Гурток початкового технічного моделювання з елементами англійської мови “Smile”

Створюй саморобки, вивчаючи англійську!
Знання англійської мови в сучасній Україні є необхідністю, важливим кроком уперед. Починати вивчення іноземної мови в молодшому шкільному віці вважається особливо ефективним, а в поєднанні з моторно-руховою діяльністю дає змогу одразу ж застосовувати отримані знання на практиці, сприяє кращому засвоєнню англійської. На заняттях гуртка вивчення іноземної мови проходить через призму практичного застосування її у роботі з технологічними картками та інструкціями з виготовлення саморобок, а також у роботі з відеоматеріалами з Інтернету.
На заняттях вихованці опановуватимуть моделювання з паперу, картону, природного матеріалу, роботу з копіювальним папером, шаблонами, вивчатимуть графічну грамоту, виготовлятимуть прості моделі. Що стосується англійської мови, то в процесі навчання у дітей формуються вміння і навички з аудіювання (слухання і розуміння) та говоріння. На гуртку діти розширять свій словниковий запас, вивчать важливі фрази, розігруватимуть діалоги, сценки, будуть брати участь у міні-виставах, вивчать вірші та пісні англійською, дослідять культуру англомовних країн.
Без нудних підручників та втомлюючих домашніх завдань – ми будемо вивчати англійську, створюючи красу своїми руками, застосовуючи творчий підхід. На гуртку початкового технічного моделювання кожна дитина отримає змогу креативно виразити себе, навчаючись долати труднощі перебування у стимулюючому двомовному середовищі.
Запрошуємо дітей віком з 5 до 8 років.
Керівник гуртка Захарчук Ольга Миколаївна