Танець – це наше яскраве життя, з ним у нас спільне серцебиття

Щорічно навчальний рік для вихованців зразкового хореографічного ансамблю «Пірует» завершується звітним концертом. Та ситуація, яка склалася в країні з епідемією коронавірусу, не дозволила нам повноцінно закінчити цей навчальний рік. Та я зібрала відео найяскравіших виступів нашого танцювального колективу за цей рік, і всі бажаючі зможут його переглянути на  сайті   Будинку дитячої та юнацької творчості та в фейсбуці.
Вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» в 2019-2020 навчальному році були постійними учасниками різних міських заходів, концертів, святкових програм Будинку дитячої та юнацької творчості.

Зокрема
серпень:

міський захід до Дня прапора;
міський захід до Дня незалежності України;

вересень:

міський захід до Дня міста;
“БДЮТ скликає друзів” під гаслом “На крилах творчості”;
святковий концерт присвячений Дню села Заболоть;

жовтень:

міський захід до Дня працівників освіти;
МіжнароднийVIII фестиваль-конкурсі “Зірка фест”;

листопад:

міська урочиста хода за участі учасників АТО до Дня Гідності та Свободи;
святковий концерт до Дня працівників культури та народного мистецтва;
заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери;

грудень:

святковий концерт до Дня місцевого самоврядування;
міський захід до Дня Збройних сил України;

січень:

міський захід до Дня Соборності України;
“Хода пам’яті” до Дня Героїв Небесної Сотні;

березень:

благодійний концерт “Допоможемо разом”;

травень:

онлайн -концерт до Дня матері.

Пригадаємо найяскравіші моменти у цьому навчальному році.
19 жовтня вихованці зразкового хореографічного ансамблю “Пірует” показували свою майстерні на VIII Міжнародному фестивалі-конкурсі “Зірка Фест. Моя Україна”, який відбувся у місті Києві та повернулися до рідного міста з низкою нагород та масою позитивних емоцій.
За рішенням журі, ансамбль «Пірует» виборов:
– Гран-прі за композицію «Голубка» (номінація «Народна стилізація», 3 вікова категорія);

І місце – «Гопак» (номінація «Народна хореографія», 3 вікова категорія);
– ІІ місце – «Полька» (номінація «Народно-сценічний танець», 2 вікова категорія).
Колектив нагороджений дипломами, пам’ятним призовим знаком, кубком, сертифікатами на знижку, медалями, подяками від організаторів фестивалю.

7 березня напередодні Міжнародного жіночого дня у Палаці культури РАЕС імені Лесі Українки відбувся благодійний концерт «Допоможемо разом!», який блискавично організували вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості. Вихованці вирішили допомогти своїй однолітці учениці ЗОШ № 1 Вікторії Ковальчук, яка потребує великих коштів для проведення операції. Вікторія також разом із мамою Іною Володимирівною були присутніми на концерті. Приємно, що багато дітей, батьків та представників громадськості долучилося до даного заходу. Талановиті вихованці ансамблю радували та дарували глядачам свої щирі виступи, творчі вітання та святковий настрій. Всім разом нам вдалося зібрати 35700 гривень для проведення операції Вікторії Ковальчук. Всі зібрані кошти із продажу квитків та з благодійної скриньки ми передали під час концерту Вікторії та її мамі.

Ми плідно попрацювали в цьому навчальному році. Хочу привітати моїх дорогих, хороших, талановитих вихованців з закінченням навчального року. Дякую вам, мої любі, за вашу стараність на заняттях, за яскраві емоційні виступи на концертах, за вашу любов до танцю. Бажаю вам гарного, цікавого, насиченого приємними зустрічами, подіями, подорожами, відпочинку на літніх канікулах. Хочу звернутись до своїх випускників. Талановиті, відповідальні, працьовиті, наполегливі, добрі, щирі, позитивні – це мої випускники. Прощання з випускниками завжди наповнене приємними спогадами і щемливим сумом від того, що вони залишають наш колектив. Мої доргі випускники ,ви досягли не аби яких результатів в хореографії , майстерно виконуєте складні елементи, маєте хороший танцювальний рівень. Як не хочеться вас відпускати! Прийміть слова щирої вдячності за довгі роки праці в нашому колективі ,за ваше відповідальне ставлення до занять, за яскраві та емоційні виступи, за розуміння і вдячність, за любов до танцю, за перемоги на конкурсах, за ваш великий внесок в розвиток нашого «Піруету». Я пишаюсь вами.
Бажаю вам удачі, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті, енергії і здоров’я, сміливості і рішучості, нехай будь які починання стартують вдало і приносять бажані результати, нехай поруч будуть вірні друзі та люблячі рідні люди, нехай життя буде сповнене яскравими емоціями і щасливими подіями. Бажаю пізнати справжню любов, цінувати батьків та вірних друзів і вірити в себе. Хочу подякувати батькам моїх випускників за таких хороших,талановитих дітей, дякую за розуміння і співпрацю, за яскраві сценічні костюми,за можливість участі у різноманітних конкурсах. Завдяки вашій підтримці та активній участі в житті колективу, ми змогли досягти хороших результатів.

Керівник гуртка-методист Махоріна Ольга Павлівна

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply