Вітаємо Лук’янову Валерію з отриманням премії міського голови

15.05.2020 відбулося засідання комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради щодо відзначення обдарованої учнівської молоді закладів освіти Вараської міської територіальної громади за результатами роботи у 2019-2020 навчальному році.

За результатами роботи у 2019-2020 навчальному році у номінації «Лідер учнівського самоврядування» комісією визначено Лук’янову Валерію Юріївну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області, яка відвідувала гуртки та творчі об’єднання закладу протягом шести років. Валерія показала лідерські навики по формуванню активної життєвої позиції та світогляду, основою яких є загальнолюдські цінності, активний організатор проєктів за напрямками роботи серед учнівської молоді міста: «Школа – Будинок Життя», «У рожевих окулярах» під гаслом «Зі злом миритися не можна», «У рожевих окулярах» по обміну школами під гаслом «Співпрацюємо разом», тренінгів проєкт «Подорож у часі» під гаслом «З вірою у себе». Є капітаном екологічної агітбригади «Шанс», учасником-переможцем команди екотеатру «Сюрприз» обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Свіжий вітер» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області. Неодноразово була ведучою тематичних заходів, благодійних акцій та підсумкових творчих звітів закладу.
За активну участь у громадському житті Лук’янова Валерія відзначена премією міського голови
Вітаємо Лук’янову Валерію та дякуємо їй за активну громадську позицію. Бажаємо знайти себе в професії і свій маленький затишний куточок у житті. Живи яскраво і цікаво, впевнено і стрімко біжи назустріч своїм мріям, завжди досягай всього, що було тобою задумано. Зустрічай кожен ранок із посмішкою і не втрачай позитивного настрою. Все обов’язково складеться так, як ти згадаєш.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply