Челендж “Віртуальна зустріч з друзями під час карантину”

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради проводять своє дозвілля під час карантину досить цікаво та з користю для себе: навчаються, читають книги, переглядють фільми, слухають музику, малюють, займаються спортом, спілкуються онлайн, виготовляють різноманітні вироби з тканини, бісеру, паперу, беруть участь у проєктах та заочних конкурсах.


За дозвіллям вихованців гуртків та творчих об`єднань спостерігає Новак Валерія, голова учнівського самоврядування «Позашкілля», вихованка театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна.

Зі слів Новак Валерії:

– Карантин зробив дітей бранцями своїх квартир. Ми повинні дотримуватись правил поведінки під час епідемії, виходити на вулицю рідко. У мене під час карантину постало запитання «Дозвілля під час карантину: як із користю провести період домашньої ізоляції? Я дуже подумала над цим питанням, і прийшла до висновку, що навіть в цей нелегкий період можна наповнити життя цікавим дозвіллям. На заняття гуртків та творчих об`єднань не підеш, адже вони не працюють на період карантину. А займатися творчістю то так хочеться? Поспілкувавшись через онлайн зі своїми друзями театрального гуртка «Сюрприз» вирішили започаткувати проведення щотижневого челенджу під назвою «Віртуальна зустріч з друзями». Пропонуємо переглянути перші наші спроби.

Передаємо челендж на наступний тиждень вихованцям гуртка науково-технічної творчості «Іграшка-сувенір», керівник Сачук Алла Костянтинівна.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply