Гурток “Народна творчість”

Робота гуртка «Народна творчость» тісно пов’язана з українським народним мистецтвом, відомими промислами та ремеслами — вишивкою, бісероплетінням, ліпленням. Заняття в гуртку залучають дітей до творчості, розвивають їхні інтереси, підвищують пізнавальну активність, розвивають допитливість, творчі здібності, навички гуртківців.

Навчальна програма реалізується в гуртку художньо-естетичного напряму декоративно-ужиткового профілю позашкільної освіти, розрахована для дітей віком від 7 років.

Метою навчальної програми є формування компетентностей особистості у процесі опанування виготовлення виробів народної творчості.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

пізнавальна – ознайомлення з основними поняттями та теоретичними знаннями в різних газузях народної творчості, технологічними процесами виготовлення виробів у різних техніках;

практична – оволодіння уміннями та навичками виготовлення виробів у різних техніках, напрацювання, закріплення та поглиблення вмінь і навичок використання різних матеріалів та інструментів при їх виготовленні;

творча – розвиток творчих здібностей, просторової уяви, фантазії, стійкого інтересу до народної творчості;

соціальна – виховання дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку; виховання культури праці, дисциплінованості, точності й акуратності; організація змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань і стану здоров’я.

Під час навчання вихованці поступово опановують різні техніки, прийоми виготовлення різноманітних виробів.

Ця програма містить найпростіші відомості для заняття українським народним мистецтвом, промислами та ремеслами, що не вимагають складного обладнання та виховують майстерність та естетичний смак.

Запрошуємо вихованців від 7 до 17 років. На гуртку вас навчать: -працювати зі штучною глиною;-створювати штучні квіти та композиції з них;-працювати зі шкірою;-робити ляльки обереги та багато іншого і цікавого.Тут на вас чекає багато знайомств та з користю проведений час!

Портфоліо керівника  Кравчук Яни Віталіївни 

https://sites.google.com/d/1oVPBrcDQbfer4PY13DgsCCO-iERHXQTX/p/1j9QWOacLjpU2zeTaDQ_0I_jaJwfQVmOz/edit