Гурток «Ранній розвиток дитини»

Ви мрієте про успішне майбутнє своєї дитини?

Тоді вам саме до нас!

       Гурток «Ранній розвиток дитини» – це вибір тих батьків, хто розуміє, наскільки важливим є ранній розвиток, тих хто хоче зробити дитинство своїх дітей яскравим і радісним, можливість всебічно розвинути свої здібності.
Гурток функціонує з 2019 року але за такий короткий період часу він став досить затребуваним. Дітки з радістю відвідують заняття,поповнюючи свої знання.
Програма гуртка включає в себе курс підготовки до школи й спрямована на виховання, розвиток та навчання дітей віком від 4-х до 6-ти років.
Навчання розраховане на 2 роки початкового рівня.
1-й рік навчання – робота з дітьми віком від 4-х до 5-ти років, коли малюки привчаються до певної самостійності, де забезпечуються умови для їхньої різноманітної активної діяльності – обстеження, складання, випробування, конструювання, імітації, імпровізації.               Заняття проводяться у формі гри із застосуванням різних видів діяльності, в яких дитина здатна до самовираження і самореалізації. Підвищення у вихованців інтересу до оволодіння мовною реальністю – письмовим мовленням, яка поєднується з грою та співом,а також розвиток дитячої творчості та фантазії,виправлення незначних мовних недоліків,роботу над мовою дитини – чистою та зрозумілою, завдяки промовлянню та проспівуванню складів та чистомовок,розвиток здатності самостійно працювати,формування та розвиток головних чинників пізнання дитиною світу.
2-й рік навчання – програма для дітей від 5-ти до 6-ти років, яка передбачає безпосередню підготовку до навчання в школі: навчання читанню, письму, лічбі, не забуваючи, що гармонійний розвиток особистості можливий за умови розвитку й естетичному, інтелектуальному і моральному.
Завдання гуртка :
• формувати позитивну шкільну мотивацію;
• розвивати творчі здібності, уяву, пам’ять та зоровий аналіз;
• вивчати букви, складати з них склади, прості слова;
• підготувати руку до письма, розвивати дрібну моторику рук;
• навчати елементам письма; формувати у дітей початкові математичні та геометричні уявлення, розвивати логічне мислення, логіко-математичні здібності;
• збагачувати словниковий запас дітей;
• розвивати охайність, терпіння і вміння доводити розпочату справу до кінця, працювати в команді;
• формувати загальні поняття дитини про навколишній світ;
виховувати любов до рідної країни, її природи і людей.
Гурток «Ранній розвиток дитини» є дуже актуальним в наш час. Тому основною метою програми є сенсорно-пізнавальний, фізичний та емоційно-соціальний розвиток.Навчання в гуртку не потребує спеціальної підготовки та знань. Навчальний матеріал програми адаптований до занять з вихованцями різного рівня підготовленості. Заняття на гуртку проходять з 17-00 ,що є досить вигідно адже гурток дитина може відвідувати після садка.
Чекаємо вас на заняттях!

Керівник: Столярець Ірина Миколаївна