Гурток “Ранній розвиток дитини”

 Заняття на гуртку ” Ранній розвиток дитини ” – це пізнання світу дитини , її всесторонній розвиток та індивідуальний підхід. 

 Адже саме у цьому віці дитини вже може займатися однією й тією самою справою значно довше. Підвищується регулювальна роль кори головного мозку. Умовно рефлекторні зв’язки формуються значно швидше тому що пам’ять дитини раннього віку дуже хороша. 

 Навчався у гуртку не потребує спеціальної підготовки та знань. Навчальний матеріал програми адаптований до заняття з вихованцями різного рівня підготовленості.

Ранній розвиток: 

– гармонійний розвиток особистості дитини;

– індивідуальний підхід до кожної дитини;

-комплексні розвиваючі заняття;

 Заняття проводяться в доступній формі, на яких діти: 

– знайомляться з навколишнім світом; 

– розвивають дрібну та грубу моторику рук, сенсорику;

-формуються елементарні математичні уявлення ( кількість, величина і фігури, орієнтування у просторі, орієнтування в часі, ознайомлення з цифрами і рахунком а також вивчення букв).

Головне завдання: за допомогою розвивальних  занять викликали в дітей інтерес до знань, до пізнання світу.        Запрошуємо на гурток « Ранній розвиток дитини» діток віком від 4 до 6 років

Керівник гуртка  Момотюк Олеся Михайлівна 

https://sites.google.com/view/ranniirozvytok/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0?authuser=0