Прийом вихованців. Плата за навчання

 

Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, наказами обласного управління освіти і науки, наказами управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, актами Вараської міської ради, її виконавчого комітету, а також Положенням про позашкільний навчальний заклад і Статутом Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради.
Прийом до Будинку дитячої та юнацької творчості може здійснюватися протягом навчального року (в міру закінчення комплектування гуртків та творчих об’єднань) за бажанням вихованців і за згодою батьків, або осіб, які їх замінюють, як на безконкурсній основі, так і за конкурсом, умови якого розробляються директором.
Прийом вихованців до Будинку дитячої та юнацької творчості здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.
Для зарахування вихованців до спортивних, спортивно-технічних, туристських, хореографічних об’єднань потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених об’єднаннях.
До Будинку дитячої та юнацької творчості відповідно Статуту Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради зараховуються вихованці віком від 4 до 18 років.

Освітній процес в гуртках та творчих об’єднаннях Будинку дитячої та юнацької творчості здійснюється безоплатно.