Інтерв’ю-опитування «У пріоритеті – збереження енергоефективності»

14 вересня 2019 року лідерами міської ради старшокласників «Ватра» в рамках проведення тижня Днів сталої енергії з мешканцями міста було проведено інтерв’ю-опитування «У пріоритеті-збереження енергоефективності».
Активними були представники центру «Відкриті долоньки» ЗОШ № 3 Толстоброва Вероніка, Павлусь Емілія, Стрижеус Інна. Основною метою було з’ясувати рівень обізнаності містян щодо застосування енергоефективних заходів в побуті та раціональне використання енергоресурсів. Мешканці активно долучалися до інтерв’ю залюбки. Відповідали на поставлені питання, ділились власним досвідом застосування енергоефективного використання обладнання.
За підсумками інтерв’ю-опитування, активна молодь зробила певні висновки, що мешканці міста проявляють неабиякі заходи щодо використання сучасних енергоефективних технологій та поновлювальних джерел енергії, і врешті решт допомагають усвідомити необхідність заощадження енергетичних ресурсів міста, країни та збереження клімату і життя на Землі.
Лідери міської ради старшокласників «Ватра» звертаються до мешканців міста Вараш з проханням ощадливо використовувати усі види енергоресурсів, впроваджувати відновлювальні джерела енергії в своїх домівках, старатися їздити на роботу, або відпочинок екологічним видом транспорту – велосипедом. І давайте усі разом, своїми практичними діями станемо прикладом для усіх міст України. І запам’ятайте, що перехід на екологічно чисту енергію можливий не в далекому майбутньому, а знаходиться поряд з нами. Тільки потрібно зробити певні кроки усім разом.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply