Літо в об’єктиві…

Літо – пора відпочинку, теплих морів, яскравих вражень.   Найбільше приходу цієї сонячної пори чекають діти, адже тоді розпочинаються довгоочікувані канікули.
Будинок дитячої та юнацької творчості радо береться урізноманітнити час дитячого літнього відпочинку.
Художня рада та актив лідерів учнівського самоврядування «Позашкілля» запроваджує проєкт «Літо – дітям!».
Запрошуємо всіх вихованців гуртків та творчих об’єднань долучитися до цікавого проєкту, який запам’ятається на довго.
У програмі напрямків літнього відпочинку:
«Любов до природи – дуже важлива якість»
Запрошуємо з 01.07 – 10.07.2020 на екологічний челендж «Ми відповідальні за тих, кого приручили» (просимо вихованців надсилати фото, відео про відпочинок влітку зі своїми домашніми улюбленцями та своїми рослинами)
«Подорож-експедиція: «Мальовничі куточки України»
Запрошуємо з 13.07 – 24.07.2020 на віртуальну подорож по Україні «Україна в об’єктиві» (просимо вихованців надсилати фото, відео про літній відпочинок зі своїми друзями та батьками з різних куточків України).
«Творчість – це ключик до розкриття потенціалу особистості»
Запрошуємо з 27.07 – 07.08.2020 на творчий марафон «Літо з користю» (просимо вихованців надсилати фото, відео майстер-класів виконання своїх творчих робіт).
«Свіже повітря – енергія на цілий рік»
Запрошуємо з 10.08 – 14.08.2020 на літній фото, відео відпочинок на природі «Літо без гаджетів» (просимо вихованців надсилати фото, відео про відпочинок на свіжому повітрі влітку зі своїми друзями і батьками).
«Україна – це я, Україна – це ти»
Запрошуємо з 17.08 – 21.08.2020 прийняти участь у творчому конкурсі вітань та побажань «Тобі, Незалежна Батьківщино» (просимо вихованців надсилати відео привітання у віршах або прозі).
«Інтелектуальний відпочинок влітку»
Запрошуємо з 24.08 – 31.08.2020 поділитися своїми враженнями як провести час цікаво, весело, насичено і щоб це було ще й інтелектуально якісно «Тільки позитивні емоції на весь день» (просимо вихованців надсилати фото, відео екскурсій в музеї, фотогалереї, театри відвідин літературних кафе та творчих клубів ).
Любі діти! З вами точно не буде сумно, ми чекаємо на ваші цікаві відео хвилинки відпочинку влітку на електронну адресу bdut@ukrpost.ua
Всі ваші фото, відеоматеріали будуть розміщені на сайті Будинку дитячої та юнацької творчості. Гарного відпочинку, цікавих моментів, яскравих відчуттів під час літніх канікул.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply