Виховувати дітей – виховувати майбутнє

Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить й  історію світу.

Наші діти – це наша старість. Правильне виховання – це наша щаслива старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми.

1 листопада на гуртку «Ранній розвиток дитини», керівник Столярець Ірина Миколаївна, проведено відкрите заняття.

Тема заняття: «Ознайомлення вихованців з усіма видами професій».

Метою даного заходу було: сформувати уявлення дітей про різні види професій; навчити малят виробляти прогностичну оцінку результатів трудової діяльності; покращити навички логічного та асоціативного мислення; закріпити знання дітей про інструменти та матеріали, які необхідні людині певної професії; удосконалити монологічне та діалогічне мовлення; використовуючи ІКТ, навчити дітей уважно слухати, розуміти та відгадувати загадки; розвивати вміння віддавати перевагу певним видам діяльності, формам активності; отримати задоволення від спільної праці; виховувати у вихованців шанобливе ставлення до людської праці, цікавість до нового і незнайомого.

Всі дітки були дуже активними і з радістю долучалися до виконання завдань і пропозицій керівника гуртка.

Кожен вихованець поділився своїми знаннями щодо видів професій, а також дітки розповіли ким за професією є їх батьки.

Тематичні загадки, прислів’я, казочки, мультиплікаційні фільми – все, що було пов’язане з темою заняття, принесли малечі нові знання та, що чи не найголовніше, позитивні емоції.

Закінчили заняття переглядом повчального мультфільму «Півник та двоє мишенят». Його виховне значення керівник гуртка обговорила з вихованцями, ставлячи педагогічні цілі:

➢ навчити аналізувати вчинки дійових осіб;

➢ давати характеристики діям героїв;

➢ розвивати вміння відтворювати зміст побаченого;

➢ виховувати бажання допомагати дорослим і один одному;

➢ викликати негативне ставлення до ледарів.

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. Це твердження яскраво доводять подібні заняття. Адже кожна дитина має власний потенціал знань і навичок, які слід починати розвивати з раннього дитинства.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply