Міський збір лідерів учнівського самоврядування  з теми «Школа – Будинок Життя»

19 листопада 2019 року лідерами учнівського самоврядування міської ради старшокласників «Ватра» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, координатор Стадник Олена Миколаївна проведено міський збір лідерів з теми «Школа-Будинок життя». 

У заході взяли участь 7 команд учнів шкіл та команда від батьків. Всього 8 команд. Учасники мали змогу обговорити по три питання, які стосувались відвідування та пропуску уроків, проявів булінгу та змістовного дозвілля дітей після школи.
Діти висловлювали свої думки щодо причин пропусків уроків без поважних причин та надавали свої ідеї з питань покращення освітнього процесу. Сподобались команда батьків та команда дітей. Діти мали змогу переконувати батьків у питаннях спілкування, а батьки намагалися донести до дітей свою любов до них.
Експертна група у складі Сергія Анощенка, міського голови, Людмили Мельник, головного спеціаліста управління освіти, Людмили Романік, директора ЗОШ № 2, Юрія Рабого, заступника голови міської батьківської ради, Богдана Хлібовича, Валерії Лук’янової, активу міської ради старшокласників «Ватра» після кожного виступу учасників команд підводили підсумок обговорення, ставили запитання та пропонувала ідеї для проведення цікавого та змістовного шкільного часу в школах.
Сергій Котельников, голова батьківської ради Вараської гімназії, доніс всім присутнім, що батьки мають прищеплювати цінності життя своїм особистим прикладом та вчити дітей бачити в кожній людині доброту, головне – формувати в дітей здатність до співчуття і переживання.
Юрій Рабий наголосив, що дитині потрібно давати достатньо уваги та любові: «Ті, кого люблять, жорстокими бувають рідко».
Євгеній Риндик, громадський діяч центру «Нове життя» у підсумку звернувся до усіх, що людина має з дитинства привчатися до самостійності та відповідальності за свої вчинки. Потрібно знаходити заняття до душі, не порушуючи рамки дозволеного. Висловлювати власну думку не так просто, але ще треба навчитися не агресивно її відстоювати. Це завдання кожного з нас.
Дякуємо Вероніці Толстобровій, Емілії Павлусь, Андрію Чосу, ведучим міського збору лідерів учнівського самоврядування.
Зі слів ведучих:
– Як побудувати свій Будинок Життя, в якому буде комфортно, затишно, безпечно та уникнути багатьох шкідливих звичок, напевно знає кожен з нас. Потрібно тільки постаратися та кожен день наповнювати своє шкільне та позашкільне життя хорошими справами та бажанням відвідувати уроки.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply