказати, що саме ця людина виховує у молодого покоління любов до рідного краю, його народу, історії, духовної спадщини, активізації краєзнавчого руху. Тож хочеться всім нам сказати велике Дякую, Михайлові Савичу Кобилянському, за його активну краєзнавчу та поетичну діяльність, а також за популяризацію інформації про Українське Полісся!
На нашу думку, зустрічі з краєзнавцями сприятимуть вихованню національної свідомості у підростаючого покоління, почуття патріотизму та гордості за відомих митців краю, формуванню повноцінної системи краєзнавчих інформаційних ресурсів допоможуть у вдосконаленні власних творчих здібностей.

ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ ІЗ ПРИРОДОЗНАВСТВА “ЮНИЙ ДОСЛІДНИК”
24 березня 2016
24 березня 2016року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся очний етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, у якому взяли участь переможці заочного етапу.
Конкурс проводився з метою пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування у вихованців первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень; створення умов для творчої самореалізації учнів.
Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляла вихованка гуртока „Юні орнітологи” Новак Валерія.
Вітаємо Новак Валерію та керівника гуртка Столярук Тетяну Олександрівну із ІІІ місцем на обласному рівні.

УВАГА! ФОТОКОНКУРС!
24 березня 2016
«Неповторні шкільні моменти»
З метою відображення найцікавіших моментів шкільного та позашкільного життя, Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує вихованців гуртків та студій взяти участь у конкурсі фотографії з мобільного телефону на тему: «Неповторні шкільні моменти».
Умови проведення конкурсу:
У конкурсі беруть участь вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості віком від 6 до 18 років.
Термін проведення:
Конкурс фотографії з мобільного телефону на тему: «Неповторні шкільні моменти» проводиться з 21 березня по 05 травня 2016 року.
Порядок участі:
Для участі у конкурсі потрібно зробити цікаву фотографію мобільним телефоном та надіслати її з коментарем. Від кожного учасника на конкурс приймається тільки одна фоторобота заданої тематики без попередньої обробки.
Прийом робіт:
Роботи надсилаються на електрону адресу bdut@ukrpost.ua, або в методичний кабінет закладу. У назві теми електронного листа необхідно вказати помітку «фото з мобільного».
Конкурсні фотографії будуть розміщені на сайті Будинку дитячої та юнацької творчості. Кожна робота повинна супроводжуватися наступною інформацією:
назва роботи;
прізвище та ім’я автора фотознімка;
модель телефону з якого зроблена фотографія;
гурток, вік, адреса, контактний телефон.
Визначення та нагородження переможців:
Переможці визначаються за рішенням журі у трьох вікових категоріях:
молодша – від 6 до 10 років;
середня – від 11 до 14 років;
старша – від 15 до 18 років.
Переможці конкурсу нагороджуються дипломами Будинку дитячої та юнацької творчості та візьмуть участь в обласному фотоконкурсі, який відбудеться в травні 2016 року.
Художня рада БДЮТ

ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ…
24 березня 2016
21 березня з нагоди Всесвітнього дня поезії вихованці гуртка «Основи журналістики» під керівництвом Ярошик Лариси Анатоліївни провели тематичний медіа-квест «О, слово рідне, хто без тебе я!».
Вихованці гуртка поділилися на команди та відправилися маршрутом з шести медіа-зупинок. Перед тим, як отримати назву зупинки і завдання-пропуск до наступного пункту, учасникам потрібно було відповісти на додаткове питання-квиток:
1. Питання-ключ: плагіат, цитування, посилання. Що є необхідним для роботи журналіста, а що – шкідливим? Обгрунтуйте.
«Зупинка «Юнкорівська». Завдання-пропуск: придумати заголовки до фото.
2. Питання-ключ: ви влаштувалися стажером до міської газети. Для початку вам пропонують самому обрати тему для свого першого матеріалу. Чим ви будете керуватися при цьому, як діятимете? Обгрунтуйте.
«Зупинка «Прес-допомога» – скласти з поданих складів слова.
3. Питання-ключ: насильство на телевізійному екрані та журналістика. Ваше особисте ставлення до цього явища. Чи можливо йому протистояти?
«Фотосалон» – провести унікальну фотосесію на довільну тематику.
4. Питання-ключ: соціальні мережі: добро чи зло? Чи можуть вони бути корисні для журналістай якими є ризики використання матеріалів соцмереж?
«Зупинка «Творчі поради» – переклад тексту.
5. Питання-ключ: є цікава людина, про яку ви хочете розповісти. Який жанр ви оберете, аби створити її портрет? Що потрібно, щоб цей портрет вийшов виразним?
«Зупинка «Репортаж» – відео-презентація свого проходження медіа-квесту.
6. Питання-ключ: роль Інтернету в щоденному інформуванні людини: плюси і мінуси.
«Зупинка «Арт-вернісаж» – продемонструвати власні творчі набутки.

МОЛОДЬ ПРОТЕСТУВАЛА ЯКІСТЬ
25 березня 2016
25 березня в управлінні освіти виконавчого комітету Кузнецовсьокї місьокї ради відбувся захист робіт конкурсу «Молодь тестує якість».
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Молодь тестує якість». Якість обслуговування у торгових точках міста Кузнецовськ досліджувала Водько Вероніка, вихованка гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.).
Використовуючи такі інструменти дослідження як опитування респондентів, елементи журналістського розслідування, інтерв’ю як метод отримання інформації, аналіз інтернет-ресурсів, юна журналістка протестувала якість послуг на прикладі загальновідомих усім місцевих продуктових магазинів та супермаркетів. У дослідженні не бралися до уваги якість товарів. Пріоритетом була якість обслуговування.
За результатами опитування більшість респондентів, а це понад 45%, якістю називають співвідношення цінових, зорових та смакових властивостей товару, або ж належність виконаної послуги.
75% респондентів задоволені рівнем сервісу у магазинах Кузнецовська. Некомпетентний та нетолерантний персонал – скоріше виняток, аніж правило. І, звісно, затребуваність таких торгових точок з невихованим та непрофесійним персоналом – нижче середнього рівня.
Одним із головних висновків роботи стало прагнення до підвищення рівня якості обслуговування. Адже адаптація до соціально орієнтованої ринкової економіки, інтеграція у європейський та світовий простір має підтверджуватися на практиці соціальним захистом покупців та їх правом на високий рівень якості обслуговування.
За рішенням журі робота Водько Вероніки здобула ІІ місце. У планах учасниці конкурсу – на майбутнє протестувати якість товарів у місцевих торгових точках.
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
28 березня 2016
28 березня відзначає День народження Протасевич Ольга Миколаївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості
В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров’я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у Вас гаразд!
З повагою та щирими побажаннями колектив БДЮТ

ЩЕ ОДНА ВСЕУКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА
28 березня 2016
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «GOLDEN SOUND STAR» та здобули чергові визнання журі й призові місця.
26 березня у Києві за ініціативи та підтримки МГО «Гранд-шоу», продюсерського центру«GOLDEN SOUND», Національної всеукраїнської музичної спілки відбувся Всеукраїнський конкурс «GOLDEN SOUND STAR».
Будинок дитячої та юнацької творчості на вищезгаданому конкурсі представляли Вітренко Марина, Мороз Анастасія, Гугайло Максим – вихованці гуртка фольклорної пісні «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни.
За рішенням журі Вітренко Марина здобула І місце у номінації «Вокальне мистецтво, естрадний живопис» (молодша група 12-14 років).
Мороз Анастасія і Гугайло Максим вибороли ІІІ місце у номінації «Вокальне мистецтво, естрадний живопис» (група юніори 9-11 років).
Вітаємо наших призерів та бажаємо подальших здобутків і перемог.

ПОДАРУНОК ДЛЯ УЛЮБЛЕНОЇ КНИГИ
30 березня 2016
Під час березневих канікул, у рамках Тижня дитячої книиги, який триває в міській бібліотеці для дітей з 28 березня по 4 квітня, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості побували у бібліотеці.
Саме вихованці літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» (керівник Мельник Тетянавна) Гумінська Ольга, Черевач Дарина, Марценюк Марійка, Захарчук Христина, Дулько Владислав, Маслій Софія, Городний Павло, Лисюк Олександра відвідали міську дитячу бібліотеку та долучилися до практичної роботи «Подарунок для улюбленої книги». В ході роботи діти разом з бібліотекарями виготовляли закладки для книг, дізнавалися багато цікавого та пізнавального про книгу, ділилися враженнями про прочитані книги, їх авторів.
По закінченні практичної частини, працівники бібліотеки зробили дітям подарунки – презентували виготовлені закладки, наголосивши, що книги потрібно шанувати і берегти, користуватися закладками, не загинати сторінок.

МІЖНАРОДНИЙ ІНТЕРНЕТ КОНКУРС МИСТЕЦТВ “СВІТОВІ ТАЛАНТИ”
2 квітня 2016
Вітаємо вокалістку Будинку дитячої та юнацької творчості Ясюк Оксану та керівника вокальної студії “Гармонія” Алекcєєнко Оксану Володимирівну з перемогою – І місце в Міжнародному інтернет конкурсі “Світові таланти”.
Бажаємо нових перемог!

УЧАСТЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ АГІТБРИГАДИ «ШАНС» У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»
6 квітня 2016
30 березня 2016 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».
Конкурс проводився з метою підвищення рівня еколого – просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Темою виступів екологічних агітбригад було висвітлення охорони та збереження земельних ресурсів.
Володимир Герасимчук, Пало Рябчина, Емма Мурсалієва, Михайло Осійчук, Дарина Скрипчак – члени екологічної агітбригади «Шанс», керівник Романчук Світлана Володимирівна представляли місто Кузнецовськ у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Учасниками команди був проведений звіт про роботу екологічної агітбригади «Шанс» у 2015 році та представлений виступ «Вивчення та дослідження ґрунтів Рівненщини». Серед 20 екологічних агітбригад Рівненщини за підсумками журі агітбригада «Шанс» здобула ІІІ місце та нагороджена грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації
Вітаємо учасників екологічної агітбригади «Шанс» та керівника Романчук Світлану Володимирівну із перемогою. Бажаємо і надалі продовжувати працювати над пошуком нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької та природоохоронної роботи.

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ЗДОРОВ’я
13 квітня 2016
12 квітня в актовій залі ЗНЗ № 2 відбувся міський етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Його мета – популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей, виявлення та підтримка талановитої молоді.
У програмі фестивалю взяли участь сім команд з навчальних закладів міста: «Імпульс» – ЗНЗ № 1, «Смайл» – ЗНЗ № 2, «Пульс» – ЗНЗ № 3, «Єврон’юз» – ЗНЗ № 4, «Без ГМО» – ЗНЗ № 5, «Титани» – гімназія, «7-1-1» – Будинок дитячої та юнацької творчості.
Виступи команд були позитивно зорієнтовані, в авторській формі висвітлювали наслідки шкідливих звичок, популяризували дитячий рух за здоровий спосіб життя.
Критеріями оцінювання журі учасників конкурсу були: розкриття теми, оформлення й оригінальність виступу, рівень виконавчої майстерності, режисури, дотепність, почуття гумору, вокальні, хореографічні та спортивні здібності.
Команду «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості представляли вихованці гуртка для старшокласників «Пізнай себе» у складі:
Вайсер Філадельфії
Рябчини Павла
Конюк Аліни
Лосінця Миколи
Осійчука Михайла
Пухи Анастасія
Стріли Тетяни.
Керівники команди: Лопуга Наталія Феодосіївна та Столярук Тетяна Олександрівна.
Варто зауважити, що команда БДЮТ – чи не єдина, яка під час виступу обмінялася думками щодо профілактики запобігання негативних проявів серед дітей, закцентувавши увагу на питаннях вирішення тих чи інших проблем, пов’язаних зі шкідливими звичками серед підлітків та молоді.
За рішенням журі, команда «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості здобула почесне ІІІ місце та нагороджена грамотою упраління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

15 КВІТНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВАКУЛІЧ ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА «ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»
15 квітня 2016
Так всього багато зичим,
Що й не полічити.
В мирі, радості, здоров’ї
Все життя прожити.
Хай воно прекрасним буде,
Як вишневий сад,
Хай Вам приносить щастя
Вічний зорепад.
Хай приходять ранки
З добрими надіями,
Щоб завжди усі збувались
Задуми і мрії.
З повагою та найкращими побажаннями вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

У КУЗНЕЦОВСЬКУ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДИРЕКТОРІВ-ПОЗАШКІЛЬНИКІВ
17 квітня 2016
14 квітня Будинок дитячої та юнацької творчості приймав у своїх стінах директорів позашкільних навчальних закладів області у рамках обласного семінару-практикуму. Тема зустрічі: «Розвиток творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі: управлінський аспект».
Загальновідомо, що кожна система руйнується, якщо вона некерована, а будь-яке управління неможливе без планування. Тому тема семінару «Розвиток творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі: управлінський аспект», переконані організатори та обласні координатори, є актуальною для прогресивного функціонування позашкілля навіть у сучасних складних умовах.
Програма семінару-практикуму складалася з організаційного, презентаційного, методичного та практичного блоків.
Перед початком роботи до присутніх звернулася головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, куратор позашкілля у Кузнецовську, Мельник Людмила Євгеніївна. Вона розповіла про здобутки та напрацювання Будинку дитячої та юнацької творчості не тільки на міському, але й на обласному та всеукраїнському рівнях. Подякувала творчому колективу педагогів та вихованців. Побажала учасникам семінару плідної співпраці.
Присутня на семінарі завідувач методичним кабінетом управління освіти Кремінська Ніна Анатоліївна приєдналася до щирих та теплих слів на адресу закладу, побажала усім наполегливості та креативності у досягненні поставлених цілей.
Здобутками управлінської діяльності з присутніми на семінарі-практикумі поділилася директор БДЮТ, Маркевич Тетяна Валентинівна, яка презентувала гостям позашкільний заклад та запросила усіх до дискусії на тему: «Створення умов для розвитку творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі».
Зміни в суспільстві, реформи в системі національної освіти зумовлюють якісні зміни й у позашкіллі та вимагають переходу на новий щабель у напрямі посилення управлінської діяльності й оптимального забезпечення важливої функції керівника – управління закладом з урахуванням сучасних умов життя, пріоритетним завданням якого є виховання патріотизму як духовно-моральної цінності молодого покоління. Про це та багато іншого повідала присутнім у ході виступу директор позашкільного закладу.
Презентаційна частина зустрічі пройшла під гаслом «БДЮТ – храм мистецтва і таланту». У яскраву програму виступів зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» та вихованців гуртка фольклорної пісні «Серпанок» «Творче перехрестя» неймовірно влився виступ колективу «Бдютівчанка», до складу якого входять керівники гуртків різних напрямків Будинку дитячої та юнацької творчості. А ще гості-учасники семінару експромтом долучалися до показових виступів вихованців та керівників гуртків.
Учасникам семінару провели додаткову екскурсію закладом, де вони змогли познайомитися з роботою педагогів-позашкільників: гурток «Історичне краєзнавство», гуртки англійської мови, літературно-краєзнавчий гурток «Рідний край», гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», тренажерна зала гуртка «Краса здоров’я», гурток «Початкове технічне моделювання», гурток «Основи журналістики». Чарівний світ дитячої творчості відкрився для гостей і на виставці та в кабінетах гуртків декоративного розпису «Джерело», народної творчості «Бабусина скарбничка», бісероплетіння «Фантазія», гуртка «Оригамі». Життя з турботою про братів наших молодших відкрилося перед гостями на гуртках «Юні орнітологи» та «Юні акваріумісти».
Не менш плідним став і практичний блок зустрічі. Тут на учасників семінару чекала чергова практична презентація роботи педагогів-позашкільників міста – творчі лабораторії керівників гуртків із розвитку творчих здібностей вихованців.
З методикою розвитку творчих здібностей вихованців на заняттях гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір» «Аплікація з тканини» учасників семінару ознайомила керівник гуртка. На згадку про майстер-клас у різні куточки області поїхали вироби-аплікації з тканини «Весняний настрій», виготовлені директорами позашкільних закладів власноруч.
Сучасними інноваційними технологіями студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» поділився керівник студії. На закріплення почутого гості переглянули мультиплікаційний фільм вихованців студії, який двічі виборював перемоги на всеукраїнських конкурсах.
Про психолого-педагогічні умови розвитку творчої особистості на прикладі психологічного тренінгу «Який я?..» повідала керівник гуртка для старшокласників «Пізнай себе».
Секретами розвиваючого потенціалу народного мистецтва та прийомами виконання хрестиків у народній вишивці з учасниками семінару поділилася керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок». Кожен учасник отримав на згадку магнітний виріб із вишитим значенням свого імені.
Сучасні підходи до екологічного виховання обдарованих дітей розкрила перед гостями екологічна агітбригада «Шанс» Будинку дитячої та юнацької творчості.
Хороший настрій та гордість за заклад подарували присутнім вихованці студії вокального співу «Гармонія» та гуртка хореографічного мистецтва «Грандіс».
У ході творчого діалогу директорів позашкільних навчальних закладів з питань оновлення змісту та форм позашкільної освіти, Давидюк Наталія Юріївна, кандидат педагогічних наук, методист кабінету виховної роботи, захисту прав дитини, позашкільної освіти, дисциплін художньо-естетичного циклу та фізичного виховання Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відзначила системний підхід адміністрації та педагогів позашкільного закладу до ефективної реалізації розвитку творчих здібностей вихованців, змістовну організацію роботи в управлінському аспекті, творчий підхід до здійснення навчально-виховного процесу та організації роботи з обдарованими дітьми Кузнецовська.
Гості отримали для використання в роботі матеріали з досвіду роботи педагогічного колективу Будинку дитячої та юнацької творчості та матеріали на електронних носіях щодо організації адміністративної, навчально-виховної та методичної роботи. Всі проведені заходи отримали високу оцінку присутніх, які зауважили, що віднині місто Кузнецовськ у них асоціюватиметься не тільки з атомною електростанцією, а і з Будинком дитячої та юнацької творчості.
На закінчення учасників обласного семінару-практикуму для директорів позашкільних навчальних закладів «Розвиток творчих здібностей вихованців у позашкільному навчальному закладі: управлінський аспект» запросили до оглядової ознайомчої екскурсії навколо ВП «Рівненська АЕС».
Позашкільна освіта є частиною всієї структури освіти, вона спрямована на розвиток здібностей, талантів дітей та учнівської молоді, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні. Подальший її розвиток неможливий без досягнень європейського рівня освітніх послуг з урахуванням національних особливостей. Це найкраще розуміють і реалізують у Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради – місцевому осередку креативності, натхнення та творчості.
Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради висловлює подяку в організації обласного семінару-практикуму для директорів позашкільних навчальних закладів директору Інформаційного центру ВП «РАЕС» «Полісся» Дукач Валентині Василівні та працівникам центру за проведення оглядової ознайомчої екскурсії навколо ВП «Рівненська АЕС» та приватному підприємцю Лишканцю Сергію Івановичу за забезпечення транспортом під час оглядової екскурсії.

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ
18 квітня 2016
Справжній вокал у виконанні дітей сьогодні не така вже й рідкість, подумає хтось. Але правильно поставлений голос, бажання донести частинку власної творчості та успіхів оточуючим, можливість самовиразитись, надати дитині можливість займатися улюбленою справою, змістовно організувати дозвілля своєї дитини – ось одні з причин, чому діти з таким завзяттям відвідують заняття студії вокального співу «Гармонія» Будинку дитячої та юнацької творчості. А ще тут для них відкривається неймовірна можливість показати свій рівень за межами міста, області, а то й України.
Вихованці студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни підкорили черговий вокальний міжнародний олімп – взяли участь у Міжнародному фестивалі талантів «Діти ХХІ століття» та стали його призерами.
Захід відбувся минулими вихідними у Луцьку та проходив з метою виявлення та підтримки талановитої молоді; створення умов для формування культурних цінностей у юного покоління; знайомства і дружби творчих колективів з різних куточків світу; підвищення професійної майстерності та обміну досвідом серед учасників фестивалю.
Талановиті вокалісти студії «Гармонія»
Килюшик Валерія
Ясюк Оксана
Романова Юлія
Новак Каріна
Омельянчук Владислава
Швець Роман
Козакевич Олександр
Щавинська Вероніка
Юдко Дарина
Кушнірук Катерина
взяли участь у фестивалі, представивши місто Кузнецовськ та Будинок дитячої та юнацької творчості у двох вікових категоріях.
Критеріями оцінювання для журі були вокальні дані конкурсантів, сценічний образ, відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавців, складність репертуару, чистота інтонації та якість звучання, краса тембру і сила голосу.
За підсумками фестивалю-конкурсу Ясюк Оксана та Юдко Дарина здобули ІІІ місця у своїх вікових категоріях. ІІ командне місце – у студії вокального співу «Гармонія». Усі учасники нагороджені дипломами та кубками.
Вітаємо юних обдарувань позашкільного закладу. Бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, щоб Ваші мрії завжди збувались.

УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКА “ОРИГАМІ” У ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ:
20 Квітня 2016
З метою підтримки і розвитку науково-технічної творчості серед учнівської молоді, сприяння духовному збагаченню особистості, стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, формування ціннісного ставлення до мистецтва та праці 13 квітня 2016 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі. У змаганнях брали участь 15 команд Рівненщини.
Команду Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради представляли вихованки гуртка «Оригамі» Новак Валерія та Булан Софія (керівник Печончик Тетяна Миколаївна).
Змагання проводились у три етапи: «Теоретичний залік», «Класичне оригамі» та «Квілінг». За сумою місць, набраних учасниками у кожному етапі, виводилась абсолютна особиста першість та командні місця.
Новак Валерія та Булан Софія за результатами роботи журі відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі посіли IY місце.
Зі слів Печончик Тетяни Миколаївни, керівника гуртка «Оригамі» Будинку дитячої та юнацької творчості:
– Дівчатка дуже гарно попрацювали. Виконували всі поставлені завдання кожного етапу старанно та на належному рівні. Я задоволена роботою своїх вихованців. Підвівши підсумки відкритих обласних змагань з оригамі з вихованцями у гуртку, можемо сказати, що є над чим працювати та в подальшій роботі показувати хороші результати в популяризації мистецтва оригамі на міському та обласному рівнях.

21 КВІТНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ПАВЛУСЯ БОГДАНА СЕРГІЙОВИЧА, КЕРІВНИКА ГУРТКА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ЧАРІВНИЙ ПЕНЗЛИК»
21 квітня 2016
З Днем народження вітаємо,
Від всього серця ми бажаємо
Щастя, радості, добра,
Здоров’я, успіхів, тепла, Благополуччя та достатку,
Щоб справи всі були в порядку.
Хай посміхається життя,
Та буде кращим майбуття.
З повагою та сердечними вітаннями вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

24 КВІТНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛАКИЗЮК-КРУПІЧ ЮЛІЯ ЛЕОНІДІВНА,КЕРІВНИК СТУДІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА “ГРААЛЬ”
23 квітня 2016
Бажаємо здоров’я міцного,
Щастя без краю,
Усього найкращого щиро бажаєм.
Щоб серце Ваше зігрівало тепло,
Щоб завжди в душі панувало добро,
Краси і наснаги, здоров’я без ліку,
І довгого-довгого щедрого віку.
З повагою та хорошими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

ТАНЦЮВАЛЬНЕ РІЗНОБАРВ’Я
26 квітня 2016
Танцюючи, дитина дозволяє собі бути самою собою, стає частинкою створеного хореографом-постановником, керівником образу, який дає можливість самовиразитися та самоствердитися через рухи, постановки, танець.
21 квітня у Палаці культури імені Лесі Українки ВП «Рівненська АЕС» відбулося свято хореографічного мистецтва «Танцювальне різнобарв’я». У концерті взяли участь танцювальні колективи міста. Серед них – зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует» (керівник Махоріна Ольга Павлівна) Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.
– Заняття в зразковому ходужньому хореографічному ансамблі «Пірует» дисциплінує, допомагає у формуванні та розвитку хореографічних та творчих здібностей засобами хореографії, формуванні ціннісних орієнтирів, потреб у творчій самореалізації, духовно-естетичному самовдосконаленні та професійному самовизначенні, збагаченні емоційно-естетичного досвіду, – переконують вихованці старшої групи ансамблю «Пірует».
Тож однією з головних передумов участі юних танцюристів БДЮТу у святковій програмі стала додаткова нагода вдосконалити виконавські вміння та навички, хореографічні, музично-ритмічні та творчі здібності дітей та учнівської молоді на великій сцені та бажання донести глядачам рівень своєї майстерності.

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ БДЮТ!
26 квітня 2016
Звертаємо Вашу увагу на зміну веб-адреси сайту Будинку дитячої та юнацької творчості!
Віднині сайт закладу знаходитиметься за веб-адресою http://www.bdut.varash.rv.ua
Зауважимо, що в найближчі десять днів Ви зможете зайти на сайт як за старою адресою, так і за новою.
Адміністрація сайту

ДО 30-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АТОМНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
27 квітня 2016
З метою збереження живої пам’яті про Чорнобильську катастрофу та пошуку більш безпечних для людей та довкілля джерел енергії, формування ощадливого використання природних ресурсів в Будинку дитячої та юнацької творчості 25-26 квітня 2016 року відбулися заходи щодо 30-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції:
– Вихованцями літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна були проведені бесіди щодо збереження живої пам’яті про Чорнобильську катастрофу, яка стала національною трагедією України.
– Вихованці гуртка «Основи журналістики», керівник Ярошик Лариса Анатоліївна провели літературні читання «Полиновий спогад».
– Спільно із працівниками військової частини 3045 вихованці гуртків образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович та «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович провели пізнавальну відео – екскурсію в минуле зони відчуження та виконали творчі роботи щодо привернення кожної людини до наслідків Чорнобильської катастрофи.
– Вихованці екологічної агітбригади «Шанс», керівник Романчук Світлана Володимирівна продемонстрували виступ на тему: «Мирний атом» тим самим привернули увагу до соціально-економічних та екологічних наслідків Чорнобильської катастрофи.
В рамках проведення міського підсумкового збору лідерів учнівського самоврядування під гаслом «З вірою у себе», який відбудеться 10 травня 2016 року відбудеться зустріч із ліквідаторами Чорнобильської катастрофи міста Кузнецовськ, які завжди в наших серцях гідні простого високого слова і пам’яті.

29 КВІТНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МЕЛЬНИК ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА, КЕРІВНИК ЛІТЕРАТУРНО-КРАЄЗНАВЧОГО ГУРТКА “РІДНИЙ КРАЙ”
29 квітня 2016
Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна,
А добро не оминає хату,
Як не обминає цвіт весна
Хай здоров’я, радість і достаток
Стеляться для вас, як вишні цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
І Господь дарує Вам багато літ!
З повагою та щирими побажаннями вихованці літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості
МІЖНАРОДНИЙ ІНТЕРНЕТ КОНКУРС МИСТЕЦТВ “СВІТОВІ ТАЛАНТИ”
29 квітня 2016
Вітаємо вокалістку Будинку дитячої та юнацької творчості Килюшик Валерію та керівника вокальної студії “Гармонія” Алекcєєнко Оксану Володимирівну з перемогою – І місце в Міжнародному інтернет конкурсі “Світові таланти”.
Бажаємо нових перемог!

ВЕЛИКОДНІ ГОСТИНИ
5 травня 2016
Святкування Великодня у місті продовжилося тематичними святами та заходами.Традиційно не залишився осторонь і колектив Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.
Вихованці та працівники позашкільного закладу взяли участь у міському святі народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини».
Дійство відбувалося у Парку культури та відпочинку. До загальноміського сценарію заходу долучилися вихованці студії вокального співу «Гармонія» (керівник Алексєєнко О.В,), гуртка фольклорної пісні «Серпанок» (керівник Тиндик С.Д.), гуртка хореографічного мистецтва «Грандіс» (керівник Коновальчук А.В.).
Крім цього, творчі роботи вихованців БДЮТ взяли участь у виставці робіт народного мистецтва та дитячої творчості. Вироби дитячих рук тішили гостей свята. У виставці брали участь роботи вихованців гуртка декоративного розпису «Джерело» (керівник Коваленас Н.В.), гурток народної творчості «Бабусина скарбничка» (керівник Волчаниця К.В.), гурток науково-технічної творчості «Основи дизайну» (керівник Сачук А.К.), гурток «Оригамі» (керівник Печончик Т.М.), гурток «Історичне краєзнавство» (керівник Марковець О.О.), гурток «Основи дизайну» (керівник Довбенюк А.В.).
Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджений дипломом за участь у міському святі народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини» за відродження, збереження та популяризацію української національної культури з побажаннями нових постійних творчих успіхів на радість Україні та пасхальними солодощами.

«ЗНАЙ, ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»
6 травня 2016
Україна – це наша Земля, наші традиції та звичаї. Кожна людина повинна звертати увагу, берегти та розвивати декоративно-ужиткове мистецтво в нашому краї,яке дуже поширене серед народних умільців, любителів мистецтва та, звичайно, молодого покоління.
У Будинку дитячої та юнацької творчості керівники гуртків художньо-естетичного напрямку на заняттях намагаються прищепити почуття любові до всього прекрасного, з повагою ставитись до всього, що нас оточує, вчать малювати за допомогою різноманітних технік виконання, виготовляти різні вироби за допомогою бісеру, паперу, ниток, тканини… Проводяться колективні та персональні виставки вихованців, внутрішні конкурси-виставки, де діти мають змогу показати свої здібності та напрацювання в гуртку.
20 квітня 2016 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Знай, люби свій край». На даний конкурс були представлені вироби декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, виконані у різних техніках.
Вихованці гуртків народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна, «Бісероплетіння», керівник Кравчук Яна Віталіївна, декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна, «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна, «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна, «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна, «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна, образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь та продемонстрували свою майстерність, гарну підготовку робіт у міському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай, люби свій край».
Журі визначило переможців конкурсу у різних вікових категоріях та в різних техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
Виходячи із висновків журі вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості мають такі результати:
У номінації «Образотворче мистецтво»:
І місце – Мотько Владислав, вихованець образотворчого гуртка «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович.
ІІ місце – Базан Ярослав, вихованець образотворчого гуртка «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович.
ІІ місце – Булан Вікторія, вихованка гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна.
ІІ місце – Федіна Ольга, вихованка гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна.
У номінації «Декоративно – ужиткове мистецтво»:
Художня вишивка:
І місце – Пришко Юлія, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна.
Народна лялька:
І місце – Войтко Євгенія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.
І місце – Завадська Марія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.
Вироби зі стрічки:
І місце – Свідрик Ярина, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна.
Вироби із природнього матеріалу:
І місце – Гузей Дарина, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».
ІІ місце – Матвійчук Анастасія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».
Вироби з тіста:
І місце – Кньовець Дмитро, вихованець гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».
ІІ місце – Килюшик Валерія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».
Оригамі:
І місце – Веремійчук Софія, вихованка гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна.
ІІ місце – Новак Валерія, вихованка гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна.
ІІ місце – Мотько Владислав, вихованка гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна.
Бісероплетіння:
І місце – Батейко Валерія, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Кравчук Яна Вікторівна.
І місце – Кісільова Софія, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Кравчук Яна Вікторівна.
Барельєф:
І місце – Ковальчук Іванна, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна.
Аплікація:
І місце – Хомич Тетяна, вихованка художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович Олена Володимирівна.
М’яка іграшка:
І місце – Пашко Софія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка».
Інші техніки:
І місце – Нестерчук Ангеліна, вихованка гуртка «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Константинівна.
І місце – Федчук Людмила, вихованка художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович Олена Володимирівна.
Роботи вихованців гуртків направлені для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай, люби свій край», який відбудеться на базі Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.
Бажаємо учасникам обласного конкурсу на належному рівні представити свої творчі роботи у виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
7 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛОПУГА НАТАЛІЯ ФЕОДОСІЇВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ “ПІЗНАЙ СЕБЕ”
7 травня 2016
Прийміть у цей день вітання найкращі,
Бажаєм здоров’я, любові і щастя
Щоб лихо й тривоги Вас обминали,
Зозуля сто років життя накувала.
Хай в житті Вашім щастя квітує,
Веснянково-іскристим розмаєм,
Бог ласкавий хай радість дарує
І здоров’я міцне посилає.
З повагою та найщирішими побажаннями вихованців гуртка для старшокласників «Пізнай себе» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
8 травня 2016
УКЛОНІМОСЬ НИЗЬКО ДО ЗЕМЛІ ТИМ, ХТО В СЕРЦІ БУДЕ ВІЧНО ЖИТИ.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ
10 травня 2016
День па?м’яті та прими?рення – пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).
Відповідно до Указу Президента України, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму» .
8 травня керівники гуртків та вихованці взяли участь у мітингу з покладання квітів до пам’ятного знаку «Жертвам Другої світової війни». Символом пам’яті полеглих є червоний мак.
День Перемоги – свято, яке завжди залишається в серці кожної людини із великою любов’ю до всіх ветеранів, які захищали нашу землю, хто ціною свого життя відстоював нашу свободу у ті 1939-1945 роки. С.Тиндик, керівник гуртка «Серпанок» разом із своїми вихованцями взяли активну участь у урочистостях та святковому концерті, присвячені Дню пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які проходили на площі біля Палацу культури РАЕС.
Із слів Ю.Пришко, М.Вітренко, вихованиць гуртка «Серпанок»:
– Дуже дякуємо всім ветеранам за подароване нам життя. Сьогодні ми навчаємось, творчо розвиваємось і дякуємо, всім захисникам нашої рідної землі за подвиг. Ми будемо старатися доносити всю інформацію про всіх героїв-захисників, хто став на захист нашої України. Тож вітаємо з великим святом Перемоги всіх жителів нашого міста, а особливо наших дорогих ветеранів, яких з кожним роком стає все менше. І надіємось, що незабаром наступить ще одна Перемога нашого народу.

«МАЛЕНЬКІ ГІГАНТИ» НАШОГО КУЗНЕЦОВСЬКА
13 травня 2016
Дитяча творчість – це щось неочікуване, неперевершене, неординарне, і разом з тим природне і дивовижне. Напевно, кожен дорослий помічає потяг дитини до чогось прекрасного, неповторного. Батьки спостерігають, як змінюється обличчя маленького таланта, коли він чує музичні акорди, притупцює ногою у ритмі, переспівує першу мамину колискову,.
Дитячий талант схожий на перлину, що захована в мушлі. Іноді ця мушля буває розкритою, а іноді потрібно докласти зусиль для того, щоб дістати цю перлину. Саме тому батьки, щоб розкрити талант та залучити дитину до творчої діяльності, приводять її на гурток, творче об’єднання, в студію.
В нашому маленькому містечку талановиті діти потрапляють до рук справжніх професіоналів у Будинку дитячої та юнацької творчості. Саме тут самовіданно працюють креативні педагоги, які допомагають розпізнати у дитячій безпосередності талант, розвивають його і дають дитині можливість самореалізуватися.
Унікальний простір для творчої самореалізації талановитих дітей нашого міста – це заняття у Вокальній студії «Гармонія» БДЮТу під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни. Справжній вокал у виконанні дітей сьогодні не така вже й рідкість, подумає хтось. Але правильно поставлений голос, його гігієна та охорона, розвиток музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму, формування музичного мислення, артистизму – це основні напрямки над якими працює педагог.
А дитяче бажання самовиразитись займаючись улюбленою справою, проявити свої особистісні якості, а головне донести частинку власної творчості оточуючим – ось одні з причин, чому діти з таким завзяттям відвідують заняття студії. Діти з задоволенням переспівують і народні, і патріотичні пісні, сучасні пісні українських та іноземних виконавців.
Для талановитих дітей відкривається неймовірна можливість показати свій рівень не лише в Кузнецовську, а й за межами міста, області, а то й України. Вихованці студії вокального співу беруть активну участь не тільки у всіх урочистих міських та регіональних заходах, а й представляють наше місто на всеукраїнських та міжнародних фестивалях – конкурсах і завжди повертаються з перемогою.
І хоча студія створена в 2012 році, на рахунку «Гармонїя» вже є п’ять призових колективних місць та понад п’ятнадцять призових місць солістів на всеукраїнських фестивалях «Діти Сонця», «Золота Антилопа», «Зоряна осінь», «Гармонія душі», «Мелодія весни»,«Феєрія зірок». Щоразу члени журі високо оцінюють підготовку сольних номерів і вокальні дані вихованок студії Ясюк Оксани та Килюшик Валерії . Дівчата завжди повертаються додому з кубками та грамотами за І та ІІ місця у номінації естрадний вокал. Оксана –володарка ГРАН-ПРІ серед дітей до 10 років у номінації вокальне мистецтво міського фестивалю «Зірки на сцену» 2015р.,м.Кузнецовськ. Талановиті солісти Юдко Дарина , Козакевич Олександр та Кушнірук Катерина здобули нагороди – ІІ та ІІІ місця. За розвиток вокального мистецтва, плідну працю з дітьми, неодноразово була відзначена і нагороджена грамотами та подяками керівник студії вокального співу «Гармонія» Алексєєнко Оксана Володимирівна.
Нещодавно під її керівництвом дитячий колектив у складі Килюшик Валерії, Козакевича Олександра, Кушнірук Катерини, Новак Карини, Омельянчук Владислави, Романової Юлії, Швеця Романа, Щавинської Вероніки, Юдко Дарини та Ясюк Оксани підкорили черговий вокальний міжнародний олімп – взяли участь у Міжнародному фестивалі талантів «Діти ХХІ століття» та стали його призерами, зайнявши ІІ командне місце. Окрім цього за підсумками фестивалю-конкурсу солісти Ясюк Оксана та Юдко Дарина здобули ІІІ місця у своїх вікових категоріях.
Вихованки вокальної студії «Гармонія», солісти Ясюк Оксана та Килюшик Валерія , взяли участь у Міжнародному інтернет-конкурсі мистецтв «Світові таланти», що проходив з ініціативи та при підтримці ВГО «Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга» та Продюсерського центру Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND» , – і здобули чергові перемоги – І місця у своїх вікових категоріях.
Ці великі перемоги ще маленьких вокалістів є результатом титанічної праці керівника вокальної студії Оксани Володимирівни, підтримки батьків та допомоги спонсорів. Для цих дітей так важливо достойно представляти наше місто на всеукраїнських та міжнародних фестивалях і здобувати перемогу. Хочеться вірити, що культурний, творчий розвиток талановитих дітей є важливим і для окремого мешканця, і для громади міста, і для депутатів та чиновників. Створюйте… залучайте… розвивайте… відкривайте «Маленьких гігантів» Кузнецовська ! Для них спів – це не просто заняття чи хобі. Вони співають для себе, співають для вас, співають для того, щоб жити…Тож давайте співати разом!

14 ТРАВНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПЕЧОНЧИК ТЕТЯНИ МИКОЛАЇВНИ, КЕРІВНИКА ГУРТКА «ОРИГАМІ»
14 травня 2016
З Днем народження вітаєм,
Щастя й долі Вам бажаєм,
Здоров’я, небесної благодаті,
Миру й злагоди у хаті.
Нехай любов незгасно світить,
Хай доля радісно співа,
Для Вас усі найкращі квіти
І найласкавіші слова.
З повагою та найкращими побажаннями вихованців гуртка «Оригамі» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

15 ТРАВНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МАРКОВЕЦЬ ОЛЬГА ОЛЕГІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА “ІСТОРИЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО”
15 травня 2016
Хай цi троянди чарiвнi,
Привносять щастя у Ваші днi,
Нехай дадуть Вам наснаги,
Багато радостi й вiдваги,
Додасться сил, вiдiйде втома
I запанує спокiй вдома.
Бажаєм свiтла та краси
Щоб завжди сяяли де Ви!
З повагою та щирими побажаннями вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ “СВІЖИЙ ВІТЕР”
16 травня 2016
Хто як не вихованці позашкільних навчальних закладів, які займаються в гуртах екологічного напрямку, театральних гуртках, агітбригадах та беручи участь у природоохоронних акціях, дослідницьких роботах, творчих заходах мають переконати суспільство у необхідності нового екологічного мислення.
Проявляючи таку активність, творчий потенціал, ініціативу та активність вихованці молодшого та старшого шкільного віку 11 травня 2016 року взяли участь у щорічному обласному етапі Всеукраїнського фестивалю екологічної творчості «Свіжий вітер», який проходив з метою формування екологічної культури молоді, залучення дітей та підлітків до природоохоронного руху, сприяння у формуванні та розвитку творчих здібностей дітей та молоді на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів». Даний захід відбувався за двома номінаціями «Екологічна мода», «Театральна композиція».
Тематикою виступів колективів в 2016 році є «Екологічна варта власного майбутнього». Всі учасники мали змогу продемонструвати колекції одягу, зачісок та віражу, використовуючи природній матеріал або матеріали вторинного використання та продемонструвати свій театральний виступ з використанням власних костюмів.
Будинок дитячої та юнацької творчості представляли учасники театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна, «Юні орнітологи», керівник Столярук Тетяна Олександрівна, які на належному рівні продемонстрували свої виступи в номінаціях «Екологічна мода» та «Театралізована композиція».
В номінації «Екологічна мода» потрібно було створити власні костюми з використанням природного матеріалу або матеріали вторинного користування. До спільної роботи по створенню таких костюмів були задіяні гуртки «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна, «Бісероплетіння», Кравчук Яна Віталіївна, народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна, «Початкове технічне моделювання», керівник Вакуліч Віра Володимирівна.
За підсумками роботи обласного журі серед 19 команд учасники виступу в номінації «Екологічна мода» отримали ІІ місце, а в номінації «Театральний виступ» І місце.
Скрипчак Дарина, капітан команди учасників фестивалю:
– Ми закликаємо всіх небайдужих юних громадян до проблем довкілля через активну участь у природоохоронних заходах, акціях. Беручи участь у такому фестивалі, можу впевнено сказати, що наше власне майбутнє залежить тільки від нас самих. Потрібно берегти, цінувати та не знищувати наші земельні ресурси.
Люди,Вас, просимо
Не будьте байдужі
Природу свою бережіть
Бо птахи і квіти, кущі і дерева
Без них ми загинемо Всі!
Щоб птахи співали, цвіли завжди квіти
Давайте природу свою берегти!
Вітаємо вихованців та керівників гуртків із перемогою в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер» .

МІЖНАРОДНА ВІДЗНАКА В СКАРБНИЧЦІ ПОЗАШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
17 травня 2016
Газета «Шкільна Країна» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради в черговий раз стала дипломованим лауреатом ХІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа 2016.
В позашкільному закладі газета видається з 2007 року. Над щомісячними номерами працюють вихованці гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Лариса Анатоліївна). Для них – це хороша нагода самореалізувати як журналістські, так і творчі знання, вміння і навички.
Одне з основних завдань юних газетярів – висвітлити невгамовне життя позашкілля з його досягненнями, напрацюваннями, талановитими вихованцями та досвідченими педагогами. На шпальтах газети: новини Будинку дитячої та юнацької творчості, медіа-портрети вихованців та керівників гуртків, цікаві опитування, роздуми, творча палітра перших (і не тільки) спроб.
Напередодні Великодня у Миколаєві нагородили 27 переможців XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа, на якому було представлено 1894 роботи з усіх областей України та 8 країн-сусідів.
Цей конкурс, переконані організатори, відіграє значну роль у впроваджені медіа-освіти в України та вихованні свідомого читача, слухача, глядача, який вміє відокремлювати факти та аналізувати інформацію, отриману в засобах масової комунікації.
Організатори Конкурсу: Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.
ПЕРЕМОГА У НАЦІОНАЛЬНОМУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» – «АЕС: ЗАПРОШУЄМО У МАЙБУТНЄ!».
18 травня 2016
Всеукраїнський конкурс Компанії «АЕС: запрошуємо у майбутнє!» традиційно проводився серед дітей міст-супутників українських АЕС, м. Києва та відокремлених підрозділів Київського розташування.
У своїх конкурсних роботах учасники повинні були мистецьким шляхом зобразити сучасні атомні електростанції як надійний, екологічно чистий і безпечний засіб виробництва електроенергії та ефективний інструмент у боротьбі з негативними кліматичними змінами, а також представити безпеку експлуатації енергоблоків як найвищий пріоритет в діяльності АЕС.
За підсумками національного конкурсу за напрямком декоративно-ужиткового мистецтва у І-й віковій категорії визнано творіння тринадцятирічної Марії Завадської вихованки гуртка “Історичне краєзнавство” БДЮТ «Наша рідна РАЕС розквітає, престиж України у світі підіймає» посіло заслужене І місце.
Творчі роботи школярів Кузнецовська змагались серед більш як 40 робіт у номінаціях: малюнок, декоративно-ужиткове мистецтво та комп’ютерна анімація.
Для усіх призерів регіональних етапів конкурсу Дирекція НАЕК «Енергоатом» та профспілкова організація організували 12, 13 травня подорож до столиці України.
В рамках свого візиту, діти також мали нагоду відвідати історичні місця Києва, музеї та взяти участь у розважальній програмі поїздки.

БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ЗАПРОШУЄ!
21 травня 2016
Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує усіх на свято «Країна творчості звітує» 22 травня, о 12.00 в Палац культури ВП «Рівненська АЕС» ім.Лесі Українки.

МУЛЬТИК З БДЮТУ – ЗНОВУ НАЙКРАЩИЙ
23 травня 2016
Мультиплікаційна робота вихованців студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» (керівник Мельник Аркадій Миколайович) підкорила Міжнародний олімп.
Будинок дитячої та юнацької творчості подав на розгляд журі ХІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа мультимедійну роботу «Достойні нащадки козацької слави». Робота визнана кращим медіа, проте нагороджена дипломом лауреата, оскільки за умовами конкурсу автори не змогли дістатися Миколаєва в день оголошення переможців.
За 19 років проведення конкурсу в архівах накопичено понад 29 тисяч робіт. Серед них: стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, тисячі фотознімків з України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Росії, Білорусії та інших країн світу. За цей час звання КРАЩОГО отримали 432 роботи активних юнкорів.
Нагадаємо, що метою Міжнародного конкурсу шкільних медіа є розвиток шкільних медіа в Україні та інших державах для виявлення нових журналістських талантів і оволодіння досвідом у галузі журналістики. Серед головних завдань: привернути увагу до професії журналіста; забезпечити широку відкритість навчально-виховного процесу і всього шкільного життя, використовуючи всі наявні шкільні засоби масової інформації; заохочувати юнкорів та викладачів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів до активного відображення у своїх матеріалах суспільних процесів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні та світі; сприяти міжнародному спілкуванню та налагодженню міжнародних взаємозв’язків юнкорів та педагогів медіа-освіти.
З розвитком інформаційних технологій продовжують розвиватися і шкільні медіа. Все більше юнкори подають робіт у вигляді телерепортажів. В 2016 році на Конкурс було подано 54 телерепортажі. Олег Наливайко, голова Держкомтелерадіо України: «Інформаційні технології сьогодні дозволяють навіть дітям робити цікаві телерепортажі, використовуючи не тільки камери, але й смартфони, планшети і фотоапарати. Подекуди ці репортажі за своєї цікавістю і креативністю можуть конкурувати з роботами професійним журналістів. Тож, сподіваюся, що в телевізійній галузі дуже скоро ми побачимо нові креативні обличчя».

ТРАДИЦІЙНИЙ ЗАХІД, ЩО СТАВ КУЛЬТУРНОЮ ПЕРЛИНОЮ МІСТА
23 травня 2016
22 травня відбувся щорічний традиційний звітний концерт «БДЮТ скликає друзів» під гаслом: «Країна творчості звітує».
Кожна дитина неповторна. Кожна дитина по-своєму талановита. І віднайти в юному створінні родзинку – завдання дорослих.
У Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради велика увага приділяється розвитку творчої обдарованості дітей. Це і творчі конкурси, і огляди, і різного рівня заходи. Один із названих – звітний концерт місцевого позашкільного закладу, який вкотре збирає велику залу Палацу культури ім. Лесі Українки ВП «Рівненської АЕС» небайдужих до дитячої талановитості.
У концертній програмі взяли участь вихованці студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко О.В., гуртка хореографічного мистецтва «Ґрандіс», керівник Довбенюк А.В., зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної О.П., гуртка фольклорної пісні «Серпанок», керівник Тиндик С.Д.
Ми – дорослі, батьки – хочемо, щоб дитина у всьому була першою – лідером, творчою особистістю, непересічною, талановитою, успішною, впевненою у собі. Адже саме ці якості допоможуть їй у дорослому житті не розгубитися. Заняття ж на гуртках художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного, науково-технічного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів у позашкільному закладі додатково допомагають дітям повірити у власні сили, вчать спілкуватися з дорослими та однолітками, порозумітися майже з усіма.
Співи й танці, репертуарне різноманіття, креативний вибух у всьому: костюмах, акторській майстерності, сценічній культурі, вмінні і прагненні подати свій сценічний образ – усе це далеко неповний перелік того, що мали можливість побачити і насолодитися глядачі, близькі й друзі не тільки виступаючих, але й усіх вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.
Світ не схожий на жоден шаблон, він постійно змінюється. Саме тому важливо розвивати творчість дитини, її неповторне ставлення до життя, що дозволить кожному вихованцю почуватися вільним і одночасно бачити себе у загальній палітрі творчого колективу. Тому звітний концерт став своєрідним неофіційним завершальним акордом позашкільного поточного навчального року. Проте для вихованців та колективу БДЮТу приємні сюрпризи не закінчилися.
З вітальним словом до учасників концертної програми та дитячого, педагогічного і батьківського колективів позашкільного закладу звернулася директор БДЮТ Маркевич Тетяна Валентинівна. Яка підсумувала, що вихованці закладу в повній мірі отримують на заняттях уроки вмінь і навичок, людяності і добра.
І звісно, не обійшовся захід такого масштабу без запрошених гостей та подарунків від них. Від місцевої влади дитячий та педагогічний колективи привітав керуючий справами виконавчого комітету Міцюк Віктор Васильович. Представник міської влади вручив колективу Будинку дитячої та юнацької творчості подяку за вагомий внесок у розвиток культури міста та активну участь у міських заходах.
Відвідав творчих звіт БДЮТу і народний депутат України Яніцький Василь Петрович. Він вручив колективу закладу подяку за високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у навчанні, вихованні та організації змістовного дозвілля підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток позашкілля України та національно-патріотичне виховання сучасної молоді та надав фінансову підтримку у вигляді оплати оренди зали Палацу культури на час творчого звіту.
Приємним сюрпризом для вихованців позашкільного закладу стали й грошові винагороди від народного депутата для талановитих дітей: Степчука Олександра, Балаогланової Марії, Хондоки Ілони, Брой Юлії, Ясюк Оксани, Килюшик Валерії, Вітренко Марини, Пришко Юлії, Осійчука Михайла, Романчука Івана.
Така підтримка – переконані діти, батьки та педагоги закладу – свідчення небайдужого ставлення до творчості талановитих дітей, розуміння непересічної важливості позашкільного навчання:
– Дякуємо за підтримку і висловлюємо надію, що це лише успішний початок плідної співпраці. Від усього серця бажаємо Яніцькому Василю Петровичу здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану справу!
Прекрасне – добрий помічник у вихованні та розвитку дитини. Традиційний захід Будинку дитячої та юнацької творчості «БДЮТ скликає друзів» давно став культурною перлиною міста-супутника Рівненської АЕС. Міста, де, за словами нинішнього міського голови Анощенка Сергія Івановича, інтереси та права дітей мають стояти на першому місці за будь-яких обставин. Міста, де серед позашкільних закладів є прекрасний заклад з кваліфікованими кадрами і мегаталановитими вихованцями. Міста, яке займає достойні позиції не тільки у навчанні, але й у вихованні та організації змістовного дозвілля дітей, підлітків та учнівської молоді.

ГРОШОВІ ВИНАГОРОДИ КРАЩИМ УЧНЯМ
25 травня 2016
Наказом управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 20.05.2016 № 108 учнів-переможців Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика у кількості 56 осіб відзначено грошовою винагородою на загальну суму 35500 (тридцять п’ять тисяч п’ятсот) гривень:
№ Прізвище, ім’я учня ЗНЗ, клас Сума учн. премії, грн
1. Мітряхіна Євгенія Валеріївна гімназія, 10 кл 2430,00
2. Зектер Микола Іванович гімназія, 11 кл 2300,00
3. Слобода Дарина Леонідівна ЗОШ № 1, 11 кл 1830,00
4. Гузей Наталія Сергіївна гімназія, 11 кл 1530,00
5. Левчик Лілія Олександрівна ЗОШ № 1, 10 кл 1400,00
6. Грушевий Єгор Вікторович ЗОШ № 3, 8 кл 1400,00
7. Олійник Вікторія Володимирівна гімназія, 11 кл 1230,00
8. Гордієнко Оксана Сергіївна гімназія, 10 кл 1300,00
9. Артемчук Володимир Романович ЗОШ № 1, 8 кл 1100,00
10. Сєров Іван Сергійович ЗОШ № 1, 8 кл 1000,00
11. Барабух Богдан Вікторович гімназія, 9 кл 900,00
12. Поліщук Марина Андріївна ЗОШ № 3, 9 кл 900,00
13. Босик Ірина Вікторівна гімназія, 10 кл 830,00
14. Антонюк Андрій Олександрович ЗОШ № 2, 11 кл 800,00
15. Левицький Михайло Андрійович ЗОШ № 1, 6 кл 800,00
16. Максимчук Наталія Анатоліївна ЗОШ № 3, 11 700,00
17. Шабак Павло Володимирович ЗОШ № 3, 8 кл 700,00
18. Матвійчук Анна Юріївна гімназія, 10 кл 600,00
19. Шарабар Юлія Олександрівна ЗОШ № 3, 11 кл 600,00
20. Горайчук Іванна Анатоліївна гімназія, 11 кл 530,00
21. Малихіна Ірина Олегівна ЗОШ № 1,7 кл 500,00
22. Пиньога Микола Миколайович ЗОШ № 3, 8 кл 500,00
23. Ковальчук Олексій Сергійович ЗОШ № 5, 11 кл 500,00
24. Волочнюк Мілана Олександрівна ЗОШ № 1, 9 кл 500,00
25. Ярута Вікторія Іванівна ЗОШ № 4, 11 кл 500,00
26. Градюк Артем Віталійович ЗОШ № 3, 9 кл 500,00
27. Костючик Ірина Анатоліївна ЗОШ № 3, 11 кл 500,00
28. Балаогланова Марія Русланівна гімназія, 11 кл 500,00
29. Водько Юлія Володимирівна гімназія, 9 кл 500,00
30. Гаврилова Олександра Денисівна ЗОШ № 1, 10 кл 400,00
31. Коцюбинська Катерина Олександрівна ЗОШ № 1,400,00
32. Савонік Іванна Ігорівна гімназія,11 кл 400,00
33. Саворона Назарій Вікторович гімназія, 8 кл 400,00
34. Кирилюк Софія Ярославівна гімназія, 9 кл 400,00
35. Семенюк Лідія Олександрівна ЗОШ № 3, 10 кл 400,00
36. Савчук Анна Іванівна ЗОШ № 3, 9 кл 400,00
37. Дмитрук Андрій Валерійович ЗОШ № 2, 11 кл 400,00
38. Ярмольчук Юлія Вікторівна гімназія, 9 кл 400,00
39. Слободіна Анастасія Антонівна гімназія, 9 кл 400,00
40. Міщанчук Максим Миколайович гімназія, 10 400,00
41. Швець Роман Вадимович ЗОШ № 4, 4 кл 400,00
42. Ротарь Валерія Аркадіївна ЗОШ № 3, 10 кл 400,00
43. Полюхович Ілона Віталіївна гімназія, 9 кл 400,00
44. Юсин Андрій Олександрович гімназія, 10 330,00
45. Лупеха-Святчук Софія Віталіївна ЗОШ № 5, 4 кл 300,00
46. Жданюк Ірина Анатоліївна ЗОШ № 2, 5 кл 300,00
47. Ковальчук Петро Сергійович ЗОШ № 5, 5 кл 200,00
48. Погуляник Іванна Вікторівна ЗОШ № 3,10 кл 200,00
49. Воронюк Руслана Миколаївна гімназія, 11 200,00
50. Новак Валерія Сергіївна ЗОШ № 3, 4 кл БДЮТ 200,00
51. Гапонова Марина Олександрівна ЗОШ № 3, 9 кл 200,00
52. Лопосевич Володимир Петрович ЗОШ № 3, 9 кл 200,00
53. Давідчик Ольга Олександрівна ЗОШ № 1, 10 кл 130,00
54. Трохимчук Сергій Віталійович ЗОШ № 1, 10 кл 130,00
55. Берднік Валерія Олегівна гімназія, 10 130,00
Всього 35500,00

КРАЩІ УЧНІ МІСТА ЗА НОМІНАЦІЯМИ
25 травня 2016
На засіданні комісії при управлінні освіти щодо відзначення обдарованої учнівської молоді навчальних закладів міста визначено кращих учнів міста за результатами роботи у 2015-2016 навчальному році за номінаціями «Інтелект року», «Дослідник року», «Талант року», «Спортсмен року», «Лідер учнівського самоврядування». Отож, знайомтесь:
Номінація «Інтелект року»
Мітряхіна Євгенія Валеріївна, учениця 10 класу Кузнецовської гімназії
Слобода Дарина Леонідівна, учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Номінація «Дослідник року»
Олійник Вікторія Володимирівна, учениця11 класу Кузнецовської гімназії
Левицький Михайло Андрійович, учень 6 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Номінація «Талант року»
Ясюк Оксана Вікторівна, учениця 4 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4
Пришко Юлія Антонівна, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5
Номінація «Спортсмен року»
Ковальчук Ольга Анатоліївна, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Царик Валерія Миколаївна, учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5
Номінація «Лідер учнівського самоврядування»
Погуляник Іванна Вікторівна, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Рябчина Павло Олександрович, учень 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, вихованець БДЮТ.
Усіх їх відзначено грошовою винагородою в розмірі 350 (триста п’ятдесят) гривень кожному на загальну суму 3500 (три тисячі п’ятсот) гривень.

28 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НІКІШИНА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
28 травня 2016
Зичим щастя, здоров’я й добра,
хай сонечко весело сяє
і квітує в серці доброта,
хай життя завжди цвіте розмаєм
і хилить щастя повен цвіт!
Ми ще раз від душі бажаєм
здоров’я міцного і многая літ!
З повагою колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

ВІТАЄМО У КРАЇНІ ЧУДЕС
28 травня 2016
В рамках відзначення Дня Європи у Будинку дитячої та юнацької творчості 27 травня 2016 року в гуртку «Вчимо англійську» був проведений підсумковий захід на тему «Welcome to the Wonderland» (Вітаємо у Крані чудес).
Вихованцями були відтворені казкові інсценізації за участю лісових звірів та фей. На занятті вони демонстрували набуті протягом навчального року знання та вміння говорити правильно слова та речення на англійській мові. Діти мали змогу застосувати їх на практиці, змагаючись у конкурсах.
Також вихованці декламували вірші англійською мовою, співали пісні «If you are happy» та «Head, shoulders, knees and toes». Наприкінці заходу вихованців гуртка «Вчимо англійську» керівник Александрович Яна Олександрівна нагородила медалями успіху за старанність та активність у вивченні англійської мови.
На протязі навчального року вихованці гуртка вивчили лексику на теми «Сім’я», «Кімната та меблі», «Фрукти та овочі», «Свійські тварини», та мали змогу продемонструвати це у конкурсі «Відтвори правильне слово».
Вихованці успішно завершили навчальний рік та представили батькам свої результати на підсумковому заході «Welcome to the Wonderland», який організували та підготували спільно із керівником гуртка Александрович Яною Олександрівною.
Чекаємо всіх вихованців гуртка «Вчимо англійську» у наступному 2016-2017 навчальному році

Х ПІДСУМКОВИЙ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ “ІМПУЛЬС” ПІД ГАСЛОМ “З ВІРОЮ У СЕБЕ”
31 травня 2016
Характерним для сучасного лідера є те, що потрібно постійно робити певні кроки в діяльності учнівського самоврядування: шукати інновації, щось змінювати, добиватися позитивного результату у своїй роботі, обмінюватися напрацьованим досвідом роботи.
Лідери учнівського самоврядування Рівненщини протягом 10 років побували у різних куточках Рівненщини, прокладаючи свій лідерський маршрут. Тож і лідери міської ради старшокласників «Ватра» міста Кузнецовська тепло і гостинно прийняли понад 76 лідерів учнівського самоврядування 24-26 травня 2016 року із районів та міст Рівненщини на території Білого Озера – Перлини Полісся, Володимирецького району (наметовий табір). Готувалися до даного заходу активно, залучаючи лідерів та координаторів області: писали сценарії, підбирали матеріали для проведення творчих лабораторій за напрямками діяльності «Спікер», «Інтелект», «Талант», «Волонтер», «Журналіст», тренінгів, конкурсу «Лідер року – 2016» та звітно-виборних зборів.
24 травня підтримати учнівську молодь Рівненщини завітали Віктор Міцюк, керуючий справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, Анатолій Горайчук, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління освіти Кузнецовської міської ради, Людмила Мельник, спеціаліст управління освіти Кузнецовської міської ради.
Погода також посприяла у проведенні Х підсумкового обласного збору лідерів учнівського самоврядування «Імпульс». Лідери не тільки працювали, а ще й насолоджувались хорошим відпочинком на Білому Озері. А ще лідери учнівського самоврядування крокують нога в ногу, пліч-о-пліч спільно із вольовим, енергійним та надійним координатором Ангеліною Ровкач, головним спеціалістом управління освіти і науки РОДА, яка протягом проведення даного збору постійно підтримувала своїх лідерів та надавала консультації по проведенню заходів.
Михайло Осійчук, Володимир Герасимчук, лідери центру «Булава» (ЗОШ № 1) та Павло Рябчина, лідер центру «Дозвілля» (ЗОШ № 3) не тільки виконали на належному рівні роль ведучих заходу, але й на протязі двох днів допомагали розташовувати палатки, облаштувати згідно вимог місце для приготування їжі, носили дрова та воду.
Ілона Хондока, Вероніка Водько, Ірина Стадник, Ірина Секида, Іван Романчук, Ілля Веремійчук – лідери центрів «Дзвін» (БДЮТ), «Дозвілля» (ЗОШ № 3), Анна Матвійчук, лідер центру «Всезнайка» (гімназія) слідкували за виконанням правил техніки безпеки у лісі (проводили роз’яснювальну роботу щодо поводження у лісі, роздавали пам’ятки), писали сценарії відкриття збору лідерів, дебатів, звітно-виборних зборів. А також протягом трьох днів із лідерами учнівського самоврядування проводили флешмоб «Лідери пізнають Україну».
25 травня на флешмоб та тренінги завітав Дмитро Стецюк, голова громадської організації «Відродження та розвиток», який також взяв активну участь та отримав масу вражень від роботи лідерів. Хочеться сказати, що вже неоднарозово Дмитро Стецюк підтримував діяльність міської ради старшокласників «Ватра», допомагаючи в організації та проведенні заходів.
Приїхали підтримати лідерів учнівського самоврядування Рівненщини лідери Кузнецовської гімназії та ЗОШ № 1, які продемонстрували хороші виступи щодо здорового способу життя. Всім учасникам та присутнім дуже сподобались їхні запальні, ціннісні ставлення щодо власного «Я» та позитивними закликами щодо хорошого відпочинку на РОК «Біле Озеро». Тому що для лідерів учнівського самоврядування хороший відпочинок – основний фактор здорового способу життя.
Лідери обласної ради старшокласників «Імпульс» попрацювали на повну силу, щоб достойно представити своє місто чи район у даному заході. Стали справжніми друзями, працювали та змагались у команді, у якій були свої інтереси та індивідуальний стиль. Разом диспутували на тему: «Людина – творець свого щастя». І така проведена, невимушена, плідна робота зблизила між собою всіх учасників обласного збору лідерів учнівського самоврядування. І про це свідчили дружні обійми після завершення 3-ох денного заходу.
За підсумками проведенних заходів в рамках Х обласного збору лідерів учнівського самоврядування «Імпульс» лідери обласної ради старшокласників «Імпульс» були нагороджені грошовими винагородами та солодощами від Віктора М’ялика, мецената – благодійника, який разом із своєю молодою, ініціативною командою не стоїть осторонь усіх заходів, які організовує та проводить учнівська молодь нашого міста.
Зі слів Олени Стадник, координатора міської ради старшокласників «Ватра»:
– Усі діти були задоволені. Хочу сказати, що навіть не хотіли від’їзжати. Навіть мені було важко прощатись з усіма лідерами та координаторами області. Тому, що є активним учасником обласних заходів вже понад 8 років. І зі мною завжди команда лідерів нашого міста молодих, ініціативних, творчих, креативних. Я їх дуже поважаю. Хочеться сказати слова подяки батькам Михайла Осійчука, Володимира Герасимчука, Павла Рябчини, Ілони Хондоки, Вероніки Водько, Ірини Стадник, Ірини Секиди, Івана Романчука, Іллі Веремійчука. У Вас дуже хороші, а головне, щирі діти. Вони вміють справлятися з усіма завданнями, які стоять перед ними.
І хочу побажати всім учасникам міської ради старшокласників «Ватра» обласного збору лідерів учнівського самоврядування успіху, щасливої долі, робіть вірний крок у своє майбутнє, не помиляйтесь, а якщо і так – не зупиняйтесь. Ідіть до мети. Нехай життя проходить за вашим власним сценарієм, а віра у власні сили стане словником, любов до ближнього – вітрилом, надія на краще майбутнє – якорем, і тоді можна сміливо всі лідерськи хвилі «Ватри». До зустрічі!

УРА! КАНІКУЛИ!
31 травня 2016
Ось і почалося таке довгоочікуване літо… А з ним – і три чудові місяці без уроків, занять, домашніх завдань… Час хорошого відпочинку та шалених розваг. Канікули…. Ні, навіть не так. КАНІКУЛИ!
Протягом літніх канікул керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості працюватимуть відповідно до тижневого навантаження з 09.00 до 13.00 години.
Одночасно в позашкільному закладі здійснюватиметься запис дітей у гуртки, студії та творчі об’єднання на 2016-2017 навчальний рік.
Будинок дитячої та юнацької творчості бажає всім вихованцям та педагогам чудових літніх канікул, сонячної погоди, холодного морозива, бронзової засмаги та незабутніх вражень!
БДЮТ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДІТЕЙ НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
1 червня 2016
Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради оголошує набір дітей віком від 4 до 18 років на гуртки художньо-естетичного, науково-технічного, соціально-реабілітаційного, туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного напрямків.
Довідки за телефоном: 2-15-50 з 08.00 год. до 17.00 год.
Адреса: м-н Перемоги, 23, 4 поверх.

ЦІКАВА РОБОТА – ТВОРЧИМ ПЕДАГОГАМ
1 червня 2016
Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує на роботу за результатами співбесіди:
– керівника туристичного гуртка (постійне місце роботи);
– керівника гуртка флористики (на час перебування основного працівника в декретній відпустці).
Вимоги до керівника гуртка флористики:
– педагогічна освіта;
– бажання творчо та результативно працювати з дітьми середнього та старшого шкільного віку;
– володіння загальними знаннями з основ композиції, фітодизайну, технічного та майстерного створення флористичних об’єктів.
Вимоги до керівника туристичного гуртка:
– педагогічна освіта;
– бажання та вміння працювати з дітьми середнього та старшого шкільного віку;
– практичні навики базових знань пішохідного туризму, проходження спортивно-туристських трас з використанням спеціального спорядження;
– орієнтування на місцевості за допомогою карти, компасу.
Адреса: м-н Перемоги, 23, 4 поверх.
Контактні телефони: (03636) 2-15-50, (03636) 3-63-97.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
2 червня 2016
Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому, обов’язком кожної родини, школи та позашкільного закладу подбати про всебічний розвиток інтересів та здібності української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
Тому, день захисту дітей в Україні відзначають щорічно 1 червня починаючи з 1998 року. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
В Будинку дитячої та юнацької творчості керівники гуртків також провели для дітей свято радості та одвічної надії.
– Вихованці гуртка «Юні орнітологи» організували та провели пізнавально-екологічний квест «Хто в лісі живе, що в лісі росте?», керівник Столярук Тетяна Олександрівна.
– Вихованці гуртків образотворчого мистецтва організували виставку малюнків та творчих робіт до Дня захисту дітей.
– Вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» представили свої творчі напрацювання під гаслом «Мирний космос».
Також вихованці зразкового художнього хореографічного колективу «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна, вокальної студії «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна,гуртка фольклорної пісні «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна, театрального гуртка «Сюрприз», керівник гуртка Романчук Світлана Володимирівна взяли активну участь у святковій концертній програмі талантів міста, де виконали пісні «Коли співають діти», «Земле моя», «Доки в нас цвіте калина», «У моєму краї», «Європа», «Вільний птах», «Україна» та хореографічні постановки «Канікули», «Сучасний», «Драйв-дренс», «Український гопак».
У залі міської ради за участю Романчук Світлани Володимирівни, культорганізатора Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася конкурсно-розважальна програма «Дівчинка-Перлинка». Між перервами учасників та глядачів радували своїми художніми номерами вихованці зразкового художнього хореографічного колективу «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна та студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
Герасимчук Володимир, лідер міської ради старшокласників «Ватра», центру «Булава» ЗОШ № 1 протягом усього дня разом із Пашко Ангеліною, вихованкою підліткового клубу міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді були головними героями заходів до Дня захисту дітей. І якби важко їм не було, вони зробили свято для дітей нашого міста. Показали свою майстерність ведучих, слухали та підтримували дітей, допомагали в організації та підготовці художніх номерів.
Зі слів Герасимчука Володимира та Ангеліни Пашко:
– Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти зі своїми проблемами і потребами. Тому, що від їхньої уваги, любові, співпраці залежить їхнє дитяче життя. Від уваги дорослих залежить доля дітей. Любіть і бережіть своїх дітей. І дякуємо всім, хто підтримує нас дітей, захищає їхні права, які є одним із найголовніших обов’язків кожної дорослої людини.
Учасники свята були нагороджені солодощами від відділу сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

5 ЧЕРВНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МОМОТЮК ОЛЕСЯ МИХАЙЛІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА «КРАСА ЗДОРОВ’Я»
5 Червня 2016
З Днем народження щиро вітаєм,
Щастя, здоров’я ми Вам бажаєм,
Хай сміється доля, як калина в лузі,
Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.
Нехай щастя, як дощ обливає,
Нехай радість завжди зустрічає.
З повагою та найщирішими побажаннями вихованці гуртка «Краса здоров’я» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

ЩЕ ОДИН КРОК НА ЗУСТРІЧ ДО ЗІРОК
6 червня 2016
Вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості пишаються новими перемогами вже у IV Традиційних змаганнях Відкритого Чемпіонату Рівненської області
Дарувати дітям і учнівській молоді можливість творчо поспілкуватися, розкрити нові обрії для талантів, демонстрації власних умінь, взаємозбагачуватися культурними хореографічними традиціями, виявляти та підтримувати художньо-обдарованих дітей і молодь – одне із завдань педагогів-хореографів Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради.
– Пріоритетним напрямком роботи зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» є виховання творчої особистості, створення максимальних умов для творчої самореалізації і самовдосконалення дітей та учнівської молоді, – зауважила керівник ансамблю Махоріна Ольга Павлівна в ході розмови про чергові досягнення її талановитих вихованців.
А пишатися вкотре є чим. Так, 4 червня вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» на чолі з керівником Махоріною О.П. побували на IV Традиційних змаганнях Відкритого Чемпіонату Рівненської області (місто Рівне, Міський Палац Дітей та Молоді).
Змагання проходили за ініціативи танцювального колективу «Алєкса Спорт Данс» при підтримці Міжнародної танцювальної спілки, Спілки громадських організацій спортивного танцю України.
У змаганнях від міста Кузнецовськ взяли участь наступні вихованці зразкового ансамблю «Пірует»: Хомич Катерина, Лавор Даниіл, Федорук Максим, Пашко Ангеліна, Кришталевич Марта, Антощенко Ян, Киричик Софія, Сергійчук Артем, Васильченко Дарина, Малиневська Софія, Жданюк Назар, Волощук Владислав.
Юні танцюристи змагалися з хореографічними колективами Луцька, Здолбунова, Нововолинська, Нетішина, Дубно, Тернополя, Немирова, Зорі. І, звісно, завдяки наполегливості та талановитості, показали гідні результати. У загальному доробку представники від Будинку дитячої та юнацької творчості посіли:
Категорія «Дебют 8-9 років» – 2 – І місця та 4 – ІІ місця;
Категорія «Ювенали 1 Школа» – 2 – ІІІ місця.
Вітаємо наших призерів та бажаємо їм якомога більше зіркових перемог.

23 ЧЕРВНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АДАМОВИЧ ОЛЕНА ВОЛОДИМИТРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА ХУДОЖНЬО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ «СУВЕНІР»
23 Червня 2016
З днем прекрасним ми Вас вітаєм
Та від щирого серця бажаєм,
Щоб бували свята часті,
Пишні, щедрі і прекрасні.
Мир в серці нехай панує,
Злагоду і втіху дарує
Весело душа нехай співає
Кожна мить хай надихає.
З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ АНСАМБЛЬ ПРИВІТАВ ВИПУСКНИКІВ ПТУ ВП «РІВНЕНСЬКА АЕС»
24 червня 2016
Про швидкоплинність останнього навчального року відомо всім: батькам, педагогам, учням. Останні незчуються, як слід готуватися до випускного вечора. До цього визначного свята варто завчасно розучувати вальс, готувати сценарій та щирі привітання педагогам, ділитися цікавими ідеями щодо його проведення.
Випускні шкільні вечори у місті відшуміли. На черзі – вручення дипломів і атестатів випускникам ПТУ ВП «Рівненська АЕС».
Привітати випукників ПТУ, які протягом навчання були не тільки студентами, але й вихованцями гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради завітали вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни.
Це для них – струнких, гарних, красивих – 23 червня на сцені Палацу культури ВП РАЕС танцювали вихованці БДЮТ, зичучи здоров’я, наполегливості, мудрості.

СПРИЯЄМО ТВОРЧОМУ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ
30 червня 2016
Гурток образотворчого мистетцва «Чарівний пензлик» Будинку дитячої та юнацької творчості протягом 2015-2016 навчального року відвідувало 48 дітей. З дітьми дошкільного віку працювали першочергово над розвитком творчого мислення. Діти середнього та старшого шкільного віку опановували образотворче мистецтво в різних сферах – від станкового живопису до промислового дизайну. Під час занять вихованці вчилися розрізняти композицію, малюнок, живопис, декоративно-прикладне мистецтво. Розширювали і поглиблювали знання про можливості образотворчого мистецтва.
Протягом навчального року гуртківці початкового рівня вивчали палітру кольорів, їх властивості, застосування. Засвоювали ази рисунка та живопису. Зображення простих фігур через засоби рисунка, аплікації, плямографії. Набували практичних навичок роботи з акварельними та гуашними фарбами.
Старші гуртківці основного рівня опановували закони композиції. Засвоювали тему простору, об’єму. Форми, перспективи в просторі, світлотіні. На заняттях живописом працювали у жанрах натюрморту, пейзажу, портрету та анімалістики.
Для розвитку уяви та об’ємного сприйняття особливе місце на гуртку образотворчого мистецтва приділяється баченню кольору.
Вихованці гуртка за навчальний рік дізналися що таке спектральне коло, хроматичні та ахроматичні кольори. А під час роботи вивчали на форматі основні пропорції та анатомію людини і тварини.
Протягом 2015-2016 навчального року вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» брали участь у виставках, присвячених Дню міста, боротьбі зі СНІДом, Дня народження Т.Г.Шевченка, конкурсі «Космічні фантазії», де отримували призові місця. Участь у конкурсі «Знай і люби свій край» принесла вихованцям гуртка перемогу. Не залишалися пасивними діти і по відношенню до громадського життя міста, країни. Так, активно брали участь у акціях «Малюнок для бійців АТО», «Допоможи учаснику АТО» і подібних.
Варто зауважити, що навчання образотворчого мистецтва в умовах позашкільної установи сприяє творчому розвитку дитини, вихованню естетичних смаків, креативних здібностей, вирішенню її внутрішніх особистісних протиріч.
Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Будинку дитячої та юнацької творчості чекає тих, хто прагне до розвитку творчого мислення, уяви як у реальному, так і абстрактному планах, формування художньо-естетичного ставлення до дійсності.
Керівник гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»
Павлусь Богдан Сергійович

5 ЛИПНЯ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ САЧУК АЛЛА КОСТЯНТИНІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА «ОСНОВИ ДИЗАЙНУ»
5 липня 2016
З Днем народження вітаєм!
І ми щиро Вам бажаєм:
Щастя, радості, кохання,
Щоб здійснились всі бажання.
Миру, ніжності, добра
І здоров’я щоб сповна.
З повагою та найщирішими побажаннями вихованці гуртка «Основи дизайну» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

ПЕРШІ КРОКИ ДИТИНИ ДО РОЗУМІННЯ СВІТУ ТЕХНІКИ
6 липня 2016
Початкове технічне моделювання – перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових, технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.
Гурток «Початкове технічне моделювання» Будинку дитячої та юнацької творчості у 2015-2016 навчальному році відвідували 45 дітей молодшого та середнього шкільного віку. Метою гуртка було формування компетентностей особистості у ході навчально-виховного процесу до початкового технічного моделювання.
Програма гуртка спрямована на формування в учнів системного мислення, вміння бачити зв’язок технічної творчості з предметами шкільного курсу. Важлива роль надається важливій підготовці, формуванню мовної культури вихованців, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань.
Щороку вихованці на чолі з керівником гуртка беруть активну участь у внутрішніх, міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, змаганнях та виставках.
А саме: міські конкурс «З надією Савченко до перемоги», «Напиши листа захиснику України», «Збирай кришки на протези для воїнів АТО», акція «Подаруй весну мамі»;обласні – «Оксамитовий рай», «Новорічний подарунок», «Український сувенір», «Космічні фантазії», виставка з «Початкового технічного моделювання», конкурс на кращу методичну розробку з прочаткового техічного моделювання.
Завітайте на гурток «Початкового техічного моделювання» Будинку дитячої та юнацької творчості та пориньте у світ техніки, космічних фантазій, отримайте нагоду підкорити свої технологічні мрії.
Керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Вакуліч Віра Володимирівна

11 ЛИПНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВОЛЧАНИЦІ КАТЕРИНИ ВАСИЛІВНИ, КЕРІВНИКА ГУРТКА НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «БАБУСИНА СКАРБНИЧКА»
11 липня 2016
Нехай барвистими квітами дорога життя рясніє,
Збудуться заповітні, найкращії мрії,
Нехай не покидають Вас почуття високі,
Нехай життя приносить лиш щасливі роки.
З повагою та найкращими побажаннями вихованці гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

20 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АЛЕКСАНДРОВИЧ ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА “ВЧИМО АНГЛІЙСЬКУ”
20 липня 2016
З днем народження вітаєм,
Від всього серця Вам бажаєм
Щастя, радості, добра,
Здоров’я, успіхів, тепла,
Благополуччя та достатку,
Щоб справи всі були в порядку.
Хай посміхається життя,
Та буде кращим майбуття.
З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртка «Вчимо англійську» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

21 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТРУБІЛКО ЛЮБОВ СТЕПАНІВНА, ПРАЦІВНИЦЯ БДЮТ
21 липня 2016
Радісних ранків, чистих світанків
Променів сонця у Ваше віконце,
Ніжної ласки, душевної казки,
Щастя довіку та многая літа!!!
З Днем Народження!!!!
З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

23 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ РОМАНЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, КУЛЬТОРГАНІЗАТОР
23 липня 2016
Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна,
А добро не оминає хату,
Як не обминає цвіт весна.
Хай здоров’я, радість і достаток
Стеляться для вас, як вишні цвіт.
Хай малює доля з буднів свято,
І Господь дарує Вам багато літ.
З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.
23 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТАДНИК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ
23 липня 2016
Бажаємо здоров’я міцного – без нього не милі ніякі діла,
В здоров’ї – багатство і радість, і більшого щастя нема.
Всього, що прекрасне є у житті,
Від щирого серця бажаємо всі.
Хай щастя панує у Вашому домі,
І радість хай буде завжди.
Здоров’я міцного і щедрої долі,
Хай Бог посилає на довгі роки!
З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

29 ЛИПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДЕМИДЮК НАДІЯ МИКОЛАЇВНА, ПРАЦІВНИЦЯ БДЮТ
29 липня 2016
Нехай буде у Вас все в порядку,
Добра вам, щастя і достатку.
Щоб горе і смуток ваш дім обминали,
Щоб сонечко ясне Вам завжди сіяло.
Веселощів низку, здоров’я міцного
Від щирого серця бажаєм усього.
З повагою та щирими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ БУДІВЕЛЬНИКІВ
11 серпня 2016
У серпні працівники будівельної галузі відзначали своє професійне свято. Міські урочистості відбулися у Парку культури та відпочитку.
Будинок дитячої та юнацької творчості попри канікулярних час та період відпусток не зрадив своїх традицій – долучився до святкових заходів та слів привітань.
У програмі відзначення Дня будівельника взяли участь Вітренко Марина, Пришко Юлія та Волчаніца Діана – вихованці вокального гуртка «Серпанок» на чолі зі своїм керівником Тиндик Світланою Дмитрівною.

17 СЕРПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АЛЕКСЄЄНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА, КЕРІВНИК СТУДІЇ ВОКАЛЬНОГО СПІВУ «ГАРМОНІЯ»
17 серпня 2016
Хай Вам завжди посміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки,
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Хай збудуться мрії, бажання й думки.
Снаги трудової – без ліку,
Пошани й добра – від людей,
Щасливого й довгого віку
Бажаємо Вам у цей день!
З повагою та найщирішими побажаннями вихованці студії вокального співу «Гармонія» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

18 СЕРПНЯ – СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МАРКЕВИЧ ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА, ДИРЕКТОР БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
18 серпня 2016
Прийміть найщиріші вітання у Ваш День народження.
Бажаємо, щоб Вас завжди супроводжувала удача, доля була прихильною. Здоров’я, щастя, радості, гарного настрою, везіння у всіх починаннях.
Від щирого серця Бажаєм здоров’я
Без нього не милі всі добрі діла,
В здоров’ї – багатство і радість, і сила,
А більшого щастя на світі нема.
А Ваша енергія, мудрість та сила,
Нехай не згасають ніколи з літами.
Душа ж Ваша чиста, велика й красива
Та посмішка щира хай буде між нами.
Здоров’ям міцніти, життям радіти,
Хай радість приносять онуки і діти.
Хай Ваша родина росте розквітає,
На добрі діла хай Господь наставляє!
З повагою та найкращими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

23 СЕРПНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДОВБЕНЮК АЛІНА ВІКТОРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «ГРАДНІС» ТА ГУРТКА «ОСНОВИ ДИЗАЙНУ»
23 серпня 2016
З днем прекрасним ми Вас вітаєм
Та від щирого серця бажаєм,
Щоб бували свята часті,
Пишні, щедрі і прекрасні.
Мир в серці нехай панує,
Злагоду і втіху дарує
Весело душа нехай співає
Кожна мить хай надихає.
З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртків та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАПОРА
23 серпня 2016
23 серпня – День Державного Прапора України. У серпні 2004 року Президент України підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України. До цього День прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні.
У міських урочистостей у Кузнецовську з нагоди Дня Державного Прапора України взяли участь і представники педагогічного, учнівського та батьківського колективів Будинку дитячої та юнацької творчості.

БДЮТ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДІТЕЙ НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
25 серпня 2016
Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради оголошує набір дітей віком від 4 до 18 років на гуртки художньо-естетичного, науково-технічного, соціально-реабілітаційного, туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного напрямків.
Довідки за телефоном: 2-15-50 з 08.00 год. до 17.00 год.
Адреса: м-н Перемоги, 23, 4 поверх.

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
25 серпня 2016
24 серпня – День Незалежності України святкували не тільки в нашій державі, але й за її межами. 25-ту річницю українці відзначали з новими надіями та прагненнями миру й тиші.
Відзначили День Незалежності України і в Кузнецовську.
До урочистостей та концерту традиційно долучилися й керівники та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради. Серед перших – вихованці вокального гуртка «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни та вихованці студії вокального співу «Гармонія», керівник – Алексєєнко Оксана Володимирівна.

30 СЕРПНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЯРОШИК ЛАРИСИ АНАТОЛІЇВНИ, ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА З МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ, КЕРІВНИКА ГУРТКА «ОСНОВИ ЖУРНАЛІСТИКИ»
30 серпня 2016
Хай обминають Вас тривоги.
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!
В роботі – успіху й терпіння,
У справах – вічного горіння,
В сім’ї – любові і тепла,
Від друзів всіх – лише добра!
З повагою та щирими побажаннями вихованці гуртка та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!
31 серпня 2016
Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує дітей віком від 4 до 18 років цікаво та з користю для себе проводити своє дозвілля у творчих об’єднаннях, гуртках, студіях та клубах
Студія вокального співу «Гармонія»( з 4 до 10 років).
Гурток фольклорної пісні «Серпанок»( з 4 до 16 років).
Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует» (з 8 до 18 років).
Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»( з 4 до 18 років).
Студія образотворчого мистецтва «Дивосвіт»( з 7 до 18 років).
Гурток декоративного розпису «Джерело» (з 4 до 18 років).
Гурток народної творчості «Бабусина скарбничка»(з 7 до 18 років).
Гурток художньо – технічної творчості «Сувенір»(з 7 до 18 років).
Гурток «Основи дизайну»(з 12 до 18 років).
Гурток бісероплетіння «Фантазія»(з 7 до 18 років).
Гурток «Оригамі»(з 7 до 18 років).
Гурток «Початкове технічне моделювання»(з 7 до 14 років).
Літературно-краєзнавчий гурток «Рідний край»(з 8 до 18 років).
Театральний гурток «Сюрприз»(з 10 до 18 років).
Гурток «Учнівське самоврядування»(з 14 до 18 років).
Гуртки «Вчимо англійську», «Цікава англійська»(з 4 до 7 років).
Гурток англійської мови «АВС»(з 7 до 14 років).
Гурток для старшокласників «Пізнай себе» (з 14 до 18 років).
Гурток «Основи журналістики»(з 12 до 18 років).
Гурток «Юні акваріумісти»(з 7 до 14 років).
Гурток «Юні охоронці природи»(з 10 до 16 років).
Гурток «Юні орнітологи»(з 7 до 14 років).
Гурток «Історичне краєзнавство»(з 12 до 18 років).
Гурток «Краса здоров’я»(з 14 до 18 років).
Наша адреса: м-н Перемоги, 23
(4 поверх, вхід від центральної бібліотеки)
Ми працюємо з 8.00 до 17.00, тел. 2-15-50.
Детальну інформацію про Будинок дитячої та юнацької творчості дізнавайтесь на сайті – bdut.varash.rv.ua
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАГОРОДА У СКАРБНИЧКУ БДЮТ
1 вересня
Дипломом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджена Дулько (Марковець) Ольга Олегівна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Рівненської області
за перемогу у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю за конкурсну роботу: «Методичні рекомендації «Екскурсія як один із видів науково-дослідницької та еколого-природоохоронної діяльності».
«ТАЛАНТ ЖИВЕ У КОЖНОМУ»
6 вересня 2016
Виховати дитину – це велике мистецтво, а також безперервна робота серця, розуму і волі батьків. Найголовнішу роль у вихованні відіграють саме батьки.
Вони є першими, хто навчає дитину пізнавати світ, набувати життєвого досвіду, розвиває перші почуття громадськості. Батькам постійно доводиться шукати шляхи підходу до дітей, думати над вирішенням багатьох конкретних ситуацій.
Якщо батькам притаманний широкий кругозір, практичне ставлення до всього, що відбувається навколо, то і дитина поділяючи з ними настрій, приєднуючись до їхніх справ і турбот, засвоює відповідні моральні норми та правила.
Також велику роль у формуванні особистості дитини відіграє її дозвілля. Дитина за своєю природою активна, допитлива, вона легко засвоює все, що бачить і чує. І як батьки прокладуть першу цеглинку в майбутній будівлі особистості залежатиме тільки від них. Тому важливо, які захоплення будуть в дитини протягом її дитячого віку.
Будинок дитячої та юнацької творчості – заклад творчості, почуттів дитини. Відвідуючи гуртки та творчі об’єднання діти набувають морально-емоційного досвіду. Дуже важливо які емоційні враження вона одержує від роботи, яку виконує. Ще з дошкільного віку батькам потрібно зробити правильний вибір до діяльності дитини. Не потрібно батькам змушувати дитину відвідувати гурток чи творче об’єднання тому що це вони так хочуть, або в сімейній практиці переважають заборони, іноді допускаються фізичні покарання, що не узгоджуються з важливим принципом педагогіки – повага до особистості, яка розвивається. Тому змістовне спілкування, його єдність з дітьми має відбуватися постійно. В такій сім’ї дитина росте в морально – емоційній атмосфері, яка позитивно впливає на її фізичний розвиток.
Батьки! Пам’ятайте, що виховання – це творчий пошук, який не терпить бездумності та поспішних рішень. Як говорив педагог А. С. Макаренко: «Ваша особиста поведінка – вирішальна. Не думайте, що ви виховуєте дитину тільки тоді, коли ви розмовляєте з нею, чи повчаєте, чи наказуєте їй. Ви виховуєте її кожної миті свого життя, навіть тоді, коли вас немає вдома. Для виховання потрібно не багато часу, а мудре використання кожної миті».
З кожним роком приходять батьки та діти до Будинку дитячої та юнацької творчості, щоб цікаві справи та турботи, будні були наповнені корисним змістом, суспільними та сімейними святами, відпочинком. Недарма ж говорять, що клімат в сім’ї залежить від наявності спільних інтересів.
Педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості запрошують всіх дітей віком від 4 до 18 років нашого міста впродовж навчального року цікаво та з користю провести своє змістовне дозвілля в гуртках та творчих об’єднаннях за напрямками роботи: художньо-естетичним, науково-технічним, соціально-реабілітаційним, туристсько-краєзнавчим, еколого-натуралістичним та гуманітарним.
«ДНІ – ЕНЕРГІЇ – 2016»
6 вересня 2016
З метою збереження та ефективного використання енергії з 4 вересня по 11 вересня 2016 року, вже другий рік поспіль, в нашому місті заплановано проведення ряд заходів присвячених до «Днів енергії -2016». 4 вересня 2016 року вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна, взяли участь у відкритті заходу «Дні енергії – 2016»
та підготували для жителів міста флеш-моб «Енергія майбутнього», який провели на майдані Незалежності. Своїми закликами діти передали свій позитивний настрій всім тим, хто небайдужий до важливості раціонального використання енергоресурсів,а також мали змогу побачити виставки енергозберігаючих технологій від провідних виробників.
З 4 по 7 вересня серед вихованців гуртків образотворчого мистецтва БДЮТ проводиться виставка дитячих малюнків, робіт на тему: «Енергія – моє майбутнє». Найкращі роботи будуть надіслані для участі у міському конкурсі, який відбудеться 8 вересня у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради.
Усі Ви зібралися тут не спроста
Енергозбереження наше життя.
Запам’ятайте! Назавжди люди
Невичерпних ресурсів на Землі не буде.
Багато залежить від нашого вміння,
Що ми залишимо новим поколінням.
Хочемо їм зберегти хоч краплю тепла,
Щоб наша Земля завжди світла була.
ГУРТОК ЖУРНАЛІСТИКИ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ
12 вересня 2016
Як зазвичай діти вибирають свою майбутню професію? Які чинники при цьому враховуються? А як бути тим, хто вже давно мріє про якусь діяльність, професію, соціальний статус чи кар’єру? Мріє, і не раз уявляв собі своє майбутнього, але конкретно не знає, як його досягти?..
На всі ці та багато інших питань намагаємося знайти відповіді під час занять гуртка “Основи журналістики”, що функціонує в Будинку дитячої та юнацької творчості. Адже одним із девізів гуртка стали слова: “Перетворимо мрію на мету, а мету – на реальність”.
Якщо ви прагнете рівноправної з дорослими реалізації інформаційних потреб, хочете навчитися вільно висловлювати свою думку, шукати, отримувати, передавати інформацію, мрієте побачити своє прізвище на шпальтах місцевих, всеукраїнських та електронних газет, плануєте в майбутньому спробувати себе саме у журналістиці – зробіть перший крок назустріч справі вашого життя, ставши частинкою команди самопроголошеної республіки вільного журналіста.
За додатковою інформацією та з питань запису на гурток звертайтеся за телефоном 2-15-50.
Лариса ЯРОШИК, керівник гуртка “Основи журналістики” БДЮТ
НАПРИКІНЦІ ЛІТА МЕНІ ПОЩАСТИЛО!
13 вересня 2016
Завдяки Програмі підтримки молоді на 2016-2020 роки, схваленій розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 10 грудня 2015 року № 716 та затвердженій рішенням Рівненської обласної ради від 25 грудня 2015 року № 18, управлінням освіти і науки забезпечено проведення обласної літньої профільної школи для лідерів учнівського самоврядування, яка відбулась із 22 серпня по 26 серпня 2016 року на базі Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка».
Лідери з усієї області мали змогу відпочити та отримали можливість розвинути свої лідерські якості.
Наше місто представляла Аня Матвійчук, заступник голови міської ради старшокласників «Ватра».
І ось її особисті враження від перебування у літній школі лідерів.
***
Наприкінці літа мені пощастило, як заступнику голови учнівського самоврядування «Ватра» відвідати літню профільну Школу лідерів. Це був незабутній час. Адже зібрались найактивніші діти з кожного району Рівненської області та приїхали в Агатівку.
Нас навчали найкращі тренери Рівненської області. Вони провели нелегку працю, ділилися своїм досвідом та знаннями, щоб покращити наші лідерські здібності. Я, можу впевнено сказати, що їхня праця не була даремною. Адже з Агатівки я поїхала з багажем знань, які відразу ж хотілося втілити в життя.
Ці п’ять днів пройшли з користю не лише для мене, але й для моїх друзів. Наша команда лідерів розробила декілька проектів, які будуть втілюватись в життя протягом 2016-2017 навчального року. Серед них: «Екологічний проект», «Скринька доброти», «Волонтерство» та інші.
З нагоди Дня Державного прапора України та 25-річниці незалежності України ми спільними зусилями підготували та презентували флешмоб «Україна понад усе. 25 незалежних років», виконували пісні про Україну.
Крім цього всього нашому загону лідерів довелось відчути справжнє життя табору. Це було незабутньо. Сніданки, ранкові зарядки, дискотеки, творчі номери, які ми ставили лише за пару годин до концерту здружили нас, як нікого, і подарували масу позитивних емоцій.
За підсумками роботи обласної літньої профільної школи – 2016 за напрямом «Учнівське самоврядування» отримала сертифікат учасника літньої школи лідерів учнівського самоврядування.
Я ніколи не забуду цих 5 днів. Вони принесли у моє літо багато теплих обіймів та щирих посмішок, важливу інформацію, яка мені знадобиться в учнівському самоврядуванні.
Буде важко забути останню дискотеку, останнє вогнище, наших чудових вихователів. Ці спогади викликають посмішку на обличчі. ЩИРЕ ДЯКУЮ організаторам цієї школи!
У мене до цих пір відчуття нереальності і водночас світлого суму за проведеними днями в Агатівці.
Аня Матвійчук, заступник голови міської ради старшокласників «Ватра».
УВАГА! «БДЮТ СКЛИКАЄ ДРУЗІВ»!
13 вересня
Шановні батьки та діти!
15 вересня 2016 року,о 16.00, біля Будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться щорічна традиційна акція «БДЮТ скликає друзів» під гаслом «Талант живе у кожному».
Запрошуємо всіх бажаючих !
БДЮТ – ЦЕ КРАЇНА ЗДІЙСНЕННЯ ДИТЯЧИХ МРІЙ
17 вересня 2016
Будинок дитячої та юнацької творчості скликав друзів і довів, що талант живе у кожній дитині, незалежно від віку чи напрямку діяльності.
Розпочався новий навчальний рік. І якщо у навчальних закладах перші дзвінки пролунали саме 1 вересня, то позашкільна освіта розпочинає навчання на два тижні пізніше. Тим самим діти та учнівська молодь отримують додаткову можливість ще раз остаточно визначитися з тим видом діяльності та нахилу, яким хотіли б займатися чи розвивати.
Так, у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося традиційне свято «БДЮТ скликає друзів», що цього річ пройшло під гаслом «Талант живе у кожному».
На площі перед позашкільним закладом зручно та компактно розмістилися виставкові столи з роботами, що презентували гуртки Будинку творчості за напрямками діяльності.
Ведучі свята – Матвійчук Анна, Скрипчак Дарина та Махорін Нікіта – гостинно запрошували дітей, молодь та дорослих долучитися до загального відзначення Дня позашкільника – імпровізованого першого позашкільного дзвоника 2016.
Усі бажаючі отримали чудову нагоду подивитися виставки творчих робіт вихованців БДЮТ на тему: «Калейдоскоп творчості». У виставці взяли участь: гурток «Оригамі» (керівник Печончик Т.М.), гурток «Початкове технічне моделювання» (керівник Вакуліч В.В.), гурток народної творчості «Бабусина скарбничка» (керівник Волчаниця К.В.), гурток художньо-технічної творчості (керівник Довбенюк А.В.), гурток «Основи дизайну» (керівник Сачук А.К.), гурток бісероплетіння «Фантазія» (керівник Кравчук Я.В.).
А ще присутні мали можливість переглянути виставку малюнків вихованців гуртків «Чарівний пензлик» (керівник Павлусь Б.С.), декоративного розпису «Джерело» (керівник Коваленас Н.В.), студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» (керівник Мельник А.М.).
Усіх бажаючих чекав чарівний світ майстер-класів «Все можна створити своїми руками», на яких керівники гуртків охоче ділилися секретами майстерності, відкриваючи для новачків невідомі до цього моменти та можливості при створенні того чи іншого виробу.
Старшокласники отримали прекрасну нагоду взяти участь у пізнавальній квест-грі «БДЮТ – країна дитячих мрій», підготовлену та проведену вихованцями гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Дулько О.О.). А також стали учасниками тренінгу «У колі друзів», організованого вихованцями гуртка для старшокласників «Пізнай себе» (керівник Лопуга Н.Ф.). Не забули організатори свята і про фізичну складову здоров’я. Тому для поціновувачів спорту та здорового способу життя діяв куточок фізкультхвилинок, проведених для усіх бажаючих керівником гуртка «Краса здоров’я» Момотюк О.М. разом зі своїми вихованцями.
Вихованці гуртка сучасного спортивного танцю (керівник Грицай О.М.) продемонстрували присутнім елементи художньої гімнастики.
А от спробувати себе в ролі юних поетів, читців-декламаторів та гумористів на «Хвилинці славі» в першу чергу зголосилися вихованців літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» (керівник Мельник Т.М.).
Для найменших учасників свята керівники гуртків англійської мови Вітартас Л.В. та Александрович Я.О. провели спортивно-розважальні ігри «Ми родом з дитинства».
Знайомили з мешканцями живого куточка, який діє у позашкільному закладі вихованці гуртка «Юні орнітологи» (керівник Столярук Т.О.).
Вокалісти закладу під керівництвом Алексєєнко О.В. (студія вокального співу «Гармонія») та Тиндик С.Д. (вокальний гурток «Серпанок») змагалися між собою в ході караоке-змагань «Переспівки».
Не тільки спостерігали, але й активно працювали в ході свята, беручи інтерв’ю у присутніх дітей та батьків вихованці гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.). в об’єктиві юних журналістів було запитання «Життя БДЮТ як воно є».
Цікавою формою роботи в цей день стало залучення усіх присутніх спробувати власні хореографічні здібності у підготовці та проведенні імпровізованого флеш-мобу «БДЮТ – велика родина», який провели вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» (керівник Махоріна О.П.).
Завершальним акордом святкового дня став міні-концерт, у якому своїми талантами та напрацюваннями поділилися вихованці студії вокального співу «Гармонія», вокального гуртка «Серпанок», зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует».
Україна багата талановитими людьми, що своєю працею і здобутками звеличують свою країну далеко за її межами. Це поети і літератори, скульптори і художники, співаки і хореографи… І привели їх до таких вершин слави наполеглива праця та здійснені дитячі зіркові мрії, які здебільшого починали здійснюватися у таких позашкільних закладах як Будинок дитячої та юнацької творчості міста Кузнецовськ. Саме тут розкриваються нові юні обдарування, яким в майбутньому судилося поповнити ряди української зіркової еліти, слава якої гримітиме далеко за межами України, світу та, безперечно, Всесвіту.
Тож завітайте до позашкільного закладу і знайдіть для себе, молодь, чи для своєї дитини, батьки, те заняття, яке припаде до душі і серця. Адже БДЮТ – це країна здійснення дитячих мрій.
Вихованці гуртка «Основи журналістики»
19 ВЕРЕСНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІТАРТАС ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА, КЕРІВНИК ГУРТКА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
19 вересня 2016
Нехай сяють очі з ніжністю,
А серце розквітне радістю,
Хай доля красива як соняшник,
Дарує Вам щастя як райдугу.
Хай сонечко світить із ясного неба,
Бажаєм усього, чого тільки треба,
Хай доля дарує довгого віку,
Добре здоров’я і щастя без ліку.
З повагою та найщирішими побажаннями вихованці гуртка англійської мови «АВС», гуртка «Вчимо англійську» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.
ДЕНЬ МІСТА
19 вересня 2016
Різножанрова музика, майстер-класи, різні виставки, флешмоби, дитячі розваги, змагання зі стрітболу, відкриття спортивних майданчиків, святковий концерт – усе це та багато іншого відбувалося 17 вересня для жителів та гостів у День відзначення міста.
У такий особливий, святковий день вихованці БДЮТ спільно із керівниками гуртків об’єднались, згуртувались та підготували багато яскравих художніх номерів для батьків, дітей та громадськості міста.
Вихованці гуртка вокального співу «Серпанок» Вітренко Марина Пришко Юлія, Стадник Наталія, керівник Тиндик Світлана Дмитрівна розпочали свій виступ із відкриття дитячого майданчика поблизу магазину «Колібріс», м-н Будівельників, де присутні мали змогу послухати чудові українські пісні, які були наповнені словами вдячності, любові, краси та поваги до всіх жителів нашого міста.
Далі вихованці гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна та вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович біля майдану Незалежності демонстрували експозиції творчих робіт на тему: «З днем народження,любе місто». Надавали усім бажаючим рекомендації по виготовленні та створенні власних виробів, які вирізнялись оригінальністю, майстерністю.
На площі відбулося обласне свято народної творчості та побуту «Барви Надстир’я». У даному святі взяли активну участь вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна, вихованці гуртка вокального співу «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна, продемонструвавши у своїх виступах атмосферу святковості, патріотизму та краси.
У Парку культури та відпочинку відбувався фестиваль «Танцювальний калейдоскоп», на який були запрошені вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна. Вихованці ансамблю виконали 4 хореографічних постановки різного жанру, і своїм запальним виконанням завоювали симпатії глядачів.
І підсумком святкування Дня міста вихованцями студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна, вихованцями зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна було взято участь в урочистій частині та святковому концерті, які відбулися на майдані Незалежності. Наші вихованці продемонстрували свій талант виконуючи вокальні та хореографічні номери на високому рівні.
З нагоди Дня міста розпорядженням міського голови Грамотою виконавчого комітету міської ради за активну громадську позицію та вагомий внесок у розбудову та розвиток міста нагороджено директора Будинку дитячої та юнацької творчості Маркевич Тетяну Валентинівну.
Вітаємо всіх із Днем нашого молодого, затишного та квітучого міста.
МИ ЗА МИР!
20 вересня 2016
Шановні батьки та діти!
21 вересня 2016 року з 14.30 до 17.00 години в Будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться акція, присвячена Міжнародному Дню Миру. В закладі будуть організовані:
– Виставка малюнків «Хай буде мир на всій Землі».
– Майстер-клас «Виготовлення голуба миру».
– Пісенний вернісаж «Мир потрібен як життя».
– Читання авторської поезії «Ми за мир»
