Гурток ‘’ Геометричне модлелювання”

Геометричне моделювання – це конструювання об’ємних та напівоб’ємних форм із паперу шляхом його механічної обробки, а саме: складання, скручування, згинання, вирізування, прорізування, гофрування, зминання, склеювання, сплітання тощо.
Метою гуртка «Геометричне моделювання» є формування базових компетентностей особистості засобами геометричного моделювання.
Основними напрямами роботи є виготовлення моделей і художніх виробів у техніках моделювання за готовими розгортками та схемами: оригамі, паперопластики, квілінга, скрапбукінга, гофрування, печворка та похідних від них техніках. При застосуванні цих технік необхідно ознайомитись на практиці з основними геометричними поняттями, не лише вміти читати схеми робіт різної складності, а й при необхідності замалювати послідовність складання власного твору. Ці навички можна розглядати як пропедевтику до вивчення креслення.
На заняттях гуртка діти навчаться працювати в техніках: квілінг, паперопластика, гофрування, оригамі та похідних від них. А ще розвиватимуть дрібну моторику рук та творче мислення.
Вік вихованців: 8-14 років.
Приходьте! Ми чекаємо саме на вас!
Керівник гуртка: КРАВЧУК Яна Віталіївна