Відбулась традиційна акція «ЦДЮТ скликає друзів»

Кожній дитині потрібен світ, де

можна сміятися, танцювати,

співати, вчитися, жити в світі

і бути щасливим.

Щороку візитівкою Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради є свято «ЦЮДТ скликає друзів», під час якого педагогічні працівники Центру діляться своїми здобутками, запрошують дітей на заняття гуртків та творчих об’єднань. У цьому році формат свята довелося змінити, враховуючи умови воєнного стану…

8 вересня 2022 року у центрі міста відбулася традиційна акція «ЦДЮТ скликає друзів» під гаслом «На крилах творчості».

З вітальним словом виступила директор Центру Тетяна МАРКЕВИЧ, яка подякувала працівникам за згуртованість під час війни, а батькам і дітям – за те, що обрали саме цей заклад. Висловила сподівання, що спільними зусиллями колектив працюватиме над виконанням поставлених освітніх, виховних та соціальних завдань, зокрема національно-патріотичного спрямування. Адже сьогодні Центр крім освітньої та виховної функції, виконує важливу соціальну функцію, забезпечуючи психологічну підтримку та організовуючи змістовне дозвілля для дітей, у тому числі і для внутрішньо переміщених осіб. Звернулася до тих, хто ще не з Центром і порадила якомога швидше приєднуватись до дружньої і талановитої родини позашкільників.

Завітав на захід і заступник міського голови Дмитро СТЕЦЮК, який привітав позашкільників з початком навчального року, висловив оптимістичні освітні прогнози щодо підтримки позашкілля міською владою та побажав усім перемоги.

Ведучими заходу були Дарина СКРИПЧАК та Роман ШВЕЦЬ.

До уваги дітей та їх батьків, мешканців міста керівниками гуртків організовані та представлені такі локації:

«Народна творчість», керівник гуртка «Народна творчість» Яна КРАВЧУК;

«Краса українського Полісся», керівник гуртка «Юний флорист» Ольга ДУЛЬКО;

«Скарби українського народу», керівник гуртка «Українське народознавство» Тетяна МЕЛЬНИК;

«На сцені театру», керівник театрального гуртка «Дебют» Яна КУЛИК;

«Моя Земля» – виставка малюнків від керівника гуртка «Дитяча анімація» та студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Аркадія МЕЛЬНИКА, гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Богдана ПАВЛУСЯ;

«Соняшник – квітка Сонця» – малюнки на асфальті від керівника гуртка «Початкове технічне моделювання» Віри КАСЯНЧИК;

«Аква-світ» – інтерактивний майданчик, керівник гуртка «Юні акваріумісти» Ганна ЛЕВКОВЕЦЬ;

«Маленькі українці» – фейс-ART, керівник гуртка «Краса здоров’я» Олеся МОМОТЮК;

«Чарівний світ птахів та тварин», керівник гуртка «Світ домашніх улюбленців» Тетяна СТОЛЯРУК;

«Рідний край», керівник літературно-краєзнавчого гуртка «Рідний край» Тетяна МЕЛЬНИК;

«Показові запуски повітряних зміїв», керівник гуртка «Дизайн одягу» Олена БІЛАН.

Зачарували глядачів та учасників акції виступ вихованців студії вокального співу «Гармонія», керівник Оксана АЛЕКСЄЄНКО, хореографічні композиції «Ритм серця», зразкового художнього колективу сучасного танцю «Едем», керівник Ольга ГРИЦАЙ та «Ми з України» зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Ольга МАХОРІНА.

Візитівкою заходу була казкова героїня Бубочка, роль якої виконала випускниця Центру Валерія ЛУК’ЯНОВА, дарувала присутнім хороший настрій та заохочувала малечу солоденькими подарунками.

Опікувалися організацією та проведенням заходу культорганізатор Світлана РОМАНЧУК та акомпаніатор Тетяна КОЗАКЕВИЧ.

Не зважаючи на змінений формат свята, батьки та діти, бабусі й дідусі з онуками змогли детальніше дізнатися про роботу та напрямки гуртків і обрати для своїх дітей і онуків те, що зацікавило і буде до душі.

Відвідування гуртків – це чудова можливість зробити відпочинок своєї дитини не тільки цікавим, а й корисним, адже позашкільна освіта відіграє важливу функцію у розвитку дітей, допомагає їм креативно мислити, творити та відкривати в собі нові таланти.

Центр дитячої та юнацької творчості чекає на дітей та учнівську молодь!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply