Працюємо в ім’я щасливого майбутнього

Такими словами можна окреслити головний зміст роботи Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, який набув нового значення у цей непростий для країни час.

25 вересня в Україні відзначається День позашкілля – свята, покликаного на всеукраїнському рівні привернути увагу до реалізації прав дітей на позашкільну освіту.

Працівники Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради День Позашкілля відзначили креативно.

Переддень свята був насичений. Колектив взяв участь у богослужінні в Свято-Софіївському храмі, під час якого в першу чергу помолилися за Перемогу України над російським агресором.

Настоятель храму отець Йосип після церковної служби провів позашкільникам пізнавальну екскурсію з історії будівництва храму, пам’яток духовної культури минулого, прокоментував унікальність святині та провів одноденним маршрутом за Google-картою історичних місць та природних об’єктів Вараської міської територіальної громади.

Отець Йосип привітав позашкільників з професійним святом, відзначив важливість їх роботи, відмітив креативність позашкілля Вараської територіальної громади та побажав їм наполегливості, процвітання, розвитку та спільної перемоги у всьому.

Підсумком маршруту стало спільне виконання біля меморіалу Гімну України, славнозвісної пісні «Ой, у лузі червона калина!», а в рамках вітання всім позашкільникам пролунало «Многії літа».

У цей день до привітань працівників Вараського ЦДЮТ долучилися представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Валентин КАСЯНЧУК та Ніна РЕГЕЩУК, які провели навчання з радіаційної, хімічної та біологічної безпеки, на практиці відпрацювали надання домедичної допомоги.

Центр дитячої та юнацької творчості завжди вирізняється творчими неординарними ідеями. Не став виключенням і день напередодні професійного свята. Адже працівники закладу презентували благодійну акцію «Даруємо промінчик тепла», в ході якої поставили за мету до Дня Захисника та Захисниць України, Дня Українського Козацтва, Дня Покрови, виготовити для воїнів окопні свічки, які разом зі смаколиками будуть відправлені у зону бойових дій.

З нагоди Дня позашкільника, за професіоналізм та майстерність, зразкове виконання своїх посадових обов’язків, грамотою виконавчого комітету та грошовою винагородою відзначена костюмер Цетру Надія ДЕМИДЮК, грамотою управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради нагороджена керівник гуртка «Народна творчість» Яна КРАВЧУК.

Центр дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради – це когорта неповторних особистостей, які мають кожен свій особливий талант, які своєю працею заохочують дітей до творчості, володіють високими моральними якостями та діляться своїми надбаннями й ідеями.

Нехай кожен день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей!
Разом до Перемоги!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply