Освітянське віче

Вараський ЦДЮТ долучився до освітянського віче “Добрий день. Ми з Рівненсько-Поліського краю”. Працівники Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради долучилися до заходів в рамках проведення освітянського віче “Добрий день. Ми з Рівненсько-Поліського краю”.

У ході проведення тереневої гри-квест “Стежками Героїв” учасники команд перед стартом виконували патріотичні пісні під гаслом “Заспіваймо пісню про Україну” та налаштовувалися на проходження маршрутів

(культорганізатор Світлана Романчук). Провели майстер-клас з виготовлення окопних свічок для наших захисників, який відбувся в рамках проведення акції Вараського ЦДЮТ “Даруємо промінь тепла” (директор Тетяна Маркевич та заступник директора Лариса Ярошик). В ході роботи учасники задавали безліч запитань по виготовленню окопної свічки, а ми з ними ділилися досвідом напрацювань.Дякуємо організаторам освітянського віче за долучення Вараського ЦДЮТ до заходів.Слава Україні! Слава ЗСУ! Спільними зусиллями працюємо задля Перемоги.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply