Участь у VI регіональному фестивалі колядок та щедрівок «Ой, радуйся, земле»

19 січня 2020 року на базі ПСМНЗ Вараської дитячої музичної школи відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради відбувся VI регіональний фестиваль колядок та щедрівок «Ой, радуйся, земле».
Даний захід проходив з метою популяризації української національної культури, виявлення та активізація творчих здібностей аматорських колективів, збагачення репертуарами зимових календарно-обрядових пісень.
Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безліч традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки, щедрівки та отримувати за них солодощі.
Жителі міста могли насолодитися піснеспівами дитячих та дорослих колективів міста та запрошених учасників з інших міст і сіл регіону.
Вихованці студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна взяли активну участь у VI регіональному фестивалі колядок та щедрівок «Ой, радуйся, земле», виконавши три прекрасних твори складених українським народом. Також побажали усім глядачам щедрих та радісних подій у 2020 році

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply