Про найкращий день у році

Новий рік – особливий день, початок наступного року. Його святкують усі, незалежно від віку, можливостей, поглядів. Хтось вірить у Діда Мороза, Санта Клауса, Святого Миколая… Але все одно відзначають закінчення старого і початок Нового року. Це чи не єдине свято, яке об’єднує усіх.
І хоча Новий Рік святкують усі, як це роблять – це вже справа кожного.
От і вихованці гуртка сучасного спортивного танцю «Едем», керівник гуртка Грицай Ольга Миколаївна відзначили це свято по-різному.
Для середньої та молодшої групи був розіграний святковий сценарій за участю святого Миколая.
А от старша група вирішила відсвяткувати по-дорослому: вихованці на чолі з керівником гуртка зібралися колективом у теплій та щирій атмосфері, щоб мило поспілкуватися, обговорити здобутки та напрацювання, поділитися планами та мріями. Разом з цим юні едемівці переглянули фільм «Різдвяні хроніки». Керівником організований солодкий стіл зі смаколиками, солодощами, іменними тортами «Едем» тощо.
Дітям дуже сподобалась така форма святкування. Одна з вихованок, ділячись враженнями, щиро зізналася, що для неї це був найкращий день у цьому році.
У свою чергу Грицай О.М. побажала своїм вихованкам не випускати із рук удачі, міцного здоров’я та радісного настрою, наполегливості, успішності та щирих і вірних друзів.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply