Перемога в обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання

            15.04.2022 відбулось оцінювання робіт обласної виставки-конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Організатор заходу – комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

         Виставка з початкового технічного моделювання  проводиться щорічно. Її метою є поширення початкових технічних знань серед учнів, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей, організації змістового дозвілля, раннього виявлення та подальшого розвитку обдарувань особистості, широкого залучення школярів молодшого віку до технічної творчості.

         Вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник Віра КАСЯНЧИК взяли активну участь у даному Конкурсі.  На розгляд журі були представлені творчі роботи  у розділах: «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіамоделі та ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки», «Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну», «Сувеніри та м’яка іграшка», «Вироби в техніці оригамі та паперопластики», «Макети будівель». При їх оцінюванні враховувалися: оригінальність експонату, культура виготовлення і візуальне враження від експонату, функціональність.

         За підсумками роботи журі  учасники обласної виставки-конкурсу серед учнів молодшого  шкільного віку з початкового технічного моделювання здобули ІІ місце.

Вітаємо вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Вараського ЦДЮТ, керівник Віра КАСЯНЧИК із зайнятим ІІ місцем у командному заліку  в обласній виставці-конкурсі серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply