Міський фестиваль-конкурс колядок і щедрівок «Різдвяні піснеспіви»

21 січня 2019 рокув святково прикрашеній актовій залі ЗОШ №1 проведено міський фестиваль-конкурс колядок і щедрівок «Різдвяні піснеспіви» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Свято підготували педагоги та вихованці театрального гуртка «Сюрприз» (керівник С.Романчук) Будинку дитячої та юнацької творчості за сприяння управління освіти та адміністрації і педагогів ЗОШ №1.

Учасників святкового дійства вітав заступник міського голови А.Кречик, наголосивши, що знання народних традицій, які ми черпаємо з дитинства, залишається на все життя та передається з покоління в покоління, тому такі заходи для дітей є особливо важливими.

В фестивалі-конкурсі взяли участь 10 дитячих творчих колективів від закладів загальної середньої освіти та Будинку дитячої та юнацької творчості. Зачарували присутніх виступи вихованців вокального співу «Гармонія» Будинку дитячої та юнацької творчості, вокального гуртка «Апельсин» ЗОШ №3. Вразили цікаві вертепні дійства та колядки і щедрівки колективів «Зорепад» ЗОШ №4 та колективу ЗОШ №5. Різноголосими та неповторними були виступи ансамблю «Лілея» з гімназії, колективів «Домісолька» та «Кантабельє» (ЗОШ №1). Колективи з с.Заболоття та НВК №10 демонстрували знання як сучасних, так і давніх різдвяних пісенних творів. Не залишили нікого байдужим виконання колядок і щедрівок ансамблю «Поліський дивограй» ЗОШ №2, де діти демонстрували не тільки хороші вокальні дані, а і гру на музичних інструментах.

Журі у складі С.Тиндик, культорганізатора Центру дозвілля «Лісова пісня» відділу культури, В.Богайчук, керівника музичного НВК №10 та Т.Шульгач, керівника музичного ДНЗ №4 відзначили хорошу підготовку, нестандартний підхід до виконання обрядових пісень всіх учасників дійства.

А гран-прі дитячого фестивалю-конкурсу присуджено ансамблю «Лілея» Вараської гімназії, який представлятиме дитячі колективи нашого міста на обласному конкурсі «Вифлеємська зірка» у грудні.                             http://varashosvita.rv.ua/

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply