Богдан Хлібович – голова обласної ради старшокласників учнівського врядування “Імпульс”

18-21.06.2019 в м. Березне представники міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра” на чолі з координатором, заступником директора Будинку дитячої та юнацької творчості Оленою Стадник, взяли участь у обласній літній профільній школі для лідерів учнівського самоврядування Рівненщини. Учасники змогли відвідати тренінги для лідерів «Розвиток лідерських якостей», «STOP Булінг», «Як переконати інших», «Робота в команді» та координаторів «Дорога до вчинку», «Створення позитивного мікроклімату в дитячому колективі», майстер-клас «Надання першої медичної допомоги», були учасниками флешмобу „Україна – понад усе!”, екологічного квесту «За чисте довкілля».

Лідери проаналізували роботу обласної ради старшокласників „Імпульс” за навчальний рік та обговорили плани на майбутнє. В рамках роботи Школи лідерів проведено конкурс „Лідер року – 2019”, де лідер міської ради старшокласників з Вараша, учень ЗОШ №5 Богдан Хлібович виборов призове ІІ місце.

Взяв участь Богдан і у конкурсі на голову обласної ради старшокласників „Імпульс”, де став переможцем! Лідери Рівненщини визнали його найкращим!

Щиро вітаємо Богдана з перемогою! Бажаємо завжди бути першим, досягати нових висот та вести за собою інших!

Дякуємо за роботу педагогам Будинку дитячої і юнацької творчості за вміння шукати, виховувати, підтримувати і розвивати юні таланти!

http://varashosvita.rv.ua/

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply