22 січня – День Соборності України

Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності.
Соборна Україна нині незалежна. 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Республіки (ЗУНР). Ця подія залишила вагомий слід в історії українського державотворення. Святкування Дня Соборності розпочалося з 1990 року, хоча офіційний статус свято отримало лише у 1999 році.
22 січня в актовій залі Вараської дитячої музичної школи відбулися урочистості та святковий концерт до Дня Соборності України. Вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна та лідери міської ради старшокласників «Ватра», керівник Стадник Олена Миколаївна взяли активну участь в урочистостях та святковому концерті.
Вихованці театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна, лідери міської ради старшокласників «Ватра», керівник Стадник Олена Миколаївна взяли участь у живому ланцюгу соборності – загальноміській акції «Візьмемось за руки», який відбувся на пішохідному мості через річку Стир.
***
День Соборності України,
Відзначає сьогодні народ.
В цей день ми знайшли свободу,
Відзначаємо її кожен рік.
Хочемо побажати любові і щастя,
Міцного здоров’я усім.
Миру, спокою і радості всім.
Щоб зростала і міцніла Україна.
Слава Україні! Героям слава!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply