Гурток “Краса здоров’я”

З 2007 року в закладі функціонує гурток «Краса здоров’я», який спрямовує свою діяльність на набуття вихованцями навичок здорового способу життя.

Приємно спостерігати як зросла зацікавленість дітей, особливо середнього та старшого шкільного віку, щодо занять в тренажерній залі. Заняття оздоровчого напрямку носять практичний характер, сприяють культурі здоров’я дітей та молоді, розвивають у дітей працездатність, покращують фізичний стан, сприяють свідомому ставленню до свого здоров’я та гармонійному розвитку особистості.

Тренажерна зала в Будинку дитячої та юнацької творчості – це місце, де збираються діти та молодь. На даний час технічне оснащення зали відповідає сучасним вимогам та дозволяє дієво, комфортно, змістовно проводити позаурочний час школярам нашого міста.

При формуванні груп ми враховуємо індивідуальну фізичну підготовку та стан здоров’я кожної дитини. За рекомендаціями лікарів діти мають можливість отримувати загально-фізичну підготовку.

Дієвою є програма для розвитку витривалості та укріплення серцево-судинної системи. Сучасні орбітреки, еліптичні магнітні тренажери, велотренажери, магнітні бігові доріжки, степери – сприяють витривалості та укріплюють серцево-судинну систему. Усі кардіотренажери обладнані комп’ютерами, які допомагають встановити індивідуальні програми та надають можливість спостерігати за часом, швидкістю, пульсом та спалюванням калорій.

В закладі функціонує група, діяльність якої направлена на корекцію осанки та опорно-рухового апарату. Багатофункціональні силові станції, лави для пресу, найсучасніші тренажери для пресу «Easy Shaper» та «AB KING PRO» сприяють загальній корекції фігури, зміцненню м’язів.

Займаючись у тренажерній залі у позаурочний час діти отримують задоволення від спілкування з однолітками, а після занять добре почуваються та гарно виглядають.

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості ведуть активний спосіб життя сучасного школяра ХХІ століття.

Керівник гуртка – Момотюк Олеся Михайлівна.

 

Розклад гуртка на ІІ семестр 2019-2020 навчальний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
77 14.30-16.10 16.30-18.10   14.30-16.10      
78   14.30-16.10 16.30-18.10   15.00-16.40    
79 16.30-18.10   14.30-16.10 16.30-18.10