– Флеш-моб «Під мирним небом».
– Акція «Подаруй голуба».
Запрошуєм всіх бажаючих!
Актив учнівського самоврядування «Позашкілля» БДЮТ
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ
25 вересня 2016
21 вересня люди всієї Землі святкують Міжнародний День Миру. Жодна людина в Україні та й усьому світі не може залишитися байдужою до сьогоднішніх подій. Чи то щирий лист, написаний бійцю АТО, чи матеріальний внесок, зібраний на підтримку наших воїнів – усе є надзвичайно важливим. І дуже важливо, щоб мир нарешті був на Україні.
Членами учнівського самоврядування «Позашкілля» під керівництвом Романчук Світлани Володимирівни, культорганізатора, був розроблений проект по проведенню заходів під гаслом «Світ починається з мене?». Метою даного проекту є залучення дітей та учнівської молоді до виявлення єдності моральної свідомості та поведінки, слова і вчинку, наявності активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції, виховання патріотизму, національної свідомості, політичної культури. Лідерами учнівського самоврядування сплановані заходи щодо реалізації даного проекту, які будуть проводитись вихованцями гуртків та творчих об’єднань щомісячно протягом навчального року.
21 вересня, у День святкування Міжнародного Дня Миру, вихованці гуртків та творчих об’єднань за різноманітними напрямками роботи організовували та проводили виставки, майстер-класи,ознайомлюючі заняття, літературні читання, акції та флешмоби, а саме:
– Вихованці гуртків образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівик Павлусь Богдан Сергійович, декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна та студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович, оформили та представили всім учасникам свята виставки малюнків з гаслами на тему: «Хай буде мир на всій Землі».
– Вихованці гуртка «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна та гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник Вакуліч Віра Володимирівна підготували та провели майстер-класи по виготовленню Голубів Миру, з якими привітали своїх рідних із Міжнародним Днем Миру.
– Вихованці гуртка вокального співу «Гармонія», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна та вихованці студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна продемонстрували всім бажаючим пісений вернісаж, який пройшов під гаслом «Мир потрібен як життя».
– Вихованці літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна та вихованці гуртка «Основи журналістики», керівник Ярошик Лариса Анатоліївна декламували авторські вірші на тему: «Ми за мир».
– Вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна підготували та провели флешмоб під гаслом: «Під мирним небом хочемо жити».
До святкування Міжнародного Дня Миру долучилися також вихованці гуртка «Вчимо англійську», керівник Александрович Яна Олександрівна, які англійською висловили власні побажання щодо збереження миру на Україні.
І на завершення в закладі відбулася акція «Подаруй голуба» та надішли вітання своїм близьким та друзям, в якій прийняли участь понад 300 вихованців гуртків та творчих об’єднань. А вихованці гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Дулько здійснили акцію «Подаруй голуба» серед жителів нашого міста. Йдучи по вулицях вони дарували виготовлені власноруч Голуби Миру та вітання усім жителям міста Кузнецовська.
ВОКАЛІСТІВ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ВІДЗНАЧИЛИ НА МІСЦЕВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗІРКИ НА СЦЕНУ»
27 вересня 2016
25 вересня вихованці студії вокального співу «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни та вихованці вокального гуртка «Серпанок» на чолі з Тиндик Світланою Дмитрівною взяли участь у конкурсному відборі номінації «Пісенна гармонія» ІІ різножанрового фестивалю-конкурсу «Зірки на сцену», присвяченому Дню захисника України.
Організатори конкурсу – ВП «Рівненська АЕС» та Кузнецовська міська громадська організація «Рада ветеранів України» вже вдруге проводить міський захід серед дітей та молоді з метою створення умов творчого самовираження учасників, встановлення творчих контактів між аматорськими колективами та окремими вихованцями, виховання шанобливого ставлення до рідної мови, культури, традицій, історії, патріотичних почуттів, взаємозбагачення культурних традицій українського народу, розвиток творчих здібностей дітей та молоді у різних видах та жанрах мистецтв.
Вокалісти БДЮТ були представлені у двох вікових категоріях. Талановитість та неповторність юних вокалістів оцінювали за чистоту інтонування та володіння навичками вокального співу, культури виконавської майстерності, сценічної культури.
Результати відбіркових турів фестивалю-конкурсу будуть оголошені 12 жовтня, коли переможці візьмуть участь у фінальному гала-концерті.
Проте свої відзнаки вже знайшли тих, хто вразив своєю майтерністю, талановитістю та неповторністю. Ясюк Оксана, вихованка студії вокального співу «Гармонія» та Пришко Юлія, вихованка вокального гуртка «Серпанок» отримали додаткові заохочувальні відзнаки від Сергія Калісінського, члена журі, представника фірми «Квартал-концерт» – квитки на концерт Тіни Кароль.
Вітаємо наших учасників ІІ різножанрового фестивалю-конкурсу «Зірки на сцену» та чекатимемо офіційних результатів. Хоча для дитячого, педагогічного і батьківського колективів БДЮТ вони вже найкращі.
МИ – ЧАСТИНКА ПОЛІССЯ
3 жовтня 2016
Вихованці гуртка “Історичне краєзнавство”: Шабета Станіслав, Хомич Юлія, Ярошик Василь, Козодой Тарас, Шемедюк Ольга, Завадська Марія, Мельник Микола, Петрушко Дмитро, Пилипчук Анастасія, Озеруга Софія, Гриценюк Тетяна, Некритюк Ольга та Блищик Катерина, в присутності керівника Ольги Олегівни Дулько, здійснили одноденну екскурсію в Рівненським природним заповідником по екологічній стежці “Білоозерські Бори” під керівництвом кваліфікованого лісничого Віктора Романовича.
Мета нашої екскурсії – ознайомитись з природними комплексами українського Полісся, прищепити любов до природи рідного краю, а також розширити екологічний світогляд гуртківців.
Територія Рівненського природного заповідника складається з чотирьох окремих ділянок, які з 1984 року мали статус заказників загальнодержавного значення: ландшафтний заказник “Білоозерський” (Володимирецький р-н), загальнозоологічний – “Перебродівський” (Дубровицький та Рокитнівський р-ни), ботанічний – “Сира Погоня” (Рокитнівський р-н), гідрологічний – “Сомино” (Сарненський р-н). Це найбільші за площею і найкраще збережені болотні масиви України, взяті під охорону. Значну роль у їх вивченні та розробці рекомендацій щодо охорони відіграли українські болотознавці на чолі з професором Є.М.Брадісом та вчені-орнітологи.
Заповідник створено з метою збереження у природному стані типових та унікальних природних комплексів Українського Полісся.
“Білоозерська” ділянка відзначається різноманіттям болотних комплексів.
У долині річки Березини виявлена майже вся гама болотних рослинних угруповань Українського Полісся – від осоково-гіпнових до осоково-сфагнових. Підвищені елементи рельєфу займають соснові ліси зеленомохові та чорницеві, ще вищі – лишайникові, а знижені – заболочені ліси з багном болотним та молінією.
На території Білоозерського масиву знаходиться озеро Біле карстового походження. Це одне з найбільших озер в Рівненській області. Його площа становить 453 га, середня глибина – 4 м, максимальна глибина – 26 м. Вода його чиста й прозора, на дні добре видно майже біле вапнякове каміння, яке і дало озеру таку назву. По його берегах негустими смугами ростуть очерет і куга озерна, подекуди на воді трапляються ділянки з лататтям білим.
Загалом на території заповідника зберігаються ділянки, на яких представлені 10 рослинних угруповань, занесених до Зеленої книги України.
Під час нашої екскурсії, ми не тільки дізналися цікаві факти і новини про Білоозерський заказник, але й оздоровилися подихавши чистим лісовим, осіннім повітрям та відпочивши від міського гамору.
ГУМОР – СПРАВА СЕРЙОЗНА
4 жовтня 2016
Народна мудрість говорить: «Якщо людина у доброму гуморі – вона перебуває у доброму настрої. Якщо людина не в гуморі – вона перебуває у поганому настрої». Більшість дітей та дорослих полюбляють розповідати гуморески, найпопулярніших українських гумористів, створюють свої власні гумористичні твори та смішинки, які додають людям настрою, допомагають побачити в житті більше світлого, радісного та вчать стати добрішими. А головне, вчать сміятися на здоров`я, щоб всім завжди весело було.
Тож 29 вересня на базі ЗНЗ№ 1, з метою розвитку кращих традицій українського гумору, популяризації художнього слова серед учнівської молоді, виявлення та підтримки кращих читців-гумористів і юних поетів відбувся міський огляд-конкурс «Поліські пересмішники» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Будинок дитячої та юнацької творчості, у віковій категорії 9-13 років, представляла Корнійчук Ольга, вихованка гуртка театрального мистецтва «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна, яка продемонструвала різноманітні за тематикою смішинки – веселинки.
За підсумками журі конкурсу Корнійчук Ольга була нагороджена Грамотою управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за зайняте ІІІ місце у міському огляді-конкурсі «Поліські пересмішники».
Вітаємо Корнійчук Ольгу, вихованку гуртка театрального мистецтва «Сюрприз» із зайнятим ІІІ місцем у міському огляді-конкурсі «Поліські пересмішники» та бажаємо і надалі продовжувати доносити ідеї гумору, артистичність, емоційність до глядача.
6 ЖОВТНЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТИНДИК СВІТЛАНА ДМИТРІВНА, КЕРІВНИК ВОКАЛЬНОГО ГУРТКА «СЕРПАНОК»
5 жовтня 2016
Хай вашу душу пісня окриля,
Нехай дороги стеляться щасливі
І рідна українськая земля
Дає вам сили на життєвій ниві.
І мрії вашої стрімкий політ
Хай бажаної досягне вершини.
І дай вам Бог безжурних довгих літ,
І оминають вас лихі години,
Хай в небесах курличуть журавлі,
їх клин у теплий вирій відлітає,
А вам на рідній матінці-землі
Хай цілий рік привітне сонце сяє.
Хай добра доля вас і тут знайде,
У цім краю, де гори й полонини
Бо Батьківщину не знайти ніде,
Вона на вік у всіх одна – єдина.
З повагою та найщирішими побажаннями вихованці студії вокального гуртка «Серпанок» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.
10 ЖОВТНЯ – ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЖИЛКО ІННА ГРИГОРІВНА, СЕКРЕТАР-ДІЛОВОД БДЮТ
9 жовтня 2016
Бажаємо пісень, що лиш весна співає,
І музики, що награють ліси.
І квітів тих, що раз лиш розквітають,
І повні пригорщі любові та краси.
Хай квітнуть в добрі і здоровї літа,
Поріг оминають незгоди й біда,
Хай весну приносять лебедині крила,
А Матір Божа дасть здоровя й сили.
З повагою та найщирішими побажаннями колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
15 жовтня 2016
Україна! Країна смутку і печалі, краси і радості, різних звичаїв і обрядів, української пісні, швидкого танцю, а головне – добрих, щирих, гостинних людей. Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, козацького минулого до рідної мови. Звертаємось до минулого, щоб зрозуміти сучасне. Корені нашої духовності – Запорозька Січ. Вона праматір української державності й реальна військово-політична сила України. Запорозька Січ. Козацтво… Найлегіндарніше минуле Українського народу.
З 10 по 13 жовтня 2016 року в гуртках та творчих об’єднаннях Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися виховні, пізнавальні заходи в рамках відзначення Дня Захисника України.
Вихованці студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович, гуртків народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна, «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Костянтинівна, «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна, художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна організували та провели виставку творчих робіт «Синам України».
Вихованці літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна провели з 10 по 12 жовтня літературні читання, обговорення творів на патріотичну тематику, яку присвятили Захисникам України. Неодноразово згадували імена тих, хто поклав своє життя за Україну.
12 жовтня культорганізатором закладу Романчук Світланою Володимирівною були проведені козацькі забави між вихованцями зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна, «Основи журналістики», керівник Ярошик Лариса Анатоліївна, театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна, «Пізнай себе», керівник Лопуга Наталія Феодосіївна, «Краса здоров’я», керівник Момотюк Олеся Михайлівна. Дівчата вітали хлопців із святом. Бажали їм бути сильними, спритними, мати гостре око, розумні голови та приготовили їм веселі змагання. Хлопці показали себе справжніми отаманами, захисниками – переможцями, куховарами та спритними виконавцями козацького танцю та козацької пісні. Також відповідали на запитання вікторини «Чи ви знаєте історію козацтва?». За підсумками проведення заходу хлопці не підвели. Показали свій національний характер, силу та мужність.
13 жовтня вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна, зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна взяли активну участь у міському заході присвяченому Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Захисника України, який відбувся на базі Музичної школи. Для Захисників України вихованці підготували вокальні та танцювальні номери. А вихованці студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович, гуртків народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна, «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Костянтинівна, «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна, художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна представили творчі роботи вихованців на патріотичну тематику, які відображали єдність, цілісність, мир, козацьку силу та мужність.
Отож, керівники гуртків та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості бажають усім здоров’я, невичерпної енергії, нехай в родинах завжди панує любов і тепло. А в Україні прийде МИР.
СВЯТО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
17 жовтня 2016
13 жовтня вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна, зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна взяли активну участь у міському заході присвяченому Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Захисника України, який відбувся на базі Музичної школи.
Для Захисників України вихованці підготували вокальні та танцювальні номери. А вихованці студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович, гуртків народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна, «Основи дизайну», керівник Сачук Алла Костянтинівна, «Оригамі», керівник Печончик Тетяна Миколаївна, художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Довбенюк Аліна Вікторівна представили творчі роботи вихованців на патріотичну тематику, які відображали єдність, цілісність, мир, козацьку силу та мужність.
Отож, керівники гуртків та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості бажають усім здоров’я, невичерпної енергії, нехай в родинах завжди панує любов і тепло. А в Україну прийде МИР.
18 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ РЕШЕТИЦЬКОЇ ГАННИ ПЕТРІВНИ, КЕРІВНИКА ГУРТКА ФЛОРИСТИКИ «ФЛОРАЙ»
17 жовтня 2016
Нехай буде у Вас все в порядку,
Добра вам, щастя і достатку.
Щоб горе і смуток Ваш дім обминали,
Щоб сонечко ясне Вам завжди сіяло.
Веселощів низку, здоров’я міцного
Від щирого серця бажаєм усього.
З повагою та найщирішими побажаннями вихованці гуртка флористики «ФлоРай» та колектив Будинку дитячої та юнацької творчості
УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ У МІСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ПОЛІСЬКА СІЧ»
23 жовтня 2016
З метою популяризації української патріотичної пісні, виховання почуття патріотизму в дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, виявлення та підтримка кращих дитячих і молодіжних колективів, окремих виконавців, формування ціннісного ставлення до традицій українського народу 17 жовтня 2016 року в актовій залі Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 проведено міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська Січ».
В даному заході взяли участь 17 виконавців та 15 ансамблів (дуети, тріо,квартети) від загальноосвітніх навчальних закладів та Будинку дитячої та юнацької творчості, які представили виконання українських патріотичних пісень у номінації «солісти», «ансамблі» за трьома віковими категоріями:
молодша вікова категорія (6-10 років), середня вікова категорія (11-15 років),
старша вікова категорія (15-18 років).
На фестивалі-конкурсі Будинок дитячої та юнацької творчості представляли вихованці студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна та вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
Журі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні відзначило гарний рівень підготовки всіх учасників.
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості представили українські патріотичні пісні за номінаціями:
Молодша вікова категорія
«Солісти»:
«Нова Україна» – Кушнірчук Катерина, вихованка студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
«Ти і я» – Козакевич Олександр, вихованець студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
«Україна єдина» – Швець Роман, вихованець студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
«Молитва» – Ясюк Оксана, вихованка студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
«Ансамблі»:
«Хочу жити» – ансамбль «Гармонія», вихованці студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
«Ми нащадки козаки» – Гугайло Максим, Васильчук Давид, Кислянка Григорій, вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
Середня вікова категорія
«Дуети»:
«Друзі єднаймося» – Мельник Анастасія, Мельник Інна, вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
Старша вікова категорія
Дуети»:
«Тумани» – Вітренко Марина, Пришко Юлія, Продащук Аліна, вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
«Мальви» – Вітренко Марина, Пришко Юлія, вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
За висновками журі учасники – переможці міського фестивалю – конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» були нагороджені грамотами управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за зайняті призові місця.
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості мають зайняті призові місця у міському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ» та нагороджені грамотами управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради:
Молодша вікова категорія
Номінація «Солісти»:
ІІІ місце – «Молитва», Ясюк Оксана, вихованка студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
Номінація «Ансамблі»
І місце – «Ми нащадки козаки», Гугайло Максим, Васильчук Давид, Кислянка Григорій, вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
ІІІ місце – «Хочу жити» – ансамбль «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна.
Старша вікова категорія
Номінація «Ансамблі»:
ІІ місце – «Мальви», Вітренко Марина, Пришко Юлія, вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
ІІІ місце – «Тумани», Вітренко Марина, Пришко Юлія, Продащук Аліна вихованці вокального гуртка «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.
Вітаємо вихованців студії вокального співу «Гармонія» та вокального гуртка «Серпанок» із зайнятими призовими місцями в міському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ» та бажаємо і надалі популяризувати серед своїх друзів, однолітків, педагогів та батьків патріотичну пісню.
ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ЗІРКИ НА СЦЕНУ»
23 жовтня 2016
У місті вже вдруге відбувся різножанровий фестиваль-конкурс «Зірки на сцену». Вихованці вокальних гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості взяли у ньому участь та вийшли до фіналу. Так, у гала-концерті свої вокальні здібності представили вих