Проєкт «Молодь змінює світ» під гаслом «Ми молоді та духом сильні»

28.04.2022 на базі Вараського ліцею 4 відбувся перший етап заходів реалізації проєкту «Молодь змінює світ» під гаслом «Ми молоді та духом сильні».

Учасниками заходу були старшокласники та випускники гуртків та творчих об’єднань Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради учнівського самоврядування, керівник Олена Стадник, театрального гуртка «Сюрприз», керівник Світлана Романчук, зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Ольга Махоріна, «Пізнай себе», керівник Наталія Лопуга та учні 9-11 класів з числа внутрішньо-переміщених осіб з Харкова, Немішаєво, Києва, Українки.

Анастасія Ярошик, голова міської ради старшокласників «Ватра» розповіла учасникам про мету проєкту та спільно із спікерами заходу Оленою Корень, Валентиною Найдич, Ілоною, Маргаритою Махоріною, Богданом Хлібовичем та Антоном Прокопчуком донесли усім присутнім про важливість згуртування та єдності молодого покоління під час війни.

Спільно обговорили питання волонтерства, української мови, молодіжних проєктів та активну роботу молоді під час війни в освітньому та волонтерському напрямах.

Активом лідерів було запропоновано в рамках проєкту провести акцію «Іграшка для дітей», яка відбудеться 05.04.2022 на території Вараського ліцею № 4.

Пісня «Ой у лузі червона калина» стала другим гімном нашої України. Її виконують у всіх куточках України та за її межами. Учасники заходу також долучилися до спільного виконання пісні на стадіоні закладу.

Дякуємо Вараському ліцею 4, директор Євгенія Сахнюк за підтримку та співпрацю.

Все буде Україна!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply