Вакансія. Умови прийому на роботу

 

Інформація
про наявність вакансій

у Центрі дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради
станом на 01.01.2022

Посада Кількість вакансій Тижневе навантаження Характер роботи
1 Керівник вокального гуртка (художньо-естетичний напрям) 1 18 Тимчасовий
2 Керівник театрального гуртка (художньо-естетичний напрям) 1 14 Тимчасовий
3 Керівник гуртка «Квітникарство» (еколого-натуралістичний напрям) 1 18 Тимчасовий
4 Керівник гуртка акваріумістики (еколого-натуралістичний напрям) 1 12 Тимчасовий
5 Керівник гуртка

«Українське народознавство» (туристсько-краєзнавчий напрям)

1 12 Тимчасовий
6 Керівник гуртка художньо-технічної творчості (науково-технічний напрям) 1 18 Тимчасовий
7 Акомпаніатор 1 12 Постійний

Вимоги до претендента № 1: педагогічна освіта; володіння вокальними даними; бажання творчо та результативно працювати з дітьми молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

Напрями роботи: музично-теоретична підготовка; вокально-хорова робота; концертно-виконавча діяльність.

Вимоги до претендента № 2: педагогічна освіта; володіння навичками акторської майстерності; бажання творчо та результативно працювати з дітьми молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

Напрями роботи: реконструкція та популяризація народних звичаїв та обрядів; постановка спектаклів, художнє читання; концертна діяльність, участь у масових заходах тощо.

Вимоги до претендента № 3: педагогічна освіта; володіння практичними навиками використання системи знань з біології горщечкових рослин та опанування сучасними технологіями їх вирощування; бажання творчо та результативно працювати з дітьми середнього та старшого шкільного віку.

Напрями роботи: вирощування горщечкових рослин; ландшафний дизайн; фітодизайн; догляд за рослинами.

Вимоги до претендента № 4: педагогічна освіта; володіння практичними навичками створення та утримання акваріумів різних типів; бажання творчо та результативно працювати з дітьми середнього шкільного віку.

Напрями роботи: поглиблення теоретичних знань про рослинний і тваринний світ акваріуму; принципи аранжування декоративного акваріуму; проведення дослідницької роботи з акваріумними рибами та рослинами.

Вимоги до претендента № 5: педагогічна освіта; володіння знаннями з українського народознавства; практичне використання технік виготовлення виробів з народної творчості; бажання творчо та результативно працювати з дітьми молодшого та середнього шкільного віку.

Напрями роботи: ознайомлення з традиціями, звичаями, творчістю, ремеслами та промислами, морально-ціннісними орієнтаціями українського народу; розвиток практичних навичок роботи з різноманітними матеріалами.

Вимоги до претендента № 6: педагогічна освіта; володіння різноманітними техніками виготовлення сувенірів; бажання творчо та результативно працювати з дітьми молодшого та середнього шкільного віку.

Напрями роботи: художньо-технічна діяльність; виготовлення шаблонів іграшок, сувенірів, композицій,  розробка нових конструкцій, розкрій тканини, пошиття та оздоблення виробів.

Вимоги до претендента № 7: педагогічна та/або фахова освіта; володіння музичними інструментами; бажання творчо працювати.

Напрями роботи: забезпечення музичного супроводу виступів та репетицій художніх колективів; організація різних форм дозвілля вихованців.

Адреса: м-н Перемоги, 23, 4 поверх.

Контактні телефони: (03636) 2-32-70, (03636) 3-11-97