Гурток “Квітникарство”

Квіти – це радість, яку подарувала нам природа

Квіти вражають нас своїм барвистим розмаїттям. Навіть просто дивлячись на них, ми отримуємо велике задоволення, гарний настрій і почуття душевної втіхи. А ще у квітів є особливе багатство – цілющі лікарські властивості. Ціла скарбничка природи схована у кожній, навіть найменшій квіточці.
Сьогодення вимагає виховувати вихованців із новим, екоцентричним типом мислення і свідомості, з високим рівнем екологічної культури. Для цього потрібно в гуртковій роботі сформувати таку систему знань, поглядів і переконань дітей, які забезпечуватимуть громадську відповідальність за стан навколишнього середовища як основу існування держави, нового стилю мислення і життя у злагоді з природою.
Вихованці гуртка «Квітникарство» протягом навчального року знайомляться з найпоширенішими квітково-декоративними рослинами відкритого та закритого ґрунтів, з методами їх вирощування та розташування в домашніх умовах, оволодівають техніками аранжування, прийомами оформлення інтер’єрів приміщень за допомогою кімнатних рослин, опановують основи дизайнерської творчості. У вихованців формується екологічна культура, загальнолюдські духовні цінності, виховується любов до природи, повага до національних звичаїв і традицій, організовується естетичне, патріотичне, трудове і екологічне виховання.
Навчальна програма у гуртку спрямована на вихованців віком 12–16 років.
Моє життєве кредо як керівника гуртка: «З любов’ю до дитини». Працюю під девізом: «Навчання повинно бути цікавим і сучасним».
Керівник гуртка «Квітникарство» РЕШЕТИЦЬКА Ганна Петрівна