Archive for Червень, 2022

Вручення золотих та срібних медалей випускникам

Традиційно з року в рік відбувається урочистий захід для випускників-медалістів Вараської міської територіальної громади. У День Конституції України, в Палаці культури ВП “Рівненська АЕС”, були вручені золоті та срібні медалі випускникам закладів освіти.Даний захід був підготовлений творчою командою педагогів та дітей Вараського ЦДЮТ та Вараського ліцею #4 (культорганізатор Світлана Романчук, педагог-організатор Сабіна Довжинська).

Настільні ігри – незамінний інтелектуальний помічник

Багато наукових досліджень довели, що вони допомагають розвивати увагу, логіку, вміння вести переговори і багато іншого. З ними завжди можна відпочити від метушливих і одноманітних буднів. Сьогодні керівники та вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, провели цікавий та насичений день у Парку культури та відпочинку, граючи у настільні ігри.

Дозвілля на свіжому повітрі

Дивно, але просте дозвілля на свіжому повітрі з мотузкою в руці та літаючим змієм у небі чудово «перезавантажує» психіку та знімає напругу. Сьогодні, керівники гуртків та творчих об’єднань Центру дитячої та юнацької творчості, навчили дітей правильно запускати повітряних зміїв, а також поринули в історію їх виникнення. Запускати повітряний змій з дитиною – це дуже корисне, […]

Вітаємо призера конкурсу «Знай і люби свій край»

Відбувся ІІ етап обласного конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край». За результатами підсумків,ІІІ місце в номінації “Вишивка бісером” посіла Дінара КОРОТЕНКО , вихованка гуртка художньо-технічної творчості “Оберіг”, керівник Тетяна КОЗАКЕВИЧ .Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Вітаємо дитячий екологічний парламент «Шанс»

17 червня 2022 року відбувся Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту. Організатор заходу – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Рівненську область представляв дитячий екологічний парламент «Шанс» Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник РОМАНЧУК Світлана). Учасники збору поділилися своїми досягненнями та розповіли про екологічні заходи, які проходили впродовж 2021-2022 навчального року. В рамках […]

День на свіжому повітрі

Активний відпочинок на свіжому повітрі — гарна запорука здоров’я для кожної дитини. І, також, відмінна альтернатива гаджетів. Керівниками Центру дитячої та юнацької творчості сьогодні було проведено спортивно – розважальні ігри для дітей різного віку.

Свято мильної бульбашки

Відбувся захід організований керівниками гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради під назвою “Мильна бульбашка”. Усі ми, незважаючи на вік, полюбляємо веселощі, і кожен з нас знає скільки радості у дітей та дорослих викликає шоу з використанням бульбашок, яке є не просто розвагою, а вже давно перетворилося на справжнє мистецтво.

Поєднання прогулянки з захоплюючою грою

Найкраще планування дозвілля дітей – це поєднання прогулянки з захоплюючою грою.Сьогоднішній день був досить активним та веселим.Керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради весело та різноманітно організували довкілля дітлахів.

Вітаємо переможців!

На базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради були підведенні підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея». Вітаємо наших переможців:

Творимо від душі

  З 06 червня керівники гуртків та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської  ради працюють за окремим планом роботи на літні канікули. Літо в закладі  розпочалось з гарних подій. Один із яскравих моментів – тиждень образотворчого мистецтва під гаслом “Творимо від душі”, протягом якого  керівники гуртків  та їх вихованці розмальовували паркан набережної міста.