Teachers open the door, but you must enter by yourself. Вчителі відкривають двері, але увійти в неї ви повинні самостійно

Як відомо, у сучасному суспільстві все більшого поширення набуває думка, що опановувати іноземну мову варто починати з дошкільного дитинства. По-перше, у цьому віці дитина швидше і якісніше запам’ятовує нові слова, адже за кожним словом закріплюється певний образ. По-друге, дитина саме в цей час оволодіває рідною мовою, тож іноземна даватиметься легше. По-третє, вивчення дошкільником іноземної мови сприяє загальному розвитку його індивідуальних мовленнєвих здібностей.
Протягом навчального року вихованці гуртка початкове технічне моделювання з елементами англійської мови ”SMILE” виконували практичні завдання, навчилися застосовувати набуті знання, вміння та навички. Також здали усний залік з англійської мови.
Вихованці гуртка «ПТМ з елементами англійської мови Smile» брали участь у внутрішніх заходах :
– Акція «БДЮТ скликає друзів»
– Хода памяті до дня Героїв Небесної Сотні
– Новорічний челендж «В країні новорічних зайчиків»
– Обласний конкурс «Космічні фантазії”.
Таким чином, протягом року діяльності гуртка діти навчилися застосовувати набуті знання, вміння та навички. Змістовно та організовано проводили власне дозвілля. Навчалися технічним справам паралельно із вивченням англійської мови.

Керівник гуртка ПТМ з елементами англійської мови “Smile”

Захарчук Ольга Миколаївна

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply