Гурток “Світ домашніх улюбленців”

Кожен, хто проходить повз Центру  дитячої та юнацької творчості, може почути як з його вікон долунає голосне щебетання птахів та веселі дитячі голоси. І кожен, хто небайдужий до представників фауни, знайде для себе час отримати задоволення, побувавши у куточку «Живої природи».
Куточок «Живої природи» – це візитна картка та складова частинка Будинку дитячої та юнацької творчості.
Він був створений для проведення навчальних та практичних занять, з метою здобуття поглиблених знань про живі організми, формування практичних умінь та навичок, вивчення, спостереження та догляд за рослинами і домашніми тваринами, організації позакласної дослідницької та природоохоронної роботи дітей Вараша.
Куточок «Живої природи» має у своєму складі: експозиційну частину, навчальні класи, кімнати гігієни та підсобні приміщення.
У нових просторих вол’єрах мешкають різноманітні папуги : ожереловий, німфа корелла, нерозлучники, розеоли та улюблені багатьма хвилясті папужки.
У гризунів теж своє нове і світле приміщення, де багато живих квітів, а також букетів з висушених лікарських трав для споживання тваринами гуртка узимку.
У молодої родини шиншил Дульсінеї і Шерхана, що оселилися у новій вітрині, з’явилося перше потомство.
Для найстарших мешканців гуртка – черепах також було створено окрему зону для життя, де вони мають змогу відпочивати та пересуватися на суходолі або ж плавати у теплій воді.
Загалом кожна частина гуртка, кожен будиночок, клітка чи вол’єр мають свою окрему історію та життя.
Для тих, хто має бажання дізнатися як доглядати за птахами або тваринами, як їх годувати, робити запаси або при потребі лікувати , гуртки «Домашні улюбленці» та «Юні орнітологи» радо відкривають свої двері.
Для занять у куточку «Живої природи» залучаються учні 3-9 класів.
Керівник гуртка Столярук Тетяна Олександрівна

/https://sites.google.com/view/stoliaruk/