Підсумки участі в обласному етапі Всеукраїнської акції «День юного натураліста»

16.11.2022 було підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста».

Проведення акції «День юного натураліста» сприяє формуванню екологічної культури, залученню учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи, підвищенню ефективності навчально-дослідницької роботи учнів на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволенню потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації, підготовці учнівської молоді до професійної діяльності, виявленню та підтримці учнівських ініціатив, направлених на розвиток шкільної демократії і самоврядування.

В акції взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад Вараського (1 громада), Дубенського (2 громади), Рівненського (10 громад), Сарненського (3 громади) районів та комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

Згідно з рішенням журі та інформацією про результати обласного етапу щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста» вихованці гуртка «Юний флорист», керівник ДУЛЬКО Ольга Олегівна, зайняли ІІ місце. Вітаємо вихованців та керівника гуртка, бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед, підкорювати нові вершини.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply