Гурток «Учнівське врядування»

Запрошуємо до команди лідерів   учнівського самоврядування. 
Успішний лідер сьогодні – успішне сьогодення.

Кожна дитина – гарна, талановита. І коли вона приходить до команди лідерів учнівського самоврядування – досягає успіху. І не обов’язково перші місця в конкурсах, проєктах, хоча це теж важливо.
Прийшовши до нас, вона має відчути себе «своєю», частинкою великої, дружної, позитивної родини незалежно від того, з якого середовища вона походить. А завдання керівника – якомога більше пізнати кожного вихованця, згуртувати та залучити до командної роботи через проведення цікавих заходів, тренінгів, розробки та впровадження проєктів, конкурсів тощо.
Головною метою діяльності гуртка «Учнівське самоврядування» є створення умов для самореалізації дітей та учнівської молоді, залучення її до участі у прийняті можливих рішень.
Також велику роль у роботі гуртка покладено на виховання особистості, яка може активно діяти у всіх сферах життя держави, міста, свого колективу, сформувати у неї навички самоврядування, виробити соціальну активність, відповідальність у процесі практичної громадської діяльності; залучення кожного учня до шкільного та позашкільного життя шляхом проведення колективних творчих справ; створення максимальних умов для самореалізації особистості; надання молоді реальних прав та обов’язків; збагачення життєвих цілей і внутрішнього духовного світу кожного члена колективу через привабливість соціально-колективних ініціатив.
Важливо пам’ятати заповіт А.Макаренка: «Самоврядуванню необхідно вчити і вчитися, без належної інструментовки – з чого починати, до чого йти – нічого, крім компенсації ідеї, не вийде (суть – самоврядування не в системі органів, а в системі відносин, які складаються в колективі)».
Робота членів учнівського самоврядування здійснюється через організацію цікавого життя колективу.
І як говорить мудра порада філософа-гуманіста Альберта Швейцера: «Не знаю, як складеться ваше життя, але одне знаю точно: по-справжньому щасливими будуть лише ті з-поміж вас, хто шукає й віднайде шлях служіння іншим людям».
Програма гуртка «Учнівське самоврядування» розрахована на вихованців 9-11 класів основного рівня.
Тобі – від 14 до 18 років? Тоді, саме команда лідерів учнівського самоврядування запрошує тебе здійснити мрію та стати активним членом команди!!! Не зволікай! Приєднуйся!!!
Керівник гуртка Стадник Олена Миколаївна

https://sites.google.com/view/olenastadnyk/