Гурток художньо-технічної творчості ” Іграшка-сувенір”

У кожного із нас є свій дар – талант, навик, ремесло, який дарує нам насолоду та надихає нас.
Шлях до щастя криється у використанні цього дару.
Н.Вуйчич

Гурток художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» передбачає протягом навчального року навчити дітей різноманітним видам рукоділля – від українських народних до сучасних.
Вік вихованців: 6-16 років
Заняття в гуртку художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» – прекрасний засіб розвитку творчої активності, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей. Особливо важливо, що діти пізнають значущість своєї праці, її користь.
Під час занять гуртківці мають змогу отримати теоретичні і практичні знання шляхом виготовлення ляльок, м’яких іграшок, різноманітних сувенірів, картин, панно та інші.
Мета гуртка – залучити дітей до активної праці, прищепити любов до народної творчості, культури, збагатити духовний світ дітей, навчити їх розуміти прекрасне, цінувати та створювати його самостійно, розвивати творче мислення у дітей, почуття матеріалу, кольору, конструктивні вміння.
Виховною метою гуртка є самоствердження особистості дитини, радість спілкування в колективі однодумців, взаємоповага та дисциплінованість.

Керівник гуртка Сачук Алла Костантинівна