Гурток початкового технічного моделювання з елементами англійської мови “АВС”

Мрієте щоб ваша дитина вивчала англійську мову? Весело і творчо проводила свій вільний час разом з однолітками? Тоді вам обов’язково потрібно відвідати гурток «Початкове технічне моделювання з елементами англійскої мови «АВС».
Великою популярністю серед мешканців міста заслужено користуються гуртки, що займаються вивченням англійської мови. Адже англійська мова – це мова міжнародного спілкування та інформації. Гурток іноземної мови для дітей дає можливість отримати необхідний рівень додаткових знань – від найпростішого до поглибленого вивчення. Займаючись англійською, дитина отримує впевненість у собі, легкість у спілкуванні, покращення словникового запасу та комунікативних навичок. На заняттях гуртка вивчення іноземної мови проходить через призму практичного застосування її у роботі з технологічними картками та інструкціями з виготовлення саморобок, а також у роботі з відеоматеріалами з Інтернету. Зміст програми дає можливість комплексного вивчення тем з англійської мови та початкового технічного моделювання, логічно їх поєднавши та доповнивши.
На гурток англійської мови на 2020-2021 навчальний рік приймаються діти віком від 6 до10 років.
Чекаємо на вас за адресою: Центр дитячої та юнацької творчості м-н Перемоги 23; 2 поверх.
Портфоліо керівника гуртка Вітартас Людмили Володимирівни

https://milavitartas.blogspot.com/http://milavitartas.blogspot.com/?fbclid=IwAR1pSsUChT81VpbiudogGgqZLSOT3jRj7fB0fFInaLYDrBIjPqfMEJgiLPU