Гурток для старшокласників “Пізнай себе”

Щоб дійти до мети – треба перш за все ЙТИ.

О.БАЛЬЗАК

Моє власне Я. Як його знайти?

Шановні діти!
Як ви вважаєте, чи добре ви знаєте себе? Для чого це потрібно? Таку відповідь ми чуємо від багатьох з вас. А чи може людина сказати, що вона знає себе дуже добре?. Звичайно, що ні.
Як правильно спілкуватися? Як пізнавати себе і один одного? Як будувати гарні відносини, не зашкодити один одному? Які риси характеру, інтереси, уподобання притаманні людині тощо?
Але, спочатку ми повинні пізнавати себе через визначення своїх цінностей життя:
• як до нас ставляться інші люди?;
• чи тебе поважають, люблять, цінують?
• як розвинути свій талант;
• як боротися із поганими звичками?
• як уникати конфліктних ситуацій?
Можна використовувати знак ? безкінечно. Але, якщо вас
зацікавили дані питання – тоді запрошуємо поділитися своїми думками, послухати і почути кожного, краще пізнати себе, своїх друзів, однокласників до команди гуртка для старшокласників «Пізнай себе», заняття якого проходять змістовно та креативно: тренінги, майстер-класи, диспути-обговорення, майданчики, зустрічі із відомими людьми тощо. Вік дітей: 12-17 років.
Метою гуртка для старшокласників «Пізнай себе» є: розвивати кожного вихованця як особистість; розкрити його позитивні здібності, знання про особистість, спілкування, взаєморозуміння та взаємоповагу; створити в колективі мікроклімат, який сприяв би духовному і творчому самоформуванню особистості.
Цитати на кожен день Оскара УАЙЛЬДА:
• Я завжди дивую сам себе. Це єдине, заради чого варто жити.
• Будь собою, інші ролі зайняті.
Шлях до самопізнання у кожного свій, але розпочати його слід з аналізу своїх вчинків і поведінки, правильно дати оцінку, або спостереження над собою.
Успіх, задоволення, щастя не приходять самі собою, вони залежать від нас. Жодна людина не приходить у світ досконалою. Все її життя – постійний розвиток, пізнання, формування власного «Я». Людина сама створює себе.
Чекаю дітей віком від 12 до 17 років на заняттях гуртка для старшокласників «Пізнай себе».

Портфоліо керівника гуртка-методиста Лопуги Наталії Феодосіївни

https://sites.google.com/view/lopuha/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0