Перемога в обласному етапі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

В листопаді – грудні 2019 року на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради проведено обласний етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». На конкурс було подано понад 50 робіт за напрямками: «Духовна спадщина мого народу», «Із попелу забуття», «Із батьківської криниці», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю», «Козацькому роду нема переводу». Всього взяли участь 258 юних дослідників. Практична значущість експедиції полягає у використанні місцевого краєзнавчого матеріалу для збереження історичної пам’яті, патріотичного виховання та формування активної громадянської позиції підростаючого покоління.

В номінації «З попелу забуття» взяли участь учні 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Рутберг Анастасія та Климець Іванна з дослідницькою роботою «З історії села Собіщиці» (керівник Рутберг Лілія Анатоліївна) та здобули ІІ призове місце. А вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Зайко Марина Юріївна) з роботою «Вишиванка – унікальний код твого краю» стали третіми у номінації «Духовна спадщина мого народу»!

Щиро вітаємо наших переможців та їх керівників та сподіваємось, що ваші здобутки спонукатимуть учнів і інших закладів освіти до участі у краєзнавчих дослідженнях рідного краю!

http://varashosvita.rv.ua

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply