Гурток художньої творчості «Фантазійний всесвіт рукоділля»

«Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, 

вміння їх виховувати – мистецтво.
Але найважливішим є любов до дитини!»

Головною метою гуртка є максимальний розвиток творчих здібностей вихованців. Створення умов для повноцінної діяльності, розвитку і самореалізації особистості.
Кожна дитина – талановита і має право на вільний творчий пошук. Навчити дітей відчувати красу, захоплюватися роботами митців, формувати естетичний смак, уміти розуміти та цінувати твори мистецтва, красу рідної природи – ось одні з найголовніших завдань.
На гуртку «Фантазійний всесвіт рукоділля» діти вивчають різноманітні техніки виконання виробіа, виготовляють багато цікавих речей, композицій, сувенірів, декоративних елементів, ікебан, флористичних прикрас, саморобок, топіаріїв та багато іншого. При цьому у вихованців розвиваються позитивні якості особистості: працелюбність, ретельність, охайність, наполегливість; дбайливе ставлення до навколишнього середовища, сприяння вихованню поваги до праці людей.
У роботі гуртка використовуються сучасні методи і форми роботи.
Програма реалізується в гуртку художньо-естетичного напряму декоративно-ужиткового профілю, розрахована на вихованців віком від 9 років.
Свою місію педагога усвідомлюю так: не лише навчити дітей, а й виховувати їх гідними спадкоємцями духовних цінностей, які залишили нам у спадок попередні покоління, не розірвавши найтонших ниток, із минулим та культурою нашого народу.

Портфоліо керівника гуртка Корольчук Інни Леонідівни

https://sites.google.com/view/korolchuck/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0