Гурток театрального мистецтва “Амплуа”

Театр – одна з найбільш наочних, видовищних, яскравих та емоційно насичених форм естетичного відображення дійсності, живий охоронець культурних традицій, «гармонія розуму та почуттів».

Особливістю театрального мистецтва є те, що його природа синтетична, у ньому поєднано мистецтво слова, дії, образотворчого мистецтва, музики, хореографії. Театральне мистецтво пропонується дітям як невичерпне джерело гуманізму, пізнання, творчого спілкування.

Навчальна програма реалізується в гуртку художньо-естетичного напряму театрального профілю та спрямована на вихованців віком від 5 років. Метою навчальної програми є формування компетентностей особистості в процесі занять театральним мистецтвом.

Гурток театрального мистецтва «Амплуа» створений у 2021 році та буде радий бачити кожну дитину віком від 5 до 17 років.

Під час занять, гуртківці в доступній формі ознайомляться:

  • з історією театрального мистецтва;
  • з особливостями різних театральних жанрів, життям і творчою діяльністю видатних драматургів різних епох;
  • розвиватимуть інтерес до драматичного театру;
  • допоможуть засвоїти основні складові  театрального мистецтва такі як: акторська майстерність, сценічний рух, сценічна мова, основи груму;
  • вивчатимуть елементарні принципи акторського аналізу драматичного твору та постановочної роботи.

На заняттях гуртка театрального мистецтва «Амплуа» будемо здійснювати постановку уривків з різних п’єс та велика концертна діяльність буде для кожної дитини великим дивом.

Підсумком роботи є постановочна робота, виконання етюдів, імпровізація та ін..

Якщо ваша дитина хоче пізнати себе глибше, розвивати творчий потенціал , а головне стати зіркою сцени – будемо раді бачити вас на гуртку театрального мистецтва «Амплуа».

Керівник: Водько Оксана Віталіївна