Визначили переможців фестивалю-конкурсу «Зіркова хвиля»

30-31 травня 2019 року у Вараші відбулася найграндіозніша подія місяця. Два дні тривав ІІІ міський фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості «Зіркова хвиля», у якому взяли участь 90 учасників з нашого міста. Учасників оцінювали члени журі:

Самчук Володимир Васильович – директор Комунального Закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, голова журі.
Івасюк Анатолій Павлович – начальник відділу культури та туризму Гощанської районної державної адміністрації, заслужений працівник культури України, заступник голови журі.
Царук Любов Олексіївна – директор Сарненського районного будинку культури.
Мельничук Юрій Степанович – доцент кафедри режисури Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений діяч мистецтв України.
Куц Катерина Миколаївна – директор Костопільського районного будинку культури.
Галушко Сергій Григорович – керівник зразкового танцювального колективу «Журавка» Сарненського міського будинку культури «Залізничник», керівник приватної хореографічної школи м.Сарни.
Гончарова Юлія Валеріївна – завідувач відділу народної творчості Комунального Закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради.
Відповідальний секретар журі – Ковбасюк Микола Миколайович.

Журі визначило наступних переможців:

Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – сучасна хореографія, вікова група від 6 до 9 років:
І місце – Гурток сучасного спортивного танцю «Едем», керівник Грицай Ольга.

Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – сучасна хореографія, вікова група від 10 до 14 років:
– ІІ місце – Театр-студія танцю «Грааль», керівник Лакізюк-Крупіч Ю.Л.

Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – народна хореографія, вікова група від 15 до 18 років:
– І місце – Народний аматорський ансамбль народного танцю «Візерунок», керівник Михайло Одарчук.

– ІІ місце – Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует», керівник Ольга Махоріна.

Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – бальна хореографія, вікова група від 10 до 14 років:

– І місце – Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует», керівник Ольга Махоріна.

Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – художнє читання, вікова група від 6 до 9 років:
– І місце – Федінчик Наталія, керівник Тетяна Тарасюк.

– ІІ місце – Колесник Євангеліна, керівник Тетяна Тарасюк.

– ІІІ місце – Супрунець Уляна, керівник Тетяна Тарасюк.

Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – художнє читання, вікова група від 10 до 14 років:
– І місце – Пашко Аполлінарія, керівник Тетяна Тарасюк.

– ІІ місце – Петровець Богдан, керівник Тетяна Тарасюк.

– ІІІ місце – Некритюк Ольга, керівник Тетяна Тарасюк.

Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – художнє читання, вікова група від 15 до 18 років:
– І місце – Пампушик Олександр, керівник Тамара Поліщук.

Номінація – вокальне мистецтво, жанр – естрадний вокал, вікова група від 6 до 9 років:
– І місце – Сусь Анастасія, керівник Оксана Алєксєєнко.

– ІІ місце – Сущик Злата, керівник Оксана Алєксєєнко.

Номінація – вокальне мистецтво, жанр – естрадний вокал, вікова група від 10 до 14 років:
– ІІ місце – Аполлінарія Пашко, керівник Світлана Сімашко.

– ІІІ місце – Кущик Ілона, керівник Надія Волощук.

– ІІІ місце – Кислянка Григорій, керівник Світлана Тиндик.

Номінація – вокальне мистецтво, жанр – естрадний вокал, вікова група від 15 до 18 років:
– І місце – Швець Наталія, керівник Іщук Тетяна.

– ІІ місце – Свістунова Емілія, керівник Іщук Тетяна.

– ІІІ місце – Лавренюк Марина, керівник Світлана Тиндик.

– ІІІ місце – Вокальний ансамбль «Апельсин», керівник Іщук Тетяна.

– ІІІ місце – Стискун Ганна, керівник Світлана Тиндик.

Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – інструментальна музика, вікова група від 6 до 9 років:
– І місце – Гоч Артем, керівник Володимир Войтюк.

– ІІ місце – Шепетько Едуард, керівник Кулик Лариса.

Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – інструментальна музика, вікова група від 10 до 14 років:
– І місце – Ансамбль гітаристів молодших класів «Непосиди», керівник Валерій Кухарчук.

– ІІ місце – Герасимчук Дмитро, керівник Федір Поліщук.

– ІІІ місце – Федінчик Марія, керівник Галина Бобрук.

Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – інструментальна музика, вікова група від 15 до 18 років:
– І місце – JazzBand«Jamp», керівник Євгеній Родіонов.

– І місце – Ансамбль гітаристів старших класів «БЛОК-НОТ», керівник Валерій Кухарчук.

Номінація – декоративно прикладне мистецтво, жанр – живопис, вікова група від 10 до 14 років:
– І місце – Годунок Владислав, керівник Оксана Пашко.

– ІІ місце – Шилан Анна, керівник керівник Оксана Пашко.

– ІІ місце – Градюк Анна, керівник Оксана Пашко.

– ІІІ місце – Гузоватий Веніамін,керівник Любов Коришко.

– ІІІ місце – Козюра Анна, керівник Любов Коришко.

– ІІІ місце – Федіна Діана, керівник Оксана Пашко.

Номінація – декоративно прикладне мистецтв, жанр – живопис, вікова група від 15 до 18 років:
– І місце – Карповець Софія, керівник Оксана Пашко.

Номінація – декоративно прикладне мистецтво, жанр – прикладне мистецтво, вікова група від 10 до 14 років:
– І місце – Ткач Мілана, керівник Алла Сачук.

– ІІ місце – Луць Андрій, керівник керівник Оксана Пашко.

Гран-прі фестивалю отримала конкурсантка Ясюк Оксана у номінації – вокальне мистецтво, жанрі – естрадний вокал, вікової групи від 10 до 14 років.

Фестиваль організували: відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради та центр дозвілля. http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply