Підсумки обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

З метою пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму з 17 квітня по 31 травня 2019 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
На виставку-конкурс надійшло 516 учнівських творчих робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх районів області та міст Вараш, Дубно, Рівне та 220 робіт із 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Відповідно до наказу від 05.06.2019 № 282 «Про підсумки обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості стали переможними, а їх автори нагороджені дипломами управління освіти і науки РОДА:
номінація «Ткацтво бісером» – Дегтяр Єлизавета – ІІ місце;
номінація «Штучні квіти» – Сачук Катерина – ІІІ місце;
номінація «Образотворче мистецтво. Живопис», вікова категорія 15-18 років – Теребейчик Катерина – ІІ місце.
Вітаємо авторів творчих робіт та їхніх керівників гуртків. Нехай ця перемога не буде останньою, а кожне ваше спільне старання і наполеглива праця обов’язково приводять до призових місць та заслужених нагород.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply