Міський збір лідерів учнівського самоврядування 

22 жовтня 2019 року на базі Інформаційного центру «Полісся» РАЕС відбувся міський збір лідерів учнівського самоврядування «Ватра» з теми «У рожевих окулярах» під гаслом «Зі злом миритися не можна». Основним завданням даного заходу було привернення уваги як дітей так і дорослих до питань щодо боротьби із булінгом, кібербулінгом та спільними зусиллями напрацювати свої пропозиції проведення роз’яснювальної роботи серед дітей, батьків та педагогів.

На практиці діти та представники громадськості обговорювали питання булінгу, кібербулінгу в локації «Діти», консультантом якої був Юрій Рабий, представник від батьківської ради, локації «Педагоги», консультантом якої була Наталія Шаблевська, директор Інклюзивно-резурсного центру, локації «Батьки», консультантом був Василь Стрілець, працівник РАЕС.
Анонімні історії «У масці», які побудовані на реальних подіях, підготовлені Валерією Лук’яновою, головою центру «Всезнайка» Гімназії вразили всіх учасників заходу.
Проведені вправи «Зроби крок вперед!», «Сьогодні Я» від Діани Терентій, голови центру «Скарбничка» ЗОШ № 5 захопили та затримали всіх учасників подихом своєю тяжкістю виконання.
Флешмоб у виконанні дітей та дорослих за віршем Інелли Огнєвої «Людина має право…» чутливо вразив до глибини кожного.
Валерія Лук’янова, автор тематичного заходу «У рожевих окулярах» підняла одну із найважливіших проблем сучасного суспільства.
Зі слів Валерії Лук’янової:
– Сьогоднішнім обговоренням такої актуальної, потужної теми в дитячому середовищі задоволена. Але, потрібно на цьому питанні не зупинятися: спілкуватися, проводити роз’яснювальні бесіди у своїх навчальних закладах, працювати із психологами, і найголовніше, показувати своїм власним прикладом, що кожен з нас ЛЮДИНА.
Ми, лідери учнівського самоврядування міста, звертаємось до усіх із закликом «Цінуйте кожну сторінку свого життя. Творіть. Живіть. Дивіться на життя з Любов’ю.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply