Відзначили День працівників освіти

Під шурхіт опалого листя, у клопотах збору врожаю приходить до нас щедрість осені. Ельчин Сафарлі – сучасний азербайджанський письменник та журналіст сказав, що осінь – єдиний час року, який вчить. Восени легко думається, і вічність, забувши час і простір, втрачає напруженість думки.
Недаремно саме восени відзначають професійне свято працівники освіти. Люди, які навчають, виховують, іноді забуваючи про особисте, переймаючись долею своїх вихованців, учнів.
4 жовтня в Центрі дозвілля «Лісова пісня» виконавчого комітету Вараської міської ради відбулися урочистості та святковий концерт для працівників закладів освіти та бібліотечних закладів міста.
Цього року святкова концертна програма пройшла у стилі 60-х років – періоду творчості, індивідуальності, самовираженості.
До організації та проведення долучилися працівники Будинку дитячої та юнацької творчості. Програма святкування складася з демонстрації акторської, музичної, вокальної та хореографічної майстерності педагогів міста. Родзинкою свята стали підібрані модні образи в ретро-стилі. Яскраві, барвисті, витончені… Вони вкотре довели талановитість та непересічність, креативність та самоствердність працівників освітньої галузі не тільки в освітньому процесі, але й у дизайнерському спрямуванні.
І яке ж свято без нагород та привітань. Так, за багаторічну сумлінну працю, інноваційну діяльність, неоціненний внесок у розвиток суспільства, навчання та виховання підростаючого покоління, грамотами, грошовими винагородами нагороджені і педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості:
– Столярук Тетяна Олександрівна, керівник гуртків «Домашні улюбленці», «Юні орнітологи»;
– Романчук Світлана Володимирівна, культорганізатор;
– Лопуга Наталія Федосіївна, керівник гуртка для старшокласників «Пізнай себе»;

– Пришко Оксана Микитівна, заступник директора.
Щирі слова пошани та вдячності за невтомну працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість, лунали цього дня на адресу освітян від міського голови Сергія Анощенка, керуючого справами виконавчого комітету Бориса Бірука, начальника управління освіти Олени Корень, голови міської організації профспілки працівників освіти і науки України Володимира Нікітчука, учнів та вихованців.
Тож, шановні працівники освіти, нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою.


You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply