Театральний гурток «Сюрприз»

Театр – одна з найбільш наочних, видовищних, яскравих та емоційно  насичених форм естетичного відображення дійсності, живий охоронець  культурних традицій, «гармонія розуму та почуттів». Особливістю театрального мистецтва є те, що його природа синтетична, у ньому поєднано  мистецтво слова, дії, образотворчого мистецтва, музики, хореографії.
Театральний колектив – це можливість для дитини різнобічно виразити себе.
В театральному колективі «Сюрприз» займаються гуртківці від 10 до  18 річного віку. Крім того, в роботі колективу можуть брати участь батьки, педагоги.
Основною метою роботи театрального гуртока є виховання в дітей гуманістичних, загальнолюдських цінностей, розвиток гармонійної  особистості засобами театрального мистецтва, розв’язання ряду творчих   завдань: виховання художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості,  культури мови. На заняттях розвивається світогляд дітей, вони глибше  розуміють світ прекрасного, розширюються та поглиблюються знання в  галузі театрального мистецтва, виховується естетичний смак, любов до  прекрасного, підвищується культурний рівень.
Іди в театрали тебе там навчать.
Покажуть, як треба красиво ходити, як спину тримати,
Навчать говорити і навіть мовчати, в полоні емоцій присутніх
Розкажуть, покажуть етюди сценічні.
А жести довершать портрет артистичний.
Справжні таланти починають народжуватись ще у дитинстві. І можливо  сьогодні у нас на гуртку уже з’явилися майбутні зірки не тільки міста  Вараша, а й зірки світового масштабу.

Розклад гуртка на І семестр 2019-2020 навчальний рік

Група Понеділок Середа
24 14.30. – 17.05 14.30.-17.05