Гурток “Конструювання повітряних зміїв”

Повітряний змій – це чудова розвиваюча іграшка. Виготовлення та запуск повітряного змія – це з одного боку дитяча забава, яка привертає до себе увагу людей різного віку, а з іншого – захоплення, яке розвиває спостережливість, кмітливість та творчий потенціал.
З повітряним змієм ваші син або дочка відкриють для себе явища природи, які вам з висоти вашого мудрого життєвого досвіду здаються самі по собі зрозумілими. Повітряний змій у польоті покаже, в яку сторону та на якій відстані від землі дме вітер, дасть відчути силу вітру, а також допоможе задуматися, чому все ж таки він літає. З плином часу та накопиченням досвіду по запуску повітряних зміїв молоді змієнавти опанують це знання та розуміння атмосферних (природних) явищ, що, звичайно ж, може пригодитися їм у подальшому дорослому житті.
Запрошуємо вас на гурток « Конструювання повітряних зміїв».
Вік вихованців від 10 до 17 років.
Мета гуртка – формування компетентностей особливості у процесі конструювання повітряних зміїв.
Завдання:
-пізнавальна – оволодіння основними поняттями та знаннями певного напрямку;
-практична – навчання вихованців самостійно орієнтуватися в інформаційному просторі, вміти практично використовувати набуті знання, уміння і навички;
-творча – забезпечення розвитку творчих здібностей вихованців, виховання естетичного смаку, творчої уяви, фантазії, сприяння визначенню індивідуального стилю роботи.
Чекаємо на вас!
Керівник гуртка : Білан Олена Михайлівна.

 

 

Розклад гуртка на І семестр 2019-2020 навчальний рік

Група Понеділок Вівторок Четвер
49 16.30-18.10 16.30-18.10 16.30-18.10