Перемога у ІІ етапі щорічної Всеукраїнської акції  «День юного натураліста»

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2019 році вихованці гуртка «Світекозахоплень» БДЮТ, керівник Столярець Ірина Миколаївна, взяли активну участь у ІІ етапі щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста», який відбувався на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.
Проведення акції «День юного натураліста» сприяло формуванню в дітей екологічної культури, залученню її до практичної природоохоронної роботи, задоволенню потреб у творчій самореалізації.
Згідно з рішенням журі та інформацією про результати обласного етапу щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста» вихованці гуртка «Світ екозахоплень» стали переможцями та нагороджені дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.
У своїх напрацюваннях учасники акції висвітлили проведення акції «На крилах екологічної творчості», яка включала пізнавально-пошуковий квест за зупинками-пунктами, виставку малюнків «У центрі Всесвіту – дитина», екологічну майстерню, дитячий кінозал, ігрова шоу-програма «Тихе полювання».
Вітаємо вихованців гуртка «Світ екозахоплень» з перемогою. Дякуємо за популяризацію екологічної культуру серед підростаючого покоління.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply