Весна-2014

ВЕСНЯНІ ПОДАРУНКИ

11 березня 2014

Подарунки зроблені своїми руками завжди цінуються в нашому житті, адже в них ми вкладаємо свою душу та позитивні емоції. Тому, вихованці гуртка «Історичне краєзнавство»: Ражик Вікторія, Завадська Марія, Шемедюк Ольга, Квач Вероніка, Левчик Андрій, Радчук Оксана, Ройко Ірина, Пилипчук Анастасія, Віюк Валерія, Степчук Олександра та Степчук Ангеліна вирішили привітати мам, бабусь та сестричок подарунками, які зробили самостійно. Кожен, творив презент від щирого серця та з допомогою власної фантазії. Дехто, захотів зробити солодкий подарунок, дехто – чудо-дерево, яке не зів’яне ніколи, адже воно наповнене лише добром, а дехто вирішив подарувати ляльки-мотанки, як обереги та захисники жінок.

Вихованці гуртка «Історичне краєзнавство», вітають зі святом весни всіх жінок, та надсилають вам найкращі побажання.

Теплий промінь березневий

Розбудив дзвінку весну.

Ароматом квітів перших

День святковий огорнув.

Він вітання наші щирі

Передасть всім дамам милим,

Щоб жили в добрі і мирі

Щоб здійснились їхні мрії,

Щоб коханими були,

Щоб у радості цвіли.

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БДЮТ

16 березня 2014

Педагогічний та дитячий колективи Будинку дитячої та юнацької творчості приєдналися до відзначення шевченківських днів у місті.

Так, у міському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої» взяли участь вихованці:

 • студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» під керівництвом Мельника А.М. Журик Ангеліна та Федорчук Ангеліна (номінація «Образотворче мистецтво»),
 • гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» під керівництвом Павлуся Б.С. Гаврилюк Вадим та Тимощук Сергій (номінація «Образотворче мистецтво»),
 • гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» під керівництвом Волчаниці К.В. Сернюк Кароліна (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»),
 • гуртка бісероплетіння «Фантазія» під керівництвом Бурмаки Я.В. Гузій Дарина (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»).

У міському огляді-конкурсі читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Коьзарю, в пам’яті людській», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Шевченка взяли участь:

Бортник Анна, вихованка літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» (керівник Мельник Т.М.);

Гутник Катерина,

Кришталевич Софія,

Ситнік Катерина,

Мисонець Вікторія,

Вакуліч Тетяна,

Сусід Катерина – вихованці театрального гуртка «Мозаїка» (керівник Стельмах О.О.).

У відеозаписі читання напам’ять творів Т.Шевченка для літературного телемарафону, що проводився з ініціативи ТРК «Рівне-атом» ВП Рівненська АЕС брали участь:

Омельянець В.С., керівник гуртка «Паперопластика» та Стельмах О.О., керівник театрального гуртка «Мозаїка».

У Будинку дитячої та юнацької творчості обладнані виставки дитячих творчих робіт, приурочені 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.

 

ПРИВІТАЛИ З ВЕСНЯНИМ СВЯТОМ

19 березня 2014

Хороший настрій з піснею, музикою, яскравими враженнями та гучними аплодисментами подарували глядачам наймолодші вихованці студії вокального мистецтва «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни.

Творчий ажіотаж панував у цей день за імпровізованими лаштунками зали. Юні артисти й співаки закінчували своє гармонійне перевтілення: наводили останні штрихи в образі, поправляли зачіски, розспівувалися… Проте усіх об’єднувало спільне очікування свята, нехай і хвилююче, але таке очікуване.

У залі тим часом зібралося чимало глядачів: батьків, родичів, знайомих. Вони з нетерпінням чекали початку концерту.

І ось з першими музичними акордами талановиті вокалісти відчули себе справжніми артистами, перед якими знову і знову відкривається чарівний світ сцени. Не менш схвильованими і втішеними успіхами своїх дітей виглядали в цей день і батьки. Бо вони зрозуміли, що завдячуючи заняттям у Будинку творчості, виступи їхніх дітей не залишаться тільки у домашній відеотеці, а й виблискуватимуть талантом за її межами.

 

МІЙ ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР

19 березня 2014

З метою утвердження кращих міліцейських традицій, популяризації служби дільничних інспекторів міліції, ознайомлення громадськості з їх діяльністю, спрямованою на профілактику правопорушень, формування позитивного іміджу служби, активізації взаємодії між міліцією та закладами освіти, у місті проходитиме міський конкурс дитячого малюнка «Мій дільничний інспектор».

Від Будинку дитячої та юнацької творчості у ньому візьмуть участь:

Гаврилюк Вадим і Петрик Ольга, вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник Павлусь Богдан Сергійович);

Швець Василина, вихованка студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» (керівник Мельник Аркадій Миколайович);

Іваненко Світлана, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» (керівник Волчаниця Катерина Василівна);

Ройко Ірина, вихованка гуртка бісероплетіння «Фантазія» (керівник Бурмака Яна Віталіївна);

Ковальчук Дмитро, вихованець гуртка «Паперопластика» (керівник Омельянець Валентина Сергіївна).

 

ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

19 березня 2014

З метою відродження та популяризації цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, збереження народних традицій та історичної спадщини, виховання у дітей творчого самовираження, виявлення яскравих індивідуальностей та обдарувань, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь в обласному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини».

Конкурс-фестиваль пройшов 14 березня в м. Рівне. Від БДЮТ у ньому взяли участь вихованці гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір» (керівник О.Адамович), гуртка сучасно-спортивного танцю «Едем» (керівник В.Медиченко), гуртка декоративного розпису «Джерело» (керівник Н.Коваленас), гуртка фольклорної пісні «Серпанок» (керівник С.Тиндик), студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» (керівник А.Мельник).

За рішеннями журі,

 • Хомич Тетяна, вихованка гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір» здобула перемогу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»;
 • Піктурно Ірина, вихованка, гуртка фольклорної пісні «Серпанок» зайняла ІІ місце у номінації «Вокальне мистецтво»;
 • Леус Дарина, вихованка гуртка сучасно-спортивного танцю «Едем» виборола ІІ місце у номінації «Оригінальний жанр (спортивна гімнастика)»;
 • Парейчук Іванна, вихованка гуртка сучасно-спортивного танцю «Едем» нагороджена грамотою «За технічне виконання».

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших здобутків і перемог! Переможці обласного етапу є лауреатами Всеукраїнського конкурсу та візьмуть участь у фіналі конкурсу-фестивалі, що пройде в ДП МДЦ «Артек».

 

А КРИЛАХ ТВОРЧОСТІ

19 березня 2014

З метою виховання у дітей морально-естетичних цінностей та творчого самовираження, виявлення яскравих індивідуальностей, обдарувань та організації змістовного дозвілля, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у Благодійному концерті – Всеукраїнському Фестивалі мистецтв «На Крилах Творчості», що проходив 14-15 березня в м. Київ. Його мета: розкрити унікальність, художню своєрідність кожного творчого колективу, кожного юного виконавця, підтримати вогонь творчості і мистецького запалу у юних артистів.

До когорти талановитих дітей України на конкурсі долучилися:

 • Тимець Анастасія, вихованка Тиндик Світлани Дмитрівни, гурток фольклорної пісні «Серпанок»;
 • Підвишенна Оксана, вихованка Романчук Світлани Володимирівни, театральний гурток «Сюрприз».

Юні вокалістки стали лауреатами; нагороджені відповідними відзнаками. Але найголовніше: у дітей залишилися приємні незабутні враження та спогади, що надихатимуть їх на нові конкурси й перемоги.

 

ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

19 березня 2014

12 березня 2014 року комунальним закладом “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради проведено обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, в яких узяли участь 15 команд (28 учасників) із позашкільних навчальних закладів області.

Будинок творчості у змаганнях представляла команда у складі Муравинець Валерії та Карплюка Андрія, вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» під керівництвом Вакуліч Віри Володимирівни.

Під час змагань діти демонстрували свої художні здібності, практичні вміння і навички, конструкторські здібності, безмежну дитячу фантазію.

Метою проведення змагань є організація змістовного дозвілля, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації, пошук та підтримка обдарованих учнів молодшого шкільного віку; підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти, обмін досвідом з організації технічної творчості дітей молодшого шкільного віку.

За матеріалами rvosvita.org.ua

 

ДАРУВАЛИ МАМАМ КВІТИ І ЛАСКУ

21 березня 2014

З метою виховання любові й поваги та шанобливого ставлення до матері, бабусі, усіх жінок вихованці гуртка сучасно-спортивного танцю «Едем» під керівництвом Медиченко Віри Юріївни влаштували святковий концерт.

Учасники заходу дарували присутнім танці, гімнастичні композиції, співи, сценки й теплі щирі слова: «Нехай для вас квітнуть веселим маєвом найкращі квіти, зігрівають своїм теплом найчастіші усмішки. І не тільки сьогодні, а й завтра, завжди, вічно».

Готуючись до свята та проводячи його, вихованці гуртка не тільки відшліфовували здобуті знання й вміння, але й формували ази акторського мистецтва, творчих здібностей. А подарунки, вручені мамам і бабусям, виготовлені дбайливими дитячими руками стали завершальним акордом святкового дійства.

 

У «ДЖЕРЕЛІ» ЗНОВУ КОНКУРС

21 березня 2014

Черговий конкурс, цього разу присвячений весняному святу 8 березня провели на гуртку декоративного розпису «Джерело» (керівник Коваленас Надія Вікторівна).

Вихованці із задоволенням долучилися до експонування своїх творчих робіт, а батьки й відвідувачі гуртка знову стали неупередженими журі. Захоплює неймовірний злет дитячої творчості, неординарні й традиційні композиції, креативний підхід до виконання.   Діти з нетерпінням чекали підбиття підсумків. Отже, переможцями конкурсу дитячого малюнка у стилі петриківського розпису стали:

Суворова Олена,

Кузнецова Олександра,

Вінник Єлизавета,

Вознюк Юлія – молодша група.

Гура ольга

Федіна Ірина – старша група.

 

УКРАЇНА БЕРЕ ПОЧАТОК ІЗ МЕНЕ..

3 квітня 2014

Такий лейтмотив звучав 31 березня з уст вихованців гуртка «Основи журналістики», керівник Ярошик Лариса Анатоліївна. До проведення літературних читань патріотичної поезії учнівську молодь надихнули останні події в Україні.

З метою формування активної громадянської позиції, виховання поваги до чужих почуттів, толерантного сприйняття думок співрозмовників, формування читацьких вмінь та аргументація власних висловлювань – ось короткий перелік навчальної, виховної та розвиваючої мети заходу, ініційованого, перш за все, самими ж юними журналістами.

В цей день звучали твори не тільки поетів-класиків, але й шестидесятників, сучасників. Декламувалася й поезія невідомих авторів, чиї твори стали популярними на хвилі новітніх революційних подій в державі.

Учасники читань довели, що юному поколінню не байдужі події в країні, а естетичне виховання підростаючого покоління саме через літературу сприяє розвитку високих національних ідеалів, формує світогляд і почуття, залишаючи глибокий слід в душі. Бо новітня література постреволюційної доби настільки тісно пов’язана з життям, насичена прикладами й гідним наслідуванням, не може залишити байдужим як читача, так і слухача.

 

ПЕРШОКВІТНЕВІ ЖАРТІВНИКИ

3 квітня 2014

Вихованці літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» під керівництвом Мельник Тетяни Михайлівни, сумісно з Міською бібліотекою для дітей провели літературну годину «Про гумор: всерйоз і жартома». Захід пройшов 1 квітня з нагоди Дня Сміху.

 

Жартували всерйоз і з гумором вихованці гуртка:

Бойко Катерина

Верешко Анна

Вознюк Дмитро

Сніжко Юлія

Мельник Вікторія

Шведюк Денис.

 

ДИТЯЧІ КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ

3 квітня 2014

У місті Рівне відбувся обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

Учнівська молодь, що захоплюється астрономією, з усіх районів Рівненщини змагалася в номінаціях «Космічна філософія, історія та астрономія», «Космічне мистецтво», «Прикладне та образотворче мистецтво», «Література та журналістика».

У творчих роботах конкурсантів відображаються реальні космічні явища, фантастичні сюжети та образи, уявлення авторів про космічні процеси у Всесвіті, інопланетні системи та позаземні цивілізації. Досліджується історія пізнання людиною Космосу, виникнення наукової думки та вчення про Всесвіт, аналізуються найдавніші міфологічні уявлення людей та сучасні космологічні теорії; пропонуються авторські гіпотези виникнення космічних утворень та перспективи розвитку земної цивілізації; розглядаються складні проблеми розвитку духовного світогляду людини.

Серед переможців конкурсу є, безсумнівно, й вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.

Секція «Образотворче та прикладне мистецтво»:

номінація «Вироби з паперу»:

І місце – Сорока Марія, вихованка гуртка «Паперопластика» (керівник Омельянець В.С.), робота «Незвичайний гість»;

номінація «Вироби з природного матеріалу»:

І місце – Максимчук Тетяна, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Марковець О.О.), робота «Чумацьким шляхом»;

номінація «М’яка іграшка»:

ІІ місце – Албеско Олександра, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» (керівник Волчаниця К.В.), робота «Дивний гість».

Призери нагороджені дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

 

ЮНІ ТАЛАНТИ БДЮТ СКОРИСТАЛИСЯ ШАНСОМ…

3 квітня 2014

Вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни та гуртка фольклорної пісні «Серпанок» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни взяли участь у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Твій Шанс». Захід проходив 27-28 березня у м. Луцьк.

Метою конкурсу стали подальший розвиток самодіяльного хореографічного та вокального мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, налагодження творчих відносин між хореографічними та вокальними колективами України. Конкурс є пошуком нових форм та особливостей хореографічного та вокального жанру, де кожен учасник, колектив має змогу продемонструвати розмаїття своїх творчих здобутків.

Дивували членів журі своїми здобутками вихованка гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тимець Анастасія та вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует»:

Хондока Ілона;

Казмірчук Катерина;

Скиба Надія;

Назарова Анастасія;

Романчук Іван;

Степчук Олександр;

Мороз Дмитро;

Затірка Олександр;

Гаврилюк Олексій;

Водько Вероніка;

Антонюк Діана;

Брой Юлія;

Полюхович Ілона;

Махоріна Маргарита;

Купріян Марія;

Демчук Тетяна;

Левчук Софія;

Хмель Інна;

Отрода Тетяна;

Бондарчук Дарина;

Буратевич Катерина;

Гончар Ольга;

Данилюк Анастасія;

Добровольська Ольга;

Килюшик Дарина;

Кізько Єлизавета;

Кушнірчук Валерія;

Мирончук Ірина;

Мушик Дарина;

Салівон Софія;

Волчаніца Аліна;

Ярощук Дарина;

Шишко Ілона;

Басюк Маргарита.

Вокалістка, Тимець А. та хореографічний колектив БДЮТ (за танець «Плескач») отримали друге та третє місця відповідно. Вони нагороджені грамотами, призами, статуетками.

Але найцінніше – безцінний досвід і безліч вражень від побаченого, почутого й пережитого.

 

“ШУХЕРЯТА» ЗМАГАЛИСЯ З ЮНИМИ ІНСПЕКТОРАМИ РУХУ

8 квітня 2014

З метою залучення широкого загалу школярів до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, виховання у дітей морально-естетичних цінностей, виявлення яскравих індивідуальностей та організації змістовного дозвілля команда Будинку дитячої та юнацької творчості «Шухерята» під керівництвом Сімашко Світлани Захарівни взяла участь в обласному конкурсі серед команд клубу веселих і кмітливих юних інспекторів руху.

Організаторами конкурсу виступили відділ ДАІ УМВС України в Рівненській області та управління освіти та науки Рівненської ОДА, які вкотре проводять такий захід з однією метою – звернути особливу увагу дітей та дорослих на проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

 

Зустріч проходила під гаслом: «Молоде покоління за безпечний рух!». Програма зустрічі складалася з трьох конкурсів. Перший конкурс-візитка під назвою «Живи за правилами», в якому учасники репрезентували свою команду як таку, що вивчає та завжди виконує Правила дорожнього руху. Другий конкурс – конкурс новин «DAI NEWS». Два учасники з кожної команди у ролі ведучих зображали жартівливий випуск новин на задану тематику. Останній конкурс – музичне домашнє завдання: «Перехрестя семи доріг». Команди-учасники представляли музичні гумористичні номери за темою зустрічі.

Юні інспектори руху розкривали тематику гри в оригінальний КВК-спосіб по-різному.

За кількістю набраних балів команда «Шухерята» посіла почесне третє місце.

За звання кращих юних інспекторів руху змагалися вихованці гуртка акторського мистецтва «КВН»:

Яйченя Ніна

Пивовар Тетяна

Федіна Ірина

Рожко Ірина

Федіна Дмитро

Щур Анастасія

Бульботко Юлія

Бруцька Аліна

Талах Олена

Савонік Андрій

Дорощук Іван.

 

МОЛОДЬ ОБИРАЛА ЗДОРОВ’Я

8 квітня 2014

Відбувся міський етап VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Програма заходу передбачала проведення конкурсу літературно-мізично-спортивних міні-композицій, конкурсу плакатів, конкурсу фотографій з пропагандою здорового способу життя.

Участь у фестивалі взяли сім команд навчальних закладів міста. Будинок творчості представила команда «7-1-1» під керівництвом Лопуги Наталії Федосіївни та Столярук Тетяни Олександрівни.

Команда БДЮТ у складі:

Вайсер Філадельфії,

Рябчини Павла,

Конюк Аліни,

Стріли Тетяни,

Юсина Руслана,

Пухи Анастасії,

Махоріної Маргарити

демонстрували хороші вокальні та хореографічні здібності, переконуючи, що заняття спортом, активний спосіб життя має бути пріоритетом, адже бездіяльні люди стають мішенню для хвороб.

За умовами фестивалю-конкурсу, наша команда представила плакат на тему: «В моєму домі так» і фото: «Чисте місто – запорука здоров’я».

Команда БДЮТ нагороджена грамотою управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за зайняте друге місце.

 

ЗРОБИЛИ УКРАЇНУ ЧИСТІШОЮ…

14 квітня 2014

… а почали з рідного містечка Кузнецовськ.

 

З нагоди Дня довкілля, 12 квітня, у рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» пройшло загальноміське прибирання.

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості долучилися до ініціативи великого прибирання набережної річки Стир. Діти й дорослі відклали власні справи, «загорівшись» бажанням внести своє зернятко в збереженні навколишнього середовища рідного міста.

У прибиранні набережної загалом взяло участь понад 100 осіб, які з поліетиленовими пакетами в руках, в рукавичках з ентузіазмом взялися наводити лад.

За офіційною інформацією. Прибрано близько восьми гектарів набережної території та зібрано чотири причіпи сміття.

Самі ж учасники акції залишилися задоволеними від проведеної доброї справи, адже, як поділилися враженнями вихованці БДЮТ, кожному змалечку треба усвідомлювати, що в чистоті варто тримати не тільки свій дім, але й територію довкола нього. Тому що природа не буде мовчки терпіти знущань людини. А ми, мешканці, повинні повсякчас пам’ятати, що зобов’язані охороняти навколишнє природне середовище кожним своїм кроком, дією і словом.

 

ЮНІ АКВАРІУМІСТИ ПРОВЕЛИ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ

14 квітня 2014

Бути відповідальним за іншого, вміти піклуватися і знати як правильно це зробити, не залишатися на одинці, прагнути до пізнання нового і незвіданого… – одні з мотивів, якими керуються діти, обираючи для себе гурток «Юні акваріумісти».

Нещодавно вихованці гуртка «Юні акваріумісти» за ініціативи керівника гуртка Задорожного Юрія Івановича та підтримки директора БДЮТ Маркевич Тетяни Валентинівни зробили добру справу: вирішили подарувати Кузнецовському міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів акваріумних рибок. Заклад придбав новий акваріум, який потребував не просто мешканців, але й професійної думки та поради юних фахівців. Вирішили – зробили. Бо що ж може стати на заваді щирому бажанню подарувати людям радість і захоплення?

Нині у надсучасному акваріумі реабілітаційного центру мешкають цихлазоми чорнополосі та цикліди. А допомагатимуть порадами й діями у їх догляді юні акваріумісти Будинку дитячої та юнацької творчості:

Перешеєв Дмитро

Блищик Ігор

Блищик Катерина

Ейвазов Давид

Лізкевич Олег

Лізкевич Владислав

 

ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!

17 квітня 2014

З 18 по 30 квітня у навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проходитиме обласний конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

Популяризація культурних традицій українського народу не оминула прагнення позмагатися й вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості. У конкурсі від міського позашкільного закладу взяли участь:

 • Кривко Юлія
 • Пашко Марія
 • Марчук Катерина – вихованці гуртка декоративного розпису «Джерело» під керівництвом Коваленас Надії Вікторівни з колективною роботою «Готуємося до Великодня»;
 • Добровольська Ольга, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» під керівництвом Волчаниці Катеини Василівни з індивідуальною роботою «Веселкове коло писанок»;
 • Салівон Софія, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» під керівництвом Волчаниці Катеини Василівни з індивідуальною роботою «В царині писанкарства».

Побажаємо учасникам перемог. Чекатимемо оголошення результатів

 

ДЕНЬ ПТАХІВ

17 квітня 2014

Наближається до завершення акція День Птахів.

Нагадаємо, що метою Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День птахів» є привернення уваги школярів до охорони птахів, навчання навичкам майстрування гніздівель для птахів, відродження дитячого свята «День птахів».

Цьогоріч у конкурсі брали участь вихованці гуртка «Любителі домашніх тварин» на чолі з керівником Столярук Тетяною Олександрівною.

У рамках конкурсу діти виготовляли будиночки для птахів і в березні розвісили їх у лісі довкола міста Кузнецовськ. А допомагали їм в цьому, звичайно, не тільки керівник, але й батьки.

В ході конкурсу діти дізналися багато цікавого й нового про пернатих друзів, особливості догляду за ними в домашніх умовах і характерної поведінки птахів у природі.

 

КОНКУРС МАЛЮНКІВ «АЕС – ДОБРОБУТ – БАТЬКІВЩИНА» НА ТЕМУ «УКРАЇНА ЄДИНА»

17 квітня 2014

Діти БДЮТ за єдність України.

З метою виховання у дітей активної громадянської позиції, ціннісного ставлення дітей до культурних та історичних цінностей українського народу, виявлення творчих індивідуальностей вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у дитячо-юнацькому конкурсі малюнків «АЕС – Добробут – Батьківщина» на тему «Україна єдина».

Конкурс традиційно організовує Управління інформації та зв’язків з громадськістю ВП РАЕС .

За перемогу та поїздку до Києва змагатимуться:

 • Федорчук Максим,
 • Швець Василина,
 • Ярошик Анатолій – вихованці студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельник Аркадій Миколайович;
 • Алієва Олена,
 • Медвєдєв Максим,
 • Шемедюк Ольга – вихованці гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна;
 • Петрик Ольга,
 • Рижко Анастасія – вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Павлусь Богдан Сергійович.

 

ВИСТАВКА-КОНКУРС З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

17 квітня 2014

Юні техніки Будинку творчості неодноразово показували гідні результати та злет початково-технічної фантазії. І от зараз, напередодні обласної виставки-конкурсу з початково-технічного моделювання вихованці гуртка «Початкового технічного моделювання» під керівництвом Вакуліч Віри Володимирівни братимуть участь у змаганнях.

Номінація «Найпростіші авіа та ракетомоделі»:

 • Бузеглов Максим, робота «Ракета»;

Номінація «Автомоделі»:

 • Касюдик Ілля, робота «Мотоцикл із цукерок»;

Номінація «Найпростіші механічні ігри та ігришки»:

 • Лисницький Олександр, робота «Модель підйомного крана»;

Номінація «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки»:

 • Полуциган Іван, робота «Казковий акваріум»;

Номінація «Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну»:

 • Вознюк Валерія, робота «Бичок»;

Номінація «Сувеніри та м’яка іграшка»:

 • Рожко Ірина, робота «Дельфін»;

Номінація «Вироби в стилі ори гамі та паперопластики»:

 • Сачук Катерина, робота «Дерево мрій»;

Номінація «Макети будівель»:

 • Завальний Микола, макет «Українське посольство»;

Номінація «Судноавіамоделювання»:

 • Шкіндер Іван, корабель «Чорна перлина».

 

ВЕЛИКОДНІ ГОСТИНИ

29 квітня 2014

З метою виховання в дітей любові до своєї Батьківщини, формування позитивного ставлення до українських традицій та обрядів, морально-естетичних цінностей та творчого самовираження, відповідно до організації змістовного дозвілля дітей вихованці та педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості долучилися до міського свята народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини».

У започаткованому вперше в Кузнецовську святі взяли участь вихованці навчальних закладів міста, дитячих садочків, Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КЗ «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», Центру дозвілля, Палацу культури, Дитячої музичної школи тощо.

Будинок дитячої та юнацької творчості разом з іншими учасниками свята нагороджений подякою міського голови та солодкими пасками від спонсора святкування.

У рамках заходу вихованці позашкільного закладу взяли участь у виставці дитячих творчих робіт декоративно-ужиткового мистецтва, концерті дитячих художніх колективів міста.

У підготовці робіт у міському святі народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини» взяли участь вихованці гуртків бісероплетіння «Фантазія» (керівник Я.Бурмака), народної творчості «Бабусина скарбничка» (керівник К.Волчаниця), декоративного розпису «Джерело» (керівник Н.Коваленас), гуртка «Оригамі» (керівник О.Лакизюк), гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник О.Марковець), студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» (керівник А.Мельнику).

Представили на святі художні номери вихованці студії вокального співу «Гармонія» (керівник О.Алексєєнко), зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» (керівник О.Махоріна), фольклорної пісні «Серпанок» (керівник С.Тиндик).

 

ЧЕКАЄМО РЕЗУЛЬТАТІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

6 травня 2014

У Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся відбірковий конкурс декоративно-ужиткових та образотворчих робіт. Переможці представлятимуть заклад на обласному конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Загалом у різних номінаціях змагатимуться за перемогу 22 роботи юних талантів:

 • Хомич Тетяни, Матерян Анни, Федчук Людмили – вихованок гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович О.В.;
 • Колбун Аліни – вихованки гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Н.В.;
 • Романової Ірини, Єзгор Єлизавети, Волчаніци Діани – вихованок гуртка «Паперопластика», керівник Омельянець В.С.;
 • Дукач Анни, Завадської Марії, Шемедюк Ольги – вихованок гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець О.П.;
 • Сущик Вікторії, Троцюк Дарини – вихованок гуртка «Оригамі», керівник Лакизюк О.М.;
 • Бігун Олени, Сніжко Катерини, Салтикової Маргарити – вихованок гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниці К.В.;
 • Бойко Ірини, Дудій Софії, Салівон Софії – вихованок гуртка бісероплетіння «Фантазія», керівник Бурмаки Я.В.;
 • Ващук Ірини – вихованки гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Павлуся Б.С.;
 • Романчука Івана – вихованця студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Мельника А.М.

 

КОМАНДА «ШАНС» – СРІБНІ ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ

6 травня 2014

Наприкінці квітня відбувся Х обласний конкурс на кращу екологічну агітбригаду „На нас надіється Земля…”

Захід проводиться з метою формування екологічної культури та творчих здібностей учнівської молоді, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з пропаганди екологічних знань, активізації екологічного руху в Україні; створення інформаційного банку даних про інноваційні форми та методи організації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Цього року агітбригада «Шанс» Будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом Романчук Світлани Володимирівни в художній формі звітувала про результати своєї екодіяльності. Виступи колективів присвячені проблемі збереження первоцвітів та ранньоквітучих рослин України.

За підсумками конкурсу агітбригада «Шанс» здобула друге місце.

Вітаємо юних агітбригадівців:

Скрипчак Дарину

Новак Валерію

Верешко Анну

Корнійчук Ольгу

Махоріна Микиту

Шведюка Дениса

Бортник Анну

 

ДОСЛІДНИКИ ІСТОРІЇ МІСТ І СІЛ

8 травня 2014

Завершилося підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл». Нагадаємо, що конкурс проходив з метою залучення учнівської і студентської молоді до пошуково-краєзнавчої і дослідницької роботи, збору та систематизації краєзнавчих матеріалів до видання нової редакції енциклопедичного видання багатотомної «Історії міст і сіл України».

Будинок дитячої та юнацької творчості на конкурсі представляли вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» на чолі з керівником Марковець Ольгою Олегівною.

У номінації «Нариси-описи» з роботою «Місто енергетиків – Кузнецовськ» члени гуртка «Історичне краєзнавство» визнані переможцями обласної історико-географічної експедиції та нагороджені Грамотами КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів». Їх робота представлятиме Кузнецовськ на Всеукраїнському рівні.

 

ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

8 травня 2014

День Перемоги – світла й водночас скорботна дата. З одного боку ми дякуємо ветеранам війни за здобуту перемогу й мир у країні, а з іншого – з сумом вшановуємо пам’ять полеглих.

Вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни 8 травня долучилися до міського заходу, приуроченого Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, що пройшов у Центрі дозвілля «Лісова пісня».

Діти привітали ветеранів і учасників бойових дій танцями, тим самим віддавши шану великому подвигу своїх пращурів – забезпечення мирного протягом 69 років неба та щасливого майбутнього.

Перед ветеранами виступали:

Хондока Ілона

Водько Вероніка

Назарова Анастасія

Казмірчук Катерина

Скиба Надія

Махоріна Маргарита

Романчук Іван

Мороз Дмитро

Гаврилюк Олексій

Степчук Олександр.

 

ВЧИМО АНГЛІЙСЬКУ

13 травня 2014

Вже стало традицією по закінченню навчального року влаштовувати змагання на визначення найкращих вихованців гуртків «Вчимо англійську» та «Цікава англійська». От і знову протягом тижня на гуртках проходила запекла боротьба за перемогу та визначення кращих серед кращих у 2013-2014 навчальному році! Діти виконували різноманітні завдання, а саме:

– Змагались хто назве найбільшу кількість англійських слів, вивчених за рік навчання на гуртку.

– Ланцюжком запитували один одного та давали відповідь на питання англійською мовою.

– Рахували від 1 до 10 і в зворотному напрямку (для вихованців гуртка «Вчимо англійську»).

– Утворювали вищий та найвищий ступені порівняння прикметників (для вихованців гуртка «Цікава англійська»).

– Граючи гру «Чарівна торбина», утворювали порядкові числівники від кількісних (для вихованців гуртка «Цікава англійська»).

– Змагались хто пригадає якомога більше вивчених віршів (для вихованців гуртка «Вчимо англійську»).

Як всім відомо, визначати переможців завжди досить складно. Більшість на відмінно засвоїли матеріал та змогли його відтворити. Однак вибір повинен був відбутись і він відбувся – за підсумками змагання були визначені переможці, які отримали грамоти від керівника гуртка.

Переможцями стали:

 1. Бедик Юлія,
 2. Глущенко Антон,
 3. Килюшик Валерія,
 4. Кондратюк Ірина,
 5. Різанович Каріна,
 6. Швець Роман,
 7. Швець Євген,
 8. Шмигельський Ілля.

 

“МОЯ ВЕСНЯНОЧКА – 2014″

15 травня 2014

11 травня керівник гуртка сучасно-спортивного танцю «Едем» Медиченко Віра Юріївна організувала та провела для вихованців гуртка щорічні змагання з художньої гімнастики «Моя весняночка – 2014».

Десять вихованок гуртка змагалися за перемогу у п’яти номінаціях і трьох вікових категоріях. А спортивна зала ЗНЗ № 5, яка гостинно прийняла у своїх стінах учасниць і вболівальників своїми декораціями теж підтримувала одних й надавали наснаги іншим.

Після тривалих і плідних змагань юних гімнасток журі визначилася з призовими місцями. Хоча, зізнаються вони самі, було неймовірно важко обирати кращих серед кращих.

Категорія 9-10 років

Вправи з м’ячем

І місце – Алієва Олена

ІІ місце – Муравинець Валерія

ІІІ місце – Коляда Богдана

Вправи зі скакалкою

І місце – Алієва Олена

ІІ місце – Коляда Богдана

ІІІ місце – Муравинець Валерія

Вправи з обручем

І місце – Алієва Олена

ІІ місце – Коляда Богдана

ІІІ місце – Муравинець Валерія

Вправи з булавами

І місце – Алієва Олена

Вправи зі стрічкою

І місце – Алієва Олена

ІІ місце – Коляда Богдана

ІІІ місце – Муравинець Валерія

Категорія 11 років

Вправи з м’ячем

І місце – Чех Софія

ІІ місце – Парейчук Іванна

ІІІ місце – Котельнікова Вероніка

Вправи зі скакалкою

І місце – Парейчук Іванна

ІІ місце – Чех Софія

ІІІ місце – Котельнікова Вероніка

Вправи з обручем

І місце – Чех Софія

ІІ місце – Парейчук Іванна

ІІІ місце – Котельнікова Вероніка

Вправи з булавами

І місце – Парейчук Іванна

ІІ місце – Чех Софія

Вправи зі стрічкою

І місце – Парейчук Іванна

ІІ місце – Чех Софія

ІІІ місце – Котельнікова Вероніка

Категорія 12-14 років

Вправи з м’ячем

І місце – Леус Дар’я

ІІ місце – Пашко Руслана

ІІІ місце – Піктурно Ірина

Вправи зі скакалкою

І місце – Леус Дар’я

ІІ місце – Пашко Руслана

ІІІ місце – Піктурно Ірина

Вправи з обручем

І місце – Леус Дар’я

ІІ місце – Войтюк Олександра

ІІІ місце – Пашко Руслана

Вправи з булавами

І місце – Леус Дар’я

ІІ місце – Войтюк Олександра

ІІІ місце – Піктурно Ірина

Вправи зі стрічкою

І місце – Пашко Руслана

ІІ місце – Піктурно Ірина

ІІІ місце – Войтюк Олександра

Вітаємо учасниць та призерів і бажаємо їм продовжувати розвивати свої таланти і здібності та досягати все нових перемог.

 

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ОРИГАМІ

15 травня 2014

Вихованці гуртка «Оригамі» взяли участь в обласних змаганнях учнівської молоді з оригамі. Команду Будинку дитячої та юнацької творчості готувала керівник гуртка Лакизюк Ольга Мефодіївна.

12 травня КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» РОДА організовані ці змагання з метою популяризації мистецтва ори гамі, підтримки і розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, сприяння духовному збагаченню особистості, стимулювання розвитку творчих здібностей учнів та виховання у них творчої ініціативи та естетичного смаку.

Загалом в змаганнях взяли участь 15 команд (29 учасників) з районів і міст Рівненщини. За умовами проведення змагань, учасники брали участь у трьох етапах: теоретичний залік ; виконання практичного завдання в техніці класичного оригамі; виконання практичного завдання в техніці квілінг.

 

КРАЇНА ТВОРЧОСТІ ЗВІТУВАЛА

15 травня 2014

Дитинство, як прекрасний сонячний промінчик, що пронизує маленьку душу відблисками таланту й доброти, безтурботності і щирості.

У Будинку дитячої та юнацької творчості дітям і підліткам дають додаткові стимули розвивати свої задатки, шукати власні шляхи та доводити свою думку оточуючим.

Одним із таких додаткових стимулів у вихованні дитини є традиційне свято позашкільного закладу «Країна творчості звітує». Цього року захід пройшов під гаслом «Єдина Україна» і зібрав у Великій залі Палацу культури ВП Рівненська АЕС сотні поціновувачів дитячої творчості.

На початку свята перед присутніми виступила Маркевич Тетяна Валентинівна, директор БДЮТ. Керівник закладу згадала про досягнення Будинку творчості у 2013-2014 навчальному році, подякувала за підтримку й розуміння справ розвитку позашкільної освіти в місті батькам, вихованцям, міським депутатам, управлінню освіти, генеральному директору РАЕС Павлишину П.Я. А ще в рамках творчого звіту Тетяна Валентинівна запросила усіх додатково відвідувати протягом травня виставки робіт гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, художньо-технічного напрямку тощо.

Для всіх, хто цікавиться життям і творчістю місцевих дітлахів у позаурочний час своїми напрацюваннями 13 травня поділилися вихованці гуртків художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямків. Загалом у святі задіяні близько 300 вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.

Під щирі оплески глядачів виступали вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» (керівник Махоріна О.П.), студії вокального співу «Гармонія» (керівник Алексєєнко О.В.), гуртка фольклорної пісні «Серпанок» (керівник Тиндик С.Д.), гуртка сучасно-спортивного танцю «Едем» (керівник Медиченко В.Ю.).

Після побаченого й почутого, проаналізувавши непідробне захоплення в очах учасників дійства і присутніх, хочеться вкотре подякувати працівникам позашкільного закладу та організаторам свята за справжню казку, подаровану кожному, хто хоча б раз завітав у незабутню феєрію натхнення, творчості й талантів Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

ВИХОВАНЦІ БДЮТ РОЗПОВІЛИ ПРО ЕКОЛОГІЮ РІВНЕНЩИНИ

18 травня 2014

16 травня у Рівному відбувся обласний тур Всеукраїнського фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер». Будинок дитячої та юнацької творчості представляла команда «Шанс» під керівництвом Романчук Світлани Володимирівни.

 

Конкурс сприяє формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: „Екологічна мода” та „Екологічний театр”. У фестивалі взяли участь 120 учнів (24 команди). Окремі команди виступали у двох номінаціях.

У номінації „Екологічна мода” 13 команд юних екологів представили колекції одягу, зачісок та візажу, створені з використанням природного матеріалу та матеріалів вторинного використання. Покази супроводжувались описами моделей.

Виступи учасників у номінації „Театральна композиція” засобами мистецтва привертали увагу глядачів до постановки та розв’язання екологічних проблем краю. Було представлено 13 вистав на тему „Екологічна стежина”. Значну увагу колективи приділили різноманіттю природних багатств України.

Цього року виступ у номінаціях «Екологічна стежина» та «Екологічна мода» команди м.Кузнецовська присвячувався тематиці бурштину.

У конкурсі взяли участь:

Новак Валерія

Верешко Анна

Корнійчук Ольга

Скрипчак Дарина

Бортнік Анна

Наша команда здобула почесні другі місця, а учасники повернулися додому з твердим переконанням, що природу й екологію треба берегти й примножувати її багатства.

 

ПОЖЕЖНІ З КУЗНЕЦОВСЬКА – СРІБНІ ПРИЗЕРИ

18 травня 2014

Підведені підсумки обласного конкурсу-фестивалю дружин юних пожежних. Команда Будинку дитячої та юнацької творчості «Ватра», що представляла місто на цьому конкурсі у загальному заліку отримала друге призове місце.

Упродовж трьох днів на Рівненщині змагались кращі знавці пожежної безпеки. Відчути себе справжніми рятувальниками та пройти нелегкі завдання спортивних естафет приїхало майже сто учасників у складі дев’яти команд.

За звання кращих пожежних змагалися учасники команди «Ватра»:

Мордас Олена

Кушнірчук Віталій

Кузьміч Марія

Кньовець Анастасія

Чирук Василь

Осійчук Михайло

під керівництвом Романчук Світлани Володимирівни.

Головна мета щорічних змагань – навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях та популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

 

ДІТИ СОНЦЯ ЗРОБИЛИ СВІТ ЯСКРАВІШИМ

20 травня 2014

Вихованці студії вокального співу «Гармонія» (керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна) та гуртка фольклорної пісні «Серпанок» (керівник Тиндик Світлана Дмитрівна) взяти участь у Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти сонця», що проходив 17-18 травня в м. Київ.

З метою виховання у дітей морально-естетичних цінностей та творчого самовираження, виявлення яскравих індивідуальностей, обдарувань та організації змістовного дозвілля, у фестивалі взяли участь:

Мельник Анастасія;

Мельник Інна;

Місечко Ангеліна;

Місечко Анна;

Базелюк Софія;

Грищеня Діана;

Тимець Анастасія;

Бедик Юлія;

Євтушик Юлія;

Чиж Олександра;

Єзгор Олександра;

Килюшик Валерія;

Романова Юлія;

Щавинська Вероніка;

Островська Діана;

Зубач Євгенія;

Йосифович Христина.

Вихованка гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тимець Анастасія здобула диплом лауреата за ІІ місце. Вихованці цього ж гуртка вибороли перемогу у номінації «Сяйво Оригінальності». Керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тиндик С.Д. була відчзнчена подякою за особистий внесок у розвиток підростаючого покоління та високий рівень підготовки до Всеукраїнського фестивалю дитячих творчих колективів «Діти сонця”.

Справжнім зорепадом відзнак і нагород відзначився фестиваль для вихованців студії вокального співу «Гармонія». Так, подякою за особистий внесок у розвиток підростаючого покоління та високий рівень підготовки до творчого заходу відзначена керівник студії Алексєєнко О.В.

Дипломами лауреатів у номінаціях «Мистецтво Співу» та ІІ місце, «Срібний Промінчик», «Сяйво Нестримної Творчості» нагороджені вихованці студії на чолі з керівником.

Чимало в арсеналі маленьких вокалістів й індивідуальних нагород:

Єзгор Олександра – дипломований лауреат у номінації «Промінь Художньої Своєрідності»;

Килюшик Валерія – диплом лауреата у номінації «Срібний промінь»;

Зубач Євгенія – лауреат номінації «Промінь Фантазії»;

Романова Юлія – власниця диплому у номінації «Сяйво Граціозності»;

Євтушик Юлія – призерка номінацій «Сяйво Натхненості», «Глядацьких Симпатій»;

Чиж Олександра – здобула диплом лауреата у номінації «Промінь Чарівності».

Фестиваль дитячих творчих колективів проводився в рамках Фестивального Руху «Потоки творчості», за ініціативою Української федерації дитячих творчих колективів, за підтримки Міжнародної Танцювальної Ради ЮНЕСКО (CID UNESCO), Міністерства культури України, Головного управління культури при Київській міській адміністрації, Всеукраїнської федерації танців.

Девізом четвертого фестивалю були слова: «Зроби світ яскравішим!».

 

ГУРТОК ВЧИМО АНГЛІЙСЬКУ…«В ГОСТЯХ У АНГЛІЙСЬКОГО МУЛЬТИКА»

25 травня 2014

Ось і завершився ще один навчальний рік на гуртках «Вчимо англійську» та «Цікава англійська». І, традиційно, був проведений творчий звітний захід «В гостях у англійського мультика». Свято пройшло в цікавій ігровій, але, разом з тим, і навчальній формі. Дітей розважали та перевіряли їх знання такі казкові герої, як: Білосніжка, фея Winx та блискавка McQueen. Метою проведення свята було перевірити знання вихованців та показати їхні досягнення у вивченні англійської мови батькам, які були присутні на творчому заході.

Вихованці виконали чимало завдань, зокрема:

– Називали числівники та перетворювали їх з кількісних в порядкові.

– Співали пісні та розповідали вірші англійською мовою.

– Утворювали вищий та найвищий ступені порівняння прикметників.

– Називали англійською мовою лексичні одиниці, вивчені протягом навчального року.

– Описували овочі та фрукти англійською мовою.

По закінченні свята, найстаранніші вихованці отримали грамоти за зразкове відвідування та активну участь у житті гуртка. Ось вони, наші переможці:

 1. Артем’єва Наталія
 2. Бедик Юлія
 3. Борисюк Дарина
 4. Браташ Любов
 5. Васильченко Дарья
 6. Власова Марія
 7. Волощук Владислав
 8. Денега Березня
 9. Кірченко Анастасія
 10. Кузьмич Валерія
 11. Мілько Романа
 12. Процун Олена
 13. Процюк Ілля
 14. Різанович Карина
 15. Салівоник Єгор
 16. Суховерхий Андрій
 17. Швець Роман
 18. Юсин Вікторія

 

СТИПЕНДІАТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 травня 2014

За підсумками 2013-2014 навчального року два вихованці позашкільного закладу отримали стипендії міського голови.

У номінації «Лідер учнівського врядування» – Кузьміч Марія, вихованка театрального гуртка «Сюрприз» (керівник Романчук С.В.).

У номінації «Юний дослідник року» – Скрипчак Дарина, вихованка гуртка «Юний еколог» (керівник Маркевич Т.В.).

Вітаємо стипендіатів і надіємося, що наступний рік принесе ще яскравіші таланти та нагороди.

 

ЗЛІТ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО ВРЯДУВАННЯ

30 травня 2014

28 травня 2014 року в Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради відбувся збір лідерів міської ради старшокласників «Ватра», який пройшов під

гаслом «Країна в нас одна» .

Учасниками заходу традиційно стали представники центрів міської ради старшокласників «Ватра»:

«Булава» ЗОШ №1,

«Відкриті долоньки» ЗОШ № 2,

«Дозвілля» ЗОШ № 3,

«Здоров’я» ЗОШ № 4,

«Скарбничка» ЗОШ № 5,

«Всезнайка» Гімназія,

«Дзвін» БДЮТ.

На святковому заході були присутні виконуючий обов’язки міського голови Куц Ігор Валерійович, начальник управління освіти Хвалько Ніна Степанівна, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Кузло Ярослав Васильович. Крім 59 лідерів міської ради старшокласників «Ватра» у заході взяли участь вихованці, керівники гуртків та адміністрація БДЮТ, заступники з виховної роботи та педагоги-організатори ЗОШ міста.

Під великим стягом Прапора України розпочалось відкриття міського збору лідерів центрів міської ради старшокласників «Ватра» вітаннями про Україну.

З вітаннями до молоді звернулись виконуючий обов’язки міського голови І.Куца, начальник управління освіти Н.Хвалько та лідери міського учнівського самоврядування Аліна Березинська, Андрій Стрижеус.

Згідно з розпорядженням міського голови, найкращі лідери центрів учнівського самоврядування були нагороджені грамотами за активну та громадську позицію у органах учнівського самоврядування, а саме:

– Центр «Відкриті долоньки» ЗОШ № 2 – Мордас Олена, Кушнірчук Віталій, Чирук Василь;

– Центр «Булава» ЗОШ № 1 – Кузьміч Марія, Кньовець Анастасія;

– Центр «Дзвін» БДЮТ – Іванова Тетяна.

В основній частині заходу відбувся конкурс патріотичної пісні. Кожен центр міської ради старшокласників «Ватра» презентував свою пісню. За підсумками конкурсу патріотичної пісні:

І місце – лідери центру «Скарбничка» ЗОШ № 5;

ІІ місце – лідери центру «Всезнайка» Гімназії;

ІІІ місце – лідери центру «Дозвілля» ЗОШ № 3.

Переможці були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

Однією із родзинок святкового заходу був виступ вихованців зразкового художнього

хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради, які виконали танець «Флешмоб».

На закінчення проведення заходу учасники виконували творче завдання: «Склади карту Україну». Лідери були поділені на команди: Кожна команда отримала маршрутний лист з творчими завданням. У призначених пунктах за правильні відповіді учасники отримували пазли.

Першими до фінішу прибула спільна команда центрів «Булава» ЗОШ № 1та

«Відкриті долоньки» ЗОШ № 2. Другими фінішували лідери центрів «Скарбничка» ЗОШ № 5 та «Всезнайка» Гімназія.

Третіми виконали завдання команди центрів «Дозвілля» ЗОШ № 3 та «Здоров’я» ЗОШ № 4.

Переможці були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

З пазлів усі лідери учнівського самоврядування склали карту Україну під Гімн міської ради старшокласників «Ватра».

Підсумовуючи проведення міського збору лідерів, можливо відмітити, що під час заходу лідери мали змогу поспілкуватись один з одним, продемонструвати ораторські та творчі здібності, вміння працювати в команді. А найголовніше, що підтримувала кожна команда єдність України в думках, вчинками та гучними оплесками.

Тетяна Іванова, голова центру «Дзвін» Будинку дитячої та юнацької творчості

 

1-ГО ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

30 травня 2014

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Історія виникнення Дня захисту дітей:

За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого якраз припала на 1 червня. Завдяки щасливому випадку, день збігся і з часом проведення “дитячої” конференції в Женеві.

Офіційна версія виникнення Дня захисту дітей:

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини – одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день відзначають із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об’єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього. Цією конвенцією також чітко визначено, що дитина має право на захист від фізичного та психічного насильства. Проте, не завжди деклароване стає реальним.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі, розміщені фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, – це символ нашого загального дому.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

www.newsru.ua