Зима-2013/14

ПЕРЕМОГА НА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ-ФЕСТИВАЛІ «ЗИМОВІ ЗУСТРІЧІ-2013».

3 грудня 2013

У вихованців БДЮТ знову перемога

Дзвінкоголоса Тимець Анастасія, вихованка гуртка фольклорної пісні «Серпанок» (керівник Тиндик Світлана Дмитрівна) отримала перемогу на ІІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Зимові зустрічі-2013».

Початок зими став переможним і важливим для талановитої родини Будинку дитячої та юнацької творчості. 1 грудня вихованка гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тимець Анастасія під керівництвом Тиндик С. та не без підтримки батьків у Львові взяла участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Зимові зустрічі-2013».

Організований вперше в 2011 році в співпраці “Порталу українських мінусовок” minus.lviv.ua з агенцією святкових послуг “Персона грата”, це свято української пісні вже стало традиційним та популярним як серед юних учасників (наймолодшій учасниці було 4 роки), так і серед старшого покоління (найстаршій учасниці було 72 роки).

Журі конкурсу завжди складається з викладачів вокалу та відомих виконавців української пісні, серед котрих були Софія Федина, Назар Савко та Ірина Чікель.

Свято української пісні цього року по-справедливості неможливо було б уявити без дзвінкоголосих ноток, якими юна солістка БДЮТ вразила журі конкурсу-фестивалю. Тимець А. нагороджена дипломом, цінними подарунками та символічним мікрофоном.

Вітаємо Анастасію, її рідних та керівника, які підтримували солістку та вивели на п’єдестал перемоги.

 

ПРИВІТАЛИ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

6 грудня 2013

Минулого тижня вихованці вокального гуртка «Гармонія» під керівництвом Алексєєнко Оксани Володимирівни побували у Кузнецовському міському центрі соціальної реабілітаці дітей-інвалідів на заході, приуроченому Міжнародному дню інвалідів.

Дітей у закладі зустрічали тепло й щиро. А пісні у виконанні маленьких вокалістів «запалили» залу, знайшовши відгуки у серцях не тільки таких юних поціновувачів талантів, але й дорослих. Дітям аплодували, підтримували оплесками в унісон зі словами композицій.

Змалку не стоять осторонь людяності та поваги до людей з особливими потребами

Килюшик Валерія

Зубач Євгенія

Чиж Олександра

Столярень Олександра

Романова Юлія

Ясюк Оксана

Сорокіна Марія

Сорокін Дмитро

Островська Богдана

Щавинська Вероніка

 

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО СПРАВЖНЬОЇ ЗИМИ!

6 грудня 2013

Зима часто починається з холодних вітрів і сонячних морозних днів, що прийшли на зміну дощам пізньої осені. Дерева, що вже давно скинули своє листя, занурюються в глибокий сон. Яскраве сонце світить лише кілька годин на добу і зовсім не зігріває.

Зима — прекрасна пора року. Це час найвеселіших ігор, як серед дітей, так і серед молоді і дорослих людей. Отже, зимові дні — найкраще, що може бути у житті. Саме їх усі люди згадують з теплотою.

Серед вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» найбільше полюбляє зиму наймолодша група. Зима для них асоціюється зі сніжками, ліпленням сніговиків, а також чудовими зимовими святами!

Проте, не дивлячись, що на календарі уже зимові дати – снігу в нас іще не має. Ми з гуртківцями вирішили запросити, до нас зиму. А саме сніжні дні, та морозну днину.

Вихованці гуртка: Ражик Вікторія, Шемедюк Ольга, Озеруга Софія, Пилипчук Анастасія та Смаль Вікторія – виготовили сніговичків.

Робота була не складною, проте вимагала неабиякого терпіння, але коли все висохло, та було склеєно докупи, результат мене вразив – ділиться враженнями Пилипчук Анастасія.

Кожен виготовив свого сніговичка, яка відрізнявся від інших. Тепер нам залишається чекати лише справжнього снігу, адже на свіжому морозному повітрі ліплення снігової баби, ще цікавіше – Шемедюк Ольга.

Ми з нетерпінням чекаємо справжньої зими! Адже зимові свята, нагадують, нам дорослим, що ми в душі залишаємось завжди дітьми!

Марковець Ольга, керівник гуртка

 

ПІДЛІТКИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

11 грудня 2013

Таку позицію висловили вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості під час диспуту-обговорення «Ми проти насильства», що пройшов у позашкільному закладі 10 грудня. Захід організували вихованці гуртка для старшокласників «Пізнай себе» під керівництвом Лопуги Наталії Феодосіївни.

Діти закріпили та поглибили знання про права людини, про види насильства. Їм допомогли сформувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, толерантно відстоювати власну точку зору.

Ведучими диспуту буди Шевчик Ольга та Базаєва Марія, вихованки гуртка для старшокласників «Пізнай себе».

Присутні обговорили природу насильства, що слід розуміти під поняттям «насильство над дитиною», причини виникнення насильства, види жорстокості серед дітей. Провели вправу-тренінг «Перетягни газету», практикум «Аналіз ситуації».

На диспут-обговорення завітав Шарко Йосип Степанович, священик, викладач християнської етики, депутат Кузнецовської міської ради, який зупинився на характеристиці насильства з позиції церкви та релігії. Під час зустрічі, присутні обговорили й позицію церкви та суспільства щодо подій на Євромайдані.

Підсумковим етапом диспуту-обговорення стало озвучення факторів, які слід подолати, щоб викорінити використання насильства в українському суспільстві. Усім присутнім роздані пам’ятки «Абетка виживання» та «Правила безпечної поведінки в Інтернеті».

У зустрічі взяли участь директор БДЮТ Маркевич Тетяна Валентинівна, вихованці гуртків «Сюрприз» (керівник Романчук С.В.), «Учнівське врядування» (керівник Стадник О.М.), «Історичне краєзнавство» (керівник Марковець О.О.), театрального гуртка «Мозаїка» (керівник Стельмах О.О.), бісероплетіння «Фантазія» (керівник Бурмака Я.В.), «Краса здоров’я» (керівник Момотюк О.М.), «Юні акваріумісти» (керівник Задорожний Ю.І.), «Основи журналістики» (керівник Ярошик Л.А.).

 

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

16 грудня 2013

13 грудня у актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості учасниками гуртка «Історичне краєзнавство» були проведені Андріївські вечорниці.

Парубки та дівчата, які саме й організували вечорниці, а це: Кошелюк Ігор, Дембовський Павло, Тарасюк Денис, Яйченя Дмитро, Черчик Дмитро, Пашко Владислав, Гуменний Едуард, Медведєв Максим, Коновальчук Ірина, Радчук Оксана, Кушнерик Юлія, Лук’яневич Юлія та Дукач Анна – не лише гарно відпочили, але й показали, що ми українці відроджуємо наші традиції. На Андріївських вечорницях не сумували й гості, адже ми їх розважали гаданнями, піснями та кусанням калити, а також поданням вареників.

Андріївські вечорниці – вечір напередодні Дня Андрія, традиція ворожіння у ніч з 12 на 13 грудня. Звичай дойшов до нас ще із язичницьких часів, а з прийняттям християнства цього числа святкують День святого Андрія Первозванного, або День Андрія, якого називають покровителем Української церкви.

Андріївські вечорниці, або ж «великі» вечорниці, це в основному свято для неодруженої молоді, яке має дохристиянську історію. Християнське свято День Андрія збігається із язичницьким святом Калити – покровителем долі. У давнину вірили, що Сонце у день зимового рівнодення є по-особливому беззахисним. Аби його оберегти від поганих сил тьми, Калита сходив на землю і допомагав Сонцю не покинути свого місця. Через це святий Андрій, який зайняв місце Калити, сьогодні вважається охоронцем та провісником людської долі.

Цікаво, що багато позабутих обрядів на Андріївські вечорниці по-тихенько відроджуються. Адже самі Андріївські вечорниці – це цікавий і колоритний обряд, який супроводжується жартами, сміхом, колядками. Така атмосфера охоплює і молодих, і старших людей. Головне аби хлопчачі пустощі не переходили рамок.

За народними традиціями у День Андрія жінкам не можна пекти хліба, прясти, шити. А народні прикмети говорять, якщо до 13 грудня не випаде сніг – зима буде тепла і малосніжна, якщо ж навпаки – то морозна і з снігом.

Підготувала: Марковець Ольга Олегівна.

 

ДИВА ДИТЯЧИХ РУК

18 грудня 2013

Роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості представлятимуть заклад на обласній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

У новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» за напрямком «Флористика» візьмуть участь вихованці:

Бурмаки Яни Віталіївни (гурток бісероплетіння «Фантазія»):

Дудій Софія (робота «Подарунок щастя»)

Батейко Катерини (робота «Птиця тепла»);

Волчаниці Катерини Василівни (гурток народної творчості «Бабусина скарбничка»):

Петрик Ольга (робота «Букет замість ялинки»)

Продащук Аліна (робота «Планета світла і тепла»);

Вакуліч Віри Володимирівни (гурток «Початкове технічне моделювання»):

Касюдик Ілля (робота «Лісовий гість»)

Вознюк Валерія (робота «Танок ялинок»)

Семенчук Владислав (робота «Символ мудрості»).

У виставці-конкурсі «Український сувенір» візьмуть участь роботи вихованців:

Адамович Олени Володимирівни (гурток художньо-технічної творчості «Сувенір»):

Леус Юлія (робота «Сніговичок»)

Федчук Людмила (робота «Ялинка»);

Лакизюк Ольги Мефодіївни (гурток «Оригамі»):

Троцюк Дарина (робота «Новий рік спішить на Україну»)

Бичкова Анна (робота «Вареники з вишнями»);

Коваленас Надії Вікторівни (гурток декоративного розпису «Джерело»):

Кривко Юлія (робота «Новорічні іграшки»)

Булан Ольга та Софія (робота «У царстві зими»);

Марковець Ольги Олегівни (гурток «Історичне краєзнавство»):

Дукач Анна (робота «Букет квітів»);

Волчаниці Катерини Василівни (гурток народної творчості «Бабусина скарбничка»):

Голуб Анна (робота «Диво-риба»)

Сніжко Катерина (робота «Новорічні поні-качалки»);

Омельянець Валентини Сергіївни (гурток «Паперопластика»):

Єзгор Єлизавета (робота «Квіти мрії»)

Волчаніца Діана (робота «Квітковий дивосвіт»)

Сорока Марія (робота «Моя планета»).

 

МОЇ ПРАВА

18 грудня 2013

Нещодавно відбувся міський етап конкурсу «Мої права». Головною темою робіт, які захищали учні 10-11 класів стала тема Євромайдану, порушення прав та свобод українців, шляхи подолання кризи та ймовірне розв’язання проблеми.

У конкурсі від Будинку дитячої та юнацької творчості були представлені роботи у трьох номінаціях: учнівський реферат, учнівський твір, плакат.

Про право дітей на сім’ю вивчав у своєму рефераті Кошелюк Ігор, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Марковець Ольга Олегівна). Соболєва Катерина та Водько Катерина, вихованці гуртка «Основи журналістики» (керівник Ярошик Лариса Анатоліївна) у своїх творах підійшли до висвітлення питання прав на свободу слова, думки й волевиявлення з творчого боку.

Права дітей за допомогою фарб і палітри кольорів зобразили Шабак Ольга та Ващук Ірина, вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник Павлусь Богдан Сергійович).

За рішенням журі, у Кошелюка Ігоря та Соболєвої Катерини, вихованців БДЮТ, два третіх місця.

 

ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ !

30 грудня 2013

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у міському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченому Шевченківським дням.

На розсуд журі представлені роботи вихованців:

 • гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» під керівництвом Павлуся Богдана Сергійовича:

Поліщука Юрія (номінація «Образотворче мистецтво», гуаш, 3 роботи)

Гаврилюка Вадима (номінація «Образотворче мистецтво», туш);

 • студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» під керівництвом Мельника Аркадія Миколайовича:

Романчук Іван (номінація «Образотворче мистецтво», туш, «Декоративно-прикладне мистецтво», крупа);

 • гуртка бісероплетіння «Фантазія» під керівництвом Бурмаки Яни Віталіївни:

Яйченя Анастасія (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», бісер)

Салтикова Маргарита (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», бісер)

Пінчук Катерина (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», бісер);

 • гуртка «Оригамі» під керівництвом Лакизюк Ольги Мефодіївни:

Сущик Вікторія (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», квілінг);

 • гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка» під керівництвом Волчаниці Катерини Василівни:

Журик Ангеліна (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», тісто)

Салтикова Маргарита (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», витинанка);

 • гуртка «Історичне краєзнавство» під керівництвом Марковець Ольги Олегівни:

Максимчук Тетяна (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», тканина, природній матеріал)

Вакулік Тетяни (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво», тканина, дріт).

Нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та грошовими винагородами власників перших місць вихованців БДЮТ – переможців міського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченого Шевченківським дням:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

Романчука Івана – І місце

Гаврилюка Вадима – ІІІ місце;

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

Романчука Івана – І місце

Журик Ангеліну – ІІ місце

Яйченю Анастасію – ІІ місце

Максимчук Тетяну – ІІ місце

Салтикову Маргариту – ІІІ місце

Сущик Вікторію – ІІІ місце

Пінчук Катерину – ІІІ місце.

 

НОВИЙ РІК ДЛЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ДІТЕЙ

30 грудня 2013

У Центрі дозвілля «Лісова пісня» пройшов новорічний ранок для пільгових категорій дітей міста (дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей-інвалідів). Організували та провели його керівник акторського мистецтва «КВН» БДЮТ Сімашко Світлана Захарівна зі своїми вихованцями: Омельянець Софією, Федіною Іриною, Вирстою Катериною, Щур Анастасією, Бульботко Юлією, Федіною Дмитром, Сливою Вікторією, Котяш Софією, Федіною Ангеліною, Стрижеусом Андрієм.

Діти із задоволенням долучалися до запропонованих казковими героями розваг, щиро вболівали за учасників дійства, підтримували їх у пошуках Снігуроньки.

 

НОВОРІЧНЕ СВЯТО НА ХЛІБОЗАВОДІ

31 грудня 2013

Новорічне свято для хлібопекарів

Новий рік – свято радості, веселощів, гарного настрою. В цей день ніхто не може залишатися без подарунків і казкових історій. Вихованці театрального гуртка «Мозаїка» БДЮТ під керівництвом Стельмах Оксани Олегівни: Вакулік Тетяна, Ситнік Катерина, Сусід Катерина, Мисонець Вікторія, Гутник Анастасія, Радчук Оксана, Кришталевич Софія, Рибчинчук Михайло влаштували новорічне свято для дітей працівників ТДВ «Кузнецовський хлібозавод».

В гості завітали веселі Баба Яга зі своїми ученицями. Діти із задоволенням розповідали Діду Морозові і Снігурочці вірші, співали пісні, водили новорічні хороводи.

 

У БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПРОЙШЛИ НОВОРІЧНІ РАНКИ

31 грудня 2013

Справжню новорічну феєрію з пригодами, історіями й казками, веселими героями подарували наймолодшим вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості піl час новорічних ранків.

Для дошкільнят казкові сценарії розіграли вихованці театрального гуртка «Мозаїка» (керівник Стельмах Оксана Олегівна):

Вакулік Тетяна

Ситнік Катерина

Сусід Катерина

Мисонець Вікторія

Гутник Анастасія

Радчук Оксана

Кришталевич Софія

Рибчинчук Михайло.

А також вихованці гуртка акторської майстерності «КВН» (керівник Сімашко Світлана Захарівна):

Омельянець Софія

Федіна Ірина

Вирста Катерина

Щур Анастасія

Бульботко Юлія

Федіна Дмитро

Слива Вікторія

Котяш Софія

Федіна Ангеліна

Стрижеус Андрій.

 

БДЮТ СЕРЕД ПЕРШИХ

16 січня 2014

Підведені підсумки огляду-конкурсу на кращу організацію природоохоронної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах і БДЮТ м.Кузнецовськ у 2013 році.

Зокрема юні екологи БДЮТ – активні учасники міського екологічного двомісячника «Зелений паросток майбутнього – 2013». В рамках заходу проводилися екологічні заняття, виховні години, бесіди, різні конкурси. Проведені заходи до Дня довкілля, Всесвітнього дня Землі та Всеукраїнського дня охорони навколишнього середовища.

Журі відзначило результативну роботу БДЮТ у рамках Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край – моя земля».

Грамотами управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради нагороджений педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості за зайняте І місце, творчий внесок у справу охорони природи та успіх у виконанні завдань Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край – моя земля» за напрямком «Практична природоохоронна робота».

Грамотами управління освіти за творчий підхід залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи, активну участь у проведенні просвітницької роботи, за високий професіоналізм із формування екологічної свідомості учнів та перемогу в обласних та Всеукраїнських заходах екологічного спрямування нагороджені:

– Павлучь Богдан Сергійович, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»;

– Адамович Олена Володимирівна, керівник гуртка художньо-технічної творчості «Сувенір».

У сучасному світі особливо гостро постало питання екології. А особливого розуміння цієї проблеми в Будинку дитячої та юнацької творчості досягають шляхом організації екологічного виховання, активізації роботи гуртків екологічного спрямування.

 

НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ ОЧИМА ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

16 січня 2014

Завершився обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості здивували членів журі неймовірним злетом фантазії та неординарності.

Дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації нагороджені переможці обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» за високий рівень виконання робіт:

За напрямком «Стилізована ялинка» нагороджений

– Вознюк Валерій, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник Вакуліч Віра Володимирівна.

За напрямом «Новорічна композиція» нагороджена

– Петрик Ольга, вихованка гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна.

За напрямом «Новорічна форм-робота» нагороджений

– Касюдик Ілля, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник Вакуліч Віра Володимирівна.

 

Подякою управління освіти і науки Рівненської державної адміністрації за пропаганду серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, сприяння розвитку флористичного мистецтва та активну участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» нагороджений педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

В ОБЛАСТІ ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩІ УКРАЇНСЬКІ СУВЕНІРИ

16 січня 2014

Підбито підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Серед переможців і відзначених грамотами – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості/

Згідно з рішенням журі, нагородили переможців обласного етапу дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за високий рівень виконання робіт

– Бичкову Анастасію, вихованку гуртка «Оригамі», керівник Лакизюк Ольга Мефодіївна.

Дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення нагородили:

– Булан Ольгу, вихованку гуртка декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна;

– Сніжко Катерину, вихованку гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна;

– Голуб Анну, вихованку гуртка народної творчості «Бабусина скарбничка», керівник Волчаниця Катерина Василівна.

Дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за високий рівень виконання творчих робіт:

– гурток художньо-технічної творчості «Сувенір», керівник Адамович Олена Володимирівна;

– гурток «Паперопластика», керівник Омельянець Валентина Сергіївна.

Подякою за активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті полі етнічного світу нагороджений Будинок дитячої та юнацької творчості.

 

МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК І ЩЕДРІВОК

20 січня 2014

На Водохреще в Кузнецовську пройшов Х міський фестиваль колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле!».

У святковому заході взяв участь і Будинок дитячої та юнацької творчості. Позашкільний заклад представив гурток фольклорної пісні «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна. Учасники фестивалю подарували глядачам безліч позитивних емоцій, хороший святковий настрій, насолоду від почутих колядок і щедрівок, побачених перевтілених героїв. Буди тут колядники, що віншували глядачів усілякими гараздами, Три Царі, що прийшли повідати людям про народження Сина Божого та вигнати Чортеня, Янголята – найчистіші символи безмежної віри у правду й справедливість.

Неможливо собі уявити будь-яку українську народну традицію без своєрідного обряду святковості. Кожне свято має свої особливості, обряди, традиції. Одним із найбільших святкувань з певними, укладеними протягом багатьох століть обрядами, є Різдво. Його найважливіший атрибут – колядка.

 

ХАЙ В РІК КОНЯ ВАМ ЩАСТЯ ПРИЙДЕ

20 січня 2014

Настав рік Коня, і кожному з нас хочеться, аби той мав золоті підкови та “привіз” із собою прибутки, благополуччя, заможність. Утім, на Коняку сподівайся — та й сам гав не лови.

Згідно зі східним календарем 31 січня 2014 року настає рік Синього Дерев’яного Коня. Цей рік принесе динамізм та напористість, поєднання ощадливості та вогняної пристрасті.

У східному календарі Кінь є символом мудрості. Щоправда, його характер навряд чи можна назвати врівноваженим. Кінь – ще й символ свободи, і з його роком пов’язують звільнення від обставин та зв’язків, які сковували раніше, а також від застарілих упереджень.

Головні риси Коня: імпульсивність, рухливість, розважливість та емоційність, аж до запальності. А значить, для багатьох цей рік для нас перетвориться на непередбачуваний галоп.

Вихованці гуртка «Історичне краєзнавство»: Завадська Марія, Ражик Вікторія, Озеруга Софія, Гутник Катерина, Пилипчук Анастасія, Радчук Оксана, Лупеха-Святчук Софія – під керівництвом Ольги Олегівни Марковець виготовили власноруч невеличкі обереги. Лялька-мотанка, у вигляді коня, буде приносити позитивні враження, та оберігати нас від негативу цілий рік – адже це оберіг зроблений власноруч, з усією душею.

Хай в Рік Коня вам щастя прийде,

І радість Кінь вам принесе!

Теплом своїм хай він зігріє,

Печаль – далеко віднесе!

Бажаю здоров’я – нехай лиш міцніє,

І хай ваш достаток росте, не дрібніє.

Коня потрібно поважать,

В житті в вас буде благодать!

Керівник гуртка: Марковець Ольга Олегівна

 

ВИХОВАНКА БДЮТ – УЧАСНИЦЯ ФІНАЛЬНОГО ГАЛА-КОНЦЕРТУ

24 січня 2014

На початку січня у місті Мукачеві відбувся Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні „Різдвяна зіронька -2014”. У фестивалі взяла участь вихованка Тиндик Світлани Дмитрівни, керівника гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тимець Анастасія.

Фестиваль проводиться з метою підтримки, розвитку та популяризації вокального мистецтва, збагачення юних виконавців естрадної пісні новими творчими здобутками.

Цьогоріч у заході взяли участь 147 учасників.

Вихованка БДЮТ змагалася у віковій категорії від 10 до 13 років, відстоюючи власний художній образ і талант разом з 15 учасниками своєї молодшої вікової категорії.

За підсумками Всеукраїнського відкритого дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні „Різдвяна зіронька -2014” Тимець Анастасія нагороджена дипломом учасника та взяла участь у фінальному гала-концерті конкурсу.

 

БДЮТ ФАНТАЗУВАВ ПРО КОСМОС

29 січня 2014

У Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся внутрішній конкурс-відбір творчих робіт вихованців позашкільного закладу на обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

Відібрані роботи представлятимуть БДЮТ у трьох номінаціях.

Номінація «Образотворче мистецтво»:

 • «Незвичайна пригода» – автор Бігун Діна, «Космічний вернісаж» – Гаврилюк Вадим, «Погляд у космос» – Ващук Ірина – керівник Павлусь Б.С., гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»;
 • «Космічні мрії» – Федорчук Ангеліна, керівник Мельник А.М., студія образотворчого мистецтва «Дивосвіт».

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

 • «Перший політ» – Салтиков Володимир, «Дивний гість» – Албеско Олександр, «Мирний привіт» – Щирба Дарина, керівник Волчаниця К.В., гурток народної творчості «Бабусина скарбничка».
 • «Космічне небо» – Ройко Ірина, «Веселе сонечко» – Полощук Марія, «Ясна зірочка» – Климова Катерина, керівник Бурмака Я.В., гурток бісероплетіння «Фантазія»
 • «Земля в руках чотирьох стихій» – Матерян Анна, «Безкінечність всесвіту» – Хомич Тетяна, керівник Адамович О.В., гурток художньо-технічної творчості «Сувенір».
 • «Суперзаєць на квітковій планеті» – Завадська Марія, «Чумацьким шляхом» – Максимчук Тетяна, керівник Марковець О.О., гурток «Історичне краєзнавство» .
 • «Подорож на місяць» – Власюк Артем, «Космос моїх мрій» – Сачук Катерина, «Космічна труба» – Карлюк Андрій, керівник Вакуліч В.В., гурток «Початкове технічне моделювання».
 • «Незвичайний гість» – Сорока Марія, керівник Омельянець В.С., гурток «Паперопластика».

Номінація «Космічне мистецтво»:

 • «Величний космос» – Мосійчук Валерія, керівник Мельник Т.М., гурток літературного краєзнавства «Рідний край».

Побажаємо нашим учасникам перемог і відзнак.

 

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ШКОЛИ УПРАВЛІНСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ТА КООРДИНАТОРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

29 січня 2014

Наприкінці січня 2014 року відбулося засідання школи управлінської майстерності для лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Лідерство як вміння надихати і досягати». Від міста Кузнецовська взяли участь координатор міської ради старшокласників «Ватра», заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Стадник Олена Миколаївна та заступник голови міської ради старшокласників «Ватра», голова центру «Відкриті долоньки» ЗОШ № 2 Будник Яна.

У рамках заходу лідери та координатори області звітували про роботу у 2013 році, а саме: презентували діяльність обласних рад, ознайомились з роботою Парламенту дітей міста Рівного, який створено на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді, стали учасниками ділової гри «Тайм менеджмент – складова успіху сучасної молодої людини», яка найбільше зацікавила учасників з Кузнецовська.

Саме під час цієї гри ми дізналися про таблицю Ейзенхауера. Суть якої можна виразити фразою: «Організуйте свої дії на основі пріоритетів».

Оскільки тридцять четвертий президент США, був дуже зайнятою людиною, він розробив свою власну методику виставлення пріоритетів у процесі виконання будь-яких справ. Створена матриця Ейзенхауера дозволяє людині сконцентруватися на найбільш важливих справах, при цьому ігноруючи незначні завдання, які не несуть користі.

Я вважаю, що проведення подібних тренінгів корисно впливає на розвиток лідерів та дає змогу самовдосконалюватися.

Яна Будник, заступник голови міської ради старшокласників «Ватра»,

голова центру «Відкриті долоньки» ЗОШ № 2

 

ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ»

2 лютого 2014

Хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

Відповідно до пунктів 1.2, 1.3, 2.7 Положення про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», затверджено наказом МОН України від 14 серпня 2002 року №461, зареєстрованого в Мінюсті України 29 серпня 2002 року за № 936/7224, та на підставі рішення експертної комісії МОН України з питань присвоєння звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», що діють у навчальних закладах системи освіти України присвоєно звання «Зразковий художній колектив» хореографічному ансамблю «Пірует» – керівник Махоріна Ольга Павлівна – Будинку дитячої та юнацької творчості.

Щиро вітаємо керівника та весь колектив ансамблю із присвоєнням цього почесного звання.

Зичимо колективу подальшого зростання, піднесення в роботі, творчого натхнення. Здоров’я кожному, здійснення мрій та планів.

Хай все добре, зроблене Вами, сповна віддасться кожному життєвими гараздами, нехай усі зусилля завжди винагороджуються успіхами у досягненні поставленої мети.

 

ВЧИМО АНГЛІЙСЬКУ

6 лютого 2014

Гуртки «Вчимо англійську» та «Цікава англійська» живуть своїм цікавим та насиченим життям. Вихованці гуртків вивчають нові слова та вирази, будують на їх основі невеликі речення, з яких формують діалоги та невеликі описи тих чи інших предметів. От наприклад, вихованці гуртка «Цікава англійська» навчаються самостійно складати речення. Однак, щоб це заняття було цікавішим та веселішим, діти їх будують використовуючи картинки. Склавши декілька варіантів речень, вихованці самостійно складають їх всі разом, формуючи у невеличку розповідь-опис власної кімнати.

Але наймолодші вихованці, а це діти, які займаються на гуртку «Вчимо англійську», вже наступають на п’яти своїм попередникам! Вони вже встигли вивчити достатньо, аби скласти серйозну конкуренцію старшим вихованцям. Наприклад, кольори, цифри, літери англійського алфавіту, команди та закріпили це віршами та пісеньками по даних темах. Зовсім нещодавно діти познайомилися з цифрами від 1 до 20 та навчились рахувати англійською мовою і у зворотному напрямку. А також навчилися розпізнавати літери та складати їх у правильному порядку.

 

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

16 лютого 2014

Вихованці гуртка літературного краєзнавства «Рідний край», керівник Мельник Тетяна Михайлівна долучилися до заходу з нагоди 25-ої річниці виведення військ з Афганістану.

З метою вшанування пам’яті воїнів-афганців, згідно річного плану роботи гуртка про участь у масових заходах в Міській бібліотеці для дітей 13 лютого відбувся спільний захід у рамках співпраці з громадськими організаціями міста, приурочений 25-й річниці виводу військ з Афганістану.

 

ПРОЙШОВ КОНКУРС ВАЛЕНТИНОК

22 лютого 2014

Напередодні Дня Святого Валентина на гуртку декоративного розпису «Джерело», керівник Коваленас Надія Вікторівна пройшов конкурс валентинок.

Діти самостійно придумували дизайн вітальних валентинок, виконуючи їх у техніці петриківського розпису.

Роботи маленьких учасників оцінювали самі ж батьки, гості гуртка. Валентинки не були підписані, тож про конкретне авторство кожної не здогадувався ніхто.

Після справедливого й об’єктивного голосування визначилися переможці.

Вік 5-6 років:

Пашко Віталій

Завгородня Анастасія

Власюк Поліна

Вік 7-10 років:

Суворова Альона

Дукач Оксана

Гура Ольга.

Усі учасники отримали заохочувальні солодощі. Переможці нагороджені тематичними медалями.

Наразі вихованці гуртка декоративного розпису «Джерело» готуються до наступного внутрішнього конкурсу, присвяченого святу 8 Березня.

 

ЮНИЙ ДОСЛІДНИК

22 лютого 2014

Відбувся міський етап обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт

із природознавства “Юний дослідник” та винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Від Будинку дитячої та юнацької творчості у конкурсі взяла участь Скрипчак Дарина, вихованка гуртка «Юні екологи», керівник – Маркевич Тетяна Валентинівна. Робота юної дослідниці належала науково-дослідницькому проекту про життя жаб на тему: «Дослідження сезонних змін у житті шпорцевих жаб».

Після яскравого захисту роботи Даринка виборола першість у номінації «Тваринний світ».

Вітаємо юну дослідницю та бажаємо подальших перемог.

 

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

23 лютого 2014

Козацькі забави

Напередодні 23 лютого – Дня захисника Вітчизни – вихованцями театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна та гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Марковець Ольга Олегівна проведенні «Козацькі забави».

Вихованки гуртка «Історичне краєзнавство» Кушнерик Юлія та Дукач Анна привітали хлопців із Днем захисника Вітчизни. А також, за участю Коновальчук Ірини, Медведєва Максима, Кошелюка Ігора та Дукач Анни розіграли сценки «Наші хлопці в минулому й сьогодні».

Ведучими забав, були Березинська Аліна та Будник Яна – вихованки театрального гуртка «Сюрприз», які провели веселі конкурси між командами хлопців.

Гурток «Сюрприз» представляла команда «Оселедець» у складі: Кушнірчука Віталія, Стрижеуса Андрія, Романчука Івана та Дембовського Павла. Їх суперниками в забавах була команда гуртка «Історичне краєзнавство»: Черчик Дмитро, Комар Петро, Федінчик Сергій та Тарасюк Денис.

Команди взяли участь у цікавих, пізнавальних і веселих конкурсах. Учасники на швидкість їли кашу, ліпили вареники, знаходили взуття тощо. Не зважаючи на змагальний дух, у залі панувала дружня атмосфера. Глядачі щиро вболівали за кожну команду, підтримуючи своїх улюбленців чи фаворитів гарного настрою. Проте змагання є змагання. Тому після «запеклого» протистояння з перевагою в один голос перемогу здобула команда «Оселедці».

Насамкінець присутніх хлопців привітали зі святом: «Дорогі наші хлопці, прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі – Днем захисника Вітчизни».