Вокальний гурток«Світанок»

«Музика, подібна дощу, крапля за краплею просочується в серце й оживляє його»
Ромен Роллан

Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічного розвитку людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої. Пісня − це голос душі народу, ліричний вияв його співучої вдачі. Нікого не потрібно переконувати у важливості музичного розвитку. Саме музика знаходить дорогу до душі дитини, спонукає її до самовираження, знайомить з навколишнім світом.
Робота вокального гуртка «Світанок» багатогранна. Це, насамперед, вивчення й збереження народнопісенної творчості, танцювального мистецтва, обрядів і звичаїв, дитячого фольклору. Його різножанровість збагачує дітей, розвиває їх самодіяльну творчість і фантазію. Тут вивчають і пропагують кращі вокальні зразки народної творчості, виконуючи їх у народнопісенному стилі, який відрізняється від академічного відкритим звуком, живим, інтонуванням слова.
Діти вчаться любити і розуміти музику, розвивати художній смак, творчі здібності (музичний слух, чуття ритму, музичну пам’ять, виконавську майстерність та постановка голосу).
Відвідування вокального гуртка «Світанок» − це не лише засіб забезпечення виконання естетичних та освітніх завдань з музичного виховання, а й важливий засіб укріплення психічного та фізичного здоров’я, розвитку та мовленнєвих здібностей дитини. Адже девіз гуртка: «Всі діти – талановиті!»
Працюємо з дітьми віком від 5 років.
Керівник гуртка: ГРЕСЬ-ДОЙОНКО Олеся Михайлівна